Recenzja QuadrigaCX

QuadrigaCX to giełda Bitcoin z siedzibą w Vancouver w Kanadzie, która oferuje większą płynność i bezpieczeństwo niż obecne oferty giełd scentralizowanych.

„Aby giełda giełdowa działała wydajnie, zarówno płynność, jak i wolumen są niezbędne” – podaje strona główna QuadrigaCX. „Wszystkie środki w systemie QuadrigaCX są wysoce płynne i można je wypłacić w dowolnym momencie. W przeciwieństwie do naszych konkurentów, którzy często potrzebują tygodni na przetworzenie wypłat, QuadrigaCX inicjuje wszystkie wypłaty w ciągu 24 godzin. ”

Giełda zauważa, że ​​opcje finansowania i wypłaty z konta są bardziej wszechstronne niż jakakolwiek porównywalna giełda kanadyjska, a wszystkie działania związane z finansowaniem i wypłatą konta są obsługiwane bezpłatnie.

Dodatkowo QuadrigaCX ma możliwość obsługi handlu Ether, z taką samą różnorodnością łatwych opcji finansowania i wypłat. Mechanizmy obsługi Ether i Bitcoin są usprawnione w front-endowym oknie handlowym giełdy, zapewniając doskonały interfejs użytkownika i interoperacyjność.

Recenzja QuadrigaCX

Odwiedź QuadrigaCX

Zespół QuadrigaCX

Współzałożycielem i obecnym CEO QuadrigaCX jest Gerald Cotten. Cotten był wcześniej dyrektorem The Bitcoin Co-Op, kolebki systemu punktów sprzedaży CoinOS.

„Po prostu trudno było kupić Bitcoin w Kanadzie” – powiedział Cotten w podcastie Decentral Talk Live. „Nigdzie nie można było podłączyć swojego konta bankowego. To było takie wyzwanie ”.

To wyzwanie skłoniło Cottena i jego współpracowników do założenia QuadrigaCX, a nadrzędnym celem było stworzenie giełdy oferującej szybkie i łatwe finansowanie – równie szybkie i łatwe wypłaty – oraz zwrócenie uwagi na przyzwoitość i bezpieczeństwo na rynku kryptowalut Dzikiego Zachodu..

Rejestracja konta QuadrigaCX

Aby rozpocząć korzystanie z QuadrigaCX, musisz najpierw przejść przez proces rejestracji. W prawym górnym rogu ekranu znajduje się przycisk prowadzący do strony rejestracji.

Najpierw wybierz typ konta, który chcesz otworzyć. QuadrigaCX oferuje opcje konta osobistego lub konta firmowego.

Rejestracja konta QuadrigaCX

Następnie musisz podać swoje dane identyfikacyjne. W przypadku konta osobistego oznacza to odpowiedni adres e-mail, imię i nazwisko, datę urodzenia i kraj zamieszkania. Właściciel konta biznesowego musi wprowadzić wyżej wymienione informacje identyfikacyjne oraz nazwę firmy.

Ważne jest, aby zarejestrowane nazwiska dokładnie odpowiadały nazwiskom w dokumentach prawnych, które trzeba będzie przesłać w ramach procesu weryfikacji tożsamości. Upraszcza to proces weryfikacji użytkownika i pomaga zapobiegać oszustwom po stronie biznesowej giełdy.

Podczas rejestracji konta zostaniesz poproszony o wybranie hasła i / lub kodu PIN transakcji.

Po zarejestrowaniu konta i zweryfikowaniu tożsamości możesz zasilić swoje konto i rozpocząć handel.

Weryfikacja konta

Stosunkowo rygorystyczne i dokładne procedury identyfikacyjne QuadrigaCX to powiew świeżości na arenie kryptowalut. Chociaż anonimowość jest nieco zagrożona, proces weryfikacji tożsamości QuadrigaCX zapewnia, że ​​oszustwa lub możliwe naruszenia prawa kanadyjskiego są wykluczone z wymiany.

Jest to również powód odmowy QuadrigaCX przyjęcia finansowania kont przez stronę trzecią, eliminując możliwość lub pozory oszustwa, które mają kluczowe znaczenie dla sprawnego działania giełdy. Kanadyjscy użytkownicy QuadrigaCX mogą stosować dwie różne metody weryfikacji. Aby móc korzystać z QuadrigaCX, należy wypełnić jedną z opcji.

Weryfikacja konta QuadrigaCX

Pierwsza metoda polega na bezpiecznym przesłaniu cyfrowej kopii Twojego dowodu tożsamości i potwierdzenia adresu. Natychmiastową weryfikację można również przeprowadzić za pośrednictwem Equifax. W tej metodzie QuadrigaCX poprosi Cię o zweryfikowanie informacji z pliku kredytowego w formacie wielokrotnego wyboru.

Jak zasilić swoje konto

Zasilenie konta bezpośrednio dolarami kanadyjskimi można przeprowadzić na wiele różnych sposobów. Pełna lista dostępnych metod – wraz ze szczegółowymi instrukcjami – jest dostępna po zweryfikowaniu Twojej tożsamości i założeniu konta.

QuadrigaCX oferuje również swoim użytkownikom opcję finansowania bezpośrednio z Coinbase, jednego z najbardziej znanych portali wymiany walut i ogólnych giełd w kryptosferze.

Interac e-Transfers można również wykorzystać do zasilenia konta QuadrigaCX, pod warunkiem, że masz już konto Interac. Chociaż QuadrigaCX natychmiast powiadomi Cię o otrzymaniu środków, może upłynąć do 24 godzin, zanim środki staną się dostępne na Twoim koncie.

Aby zasilić swoje konto w Crypto, po prostu odwiedź pulpit nawigacyjny, a zobaczysz dostępne opcje.

Złoża QuadrigaCX

Kliknięcie przycisku „Fund” obok wybranej monety spowoduje wyświetlenie adresu portfela i kodu QR, na który można wysłać środki.

