Przewodnik Dropil

Zgodnie z hasłem Dropil, projekt ten ma na celu „zautomatyzowanie świata kryptowalut”. W praktyce oznacza to, że Dropil dba o całą ciężką pracę, jeśli chodzi o analizę, handel i przechowywanie kryptowaluty za pomocą szeregu autonomicznych narzędzi.

Przewodnik Dropil

Dropil szczyci się usuwaniem stresu związanego z procesem inwestowania w kryptowalutę i prostym wejściem w świat kryptowalut. W Telegramie istnieje również silna, aktywna społeczność, w której można znaleźć wiele wsparcia i informacji, a także aspekt społeczny w Dropil.

Jakie są kluczowe cechy Dropil?

Aby platforma wyróżniała się z tłumu, Dropil wybiera inteligentne raportowanie, które koncentruje się na prostocie i dostarcza potrzebnych informacji, zamiast marnować czas i wysiłek na mało znane analizy, na których Ci nie zależy. Dropil umożliwia również wycofanie się w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu. Dropil jest nawet darmowy, a jedynym warunkiem dostępu do usługi jest przechowywanie kropli. Nie ma opłat za zarządzanie ani transakcję.

Dropil

Dropil Autonomous Trading

Jedną z kluczowych cech Dropil jest Dex, inteligentny bot handlowy, który pozwala na prostszy automatyczny handel. Dynamiczna zamiana logiki i dywersyfikacja używane przez bota nie mają sobie równych pod względem wyników, w przeciwieństwie do innych platform. Dex został zaprojektowany do korzystania z dynamicznych algorytmów głębokiego uczenia się do dokonywania transakcji. Te algorytmy zostały opracowane we własnym zakresie i pomogą Ci uzyskać najlepszy możliwy zysk. Zespół udoskonalił Dex w ciągu ostatniego roku, więc automatycznie zamienia i skaluje strategie w oparciu o rynki handlowe na żywo dla dowolnej kryptowaluty na dowolnej giełdzie. Ponadto system Dex stale aktualizuje się automatycznie na podstawie obliczeń z nowych danych handlowych.

Autonomiczny handel

Aby zapewnić spójne wyniki, które maksymalizują zysk i minimalizują ryzyko, Dex stosuje kilka siatek bezpieczeństwa. Jednym z sekretów sukcesu Dex jest dywersyfikacja na różnych platformach, a nie tylko używanie jednej kryptowaluty. System Dex łączy również inwestycje w zależności od wybranego poziomu ryzyka, dzięki czemu inwestycje zawsze pozostają chronione.

Analiza arbitrażu Dropil

Zapewnia inny bot, inteligentny bot arbitrażowy o imieniu Arthur analiza arbitrażowa. Arthur zapewnia wszystkie potrzebne informacje, dzięki czemu od razu wiesz o najlepszych możliwościach arbitrażu. Arthur pracuje nad monitorowaniem giełd i monet, które wybierasz, i wyraźnie pokazuje ich różnice cenowe. System może monitorować 13 różnych giełd pod kątem tych wahań cen bez konieczności posiadania konta użytkownika przez API. Zespół planuje dodać w przyszłości znacznie więcej giełd, aby poprawić funkcjonalność Arthura.

Arbitraż

Możesz dostosować Arthura, jak chcesz, z opcją monitorowania wszystkich 13 giełd i 10 kryptowalut lub tak niewielu, jak chcesz. Dostosuj swoje preferencje, zaznaczając i odznaczając pola. Otrzymuj powiadomienia przez Telegram i e-mail, gdy osiągniesz wybrany próg alarmowy. Arthur jest darmowy dla posiadaczy Drop z kryptowalutami o wartości co najmniej 50 USD.

Dropil planuje również dodanie funkcji premium w przyszłości, w tym powiadomienia SMS, wykonanie arbitrażu wiadomości tekstowych, niestandardowe alerty dla każdej giełdy i monety oraz dodanie kluczy API Exchange, aby umożliwić automatyczny arbitraż.

