Przegląd banku N26

N26 jest w 100% cyfrowym bankiem, który nie ma żadnych oddziałów stacjonarnych. To całkowicie odnowiona koncepcja banku, który naprawdę przyciąga uwagę ludzi obeznanych z technologią, którzy są zmęczeni radzeniem sobie z rozdętymi megabankami, które stosują wątpliwe praktyki biznesowe.

Jako bank cyfrowy, N26 łączy się bezpośrednio ze smartfonem, a potencjalni klienci w większości przypadków mogą otworzyć konto w zaledwie pięć minut. Oprócz łatwości zakładania nowego konta, N26 oferuje najbardziej potrzebne usługi bankowe, takie jak bezpośredni depozyt, przelewy płatnicze, natychmiastowe powiadomienia i opcje konta oszczędnościowego.

Podstawowe i wygodne usługi nie mają ukrytych opłat ani opłat za utrzymanie, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjną opcją dla monolitycznych instytucji bankowych. N26 należy do nowej generacji dostawców usług finansowych, takich jak Robinhood (podobno wkrótce wejdzie na rynek brytyjski) i Revolut.

Przegląd banku N26

Odwiedź N26

N26 zmienia zasady gry

W przeciwieństwie do RobinHood i Revolut, N26 jest w pełni licencjonowany Niemiecki bank, z którego może korzystać każdy w Europie, a teraz w Stanach Zjednoczonych. Założona pięć lat temu w Berlinie N26 przyciągnęła ponad trzy i pół miliona klientów w ponad 27 krajach.

Jednym z powodów jego popularności są niskie koszty prowadzenia działalności, ponieważ N26 nie ma ogromnej sieci oddziałów bankowych, z których każdy ma odpowiednią liczbę pracowników do obsługi. Oznacza to, że ogólna struktura kosztów dla banku jest dość niska, co pozwala firmie przerzucić oszczędności na klienta poprzez wyeliminowanie opłat.

N26 także eksperymentuje i stale ulepsza swoją w pełni zintegrowaną platformę cyfrową. Prawdopodobnie lepiej pasuje do młodszych klientów, którzy używają swoich smartfonów do wszelkiego rodzaju transakcji biznesowych i osobistych.

Co to jest N26?

Według strony internetowej N26 jest „szybki, elastyczny i przejrzysty”. Jako bank cyfrowy dla współczesnego świata, N26 oferuje unikalne funkcje połączone z najniższymi opłatami.

Jak wspomniano wcześniej, N26 nie ma fizycznych lokalizacji, w wyniku czego zakres oferowanych usług finansowych jest bardziej ograniczony niż opcje dostępne w Barclay’s lub HSBC. Chociaż pieniądze można łatwo wysyłać, odbierać i przesyłać, jeśli klient N26 chce otrzymać gotówkę, nadal musi udać się do bankomatu.

Wszystkie informacje o koncie, w tym wyciągi i powiadomienia, są cyfrowe i prawie nie ma żadnej interakcji międzyludzkiej. Niemniej jednak N26 nadal funkcjonuje jak każdy inny bank i stale poszerza swoje opcje usług, z niewielkimi lub zerowymi opłatami..

Witryna N26

N26 współpracuje z TransferWise w zakresie płatności międzynarodowych i obsługuje przelewy między 19 dziewiętnastoma walutami obcymi bezpośrednio z aplikacji.

Firma twierdzi również, że jej międzynarodowa platforma transferowa jest sześciokrotnie tańsza niż zwykłe banki. Aplikacja posiada unikalną funkcję o nazwie „Spaces”, która pomaga klientowi zaoszczędzić pieniądze na określony cel. Jeśli ktoś musi zatrzymać dodatkowe pieniądze na egzotyczne wakacje lub dużą zaliczkę, ta funkcja jest niezwykle praktyczna.

