Coinzoom

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym inwestorem, czy weteranem walutowym, chcesz handlować za pomocą intuicyjnej, zabezpieczonej, legalnej i globalnie przyjętej platformy bankowości cyfrowej. CoinZoom ma jedną z najlepszych platform na rynku i jest warta obejrzenia dla każdego, kto chce uzyskać dostęp do usług handlowych na najwyższym poziomie.

CoinZoom to tradycyjna firma brokerska B2C i B2B, która koncentruje się na usprawnieniu wykorzystania zasobów cyfrowych dzięki niezwykle utalentowanemu zespołowi i platformie instytucjonalnej.

Oprócz dostarczania aktywów handlowych na poziomie instytucjonalnym, zapewnia również wszystkie narzędzia potrzebne nowicjuszowi, aby nauczyć się handlować na światowych rynkach. Co więcej, z dużym bezpieczeństwem i głęboką płynnością, jest to również wspaniała opcja dla inwestorów instytucjonalnych, którzy chcą wejść do przestrzeni handlu kryptowalutami.

Odwiedź CoinZoom

O CoinZoom

CoinZoom został założony w 2018 roku przez CEO Todda Croslanda, weterana branży FX. Ma bogate doświadczenie w pracy jako zarejestrowany handlowiec Future Commission i detaliczny sprzedawca walutowy oraz posiada certyfikat amerykańskiej Komisji ds..

Crosland wiedział, jak zbudować zespół, a wszyscy w CoinZoom mają duże doświadczenie na światowych rynkach. Zespół został zbudowany z pracowników globalnych firm świadczących usługi finansowe, którzy wiedzą, jak działają rynki.

Strona domowa CoinZoomStrona domowa CoinZoom

Token ZOOM

Platforma jest dostarczana z natywnym tokenem o nazwie ZOOM. Jest to certyfikowany token użytkowy ERC20, który może być używany i swobodnie handlować w dowolnej sieci kryptograficznej opartej na Ethereum i jest odporny na inflację dzięki wyznaczonemu limitowi 600 milionów tokena w całkowitej podaży.

Korzystając z ZOOM na giełdzie, użytkownicy mogą cieszyć się do 50% rabatem na opłaty handlowe i 5% gwarancją zwrotu gotówki za wszystkie zakupy kartą CoinZoom Visa. Token ZOOM to sposób, w jaki możesz najlepiej wykorzystać giełdę CoinZoom.

Regulamin CoinZoom

W przeciwieństwie do innych giełd, które wciąż znajdują się w zawieszeniu z amerykańskim systemem prawnym dotyczącym kryptowalut, CoinZoom jest certyfikowanym dostawcą.

Jest to również pierwsza giełda w USA, która może wydawać własną kartę debetową Visa i portfel, wypełnione płatnościami kryptograficznymi i fiat w dowolnych lokalizacjach wyznaczonych przez Visa.

Zaufanie jest ważnym aspektem wszystkich firm i prawdopodobnie jest czynnikiem „zrób to lub zepsuj” dla konsumentów podczas procesu podejmowania decyzji.

Dlatego kwalifikacje i certyfikacja są niezwykle ważne. Ale nie martw się, CoinZoom jest certyfikowanym MSB (Money Services Business) i jest w stanie świadczyć swoje usługi we wszystkich 50 stanach i terytoriach w USA..

Ponadto CoinZoom jest również zarejestrowany jako nadajnik pieniędzy iw chwili pisania tego tekstu jest dostępny w 48 stanach, a następne są Hawaje i Nowy Jork..

CoinZoom ma również rozbudowany plan globalnej ekspansji, konsumenci w Australii już korzystają z jego usług po uzyskaniu certyfikatu cyfrowej wymiany walut, a kolejnym celem jest licencja na e-pieniądze w Unii Europejskiej.

Uzyskanie statusu prawnego na rynku amerykańskim jest trudnym i żmudnym procesem, którego większość giełd nie uzyskuje. To wiele mówi o odpowiedzialności i rzetelności wymiany.

Brama do zasobów cyfrowychBrama do zasobów cyfrowych

Wiza CoinZoom

Korzystanie z CoinZoom jest nie tylko intuicyjne w handlu na rynku kryptowalut, ale platforma pozwala również wydawać swoje zasoby w realnej gospodarce za pośrednictwem kartę CoinZoom Visa. Ta fizyczna karta umożliwia użytkownikom CoinZoom wydawanie pieniędzy i kryptowalut u 53 milionów sprzedawców na całym świecie.