Wybranie opcji fiat spowoduje wyświetlenie strony z różnymi opcjami, przed skorzystaniem z tych opcji należy przeprowadzić weryfikację.

Finansowanie Fiata

Jak wypłacić środki

Opcje wypłaty środków dość dobrze odzwierciedlają opcje finansowania konta QuadrigaCX. Jest jednak jedno zastrzeżenie, na które należy zwrócić uwagę. Aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa użytkownika i ochrony przed oszustwami, QuadrigaCX nie zezwala na żadne wypłaty przez 24 godziny po poważnej zmianie ustawień konta. Ma to na celu zapobieżenie nieautoryzowanemu dostępowi lub wypłacie środków z kont użytkowników.

Wypłata z konta

„Jak zauważono na stronie ustawień profilu,„ Ze względów bezpieczeństwa wypłaty zostaną zablokowane na Twoim koncie przez 24 godziny po zakończeniu jakiejkolwiek zmiany adresu e-mail, hasła, PGP, PIN lub 2FA ”- podkreśla QuadrigaCX. „Nie można tego znieść. Musisz odczekać 24 godziny, zanim wypłaty zostaną włączone – każdy, kto nęka pomoc techniczną, ryzykuje zamknięcie konta na czas nieokreślony ”.

Należy to postrzegać jako główną cechę wymiany, a nie jako niedogodność. Większość środków utraconych na giełdach jest tracona z powodu błędu użytkownika. Kliknięcie niebezpiecznego łącza, nieświadome pobranie złośliwego oprogramowania lub niewłaściwa higiena hasła to główne sposoby utraty cennej kryptowaluty przez użytkowników. Proste, ale wydajne kontrole wewnętrzne QuadrigaCX powinny zapobiec kosztowności większości błędów użytkowników.

Opłaty QuadrigaCX

Jeśli zdecydujesz się na dokonywanie wpłat lub wypłat w kryptowalutach, możesz ich dokonywać bezpłatnie, wpłaty lub wypłaty przelewem bankowym w dolarach kanadyjskich podlegają opłacie w wysokości 1%. Jeśli używasz $ USD, te również są bezpłatne.

Transakcje podlegają opłacie w wysokości 0,5% od wszystkich zakończonych transakcji w następujących księgach zleceń BTC / CAD, BTC / USD, ETH / CAD, LTC / CAD, BCH / CAD & BTG / CAD. Opłata za ETH / BTC, LTC / BTC, BCH / BTC & Książki zamówień BTG / BTC to 0,2%.

Pamiętaj, że opłata nie dotyczy otwartych zleceń i jest naliczana dopiero po wykonaniu transakcji.

Opłaty QuadrigaCX

Obsługiwane kryptowaluty

QuadrigaCX obsługuje następujące kryptowaluty: Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold, Ethereum i Litecoin. Oferują następujące pary handlowe:

 • xbt / cad
 • XɃT / USD
 • eth / cad
 • eth / xbt
 • ltc / cad
 • ltc / xbt
 • bch / cad
 • bch / xbt
 • btg / cad
 • btg / xbt

Jak handlować na Quadriga CX

Główny ekran handlu w Quadriga jest bardzo prosty, nie zawiera wykresów ani widoków świec, które są znane większości traderów. Po wejściu na ekran handlu zobaczysz dwa pola do składania zleceń kupna i sprzedaży oraz rozwijane okno w prawym górnym rogu, w którym można wybrać pary handlowe. Pod spodem zobaczysz 10 najlepszych zamówień Kup i Sprzedaj – strona nie aktualizuje się automatycznie, musisz ją odświeżyć, aby zobaczyć aktualizacje.

Ekran handlowy QuadrigaCX

Obok zleceń kupna lub sprzedaży znajduje się łącze „Więcej”, które prowadzi do strony danych rynkowych, na której znajduje się wykres ceny aktywów w ciągu ostatnich 60 dni. Poniżej możesz przeglądać książkę zamówień pokazującą aktualne zlecenia kupna i sprzedaży.

Dane rynkowe

Przewijając w dół pod bieżącymi zleceniami, zobaczysz najnowsze transakcje dokonane na platformie. Jak widać, nie ma dużej liczby transakcji, a Bitcoin wydaje się handlować z premią na platformie w porównaniu z najnowszymi cenami Bitcoin.

Ostatnie transakcje

Jest jeszcze jeden obszar, któremu warto się przyjrzeć, ich strona „Transakcje na żywo” zawiera bardzo te same informacje:

Transakcje na żywo

QuadrigaCX zapewnia obszerną i przejrzystą listę dostępnych zleceń kupna i sprzedaży. Posiada również bieżącą listę ostatnich transakcji dokonanych na platformie. Sama strona rynku jest zwieńczona dużym, łatwym do odczytania wykresem cen, który można dostosować według waluty i zakresu dat.

Czy QuadrigaCX jest bezpieczny?

Bezpieczeństwo jest jednym z głównych problemów QuadrigaCX, a giełda oferuje wiele warstw funkcji bezpieczeństwa zaprojektowanych w celu ochrony funduszy użytkowników zarówno przed atakami na sam system, jak i próbami phishingu na poszczególnych użytkowników. Jak podano w witrynie, zapewniają one:

 • Zaszyfrowana chłodnia
 • Uwierzytelnianie dwuskładnikowe
 • Bezpieczeństwo oparte na współpracy dzięki Cloudflare
 • Zbiorowe inteligentne wykrywanie zagrożeń
 • Globalna sieć z równoważeniem obciążenia

„Jeśli chodzi o Bitcoin, bezpieczeństwo jest jedną z najważniejszych kwestii” – stwierdziła firma. „QuadrigaCX stosuje jedne z najbardziej zaawansowanych środków bezpieczeństwa w branży bitcoinów, w tym chłodzenie większości bitcoinów w naszym systemie. Nasze konta użytkowników są zabezpieczone szyfrowaniem, które przekracza standardy branżowe, a nasze serwery wykorzystują niestandardowe systemy operacyjne i oprogramowanie ”.