Oto lista pozostałych funkcji, które N26 wbudowuje w swoją aplikację i są zawarte na wszystkich kontach:

 • Z łatwością wykonuj przelewy pieniężne. Wysyłaj, otrzymuj i proś o pieniądze z różnych źródeł.
 • Konta N26 obsługują Google Pay, który umożliwia klientom dokonywanie płatności w sklepach i online.
 • Aplikacja N26 umożliwia klientom ustawianie dziennych limitów wydatków i wypłat, blokowanie lub odblokowywanie karty, włączanie lub wyłączanie płatności online lub zagranicznych oraz resetowanie kodu PIN do konta.
 • Aplikacja N26 generuje również statystyki wydatków, co oznacza, że ​​może automatycznie kategoryzować i dzielić zakupy na różne grupy.
 • N26 zapewnia klientom numer konta i numer banku w Wielkiej Brytanii, co ułatwia bezpośrednie wpłaty i płatności w taki sam sposób, jak standardowe konto bankowe.
 • Inna unikalna funkcja o nazwie „MoneyBeam” umożliwia klientom natychmiastowe wysyłanie gotówki do innych użytkowników N26 lub w ciągu dwóch dni do użytkowników innych niż N26.

Czym N26 różni się od tradycyjnego banku?

Jak wspomniano wcześniej, N26 różni się od zwykłego modelu banku na wiele sposobów. Założyciele N26 chcieli stworzyć platformę bankową, która byłaby jednocześnie prosta w obsłudze i niedroga dla swoich klientów.

Większość dużych banków generuje pokaźne dochody z opłat bankowych, takich jak kary za debet za opłaty przekraczające dostępne środki i spadające poniżej minimalnego salda na rachunku. Opłaty te są podstawową częścią standardowego modelu biznesowego bankowości.

N26 koncentruje się na dostarczaniu powszechnie używanych usług bankowych, a nie na pełnym wachlarzu opcji, takich jak ubezpieczenia, pożyczki lub niezabezpieczone linie kredytowe.

Konto bankowe

Wiele międzynarodowych konglomeratów bankowych, takich jak RBS i NatWest, może zaoferować swoim klientom liczne produkty, takie jak kredyty hipoteczne, kredyty samochodowe, karty kredytowe i różne produkty ubezpieczeniowe. W niektórych przypadkach połączenie wszystkich produktów w jedną całość może obniżyć koszt dla klienta.

Wadą wszystkich tych produktów i pakietów jest koszt dla klientów, którzy potrzebują prostych usług bankowych, takich jak depozyty, dostęp do bankomatów i karty debetowe. W przeciwieństwie do tego N26 oferuje szybką i łatwą bankowość w podróży, skierowaną do młodszych, znających się na technologii ludzi, którzy mają skromne potrzeby finansowe.

Otwarcie konta w N26 jest łatwe

N26 został zaprojektowany tak, aby był śmiesznie prosty. Obywatel lub mieszkaniec Wielkiej Brytanii może założyć konto w N26 za pomocą aplikacji na smartfona lub przeglądarki internetowej na komputerze.

Klienci z Wielkiej Brytanii mogą otworzyć konto w N26 w 3 prostych krokach:

 1. Wypełnij formularz rejestracyjny online
 2. Zweryfikuj swój identyfikator
 3. Podłącz smartfon do nowego konta N26

Po pomyślnym wykonaniu powyższych kroków wybrane konto N26 zostanie otwarte. Wyślą również kartę MasterCard, aby uzyskać dostęp do środków.

Od sierpnia 2019 roku N26 był dostępny w Stanach Zjednoczonych. Otwarcie konta zajmuje zaledwie osiem minut (według strony internetowej) i wymaga takiej samej procedury jak w Wielkiej Brytanii. Potencjalni klienci muszą podać dane osobowe i numer telefonu komórkowego.

Otworzyć konto

Szczegóły procesu otwierania konta N26

Otwarcie konta w N26 jest podobne do większości banków, ale cały proces odbywa się online. Oto szczegółowy podział procesu:

Krok pierwszy: podaj N26 wszystkie swoje dane osobowe

Formularz rejestracyjny N26 zawiera wszystkie zwykłe dane osobowe, których wymaga każdy prawnie zarejestrowany bank. Poniżej znajduje się lista podstawowych informacji:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres e-mail
 • Adres fizyczny
 • Data urodzenia
 • Hasło
 • Numer telefonu
 • Wszelkie kody promocyjne

Po wprowadzeniu wszystkich podstaw N26 zapyta o informacje dotyczące przeciwdziałania praniu pieniędzy (AML), takie jak:

 • Płeć
 • Miasto urodzenia
 • Narodowość
 • Stanowisko i branża
 • Rezydencja podatkowa (kraj, w którym jest opodatkowany)
 • Numer NIP (jeśli dotyczy)

Gdy wszystkie informacje znajdą się w systemie, należy wyrazić zgodę na warunki i zaakceptować wszelkie inne programy lub ustawienia prywatności, które są wyświetlane na ekranie. Następnie pojawi się e-mail z potwierdzeniem, oprócz wyboru udziału w jednym z dwóch planów N26, które są obecnie dostępne w Wielkiej Brytanii (są propozycje rozszerzenia oferowanych usług wkrótce).