Mając na koncie tylko 1000 ZOOM (około 5 $ w momencie pisania) tokenów, kwalifikujesz się do karty Select, która ma pełny zestaw funkcji bezpieczeństwa, dodaną kartę wirtualną, wsparcie techniczne 24/7 i może być używana w wszelkie lokalizacje płatności kwalifikujące się do Visa, w tym bankomaty.

Następny poziom karty, Preferred, pozwoli Ci uzyskać status VIP w CoinZoom. Mając 3000 tokenów ZOOM, możesz cieszyć się do 10% rabatem w opłatach transakcyjnych, 2% zwrotem nagrody i znacznie większym limitem nagród za polecenie w wysokości 2500 $.

Nagrody będą rosły z każdym kolejnym poziomem Złoto z 35% zniżką na opłatę handlową, Platyna z 35%, aż dotrzesz do Czarnej karty, na której zbierzesz najkorzystniejsze oferty dostępne na platformie.

Posiadanie czarnej karty da Ci ogromną 50% zniżkę na opłaty transakcyjne, do 5% zwrotu nagrody za kartę i przelewu fiat przez ZoomMe będzie ograniczona do 10000 $ dziennie, a jako bonus pochwal się swoim zamożnością metalową kartą, która będzie wydawane bezpłatnie.

Fiat & amp; Opcje kryptograficznePlacet & Opcje kryptograficzne

Zestaw narzędzi kryptograficznych

CoinZoom ma zestaw narzędzi kryptograficznych, który obsługuje inwestorów w wielu obszarach i może być używany zarówno przez nowych traderów, jak i zaawansowanych profesjonalistów, którzy potrzebują wysokiej klasy narzędzi.

Dzięki bezpośredniemu dostępowi handlowcy będą mogli przeprowadzać transakcje za pomocą dowolnego urządzenia, w dowolnym miejscu o dowolnej porze dnia. Zapewnienie traderom 100% kontroli nad portfelem bez przestojów.

Dla początkujących inwestorów zadanie zarządzania portfelem może wydawać się zniechęcające, w przeciwieństwie do giełdy, rynek kryptowalut jest zawsze aktywny i wszystko może się zmienić w dowolnym momencie, dlatego wybór odpowiedniego momentu do kupna lub sprzedaży może wydawać się trudny.

Dzięki Algorithmic Trading, za pośrednictwem dostępnego API w CoinZoom, użytkownicy mogą z łatwością zastosować z góry ustaloną strategię, umożliwiając ich portfelowi autonomiczne przeprowadzanie transakcji w ich imieniu.

Zaawansowanym inwestorom, którzy chcą korzystać ze statystyk, analizy technicznej i analizy fundamentalnej, pakiet Advanced Charting Package zapewnia ponad 100 rodzajów wykresów i wskaźników, które pomagają w podejmowaniu decyzji dotyczących znaczenia i zyskownych wyników.

Narzędzia handlowe CoinZoom

W bardzo dynamicznym i zmiennym środowisku, takim jak rynek kryptowalut, pozostawanie poza pętlą najnowszych trendów rynkowych może być ogromną przeszkodą.

Możesz przegapić następny najgorętszy token lub zmniejszyć straty po tym, jak żeton o słabych wynikach obniży jego cenę..

Korzystając z CoinZoom, niejednoznaczność trendów rynkowych zostaje zniesiona dzięki informacjom o przepływie zamówień na żywo.

Platforma wymianyPlatforma wymiany

Można obserwować ruch każdego użytkownika w sieci, aby na bieżąco informować Cię o tym i stamtąd, dzięki czemu możesz podejmować bardziej świadome decyzje.

Ponadto nie każdy użytkownik, zwłaszcza początkujący, jest ekspertem w przeprowadzaniu skutecznej analizy zysków i strat i może być zależny od „ogólnego” wyniku, który może być źródłem długoterminowych problemów.

Wydajność na poziomie instytucjonalnym

Informacje o zyskach i stratach w czasie rzeczywistym będą proaktywnie dostarczane w czasie rzeczywistym, aby rozwiązać ten problem, a czasami nawet profesjonaliści potrzebują pomocy.