Cold storage to forma przechowywania kryptowalut, w której zasoby cyfrowe są przenoszone na maszyny bez aktywnego połączenia z Internetem. W przeciwieństwie do tak zwanego „gorącego portfela”, w którym fundusze są narażone na połączenie internetowe w sposób ciągły lub regularny.

Przechowywanie w chłodni ma pewne wady dla osób fizycznych. Mianowicie przenoszenie kryptowalut z chłodni do gorącego portfela w celach handlowych jest uciążliwe. Jednak QuadrigaCX efektywnie zarządza proporcjami swoich Bitcoinów przechowywanych w chłodni, aby zagwarantować szybką i łatwą płynność na gorącym portfelu giełdy..

Bezpieczeństwo QuadrigaCX jest dodatkowo wzmocnione dzięki współpracy firmy z firmą CloudFlare zajmującą się zabezpieczeniami internetowymi.

Kwadryga też opublikowane na Reddit, szereg wskazówek dotyczących bezpieczeństwa, które pomogą Ci zapewnić bezpieczeństwo konta. Należą do nich takie rzeczy, jak:

 • Włączanie uwierzytelniania dwuskładnikowego Google
 • Zawsze przechodź do https://www.quadrigacx.com, wpisując go w pasku adresu
 • Jeśli otrzymasz wiadomość e-mail z czegoś, co wygląda na „QuadrigaCX” jako nazwę nadawcy, poświęć chwilę, aby upewnić się, że adres domeny e-mail jest rzeczywiście nasz
 • Zachowaj ostrożność podczas klikania płatnych reklam w wyszukiwarce, ponieważ oszuści prowadzą kampanie z podobnymi, ale fałszywymi adresami URL domeny QuadrigaCX
 • Włącz powiadomienia o aktywności na swoim koncie, aby otrzymywać od nas wiadomość e-mail za każdym razem, gdy nastąpi pomyślne logowanie, nieudane logowanie lub żądanie wypłaty.
 • Nigdy nie będziemy do Ciebie dzwonić i prosić o poufne dane logowania lub informacje o wypłacie, takie jak hasła lub kody PIN transakcji przez telefon, ani nie będziemy prosić Cię o kliknięcie łącza, aby dać nam zdalny dostęp do Twojego komputera
 • Nie oznaczaj ani nie zgłaszaj żadnych wiadomości e-mail od nas jako spamu, ponieważ jeśli to zrobisz, nie będziesz w stanie otrzymywać żadnych z tych ważnych wiadomości e-mail, powiadomień o aktywności ani odpowiedzi z naszego systemu biletowego Centrum pomocy

Program poleceń QuadrigaCX

Aby rozszerzyć swój zasięg w kryptosferze, QuadrigaCX prowadzi program polecania użytkowników.

„Aby pomóc upowszechnić przyjęcie Bitcoin i otrzymać za to nagrodę, udostępniliśmy Ci link polecający, którym możesz podzielić się z rodziną i przyjaciółmi lub użyć go na swoim blogu lub w internetowej kampanii marketingowej” – wyjaśnił QuadrigaCX. „10% wszystkich opłat handlowych od każdego użytkownika, który zarejestrował się za pomocą linku polecającego, zostanie natychmiast przelane na Twoje konto QuadrigaCX.”

Zasady korzystania z programu polecającego QuadrigaCX są proste i zgodne z podobnymi programami nagród na innych giełdach. Nie możesz sam siebie polecać, a do programu polecającego QuadrigaCX kwalifikują się tylko nowe rejestracje. W programie może uczestniczyć tylko jedno konto i nie możesz licytować słów kluczowych dotyczących słów kluczowych, marek lub ich odmian QuadrigaCX. Wreszcie, QuadrigaCX zastrzega sobie prawo do zmiany zasad programu poleceń w dowolnym momencie, aby system był uczciwy i wydajny.

Pomocne, QuadrigaCX udostępnia listę mediów do publikowania linków polecających, chociaż zauważa, że ​​lista ta nie jest w żadnym wypadku wyczerpująca. QuadrigaCX zachęca do publikowania linków polecających w Google AdWords, Facebooku, Reddicie i nie tylko.

Obsługa klienta QuadrigaCX

Na stronie internetowej znajduje się sekcja wsparcia, która zawiera szczegółową bazę wiedzy zawierającą pytania i odpowiedzi na prawie wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć korzystanie z platformy. Zawiera informacje o korzystaniu z platformy, finansowaniu i wypłatach, funkcjach i bardziej szczegółowych pytaniach bezpieczeństwa.

Centrum pomocy

Obecnie nie oferują wsparcia telefonicznego, ale można przesyłać zgłoszenia za pośrednictwem ich systemu zgłoszeń.

Reputacja online QuadrigaCX

Wydaje się, że QuadrigaCX dokłada wszelkich starań, aby rozwiązywać obawy swojej bazy użytkowników lub całego rynku za pośrednictwem różnych kanałów, w tym komunikatów prasowych, Reddit i Twittera.

Niedawno QuadrigaCX wydała oświadczenie za pośrednictwem swoich kont Reddit i Twitter, odnosząc się do trwającego wyzwania prawnego skierowanego do kanadyjskiego Imperial Bank of Commerce (CIBC).

„W ciągu ostatnich kilku miesięcy mieliśmy do czynienia z jednym z najbardziej surowych środowisk bankowych w Kanadzie, jakie widzieliśmy od czasu ich uruchomienia pod koniec 2013 r.” – stwierdziła firma. „W tym tygodniu upubliczniono więcej informacji dotyczących naszych problemów z CIBC. W wyniku problemów z CIBC, EFT i wypłaty przelewów pozostają opóźnione. Mając to na uwadze, każdego dnia nadal przetwarzamy płatności w wysokości setek tysięcy dolarów, a zaległości maleją ”.