Wybierz plan

 • N26 – najbardziej podstawowe funkcje plus darmowe wypłaty gotówki w Wielkiej Brytanii i darmowe płatności na całym świecie. Ten plan jest bezpłatny.
 • N26 You – 4,90 £ miesięcznie i obejmuje bezpłatne wypłaty gotówki
 • N26 Metal – oferuje wszystko, co oferuje plan N26, a także bezpłatne wypłaty gotówki na całym świecie, ubezpieczenie podróżne i ubezpieczenie zakupu, dedykowaną obsługę klienta i dostęp do kluczy do poczekalni. Kosztuje 14,90 £ miesięcznie.

Plany N26

Krok drugi: weryfikacja

Weryfikacja za pomocą N26 powinna być tak prosta, jak przesłanie selfie i ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem, o ile jesteś w Wielkiej Brytanii. Proces weryfikacji w N26 został zaprojektowany tak, aby był prosty i szybko dowiesz się, czy weryfikacja Twojej tożsamości zakończyła się pomyślnie.

Krok trzeci: smartfon

Gdy wszystko zostanie zrobione, smartfon będzie musiał zostać sparowany z nowo utworzonym kontem. Pobieranie aplikacji N26 jest oczywistym i niezbędnym krokiem, ponieważ aplikacja pomoże w sparowaniu telefonu z kontem.

Bardzo ważne jest dwukrotne sprawdzenie numeru telefonu powiązanego z kontem, numeru wpisanego w pierwszym kroku procesu zakładania konta, gdyż na ten numer zostanie wysłany czterocyfrowy kod weryfikacyjny.

W razie potrzeby lub życzenia klienci mogą później zmienić swoje numery telefonów; jednakże prawidłowe numery są niezbędne do zakończenia procesu rejestracji.

Jeśli wystąpi problem z numerem telefonu na początkowym etapie, klienci nie będą mogli przejść dalej w tworzeniu konta. Ten kod weryfikacyjny jest częścią trójstronnego systemu bezpieczeństwa zaprojektowanego w celu zapewnienia bezpieczeństwa konta i związanych z nim informacji. Konto można sparować jednocześnie tylko z jednym smartfonem.

Po weryfikacji wystarczy poczekać na nadejście nowej karty MasterCard. W takim przypadku konto N26 może być używane natychmiast.

Szczęśliwe zakupy!

Jak N26 wypada w porównaniu z podobnymi platformami (takimi jak Revolut)?

Jak wskazuje N26 w swojej brytyjskiej promocji, jest to jedyny bank mobilny, który ma pełną licencję bankową. Revolut oferuje również wiele tych samych usług, co N26.

W zeszłym roku uzyskał specjalistyczną licencję bankową na Litwie, co stawia go w podobnej kategorii. Oprócz N26 i Revolut istnieje kilka innych platform mobilnych, które oferują podobną funkcjonalność, z różnymi poziomami bezpieczeństwa deponentów.

Słowo „bank” prawdopodobnie przywołuje obrazy zatęchłych starych budynków wypełnionych ludźmi w tradycyjnych garniturach w prążki.

Banki przez wiele lat były bastionami konserwatywnego myślenia, oferując niewiele innowacyjnych usług. Jednak na dzisiejszym obecnym rynku platformy w 100% cyfrowe, takie jak N26 i Revolut, wnoszą nowe pomysły do ​​świata finansów.

N26 kontra Revolut

N26 a Revolut pojawiły się jako dwie najpopularniejsze opcje dla osób, które chcą korzystać z banku cyfrowego. Obie firmy oferują bardzo podobne usługi, choć istnieje między nimi kilka różnic.

