Celsius Network ICO: zdecentralizowana platforma pożyczek i pożyczek P2P

Przewodnik Celsjusza

Plik Celsius Network to zdecentralizowana platforma pożyczek osobistych zbudowana wokół portfela Celsius. Będzie to jeden z jedynych portfeli kryptowalut online, które pozwolą Ci wykorzystać monety z portfela jako zabezpieczenie pożyczki. W przyszłości portfel Celsjusza pozwoli Ci również pożyczyć krypto, aby uzyskać odsetki.

Witryna Celsius

Zespół odpowiedzialny za Celsius Network uważa, że ​​„bankowość jest zepsuta”, wskazując na pewne specyficzne problemy z branżą. Na przykład czasami potrzebujesz gotówki, nawet jeśli masz kryptowalutę. W przypadku codziennych czynności, takich jak spłata kart kredytowych lub zakup samochodu, wiele miejsc nadal nie akceptuje kryptowalut, co oznacza, że ​​osoby z tego typu aktywami muszą sprzedać swoje kryptowaluty. Celsius Network wyeliminuje ten problem, ułatwiając pożyczanie gotówki, wykorzystując krypto jako zabezpieczenie niskooprocentowanych pożyczek. W ten sposób użytkownicy mogą utrzymywać swoje portfolio kryptograficzne.

Zespół zwraca również uwagę, że kryptowaluta znajduje się na giełdach, portfelach lub chłodniach, gdzie nie można zarobić odsetek. W porównaniu z tradycyjnym modelem bankowym, w którym środki pieniężne na kontach dowolnego typu zwykle przynoszą co najmniej minimalne odsetki, jest to sytuacja, w której wszyscy zaangażowani ponoszą straty. Celsius Network rozwiązuje ten problem, dając użytkownikom możliwość pożyczania swoich monet, dzięki czemu mogą oni rzeczywiście zarabiać odsetki, w wielu przypadkach większe niż w tradycyjnym banku.

Portfel Celsjusza

Wreszcie zespół Celsius Network nie zgadza się z faktem, że instytucje finansowe nie do końca rozumieją kryptowalutę. Ponieważ nie mają wielkich interesów, nie są zainteresowani jego rozwojem i zamiast tego będą go skracać. Celsius Network wykorzysta chciwość 1% i chęć skrócenia rynku, przyjmując nawet 50-procentowe depozyty gotówkowe, a następnie naliczając odsetki w przypadku zabezpieczenia. W ten sposób społeczność może uzyskać większość zarobków i zapewnia społeczności więcej pieniędzy do pożyczenia.

Co możesz zrobić z portfelem Celsjusza?

Po zdeponowaniu kryptowalut w swoim portfelu Celsius, dołączasz do zdecentralizowanej puli pożyczek crowdsourcingowych platformy, która pozwala codziennie zarabiać odsetki. Celsius Network tworzy platformę pożyczkową, która pozwoli społeczności kryptowalutowej cieszyć się pożyczkami z depozytu zabezpieczającego i rynkiem kontraktów terminowych bez martwienia się o zyski płynące głównie dla tradycyjnych instytucji finansowych. Istnieje również możliwość uzyskania pożyczki gotówkowej pod zastaw monet, co oznacza, że ​​nie musisz ich sprzedawać.

Jak działa zabezpieczenie kryptograficzne?

Używając kryptowalut jako zabezpieczenia, członkowie mogą pożyczać USD. Celem tej funkcjonalności jest umożliwienie tym, którzy potrzebują gotówki, łatwe pożyczenie z platformy bez konieczności sprzedaży swoich zasobów. Ta funkcja pojawi się, gdy tylko żetony Celsjusza zostaną wydane.

Pożyczki

Jak działa odsetki od kryptowalut?

Po pewnym dalszym rozwoju monety, które członkowie wpłacają do swojego prywatnego portfela Celsjusza, można wykorzystać do natychmiastowego zwarcia i pożyczki na rynku. Monety pożyczone z portfela członka wzbudzą zainteresowanie. Odsetki te będą pochodzić za pośrednictwem CEL (tokeny Celsjusza) i pozwolą na osiągnięcie nawet 9 procent rocznych odsetek od każdej transakcji. Dostępnych będzie niesamowita gama opcji pożyczkowych, pozwalających wybierać spośród długości od pełnego roku do zaledwie jednego dnia, a wszystkie będą miały konkurencyjne stopy procentowe. W ten sposób ci, którzy używają portfela Celsius, mogą zarabiać odsetki od swoich kryptowalut, tak jak na gotówce siedzącej w banku. Jednak stawka jest jeszcze lepsza.