Oprócz tego ogólnego oświadczenia, QuadrigaCX odniosła się punkt po punkcie do dodatkowych obaw. To poziom szczegółowości komunikacji publicznej rzadko spotykany w kryptosferze.

„W ciągu ostatniego miesiąca znacznie poprawiliśmy szybkość przelewów i znacznie rozszerzyliśmy nasze możliwości przetwarzania płatności” – powiedział QuadrigaCX w formie wypunktowanej. „Niemniej jednak w przypadku niektórych rodzajów płatności nadal występują opóźnienia, głównie z powodu zaległości w starszych płatnościach. Jeśli Twoja płatność nie została przetworzona, możesz ją anulować w dowolnym momencie i zwrócić na swoje konto. Jeśli masz jakiekolwiek obawy, możesz natychmiast wypłacić kryptowalutę. CIBC nadal wstrzymuje miliony dolarów w ramach ataku na kryptowalutę. Nasz zespół prawny czeka na orzeczenie, które zmusi ich do przekazania wspomnianych środków zgodnie z instrukcją. Jak tylko to nastąpi, prędkość transferu w 100% powróci do normy ”.

Możliwość bezpośredniego i bezpośredniego rozwiązywania wrażliwych kwestii jest jedną z głównych cech wyróżniających QuadrigaCX na tle konkurencji. Jest to dodatek do własnej sekcji usług dla użytkowników, która zapewnia szczegółowe wsparcie w prawie każdym aspekcie korzystania z QuadrigaCX.

Wniosek

QuadrigaCX nie bez powodu pozostaje największą giełdą kryptowalut w Kanadzie. Firma oferuje dużą ilość opcji finansowania i wypłat, dzięki czemu przenoszenie gotówki fiat zarówno na rynek kryptowalut, jak i poza nim, jest proste.

To wielkie dobrodziejstwo w kryptosferze. Trudno było przetłumaczyć fiat na kryptowalutę od najwcześniejszych etapów boomu na kryptowaluty, a łatwe portale typu fiat-to-crypto pozostają świętym Graalem sceny wymiany.

Wydaje się, że QuadrigaCX osiągnął to dość bezproblemowo i dzięki różnym opcjom, w tym przelewom bankowym, przelewom bankowym i innym.

Szczególnym powodem do dumy dla zespołu QuadrigaCX powinna być otwarta i elastyczna obsługa klienta. Na poziomie biznesowym QuadrigaCX utrzymuje aktywne konto na Twitterze z prawie 6500 obserwującymi. Podobnie forum QuadrigaCX na Reddit jest aktywnie nadzorowane i moderowane przez członków zespołu QuadrigaCX, a nie wolontariuszy lub entuzjastów społeczności. Samo forum ma około 2900 subskrybentów.

Niestety ich ekran handlowy wymaga trochę pracy, jest bardzo prosty i brakuje mu narzędzi, których będą potrzebować handlowcy, takich jak szczegółowe wykresy, świece, aktualizacje na żywo i tak dalej. W związku z tym ta giełda jest bardziej opcją „kup lub sprzedaj” dla początkujących, a nie doświadczonych inwestorów, którzy chcą przeprowadzać transakcje jednodniowe.

Kolejną kwestią do rozważenia jest brak innych kryptowalut poza Bitcoinem (& forks), Litecoin i Ethereum – jeśli szukasz więcej monet do handlu, będziesz musiał przenieść swoje środki na inną giełdę, aby dokonać tych transakcji. W związku z tym QuadrigaCX wydaje się być bardziej fiat na rampie, niż w pełni funkcjonalną giełdą kryptowalut.

Ogólnie rzecz biorąc, QuadrigaCX wypełnia wyraźną niszę na rynku kanadyjskim, oferując dużą, płynną wymianę z solidnym zapleczem i niezawodnym interfejsem. Przeniesienie środków z waluty fiducjarnej na kryptowalutę rzadko jest łatwe, ale QuadrigaCX usprawnił cały proces dla użytkowników kanadyjskich – a ponadto usprawnił proces w sposób, który chroni fundusze użytkowników dzięki wielowarstwowemu podejściu do bezpieczeństwa.

Ponieważ pole kryptowalut rośnie i staje się coraz bardziej wyrafinowane, zapotrzebowanie na giełdy takie jak QuadrigaCX będzie rosło. Wydaje się, że QuadrigaCX wyprzedził tę krzywą popytu i zrobił to w taki sposób, że kolejne wymiany będą z nią porównywane.

Odwiedź QuadrigaCX

QuadrigaCX

src = “~ images \ beginners-guide-to-quadrigacx-exchange-complete-review.gif”

alt = “Recenzja QuadrigaCX”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 8

Łatwość użycia

7,0 / 10

Reputacja

9,0 / 10

Opłaty

7,0 / 10

Obsługa klienta

8.0 / 10

Metody Płatności

9,0 / 10

Plusy

 • Zakupy Fiata
 • Wsparcie dla dolarów kanadyjskich
 • Wysoka płynność
 • Dobra ochrona
 • Renomowana firma

Cons

 • Ekran podstawowy handlu
 • Niewielki wybór kryptowalut
 • Opłaty mogą być wysokie