Jedną z największych różnic między N26 i Revolut są oferowane przez nie gwarancje depozytów. N26 jest licencjonowany w Niemczech, co oznacza, że ​​może oferować taką samą gwarancję depozytów jak jakikolwiek inny bank europejski. Revolut ma licencję banku na Litwie i obecnie nie może zaoferować tego samego poziomu bezpieczeństwa nikomu spoza Litwy.

Z punktu widzenia funkcjonalności obie platformy są bardzo podobne. N26 oferuje swoim klientom możliwość korzystania z komputera stacjonarnego, aby uzyskać dostęp do swojego systemu bankowego, podczas gdy Revolut działa tylko na urządzeniach mobilnych. Obie platformy są w pełni zintegrowane z systemem bankowym Wielkiej Brytanii / UE i zapewniają numer IBAN do bezpłatnych transakcji w UE.

N26 jest całkowicie darmowy i pobiera niewielki procent, jeśli klienci wypłacają gotówkę więcej niż 5 razy w miesiącu z bankomatu. Revolut oferuje bezpłatne wypłaty z bankomatów do 200 € miesięcznie, a następnie pobiera 2% za każde 100 €. To sprawia, że ​​obie platformy są nieco mniej atrakcyjne dla osób, które na co dzień potrzebują dużo gotówki.

Recenzja Revolut

Przeczytaj: Nasza pełna recenzja Revolut

Zarówno N26, jak i Revolut oferują bezpłatne wydatki za pomocą karty debetowej, a karta debetowa z N26 jest bezpłatna. Revolut pobiera 6 € za kartę debetową, ale nie ma żadnych powtarzających się opłat. Te banki cyfrowe są przeznaczone do użytku w świecie, w którym gotówka nie jest głównym środkiem płatniczym, i oba mają doskonałe platformy pod tym względem.

Jak wspomniano powyżej, N26 współpracuje z TransferWise, aby bardzo tanie międzynarodowe przelewy pieniężne stały się rzeczywistością.

Revolut oferuje swoim klientom szybkie przelewy pieniężne do 130 krajów z konta Revolut i pobiera stawkę międzybankową w momencie przelewu. Nie ma opłaty za tę usługę, chyba że użytkownicy Revolut przeleją więcej niż 6500 euro miesięcznie, a następnie firma doliczy marną opłatę w wysokości 0,5% do transakcji.

Jeśli często musisz wykonywać międzynarodowe przelewy pieniężne, zarówno N26, jak i Revolut to świetne platformy do tego zadania.

Opcje kryptowalut i oszczędności

Jednym z obszarów, w którym wyróżnia się Revolut, są opcje dla klientów do przechowywania funduszy jako krypto-pochodnych. Revolut w rzeczywistości nie pozwala klientom kupować kryptowalut, ale bardzo łatwo jest alokować środki do wartości głównych kryptowalut za pośrednictwem konta Revolut. Kryptowaluty mogą być „wysyłane” do innych klientów Revolut, ale muszą zostać przekonwertowane na fiat w celu przeniesienia poza platformę Revolut.

Zarówno N26, jak i Revolut oferują plany oszczędnościowe i wskaźniki wydatków, a także powiadomienia push, aby ostrzec klientów o tym, co dzieje się z ich kontem.

Revolut ma funkcję oszczędzania o nazwie Vault, która automatycznie zaokrągla wartość transakcji do najbliższej jednostki walutowej i zapisuje zmianę na specjalnym koncie. Ma ładne dłonie i ułatwia oszczędzanie.

N26 to nowy sposób na bank

Jest wiele osób, które mogą nie w pełni ufać bankowi istniejącemu wyłącznie w Internecie. N26 ma biura korporacyjne w Berlinie, Nowym Jorku i Barcelonie, ale nie oferuje klientom żadnych markowych bankomatów, oddziałów ani dokumentów papierowych.

Bank bez fizycznej obecności może być dla niektórych przerażający, ale oferuje doskonałe usługi przy niewielkich kosztach dla swoich klientów. Oczywiście N26 będzie dobrze pasował do młodszego pokolenia, którego smartfony stanowią integralną część ich codziennego życia.

