BitTrue

Niezależnie od tego, czy jesteś weteranem w dziedzinie kryptowalut, czy nowicjuszem, szukającym ucieczki od archaicznych instytucji finansowych i ich niewielkich stóp procentowych – lub po prostu chcesz nowych sposobów inwestowania, Bitrue powinno być na twoim radarze.

Bitrue ma na celu przełamanie bariery między zdecentralizowanymi (DeFi) i scentralizowanymi finansami (CeFi), będąc pionierem w nowym sposobie korzystania przez inwestorów z kryptowalut, a także maksymalnego wykorzystania ich zasobów cyfrowych.

Bitrue jest przeznaczony dla inwestorów, ale zapewnia również platformę, na której wiele firm może wystawiać tokeny i wchodzić w interakcje ze swoją społecznością. Giełda jest obecnie jedną z najlepszych giełd dla tokena XRP, mającą prawie 15% całkowitego wolumenu transakcji w XRP, tuż za Binance.

Bez względu na to, jak na to patrzysz, DeFi to gorące miejsce. Przyjrzyjmy się Bitrue – i temu, co może dla Ciebie zrobić.

Odwiedź Bitrue

O Bitrue

Założona w 2018 roku firma Bitrue poświęciła się zapewnieniu konsumentom łatwego sposobu zarządzania swoimi aktywami i tworzenia pasywnego dochodu za pomocą szerokiej gamy narzędzi, które można łatwo dostosować do swoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy jesteś day-traderem, potrzebujesz inwestorów instytucjonalnych, czy posiadasz długoterminowy, Bitrue prawdopodobnie ma dla Ciebie odpowiednie narzędzia.

Strona BitrueStrona Bitrue

Giełda jest liderem w inwestycjach kryptograficznych z Power Piggy (Staking / Passive Income) na czele, obok DeFi, hybrydowy mechanizm pożyczkowy CeFi, który łączy w sobie najlepsze cechy obu technologii, wszystko z korzyścią dla inwestorów.

Ponadto Bitrue ma pełny zestaw narzędzi handlowych, które są gotowe do wprowadzenia na rynek z konkurencyjnymi opłatami transakcyjnymi. Giełda obsługuje takie funkcje, jak handel kasowy, pozagiełdowy fiat onramp i offramp, kontrakty wieczyste, transakcje z depozytem zabezpieczającym, a zwłaszcza zakupy kartą kredytową.

Giełda obsługuje dużą społeczność, liczącą ponad 1,5 miliona członków, która wciąż rośnie w tempie 320% r / r, a także aktywnie handluje. To kompleksowe centrum zarządzania majątkiem i startupów finansowych.

CeFi – model hybrydowy DeFi

Często uważa się, że DeFi byłoby krokiem naprzód w stosunku do CeFi i słusznie jest tak dzięki rewolucyjnej innowacji pożyczek opartych na łańcuchu blokowym. Jednak dla Bitrue: „Nie chodzi o technologię, chodzi o to, jak zaoferować Ci najlepszy produkt finansowy”.

Ponieważ obie technologie wyróżniają się na swój sposób, nadal mają różne wady, które mogą zniechęcać użytkowników.

Ekran handlu BitrueEkran handlu Bitrue

W przypadku DeFi, ponieważ jest ono wciąż stosunkowo nowe, niektóre łańcuchy bloków nie zostały zbudowane w celu obsługi obciążenia ruchem i napotykają problemy z wydajnością, które utrudniają prędkość transakcji i generują wyższe opłaty transakcyjne. Co więcej, do 70% kryptowalut na rynku nadal nie jest gotowych na DeFi.

Pod pewnymi względami CeFi to znacznie prostszy model, w którym inwestorzy pożyczają i udzielają pożyczek ze scentralizowanej puli płynności. System może być bardziej wydajny, co skutkuje niższymi opłatami przy znacznie wyższej średniej wydajności.