Co powinieneś wiedzieć o inteligentnym portfelu Dropil?

Oprócz innych funkcji Dropil ma własny inteligentny portfel, który pozwala na bezpieczne przechowywanie aktywów kryptowalutowych. W porównaniu z innymi portfelami ten jest inteligentniejszy, bardziej elastyczny i bezpieczniejszy, a także ma prostszy interfejs. Portfel będzie zawierał dedykowanego osobistego asystenta bota o imieniu Max.

Upuść tokeny

Krople to tokeny narzędziowe ERC-20 za systemem Dropil. Krople zasilają każdą część systemu Dex, a użytkownicy polegają na nich przy przechowywaniu i inwestowaniu funduszy.

Krople zapewniają szybkie transakcje dzięki technologii blockchain Ethereum. Te tokeny są również bezpieczne dzięki transakcjom rejestrowanym publicznie w łańcuchu bloków Ethereum, dzięki czemu można je śledzić. Istnieje również ograniczona podaż kropli, aby zapobiec deflacji i pomóc poprawić cenę wraz ze wzrostem popytu i adopcją. Dropil przewiduje, że tokeny Drop będą z czasem zyskiwać na wartości, co zwiększy zwroty netto.

DROP Tokens

System Dex wykorzystuje tokeny Drop do kontrolowania wolumenów aktywów zarządzanych przez jego inteligentne algorytmy handlowe. Są również kluczem do wykorzystania Arthura do arbitrażu i zasilą przełomowe inteligentne funkcje portfela, takie jak Max.

Zostanie utworzonych maksymalnie 30 miliardów Dropsów, które zostały wygenerowane podczas tokenów 10 stycznia. Sześćdziesiąt procent tokenów zostało rozdystrybuowanych i sprzedanych podczas ICO, z 20 procentami dla założycieli, 15 procent z Dropil i 5 procent dla zespołu Dropil. Istnieje również blokada na 50% zapasów żetonów założycieli.

W chwili pisania tego tekstu, Dropsy są dostępne na Tidex jako para handlowa z BTC lub ETH oraz na IDEX jako para z ETH lub DAI. Dropil planuje zwiększyć liczbę giełd oferujących Drops.

Jak zacząć z Dropil?

Ci, którzy chcą skorzystać z Dropil, aby dostać się do kryptowaluty, po prostu muszą zacząć kupowanie kropli. Stamtąd możesz utworzyć bezpłatne konto i zacząć korzystać ze wszystkich potrzebnych narzędzi, w tym Dex, Arthur i Max. Ponieważ masz pełną kontrolę nad swoimi Dropsami, możesz automatycznie reinwestować zwroty, jeśli korzystasz z Dex lub wypłacasz pieniądze w dowolnym momencie.

Żetony DROP są obecnie dostępne na następujących giełdach:

  • Tidex
  • RightBTC
  • IDEX

Kup Drops

Jak wygląda mapa drogowa Dropil?

Przedsprzedaż Dropil rozpoczęła się 26 stycznia, a ICO trwające od 7 lutego do 7 marca. Portfele mobilne dla najpopularniejszych systemów operacyjnych zostaną uruchomione w kwietniu i maju 2018 roku. Od kwietnia do czerwca Dropil wprowadzi wysokie limity inwestycje. Zespół pracuje nad integracją Drops z większymi giełdami publicznymi. Od trzeciego kwartału zaczną omawiać z platformą wdrożenie planu emerytalnego nowej generacji.

Wniosek

Dropil to innowacyjna platforma, która pozwala użytkownikom wejść do świata kryptowalut i zwiększyć ich aktywność w społeczności poprzez handel, arbitraż i nie tylko. Dropil wyróżnia się na tle innych platform asortymentem inteligentnych botów, które obsługują określone funkcje i zapewniają automatyzację i porady oparte na algorytmach. Ci, którzy szukają prostszego sposobu na trzymanie i inwestowanie w kryptowalutę, powinni zdecydowanie przyjrzeć się Dropilowi.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me