N26 prawdopodobnie będzie mniej atrakcyjny dla starszych pokoleń, które wciąż trawią ideę elektronicznego rozliczania rachunków. Niemniej jednak nastąpi skrzyżowanie, ponieważ wiele osób z generacji X i Baby Boomers w pełni wykorzystało aspekty nowej technologii.

Kto powinien wybrać N26 jako kolejny bank?

Istnieją dwa podstawowe sposoby korzystania ze struktury bankowości mobilnej, takiej jak N26, a te pomagają zdefiniować idealnego kandydata na klienta.

Po pierwsze, N26 spodoba się młodym ludziom, którzy dopiero zaczynają przygodę z finansami i nie mają jeszcze wielu aktywów. Jeśli nie ma potrzeby ani nie istnieje hipoteka lub inne poważne długi, konto N26 ma praktyczne cechy przy prawie zerowym ryzyku.

Opłaty pobierane przez N26 prawie nie istnieją dla osób, które planują korzystać z banku wyłącznie w Wielkiej Brytanii. Nawet jeśli gotówka jest wypłacana za granicą, N26 pobiera tylko 1,7% od transakcji.

Brak opłat i drapieżne praktyki to poważna zaleta, a wbudowane statystyki aplikacji znacznie ułatwiają planowanie finansowe.

Drugi sposób korzystania z usług N26 to dodatek do tradycyjnego konta bankowego. Jeśli zachodzi potrzeba śledzenia osobistych wydatków lub gdy pojawiają się irytacje wszystkimi opłatami związanymi z kontami w dużych bankach, N26 jest silną alternatywą biznesową.

N26 jest w pełni zintegrowany z brytyjskim systemem finansowym, więc utworzenie automatycznej miesięcznej płatności z głównego konta bankowego na konto N26 byłoby niezwykle łatwe.

Oprócz wyeliminowania wszelkich szans na opłaty za działalność krajową w Wielkiej Brytanii, ta opcja chroni również główne konto bankowe przed kradzieżą tożsamości. N26 zaprojektował swoją platformę tak, aby idealnie pasowała do transakcji internetowych, które mogą być narażone na ryzyko oszustwa.

Kto może nie lubić N26?

Jest dość oczywiste, że nie-technologiczni znawcy prawdopodobnie unikną platformy takiej jak N26.

Ponieważ N26 opiera się na najnowszej technologii konsumenckiej w celu obniżenia kosztów, jest idealny dla osób, które mieszkają ze smartfonem przymocowanym do ciała. Jeśli jednak istnieje jakakolwiek ostrożność lub obawa dotycząca aplikacji finansowej lub dyskomfort związany z ideą prowadzenia biznesu w 100% cyfrowo, to N26 po prostu nie jest dobrym rozwiązaniem.

Chociaż N26 oferuje zestaw powszechnie używanych funkcji, brakuje w nim szeregu usług finansowych, którymi dysponowałyby główne interesy bankowe. Wiele starszych pokoleń posiadających oszczędności, emerytury, rynki pieniężne, płyty CD, kredyty hipoteczne, pożyczki i zadłużenie na kartach kredytowych może potrzebować więcej od swoich instytucji finansowych niż zwykła przenośna wygoda.

Próbując zdywersyfikować swoją ofertę, N26 nawiązał współpracę z TransferWise, ale usługi te są uzależnione od zdolności poszczególnych firm do utrzymania się na rynku. N26 ma ograniczoną kontrolę nad działalnością korporacyjną partnera.

Osoby zamożne prawdopodobnie używałyby N26 tylko jako sposobu na uniknięcie poważnych problemów wynikających z ich zaangażowania w gospodarkę cyfrową, jak wspomniano powyżej, usługi N26 nie są wystarczająco szerokie, aby zaspokoić ich potrzeby. To samo dotyczy firm, które potrzebują banku oferującego szeroki zakres ezoterycznych usług finansowych

Chociaż N26 działa na rynku europejskim, uruchomił swój biznesplan skierowany do pracowników zewnętrznych i samozatrudnionych. Chociaż z pewnością odzwierciedla to wzrost globalnej gospodarki koncertowej, nie zapewnia wsparcia instytucjonalnego, którego mogłyby wymagać większe firmy o ugruntowanej pozycji.