Ten prosty model można powielić dla prawie każdego tokena, tworząc większą płynność i szerszą bazę konsumentów. Jednak powoduje to poświęcenie przejrzystości między inwestorami a ich aktywami i zmusza użytkowników do zaufania giełdzie do zarządzania ich kryptowalutami, co jest częstym problemem prezentowanym przez banki i inne zwykłe instytucje finansowe..

Rozwiązanie Bitrue

Bitrue uważa, że ​​te technologie nie powinny konkurować, ale raczej uzupełniać się poprzez łączenie technologii. Dzięki przejściu z modelu CeFi na hybrydę między nim a DeFi, pozwala pożyczkom Bitrue zachować wszystkie cechy CeFi, zapewniając jednocześnie dodatkową warstwę przejrzystości.

Pożyczki BitruePożyczki Bitrue

System hybrydowy umożliwi pożyczkodawcom złożenie wniosku o pożyczkę na giełdzie. Bitrue przekaże tę prośbę pożyczkodawcy, a jeśli oferta będzie odpowiadać potrzebom pożyczkodawcy, kryptowaluty przeniosą aktywa pożyczkobiorcy do portfela zabezpieczającego, który będzie działał jako zabezpieczenie w przypadku, gdy nie spłacą swoich odsetek.

Bitrue wezwie fundusze zabezpieczające, aby zapłacić pożyczkodawcom. Następnie środki zostaną przelane od pożyczkodawcy do pożyczkobiorcy. Istnieje również dodatkowa warstwa przejrzystości, w której portfel zabezpieczeń pożyczkobiorcy będzie publicznie widoczny dla wszystkich pożyczkodawców – co jest świetne dla każdego, kto kocha przejrzystość.

Założyciele Bitrue

Kiedyś członek inkubatora blockchain w San Francisco, Curis Wang, stał się przedsiębiorcą, a obecnie dyrektorem generalnym Bitrue. Rozpoznał potencjał kryptowalut i technologii blockchain we współczesnej gospodarce oraz wady tradycyjnych instytucji finansowych.

Bitrue i jego hybryda DeFi – CeFi to jedna z wielu odpowiedzi, które Wang i jego zespół entuzjastów kryptowalut wymyślili, aby stworzyć równe społeczeństwo, w którym każdy zasługuje na szansę na sukces finansowy.

Mając doświadczenie w rozwoju technologii blockchain, Wang połączył siły z wieloma swoimi dawnymi kolegami z dziedziny cyberbezpieczeństwa, aby położyć fundamenty pod to, co ma się stać Bitrue dzięki pionierskim usługom finansowym.

Inwestycje

Jeśli chodzi o inwestycje w kryptowaluty, jedną z najważniejszych rzeczy, które Bitrue zapewnia swoim klientom, jest wybór. Inwestorzy mają swobodę wyboru, w jaki sposób chcieliby zainwestować swoje krypto i jak zarabiać na swoich inwestycjach.

Dwie opcje, z których mogą wybierać konsumenci, to elastyczne i zamknięte inwestycje.

Jeśli chodzi o elastyczne inwestycje, Bitrue’s Power Piggy Model inwestycyjny był jednym z pierwszych, który zapoczątkował tę funkcję, która obecnie stała się standardem dla wielu dużych i małych giełd.

Power PiggyPower Piggy

Inwestowanie w Power Piggy to łatwe doświadczenie. W przeciwieństwie do doświadczenia, które masz w lokalnym banku, Bitrue gwarantuje znacznie wyższe oprocentowanie niż te, które oferują zwykłe instytucje finansowe.

Minimalna stopa oprocentowania wynosząca 5,3%, która może przekroczyć 10,3%, inwestorzy mogą wybrać wybrany przez siebie token z listy 11 zaufanych kryptowalut i otrzymać wypłatę odsetek następnego dnia. Twój APR może wzrosnąć jeszcze bardziej, jeśli BTR, natywny token będzie przechowywany w Twoim portfelu.

Alternatywnym sposobem inwestycji w kryptowaluty w Bitrue jest zablokowanie konta, na którym tokeny będą przechowywane przez z góry określony czas, który często wynosi około 30 dni. Monety zostaną zablokowane i nie będą mogły być użyte do żadnego celu.

