Wygłoszenie przemówienia zatytułowanego „Co dalej” o godz Blockchain Impact, Perspektywy 2020 „Łańcuch dostaw” do pełnej frekwencji, Ethan Ng, Dyrektor generalny globalnej giełdy kryptowalut w Azji Południowo-Wschodniej BiKi.com, zidentyfikowali główne trendy wpływające na blockchain w 2020 r., zagłębiając się w szczególności w roli łańcuchów dostaw.

W cenionym gronie prelegentów znaleźli się eksperci ds. Łańcucha dostaw, m.in. Dyrektor Handlu ul Infocomm Media Development Authority (IMDA) Singapuru i CEO Karuschain, platformy technologicznej blockchain m.in. dla przemysłu wydobywczego metali szlachetnych.

Uwaga: to jest informacja prasowa

Przejście do adopcji mainstreamowej

Przez ostatnie 6 miesięcy Libra i SEC zwróciły uwagę na zdecentralizowaną gospodarkę. Jednak nawet wcześniej, w 2017 roku, kiedy rynki ICO były bardzo gorące, MFW już sugerował praca na CBDC (Waluty cyfrowe banku centralnego) do banków centralnych.

„BiKi liczy na to” – nalegał Ng. „Dlatego uważamy, że nastąpi powszechna adopcja. Kiedy jeden z głównych CBDC będzie gotowy, co, jak przewidujemy, może nastąpić w pierwszym lub drugim kwartale tego roku, ostatecznie wpłynie na MNC, które prawdopodobnie przyjmą CBDC. Podległe im MŚP, dzięki efektowi sieci, zapewnią o wiele więcej kanałów wprowadzania na rynek, aby rozpowszechnić wykorzystanie walut cyfrowych wśród mas. Następnie przejdziemy przez stabilną konkurencję, ustalimy, co działa, a co nie, i znajdziemy model, który działa ”.

Wyodrębnić rozwiązania blockchain w łańcuchu dostaw odgrywając dużą rolę w przedsiębiorstwach, Ng wskazał, że „wraz ze zwiększoną wydajną podażą wzrośnie popyt ”.

 Słoń w pokoju

Prezes BiKi Ethan Ng zwrócił uwagę, że w 2017 i 2018 roku wszyscy dali się wciągnąć w szum na temat możliwości technologii blockchain i problemów, które może ona rozwiązać. Jednak wraz z ogromnymi innowacjami, które miały miejsce w kosmosie, wskaźnik przyjęcia był znacznie poniżej oczekiwań. Zignorowano bardzo ważny czynnik – ogromny słoń w pokoju.

Powołując się na to, że na tradycyjnych rynkach każdy gracz w przestrzeni łańcucha dostaw potrzebował finansisty – gracza centralnego, banku – aby przestrzeń mogła funkcjonować, Ethan Ng zaproponował, że w nowo zakłóconym łańcuchu dostaw niezbędny jest nowy rodzaj finansisty.

Tę nową rolę pełniłyby nowe instytucje finansowe, które mogłyby oferować wiele usług tradycyjnych instytucji finansowych, ale przystosowanych do nowej zdecentralizowanej gospodarki. Identyfikacja zdecentralizowanych finansów (DeFi) jako jednego z głównych znaczących trendów w 2020 r, Ethan Ng postrzegał giełdy, które oferowały produkty DeFi, jako nowe przełomowe instytucje finansowe przyszłości.

Rosnący rynek rozwiązań łańcucha dostaw Blockchain

Ekonomia dzielenia się zainicjowana przez firmy takie jak Uber i Grab zrewolucjonizowała branżę taksówkową. Ponieważ zaoferowali użyteczne i realne rozwiązanie, byli w stanie zdobyć udział w rynku i skalę.

Rozwiązania branżowe wykorzystujące blockchain, na przykład w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym w wielu innych branżach, w których logistyka i łańcuchy dostaw doświadczają ogromnych problemów, przeniosły się na przedsiębiorstwa. Ng wierzył, że ten rosnący rynek rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw umożliwi tym nowo zaburzonym branżom podobnie zdobycie udziału w rynku i skali.

Dojrzewanie technologii w głównym nurcie wykorzystania w przedsiębiorstwach, w obliczu zbliżającego się krajobrazu CBDC i produktów DeFi, będzie współpracować, aby zwiększyć rolę decentralizacji w gospodarkach, w których waluty cyfrowe, takie jak BTC i ETH powstanie.

BiKi.com: Plany 2020 w gospodarce DeFi

 Razem z partnerem Węzeł Capital, Giełda BiKi ma ogromne plany, aby być gotowym na taki scenariusz.

Po pierwsze, byłoby to uruchomienie produktu pożyczkowego na giełdzie BiKi nie za pomocą BTC, ale USDT, co byłoby bardziej stabilne dla wielu graczy.

Po drugie, uruchomienie publicznego łańcucha finansowego w III kwartale 2020 r. Byłoby jednym z kluczowych aspektów przyszłych instytucji finansowych w obszarze blockchain.

Jak zawsze, platforma skoncentrowana na użytkowniku traktuje zaspokajanie potrzeb swoich użytkowników za priorytet. Giełda BiKi zapewni maksymalne korzyści swoim użytkownikom, zapewniając coraz większą gamę usług finansowych i produktów dla gospodarki deFi, w tym nowe i innowacyjne sposoby handlu na platformie.

BiKi Exchange koncentruje się obecnie również na uzyskaniu licencji zgodnie z ustawą o usługach płatniczych wydaną przez Monetary Authority of Singapore (MAS). Singapur jest jednym z wiodących na świecie centrów finansowych i zostając tutaj regulowaną giełdą, zyskasz dalsze uznanie giełdy kryptowalut i zaszczepi zaufanie użytkowników jako globalnej marki, umacniając Pozycja BiKi na czele branży blockchain i kryptowalut.

O BiKi.com

Siedziba główna znajduje się w Singapurze, BiKi.com to globalna giełda kryptowalut w rankingu Top 20 na CoinMarketCap. BiKi.com zapewnia platformę aktywów cyfrowych do handlu ponad 150 kryptowalutami i 280 parami handlowymi.

BiKi.com koncentruje się na zapewnieniu najbezpieczniejszej, najbardziej stabilnej i najskuteczniejszej platformy handlu kryptowalutami. 100% opłat transakcyjnych przeznacza się na wykup i wypalenie tokena platformy BIKI. Od oficjalnego otwarcia w sierpniu 2018 roku,

BiKi.com jest uważana za jedną z najszybciej rozwijających się giełd kryptowalut na świecie z łącznymi 2 milionami zarejestrowanych użytkowników, 150000 aktywnych użytkowników dziennie, ponad 2000 partnerów społecznościowych i 200000 członków społeczności.

BiKi.com otrzymał inwestycje od współzałożyciela Huobi, Du Jun, Genesis Capital Zhu Huai Yang, FBG Capital, ChainUP i innych o łącznej wartości około 10 milionów USD.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me