Osoby niezależne i samozatrudnione mają znacznie niższe koszty i prostsze systemy finansowe, które może utrzymać N26. Pomimo wprowadzenia nowego biznesplanu, pozostaje pytanie, czy N26 jest lepszy dla bankowości osobistej czy biznesowej.

Ze względu na fakt, że N26 jest skierowany prawie wyłącznie do konsumentów, zarówno firmy o ugruntowanej pozycji, jak i start-upy mogą czekać na nową lub rozszerzoną platformę cyfrową, która odpowiada ich konkretnym potrzebom..

W międzyczasie N26 wydaje się przyciągać pewnego rodzaju klientów, których liczba może rosnąć wraz ze zmianami w gospodarce światowej.

Wniosek

N26 to jedna z nielicznych nowych platform bankowości mobilnej, która zapewnia konsumentom powszechnie używane usługi po bardzo niskich cenach. Fakt, że N26 działa z pełną niemiecką licencją bankową, daje jej certyfikowaną wiarygodność, której brakuje wielu innym platformom, szczególnie w dziedzinie bezpieczeństwa depozytów.

Dla młodszych ludzi, którzy nie potrzebują bankowości z pełnym zakresem usług, prawdopodobnie warto spróbować N26. Firma nie została zaprojektowana tak, aby obciążać swoich klientów niezliczonymi opłatami, w ten sposób główne banki osiągają dodatkowe zyski od swoich deponentów detalicznych. Karta debetowa N26 ma bezpośrednie łącze do konta klienta i smartfona, co ułatwia korzystanie z wpłaconych środków.

Jedyną prawdziwą wadą N26 jest ich krótki rekord. Firma weszła na światową scenę bankową w czasach względnego spokoju. Trudno jest wiedzieć, jak zareagują na trudne czasy na rynku finansowym, czy i kiedy nadejdą.

Kolejnym potencjalnym problemem jest bezpieczeństwo. Chociaż N26 ma trzyczęściowy system bezpieczeństwa, który obejmuje ochronę konta, bezpieczne logowanie i parowanie smartfonów, okaże się, czy są one odporne na naruszenia danych, tak jak wiele innych platform internetowych, w tym banki, doświadczyło..

Banki takie jak N26 są wyraźnym pretendentem do depozytów od osób, które nie mają dużych kwot do zaoszczędzenia, które nie potrzebują skomplikowanych pakietów produktów finansowych lub firm, które nie wymagają dużego wsparcia instytucjonalnego.

Jeśli potencjalny klient chce mieć pieniądze i podstawowe usługi bankowe na wyciągnięcie ręki, kliknij w link, aby dołączyć do wirtualnego świata finansów. Według ich własnych słów, N26 obiecuje być „pierwszym bankiem, który pokochasz” i mogą mieć rację!

Odwiedź N26

N26

src = “~ images \ n26-review-a-new-type-of-bank-for-a-mobile-world.gif”

alt = “Recenzja N26”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 9

Łatwość użycia

9,0 / 10

Reputacja

9,0 / 10

Opłaty

9,0 / 10

Obsługa klienta

9,0 / 10

Metody Płatności

9,0 / 10

Plusy

 • Darmowe wypłaty gotówkowe w £
 • Darmowa karta
 • Zero opłat za płatności za granicą
 • Świetna aplikacja mobilna
 • Dobra reputacja

Cons

 • Nie nadaje się dla osób nie znających się na technologii
 • Opłata za wypłatę 1,7% za granicą