W zamian inwestorzy otrzymują wzrost oprocentowania, znacznie wyższy w porównaniu do rachunku elastycznego, nawet z zastrzykiem tokena BTR. Najwyższe możliwe do osiągnięcia odsetki, jakie można uzyskać na zablokowanym koncie, to 13% na USDT.

W przypadku elastycznych inwestycji istnieje ograniczenie dla całej społeczności dotyczące liczby tokenów, które można sprzedać w ciągu dnia, i jest ono dostępne tylko dwa razy dziennie. Model ten tworzy konkurencyjne środowisko, w którym inwestorzy często ścigają się ze sobą, aby odkupić tokeny.

W przypadku inwestycji typu lock-up, ponieważ wypłata jest tak duża, limit będzie otwierany tylko przez ograniczony czas, zwykle co trzy tygodnie. Jeśli przegapisz limit, musisz poczekać do następnego, aby zainwestować.

Niezależnie od tego, czy użytkownik wybierze inwestycję elastyczną, czy zamkniętą, powinien być w stanie stworzyć niezawodne źródło pasywnego dochodu dzięki Bitrue.

Token BTR

Podobnie jak większość giełd, Bitrue ma również własny natywny token, BTR. Ale w przeciwieństwie do innych giełd ogólnych, token BTR stanowi świetne narzędzie do zarządzania aktywami, które jest również zintegrowane z Power Piggy, przynosząc inwestorom wiele warstw korzyści.

Gdy inwestor ma BTR, kwalifikuje się do bonusu odsetkowego za każdym razem, gdy zdecyduje się na zakup większej liczby BTR, i może uzyskać do 20% odsetek.

Korzyści nie kończą się na tym, po już konkurencyjnej płaskiej opłacie transakcyjnej 0,098 inwestorzy mogą uzyskać dalsze 40% zniżki, jeśli zdecydują się uregulować opłaty za pomocą BTR, aw kryptowalutach każdy token ma znaczenie.

Stakowanie BTRStakowanie BTR

Dodatkowo posiadacze BTR otrzymują ekskluzywne limity Power Piggy VIP, które pozwalają im ominąć dzienny limit ustalony i inwestować, kiedy chcą, zamiast konkurować z innymi inwestorami o wydawanie dziennych limitów.

Ponadto, trzymając BTR o wartości 20% lub wyższej niż całkowita wartość każdego tokena w Power Piggy, stopa procentowa wzrośnie w największym stopniu. W przypadku inwestycji typu lock-up posiadacze BTR przez ograniczony czas będą mieli do swojej dyspozycji osobistą czapkę.

BTR zapewnia również inwestorom doskonały sposób na zmobilizowanie ich bezczynnych aktywów kryptograficznych. Dzięki niedawno wprowadzonej funkcji odkurzania te zapasowe tokeny można przekształcić w BTR i pozwolić użytkownikom cieszyć się korzyściami wspomnianymi wcześniej.

Wniosek

Bitrue i jego funkcje wzmocniły inwestorów, przywracając im kontrolę nad swoimi finansami, które kiedyś zostały pogrzebane w archaicznym systemie bankowym.

Dawanie użytkownikom możliwości wyboru tego, w jaki sposób chcieliby czerpać zyski z tokenowych inwestycji w lock-up i Power Piggy, zapewnienie bardzo potrzebnej przejrzystości i zaufania dzięki nowemu hybrydowemu systemowi pożyczek sprawia, że ​​Bitrue jest wart obejrzenia.

DeFi prawdopodobnie będzie kolejną dużą innowacją finansową – a Bitrue ma innowacyjną platformę, która wykorzystuje te nowe pomysły dla inwestorów każdej wielkości. Nie musisz być milionerem Bitcoin, aby skorzystać z bardzo konkurencyjnego rynku pożyczkowego – i stworzyć pasywny dochód.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Bitrue lub założyć konto, kliknij tutaj, aby odwiedzić jego stronę internetową. Bitrue to znacznie więcej niż giełda kryptowalut – to świetny sposób na zarabianie na tokenach!

Odwiedź Bitrue