Głębokość rynku w czasie rzeczywistym (DoM) jest przeznaczona dla inwestorów instytucjonalnych.

Dzięki DoM inwestorzy będą wiedzieć, czy ich zlecenie kupna o wartości 50000 USD na tokenie może spowodować wahania cen, które pozwolą subtelnie dokonać dużych inwestycji bez reperkusji.

W przeciwieństwie do innych giełd, z których wiele zapewnia konsumentom absolutne minimum do prowadzenia transakcji z podstawowymi funkcjami, CoinZoom wykracza poza to, zapewniając klientom dodatkowe narzędzia, takie jak ZoomMe, gdzie użytkownicy mogą natychmiast wysyłać do siebie fiat i krypto.

Podobnie jak Venmo dla kryptowalut!

CoinZoom Staking

Dla wszystkich inwestorów, którzy szukają sposobu na osiągnięcie pasywnego dochodu, CoinZoom ma je również objęte.

Wszyscy użytkownicy VIP są kwalifikowani do obstawiania, zaczynając od preferowanego poziomu. Pamiętaj, że do uzyskania najniższego poziomu statusu VIP wystarczy około 15 $ tokena ZOOM.

Otrzymanie nagrody za postawienie jest równie łatwe.

Inwestowanie aktywów kryptograficznych w CoinZoom i zarabianie od 7% do 13% rocznej stopy zwrotu z inwestycji jest proste. Koniec z kontaktami z bankiem tylko po to, aby uzyskać 1% lub mniej ze swojego kapitału.

Po prostu włóż swoje cyfrowe zasoby, usiądź wygodnie i obserwuj, jak rosną Twoje pieniądze. Podobnie jak tradycyjna instytucja finansowa, ale o wiele bardziej opłacalna i wygodna.

Obecnie CoinZoom obsługuje tokeny DASH i ALGO dla ich funkcji obstawiania.

Bezpieczeństwo

Wymiana jest tak silna, jak jej bezpieczeństwo. tak więc, oprócz rentowności i łatwości użytkowania, CoinZoom stosuje wyjątkowe środki zaradcze, aby zapewnić klientowi cyfrowe bezpieczeństwo i bezpieczeństwo finansowe.

Aktywa są bezpiecznie przechowywane w chłodni klasy instytucjonalnej we współpracy z różnymi wykwalifikowanymi depozytariuszami, a każdy inwestor będzie ubezpieczony do + 100 mln USD, jeśli strata nastąpi w wyniku naruszenia bezpieczeństwa.

Wymiana jest wyposażona w funkcje bezpieczeństwa, takie jak wielowarstwowa ochrona, portfele z wieloma podpisami i uwierzytelnianie wieloskładnikowe.

Użytkownicy mogą również przejąć kontrolę nad swoim bezpieczeństwem i prywatnością za pośrednictwem centrum sterowania, a wszelkie zmiany ich ustawień spowodują natychmiastowe powiadomienie.

Co więcej, dolary amerykańskie będą przechowywane na koncie ubezpieczonym przez Federal Deposit Insurance Corporation. Niezwykle ważne jest, aby zapewnić klientom spokój ducha podczas prowadzenia transakcji.

Wniosek

Kryptowaluty stały się klasą aktywów i środkiem płatniczym, a CoinZoom daje swoim klientom możliwość handlu tokenami oraz wydawania ich w walucie fiducjarnej.

Dzięki karcie debetowej Visa i ZoomMe platforma sprawia, że ​​konsumenci mogą łatwiej niż kiedykolwiek aktywnie korzystać z zasobów cyfrowych.

Twoje kryptowaluty nie będą już blokowane na koncie bez zwrotów, można je teraz używać jako środka płatniczego lub pasywnie generować dochód dzięki funkcjom obstawiania CoinZoom.

Dzięki intuicyjnym zestawom narzędzi i certyfikatom prawnym nie ma wątpliwości, że CoinZoom będzie jedną z kolejnych platform, które odegrają główną rolę w masowym wdrażaniu zasobów cyfrowych dzięki zaufaniu, odpowiedzialności i bezpieczeństwu.

Odwiedź CoinZoom

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me