Jakie są kluczowe dane liczbowe dotyczące sprzedaży w sieci?

Przedsprzedaż CEL już się rozpoczęła i Crowdsale rozpocznie się wkrótce. Przedsprzedaż ma minimalną inwestycję w wysokości 10000 USD lub równowartość w BTC i ETH, a sprzedaż publiczna wynosi 500 USD lub równowartość. Twardy limit to 50 milionów dolarów, a miękki limit 15 milionów dolarów. Ogółem jest 650 milionów tokenów, z których 325 milionów będzie dostępnych w przedsprzedaży. Początkowa cena tokena to 1 CEL za 0,30 USD.

Sprzedaż tłumu

Przedsprzedaż potrwa do 15 marca. Dopóki Celsius Network nie zbierze 35 milionów dolarów, stawka będzie wynosić 0,20 dolara za 1 CEL z 20-procentową premią. Po 35 milionach dolarów przedsprzedaż będzie kontynuowana w tym samym tempie, ale bez premii. Crowdsale rozpocznie się 15 marca, a kurs wyniesie 0,30 USD. Aby wziąć udział w przedsprzedaży, wystarczy założyć konto.

Co jeszcze powinieneś wiedzieć o znaczniku stopnia Celsjusza?

Token Celsius Network, CEL, jest tokenem ERC20 Degree, który będzie kręgosłupem Celsius Network, dostarczając opartą na wartości platformę pożyczkową. W momencie zdarzenia generowania tokenów CEL będzie już mieć wiele narzędzi. Posiadacze tokenów będą członkami platformy i społeczności. Będą również mogli zdeponować swoje kryptowaluty w portfelu Celsius Wallet, ubiegać się o pożyczki w dolarach, używając tych kryptowalut jako zabezpieczenia i płacić odsetki od tych pożyczek po obniżonej stopie.

Tokeny

Token CEL będzie miał w przyszłości jeszcze więcej narzędzi, w tym możliwość pożyczania kryptowalut jako sposobu na zdobycie zainteresowania i otrzymywania nagród odsetkowych od pożyczonych kryptowalut. Posiadacze tokenów będą również mogli osiągnąć starszeństwo w ramach platformy, poprawiając uzyskiwane oprocentowanie.

Jak wygląda mapa drogowa Celsius Network?

Koncepcja Celsius Network rozpoczęła się w marcu 2017 r., Kiedy zespół zebrał się w maju, a rozwój ruszył we wrześniu, czyli w czasie publicznego ogłoszenia. Prywatna przedsprzedaż rozpoczęła się w IV kwartale. W tym roku w styczniu pojawiła się wersja beta portfela mobilnego Celsius, a także aplikacja tradera i początek przedsprzedaży. Wszystkie poziomy premii w wysokości 40, 35 i 30 procent były nadsubskrybowane.

Mapa drogowa

Już w marcu zakończy się przedsprzedaż i rozpocznie się publiczna wyprzedaż. W kwietniu odbędzie się wydarzenie związane z generowaniem tokenów, w ramach którego będzie można pożyczyć dolary za kryptowaluty. W listopadzie Celsius uruchomi wersję beta platformy do obsługi marży. Rok 2019 obejmie skalowanie społeczności i ekspansję na zdecentralizowane rynki monet, gdy będzie to bezpieczne.

Wniosek

Sieć Celsius zapewni posiadaczom kryptowalut wiele korzyści, które wcześniej były niedostępne. Przede wszystkim użytkownicy będą mogli zarabiać na swoich zasobach kryptograficznych, tak jak na tradycyjnym koncie bankowym, ale po wyższej stopie procentowej. Mogą również pożyczać walutę fiducjarną pod zastaw kryptowalutą. Powinno to poprawić ogólną akceptację kryptowaluty i zapewnić liczne zachęty dla posiadaczy kryptowalut do korzystania z sieci.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map