Korona wirus

Wczoraj Tron i jego założyciel, enigmatyczny chiński przedsiębiorca technologiczny Justin Sun, stali się przedmiotem wielu reakcji ze strony społeczności kryptowalut.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami Blockonomi, po niefortunnej śmierci Kobe Bryanta w wypadku helikoptera, Justin Sun, dyrektor generalny Tron, opublikował następujący tweet po śmierci legendarnego Los Angeles Laker.

Tweet, wraz z podobnymi opublikowanymi na oficjalnym koncie Tron, wymienił nazwiska Bryanta i Trona w tandemie, ponieważ koszykarz był głównym mówcą na flagowej konferencji projektu w zeszłym roku i najwyraźniej był jednym z bohaterów Sun.

Kobe, wspaniale było cię poznać w NiTROn 2019. Mtg, byłeś jednym z największych zaszczytów w moim życiu & przywilej, na zawsze zapamiętam nas na scenie, rozmawiających o przyszłości blockchain. Będziemy mieli chwilę ciszy na Państwa cześć podczas niTROn 2020. R.I.P. pic.twitter.com/oMqU9ZpkKh

– Justin Sun (@justinsuntron) 26 stycznia 2020 r

Emin Gün Sirer – turecko-amerykański informatyk, profesor w Cornell i dyrektor naczelny blockchainowej firmy Ava Labs, pozornie zrobiony bez złych intencji – nazwał to „selfie na pogrzebie”, podczas którego „bezwstydny promotor próbując wykorzystać śmierć Kobego do pompowania monety ”. Inni członkowie społeczności poszli w jego ślady, określając Sun i jego firmę jako niewrażliwą na publikowanie takich tweetów.

Chociaż nie wszyscy się z tym zgadzają, firma wydaje się chcieć się od tego zdystansować, ogłaszając nową inicjatywę charytatywną mającą na celu zwalczanie epidemii koronawirusa w Chinach, który zaraził tysiące i zabił do tej pory ponad sto oficjalnych danych rządów świat mówi.

Tron wesprze chiński Wuhan w czasie epidemii

Na początku stycznia międzynarodowe media zaczęły odbierać wiadomości, że nowa forma koronawirusa – klasa wirusów, w tym SARS ze śmiertelnej epidemii w 2003 roku i przeziębienia – zaczęła rozprzestrzeniać się w Chinach, a mianowicie na uniwersytecie. miasto Wuhan, w którym mieszka 11 milionów.

Chociaż oficjalne dane pokazują, że wirus zainfekował nieco ponad 5000 – nie jest to duża liczba w wielkim schemacie – doniesienia mediów sugerują, że szpitale w Wuhan są szybko opanowywane przez tych, którzy martwią się, że zarazili się wirusem, a następnie zabrakło im. dostaw.

Dlatego świat zmobilizował się do wysyłania zapasów na swój sposób. Justin Sun we wtorek zamieścił zdjęcie poniżej, pokazując siebie i część swojego zespołu w nienazwanym miejscu z pudełkami na pudełkach masek N95, których wielu używało jako środka ochronnego przed zarażeniem się nowym koronawirusem. Załączone do wiadomości, Sun napisał:

Zwalczanie #coronavirus! #TRON jest w drodze! Wuhan, jesteśmy z tobą! Badź silny!

Walczący #Korona wirus! #TRON jest w drodze! Wuhan, jesteśmy z tobą! Badź silny! @Tronfoundation pic.twitter.com/yVpYvBTiwt

– Justin Sun (@justinsuntron) 28 stycznia 2020 r

Sam Tron ogłosił również w post na blogu że wzywa swoich zwolenników do „natychmiastowej pomocy osobom dotkniętym przez wysyłanie artykułów pierwszej potrzeby”, dodając, że ta epidemia jest „globalnym priorytetem” dla firmy Tron, ponieważ „wyraźnie ilustruje, że nawet tak połączeni, jak jesteśmy w Internecie, jesteśmy po prostu jak połączone w naszych ciałach fizycznych ”.

Tron to druga firma kryptocentryczna, która otwarcie ogłosiła plany wsparcia osób dotkniętych epidemią.

Changpeng „CZ” Zhao, chińsko-kanadyjski biznesmen, który stoi na czele największej na świecie giełdy kryptowalut Binance, ujawnił w opublikowanym w niedzielę tweecie, że jego firma obiecała „10 mln RMB (1,5 mln USD) na pomoc ofiarom koronawirusa”.

Dla #Wuhan, nierealistyczne wykonanie kryptowalut dla końcowych beneficjentów.

Binance zobowiązało się do pomocy w wysokości 10 mln RMB (1,5 mln USD) #Korona wirus ofiary.

Nie wydaliśmy żadnych ogłoszeń. Ale zespół BCF / Binance był zajęty przez ostatnie kilka dni.

Nadal potrzebujesz pomocy, aby zorganizować logistykę lokalnie.&# 128587; ‍♀️ https://t.co/UH6FXgVSrX

– CZ Binance (@cz_binance) 25 stycznia 2020 r

Zhao najwyraźniej zaprzeczył jakiemukolwiek wykorzystaniu aktywów kryptograficznych w tym dokumencie, pisząc, że „nie jest realistyczne robienie kryptowalut dla końcowych beneficjentów [w przypadku epidemii w Wuhan]”.

Binance rzekomo nadal pracuje nad logistyką tego posunięcia, a dyrektor branżowy pisze: „Nie wydaliśmy żadnych ogłoszeń. Ale zespół BCF / Binance był zajęty przez ostatnie kilka dni. Nadal potrzebuję pomocy, aby zorganizować logistykę lokalnie ”.

Zarówno Tron, jak i Binance wcześniej angażowały się w ruchy charytatywne. Firma Sun zobowiązała się do przekazania 1 miliona dolarów aktywistce klimatycznej Grecie Thunberg, a Binance utworzyło własną fundację charytatywną i przekazało 1 milion dolarów na pomoc poszkodowanym przez wielką powódź w Japonii.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me