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"QuadrigaCX","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 10 \ /quadrigacx-review.gif","opis":"QuadrigaCX to giełda Bitcoin z siedzibą w Vancouver w Kanadzie, która oferuje większą płynność i bezpieczeństwo niż obecne oferty giełd scentralizowanych. \ u201cAby giełda działała efektywnie, zarówno płynność, jak i wolumen są niezbędne, \ u201d według strony głównej QuadrigaCX. \ u201cWszystkie środki w systemie QuadrigaCX są wysoce płynne i można je wypłacić w dowolnym momencie. W przeciwieństwie do naszego…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"8.00"},"Nazwa":"QuadrigaCX","reviewBody":"QuadrigaCX to giełda Bitcoin z siedzibą w Vancouver w Kanadzie, która oferuje większą płynność i bezpieczeństwo niż obecne oferty giełd scentralizowanych. \ R \ n \ r \ n \ u201c Aby giełda giełdowa działała wydajnie, zarówno płynność, jak i wolumen są niezbędne, \ u201d według strony domowej QuadrigaCX. \ u201cWszystkie środki w systemie QuadrigaCX są wysoce płynne i można je wypłacić w dowolnym momencie. W przeciwieństwie do naszych konkurentów, którzy często wymagają tygodni na przetworzenie wypłat, QuadrigaCX inicjuje wszystkie wypłaty w ciągu 24 godzin. \ U201d \ r \ n \ r \ nGiełda zauważa, że ​​jej opcje finansowania i wypłaty są bardziej wszechstronne niż jakakolwiek porównywalna giełda kanadyjska. operacje finansowania i wypłaty z konta są obsługiwane bezpłatnie. \ r \ n \ r \ nDodatkowo QuadrigaCX ma możliwość obsługi handlu Ether, z tą samą różnorodnością łatwych opcji finansowania i wypłat. Mechanizmy obsługi Ether i Bitcoin zostały usprawnione w oknie transakcyjnym giełdy front-end, zapewniając doskonały interfejs użytkownika i współdziałanie. \ R \ n \ r \ n \ r \ nOdwiedź QuadrigaCX \ r \ n \ r \ nQuadrigaCX Team \ r \ n \ r \ nWspółzałożycielem i obecnym CEO QuadrigaCX jest Gerald Cotten. Cotten był wcześniej dyrektorem The Bitcoin Co-Op, kolebki systemu punktów sprzedaży CoinOS. \ R \ n \ r \ n \ u201c Tak trudno było kupić Bitcoin w Kanadzie, \ u201d Cotten powiedział na podcast Decentral Talk Live. \ u201cNigdzie nie można było podłączyć swojego konta bankowego. To było właśnie takie wyzwanie. \ U201d \ r \ n \ r \ nTo wyzwanie skłoniło Cottena i jego współpracowników do założenia QuadrigaCX, a głównym celem było stworzenie giełdy oferującej szybkie i łatwe finansowanie \ u2013 równie szybkie i łatwe wypłaty \ u2013 oraz dbałość o przyzwoitość i bezpieczeństwo na rynku kryptowalut na Dzikim Zachodzie. \ r \ n Rejestracja konta w QuadrigaCX \ r \ n \ r \ nAby rozpocząć korzystanie z QuadrigaCX, musisz najpierw przejść przez proces rejestracji. W prawym górnym rogu ekranu znajduje się przycisk prowadzący do strony rejestracji. \ R \ n \ r \ nNajpierw wybierz typ konta, który chcesz otworzyć. QuadrigaCX oferuje opcje konta osobistego lub firmowego. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nNastępnie będziesz musiał wprowadzić swoje dane identyfikacyjne. W przypadku konta osobistego oznacza to odpowiedni adres e-mail, imię i nazwisko, datę urodzenia i kraj zamieszkania. Właściciel konta firmowego musi wprowadzić wspomniane powyżej informacje identyfikacyjne oraz nazwę firmy. \ R \ n \ r \ nUpewne jest, aby nazwiska, które rejestrujesz, dokładnie odpowiadały nazwiskom w dokumentach prawnych, które będziesz musiał przesłać jako część procesu weryfikacji tożsamości. Upraszcza to proces weryfikacji użytkownika i pomaga zapobiegać oszustwom na giełdzie. \ R \ n \ r \ nPo rejestracji konta zostanie wyświetlony monit o wybranie hasła i \ / lub kodu PIN transakcji. \ r \ n \ r \ nGdy Twoje konto zostanie zarejestrowane i zweryfikowana Twoja tożsamość, będziesz gotowy do zasilenia konta i rozpoczęcia handlu. \ r \ nWeryfikacja konta \ r \ n \ r \ nQuadrigaCX \ u2019 stosunkowo rygorystyczne i dokładne procedury identyfikacji są powiew świeżego powietrza na arenie kryptowalut. Chociaż anonimowość jest nieznacznie zagrożona, proces weryfikacji tożsamości QuadrigaCX gwarantuje, że oszustwa lub możliwe naruszenia prawa kanadyjskiego są wykluczone z wymiany. \ R \ n \ r \ nTo jest również powód odmowy QuadrigaCX \ u2019 odmowy przyjęcia finansowania od osób trzecich w przypadku kont wyeliminowanie możliwości lub pozorów oszustwa ma kluczowe znaczenie dla sprawnego działania giełdy. Kanadyjscy użytkownicy QuadrigaCX mogą stosować dwie różne metody weryfikacji. Aby móc korzystać z QuadrigaCX, należy wypełnić jedną z opcji. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPierwsza metoda polega na bezpiecznym przesłaniu cyfrowej kopii Twojego dowodu tożsamości i adresu. Natychmiastową weryfikację można również przeprowadzić za pośrednictwem Equifax. W tej metodzie QuadrigaCX poprosi Cię o zweryfikowanie informacji z pliku kredytowego w formacie wielokrotnego wyboru. \ R \ nJak zasilić konto \ r \ n \ r \ nFinansowanie konta bezpośrednio za pomocą dolara kanadyjskiego można przeprowadzić na różne sposoby metod. Pełna lista dostępnych metod – wraz ze szczegółowymi instrukcjami – jest dostępna po zweryfikowaniu Twojej tożsamości i założeniu konta. \ R \ n \ r \ nQuadrigaCX oferuje również swoim użytkownikom możliwość finansowania bezpośrednio z Coinbase, jeden najbardziej znanych portali wymiany walut na kryptowaluty i giełd ogólnych w kryptosferze. \ r \ n \ r \ nInterac e-Transfers można również wykorzystać do zasilenia konta QuadrigaCX, pod warunkiem, że masz już konto Interac. Chociaż QuadrigaCX natychmiast powiadomi Cię o otrzymaniu środków, może minąć do 24 godzin, zanim środki staną się dostępne na Twoim koncie. \ R \ n \ r \ nAby zasilić swoje konto w Crypto, po prostu przejdź do panelu, a ty zobaczy dostępne opcje. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nKliknięcie \"Fundusz\" przycisk obok wybranej monety poda adres portfela i kod QR, na który można przesłać środki. \ r \ n \ r \ nWybranie opcji fiat spowoduje wyświetlenie strony z różnymi opcjami, konieczne będzie przeprowadzenie weryfikacji kroki przed użyciem tych opcji. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nJak wypłacić środki \ r \ n \ r \ nOpcje wypłaty środków dokładnie odzwierciedlają opcje finansowania konta QuadrigaCX . Jest jednak jedno zastrzeżenie, na które należy zwrócić uwagę. Aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa użytkownika i ochrony przed oszustwami, QuadrigaCX nie zezwala na żadne wypłaty przez 24 godziny po poważnej zmianie ustawień konta. Ma to na celu zapobieżenie nieautoryzowanemu dostępowi lub wypłacie środków z kont użytkowników. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ u201c Jak wspomniano na stronie ustawień profilu, \ u2018Dla Twojej ochrony wypłaty zostaną wyłączone na Twoim konto przez 24 godziny po zakończeniu jakiejkolwiek zmiany adresu e-mail, hasła, PGP, PIN lub 2FA, \ u2019 \ u201d podkreślił QuadrigaCX. \ u201cNie można tego cofnąć. Musisz odczekać 24 godziny, zanim wypłaty zostaną włączone – każdy, kto nęka pomoc techniczną, ryzykuje zamknięcie konta na czas nieokreślony. \ U201d \ r \ n \ r \ nNależy to postrzegać jako główną funkcję wymiany, a nie niedogodność. Większość środków utraconych na giełdach jest tracona z powodu błędu użytkownika. Kliknięcie niebezpiecznego łącza, nieświadome pobranie złośliwego oprogramowania lub niewłaściwa higiena hasła to główne sposoby utraty cennej kryptowaluty przez użytkowników. Prosta, ale potężna kontrola wewnętrzna w QuadrigaCX powinna zapobiec nadmiernemu kosztowaniu większości błędów użytkowników. \ R \ nOpłaty QuadrigaCX \ r \ nJeśli zdecydujesz się na dokonywanie wpłat lub wypłat w kryptowalutach, możesz ich dokonywać bezpłatnie, zasilać je lub wypłacać przelewem bankowym w Dolary kanadyjskie podlegają opłacie w wysokości 1%. Jeśli używasz $ USD, to również są one bezpłatne. \ R \ n \ r \ nTradery podlegają opłacie w wysokości 0,5% od wszystkich zakończonych transakcji w następujących księgach zamówień BTC \ / CAD, BTC \ / USD, ETH \ / CAD, LTC \ / CAD, BCH \ / CAD & BTG \ / CAD. Opłata na ETH \ / BTC, LTC \ / BTC, BCH \ / BTC & Książki zleceń BTG \ / BTC wynoszą 0,2%. \ R \ n \ r \ nUwaga, że ​​opłata nie dotyczy otwartych zleceń i jest naliczana dopiero po wykonaniu transakcji. \ R \ n \ r \ n \ r \ nObsługiwane Kryptowaluty \ r \ n \ r \ nQuadrigaCX obsługuje następujące kryptowaluty: Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold, Ethereum i Litecoin. Oferują następujące pary handlowe: \ r \ n \ r \ n \ txbt \ / cad \ r \ n \ tX \ u0243T \ / USD \ r \ n \ teth \ / cad \ r \ n \ teth \ / xbt \ r \ n \ tltc \ / cad \ r \ n \ tltc \ / xbt \ r \ n \ tbch \ / cad \ r \ n \ tbch \ / xbt \ r \ n \ tbtg \ / cad \ r \ n \ tbtg \ / xbt \ r \ n \ r \ nJak handlować w Quadriga CX \ r \ n \ r \ nGłówny ekran handlu w Quadriga jest bardzo prosty, nie zawiera wykresów ani widoków świec, które są znane większości traderów. Po wejściu na ekran handlu zobaczysz dwa pola do składania zleceń kupna i sprzedaży oraz rozwijane okno w prawym górnym rogu, w którym można wybrać pary handlowe. Pod spodem zobaczysz 10 najlepszych zamówień kupna i sprzedaży – strona nie aktualizuje się automatycznie, musisz ją odświeżyć, aby zobaczyć aktualizacje. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nKolejny z zamówieniami kupna lub zlecenia sprzedaży to \"Jeszcze\" link, który prowadzi do strony danych rynkowych, ta strona pokazuje wykres ceny aktywów w ciągu ostatnich 60 dni. Poniżej możesz zobaczyć książkę zleceń pokazującą aktualne zlecenia kupna i sprzedaży. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPrzewijając w dół pod bieżącymi zleceniami, zobaczysz najnowsze transakcje dokonane na platformie. Jak widać, nie ma dużej liczby transakcji, a Bitcoin wydaje się być sprzedawany z premią na platformie w porównaniu z najnowszymi cenami Bitcoin. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nJest to jeszcze jeden obszar, któremu będziesz chciał się przyjrzeć, ich \"Transakcje na żywo \" zawiera te same informacje: \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nQuadrigaCX zapewnia wyczerpującą i przejrzystą listę dostępnych oczekujących zleceń kupna i sprzedaży. Posiada również bieżącą listę ostatnich transakcji dokonanych na platformie. Nagłówek samej strony rynku zawiera duży, czytelny wykres cen, który można dostosować według waluty i zakresu dat. \ R \ nCzy QuadrigaCX Safe? \ R \ n \ r \ nBezpieczeństwo jest jednym z głównych problemów QuadrigaCX \ u2019 , a giełda zawiera wiele warstw funkcji bezpieczeństwa zaprojektowanych w celu ochrony funduszy użytkowników przed atakami na sam system i próbami phishingu na poszczególnych użytkowników. Jak podano w witrynie, zapewniają one: \ r \ n \ r \ n \ tSzyfrowane chłodne przechowywanie \ r \ n \ tUwierzytelnianie dwuskładnikowe \ r \ n \ tWspółpraca z Cloudflare \ r \ n \ tCollective Intelligent Threat Detection \ r \ n \ tGlobalna sieć z równoważeniem obciążenia \ r \ n \ r \ n \ u201cJeśli chodzi o Bitcoin, bezpieczeństwo jest jedną z najważniejszych kwestii, \ u201d stwierdziła firma. \ u201cQuadrigaCX stosuje jedne z najbardziej zaawansowanych środków bezpieczeństwa w branży bitcoinów, w tym chłodzenie większości bitcoinów w naszym systemie. Nasze konta użytkowników są zabezpieczone szyfrowaniem przekraczającym standardy branżowe, a nasze serwery wykorzystują niestandardowe systemy operacyjne i oprogramowanie. \ U201d \ r \ n \ r \ nMagazyn na zimno to forma przechowywania kryptowaluty, w której zasoby cyfrowe są przenoszone na maszyny bez aktywnego połączenia internetowego. Jest to przeciwieństwo tak zwanego portfela \ u201chot, \ u201d, w którym fundusze są narażone na połączenie internetowe w sposób ciągły lub regularny. \ R \ n \ r \ nPrzechowywanie na zimno ma pewne wady dla osób fizycznych. Mianowicie przenoszenie kryptowalut z chłodni do gorącego portfela w celach handlowych jest uciążliwe. Jednak QuadrigaCX efektywnie zarządza proporcjami swoich bitcoinów przechowywanych w chłodni, aby zagwarantować szybką i łatwą płynność na gorącym portfelu giełdy. Bezpieczeństwo QuadrigaCX jest dodatkowo wzmocnione przez partnerstwo firmy z firma CloudFlare zajmująca się bezpieczeństwem w Internecie. \ r \ n \ r \ nQuadriga opublikowała również na Reddicie szereg wskazówek dotyczących bezpieczeństwa, które pomogą Ci zapewnić bezpieczeństwo konta. Należą do nich: \ r \ n \ r \ n \ tWłączanie uwierzytelniania dwuskładnikowego Google \ r \ n \ tZawsze przechodź do https: \ / \ / www.quadrigacx.com, wpisując go w pasku adresu \ r \ n \ tJeśli otrzymasz wiadomość e-mail z czegoś, co wygląda na \"QuadrigaCX \" jako nazwa nadawcy, poświęć chwilę, aby upewnić się, że adres domeny e-mail jest rzeczywiście nasz \ r \ n \ tZachowaj ostrożność podczas klikania płatnych reklam w wyszukiwarce, ponieważ oszuści prowadzą kampanie z podobnymi, ale fałszywymi adresami URL domeny QuadrigaCX \ r \ n \ tWłącz powiadomienia o aktywności na swoim koncie, aby otrzymywać od nas wiadomość e-mail za każdym razem, gdy nastąpi pomyślne logowanie, nieudane logowanie lub żądanie wypłaty. \ r \ n \ tNigdy nie będziemy do Ciebie dzwonić i prosić o poufne dane logowania lub wypłaty, takie jak hasła lub transakcje Kody PIN przez telefon, ani nie będziemy prosić Cię o kliknięcie łącza, aby dać nam zdalny dostęp do Twojego komputera \ r \ n \ tNie oznaczaj \ / żadnych wiadomości e-mail od nas jako spam, ponieważ jeśli to zrobisz, nie będziesz w stanie otrzymywać dowolne z tych ważnych e-maili, powiadomień o aktywności lub odpowiedzi z naszego systemu zgłoszeń Centrum pomocy \ r \ n \ r \ nProgram polecającyQuadrigaCX \ r \ nAby rozszerzyć swój zasięg w kryptosferze, QuadrigaCX prowadzi program polecania użytkowników. \ r \ n \ r \ n \ u201cAby pomóc w rozpowszechnianiu adopcji Bitc oin, i otrzymaj za to nagrodę, udostępniliśmy Ci link polecający, który możesz udostępnić rodzinie i znajomym lub wykorzystać na swoim blogu lub w internetowej kampanii marketingowej – wyjaśnił QuadrigaCX. \ u201c10% wszystkich opłat transakcyjnych od dowolnego użytkownika, który zarejestrował się za pomocą linku polecającego, zostanie natychmiast przelane na Twoje konto QuadrigaCX. \ u201d \ r \ n \ r \ nZasady korzystania z programu polecającego QuadrigaCX są proste i zgodne z podobne programy nagród na innych wymianach. Nie możesz sam siebie polecać, a do programu polecającego QuadrigaCX kwalifikują się tylko nowe rejestracje. W programie może uczestniczyć tylko jedno konto i nie możesz licytować słów kluczowych dotyczących słów kluczowych, marek lub ich odmian QuadrigaCX. Wreszcie, QuadrigaCX zastrzega sobie prawo do zmiany zasad programu poleceń w dowolnym momencie, aby system był uczciwy i wydajny. \ R \ n \ r \ nPomocnie, QuadrigaCX udostępnia listę mediów do publikowania linków polecających, chociaż zauważa, że ​​lista bynajmniej nie jest wyczerpująca. QuadrigaCX zachęca do publikowania linków polecających w Google AdWords, Facebook, Reddit i nie tylko. \ R \ nObsługa klienta QuadrigaCX \ r \ n \ r \ nW witrynie internetowej znajduje się sekcja pomocy, która zawiera szczegółową bazę wiedzy zawierającą pytania i odpowiedzi dotyczące prawie wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć korzystać z platformy. Zawiera informacje na temat korzystania z platformy, finansowania i wypłat, funkcji i bardziej szczegółowych pytań bezpieczeństwa. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nNie oferują obecnie pomocy telefonicznej, ale możesz przesyłać prośby o pomoc za pośrednictwem swojego systemu sprzedaży biletów. \ r \ nReputacja w sieci QuadrigaCX \ r \ n Wydaje się, że QuadrigaCX dokłada wszelkich starań, aby rozwiązywać problemy użytkowników lub całego rynku za pośrednictwem różnych kanałów, w tym komunikatów prasowych, Reddita i Twittera. \ r \ n \ r \ nOstatnio firma QuadrigaCX wydała oświadczenie za pośrednictwem swoich kont Reddit i Twitter, odnoszące się do aktualnego wyzwania prawnego skierowanego do kanadyjskiego Imperial Bank of Commerce (CIBC). \ r \ n \ u201cW ciągu ostatnich kilku miesięcy mieliśmy najbardziej surowych środowiskach bankowych w Kanadzie, jakie widzieliśmy od czasu ich uruchomienia pod koniec 2013 r. \ u201d firma podała. \ u201cW tym tygodniu upubliczniono więcej informacji na temat naszych problemów z CIBC. W wyniku problemów z CIBC, EFT i wypłaty przelewów pozostają opóźnione. Mając to na uwadze, każdego dnia nadal przetwarzamy płatności warte setki tysięcy dolarów, a zaległości się zmniejszają. \ U201d \ r \ n Oprócz tego ogólnego oświadczenia firma QuadrigaCX odniosła się punkt po punkcie do dodatkowych problemów. To poziom szczegółowości komunikacji publicznej, który nie jest często spotykany w kryptosferze. \ R \ n \ u201c W ciągu ostatniego miesiąca znacznie poprawiliśmy szybkość transferów i znacznie rozszerzyliśmy nasze możliwości przetwarzania płatności – powiedział QuadrigaCX w formacie punktora. \ u201c Niemniej jednak opóźnienia w przypadku niektórych rodzajów płatności nadal występują, głównie z powodu zaległości w starszych płatnościach. Jeśli Twoja płatność nie została przetworzona, możesz ją anulować w dowolnym momencie i zwrócić na swoje konto. Jeśli masz jakiekolwiek obawy, możesz natychmiast wypłacić kryptowalutę. CIBC nadal wstrzymuje miliony dolarów w ramach ataku na kryptowalutę. Nasz zespół prawny czeka na orzeczenie, które zmusi ich do przekazania wspomnianych środków zgodnie z instrukcją. Jak tylko to nastąpi, prędkość transferu w 100% powróci do normy. \ U201d \ r \ n Możliwość bezpośredniego i bezpośredniego rozwiązywania wrażliwych problemów jest jedną z głównych cech wyróżniających QuadrigaCX na tle konkurencji. Jest to dodatek do własnej sekcji usług dla użytkowników, która zapewnia szczegółowe wsparcie w prawie każdym aspekcie korzystania z QuadrigaCX. \ R \ nWniosek \ r \ nQuadrigaCX nie bez powodu pozostaje największą giełdą kryptowalut w Kanadzie. Firma oferuje dużą ilość opcji finansowania i wypłat, dzięki czemu przenoszenie gotówki fiducjarnej zarówno na rynek kryptowalut, jak i poza nim, jest proste. \ R \ n \ r \ nTo wielkie dobrodziejstwo w kryptosferze. Trudno było przetłumaczyć fiat na kryptowalutę od najwcześniejszych etapów boomu na kryptowaluty, a łatwe portale typu fiat-to-crypto pozostają świętym Graalem na giełdzie. \ R \ n \ r \ nQuadrigaCX wydaje się raczej osiągać to płynnie iz różnymi opcjami, w tym przelewami bankowymi, przelewami bankowymi i nie tylko. \ r \ n \ r \ n Szczególnym powodem do dumy dla zespołu QuadrigaCX powinna być otwarta i elastyczna obsługa klienta. Na poziomie biznesowym QuadrigaCX utrzymuje aktywne konto na Twitterze z prawie 6500 obserwującymi. Podobnie forum QuadrigaCX na Reddit jest aktywnie nadzorowane i moderowane przez członków zespołu QuadrigaCX, a nie wolontariuszy lub entuzjastów społeczności. Samo forum może pochwalić się około 2900 subskrybentami. \ R \ n \ r \ nNiestety ich ekran handlowy wymaga trochę pracy, jest bardzo prosty i brakuje mu narzędzi potrzebnych handlowcom, takich jak szczegółowe wykresy, świece, aktualizacje na żywo i tak dalej. W związku z tym ta wymiana jest bardziej \"kup lub sprzedaj \" opcja dla początkujących, a nie doświadczonych traderów, którzy chcą przeprowadzać day-trading. \ r \ n \ r \ nInną kwestią do rozważenia jest brak innych kryptowalut poza Bitcoinem (& forks), Litecoin i Ethereum – jeśli szukasz więcej monet do handlu, będziesz musiał przenieść swoje środki na inną giełdę, aby dokonać tych transakcji. W związku z tym QuadrigaCX wydaje się być bardziej prostym na rampie niż w pełni funkcjonalną giełdą handlu kryptowalutami. \ R \ n \ r \ n Ogólnie, QuadrigaCX wypełnia wyraźną niszę na kanadyjskim rynku dużej, płynnej wymiany tło i niezawodny interfejs. Przeniesienie środków z waluty fiducjarnej na kryptowalutę rzadko jest łatwe, ale QuadrigaCX usprawnił cały proces dla użytkowników kanadyjskich \ u2013, a ponadto usprawnił proces w sposób, który chroni fundusze użytkowników, stosując wielowarstwowe podejście do bezpieczeństwa. \ R \ n \ r \ nW miarę jak pole kryptowalut rośnie i staje się coraz bardziej wyrafinowane, zapotrzebowanie na giełdy takie jak QuadrigaCX będzie rosło. Wydaje się, że QuadrigaCX wyprzedził tę krzywą popytu i zrobił to w taki sposób, że kolejne wymiany będą z nią porównywane. \ R \ nOdwiedź QuadrigaCX","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"},"Data opublikowania":"2018-10-18"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me