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"N26","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2019 \ / 09 \ /n26-review.gif","opis":"N26 to w 100% cyfrowy bank, który nie ma żadnych oddziałów stacjonarnych. Jest to całkowicie odnowiona koncepcja banku, który naprawdę przyciąga uwagę ludzi obeznanych z technologią, którzy są zmęczeni radzeniem sobie z rozdętymi megabankami, które stosują wątpliwe praktyki biznesowe. Jako bank cyfrowy, N26 łączy się bezpośrednio ze smartfonem,…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Nicholas Say"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"9.00"},"Nazwa":"N26","reviewBody":"N26 to w 100% cyfrowy bank, który nie ma żadnych oddziałów stacjonarnych. To całkowicie odmieniona koncepcja banku, który naprawdę przyciąga uwagę ludzi obeznanych z technologią, zmęczonych radzeniem sobie z rozdętymi megabankami stosującymi wątpliwe praktyki biznesowe. \ R \ n \ r \ nJako bank cyfrowy N26 łączy się bezpośrednio z smartfon, którego potencjalni klienci w większości przypadków mogą otworzyć konto w zaledwie pięć minut. Oprócz łatwości zakładania nowego konta, N26 oferuje najbardziej potrzebne usługi bankowe, takie jak bezpośredni depozyt, przelewy płatności, natychmiastowe powiadomienia i opcje konta oszczędnościowego. \ R \ n \ r \ nPodstawowe i wygodne usługi nie mają ukrytych opłat i brak opłat eksploatacyjnych, co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjną opcją dla monolitycznych instytucji bankowych. N26 należy do nowej generacji dostawców usług finansowych, takich jak Robinhood (podobno wkrótce wejdzie na rynek brytyjski) i Revolut. \ R \ n \ r \ n \ r \ nWizyta N26 \ r \ n \ r \ nN26 się zmienia the Game \ r \ nW przeciwieństwie do RobinHood i Revolut, N26 jest w pełni licencjonowanym bankiem niemieckim, z którego może korzystać każdy w Europie, a teraz także w Stanach Zjednoczonych. Założona pięć lat temu w Berlinie N26 przyciągnęła ponad trzy i pół miliona klientów w ponad 27 krajach. \ R \ n \ r \ n Jedną z przyczyn jej popularności są niskie koszty prowadzenia działalności, ponieważ N26 nie ma ogromna sieć oddziałów bankowych, z których każdy ma odpowiednią liczbę pracowników do obsługi. Oznacza to, że ogólna struktura kosztów banku jest dość niska, co pozwala firmie przerzucić oszczędności na klienta poprzez wyeliminowanie opłat. \ R \ n \ r \ nN26 eksperymentuje również z w pełni zintegrowaną platformą cyfrową i nieustannie ją udoskonala. Prawdopodobnie lepiej nadaje się dla młodszych klientów, którzy używają smartfonów do wszelkiego rodzaju transakcji biznesowych i osobistych. \ R \ nCo to jest N26? \ R \ nWedług strony internetowej N26 jest szybki, elastyczny i przejrzysty \ u201d. Jako bank cyfrowy dla współczesnego świata, N26 oferuje wyjątkowe funkcje w połączeniu z najniższymi opłatami. \ R \ n \ r \ nJak wspomniano wcześniej, N26 nie ma fizycznej lokalizacji, w wyniku czego zakres oferowanych usług finansowych jest większy ograniczone niż opcje dostępne w Barclay \ u2019s lub HSBC. Chociaż pieniądze można łatwo wysyłać, odbierać i przesyłać, jeśli klient N26 chce otrzymać gotówkę, nadal musi udać się do bankomatu. \ R \ n \ r \ nWszystkie informacje o koncie, w tym wyciągi i powiadomienia, są cyfrowe, a prawie brak jakiejkolwiek interakcji międzyludzkiej. Niemniej jednak N26 nadal działa jak każdy inny bank i stale poszerza swoje opcje usług, z niewielkimi lub zerowymi opłatami. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nN26 współpracuje z TransferWise w przypadku płatności międzynarodowych i obsługuje przelewy od 19 dziewiętnastu walut obcych bezpośrednio z aplikacji. \ r \ n \ r \ nFirma twierdzi również, że jej międzynarodowa platforma transferowa jest sześć razy tańsza niż zwykłe banki. Aplikacja ma unikalną funkcję o nazwie \ u201cSpaces \ u201d, która pomaga klientowi zaoszczędzić pieniądze na określony cel. Jeśli ktoś potrzebuje wstrzymać dodatkowe pieniądze na egzotyczne wakacje lub dużą zaliczkę, ta funkcja jest niezwykle praktyczna. \ R \ n \ r \ nOto lista pozostałych funkcji wbudowanych w aplikację N26 i zawartych w wszystkie ich konta: \ r \ n \ r \ n \ t Wykonuj przelewy z łatwością. Wysyłaj, odbieraj i odbieraj pieniądze z różnych źródeł. Konta \ r \ n \ tN26 obsługują Google Pay, który umożliwia klientom dokonywanie płatności w sklepach i online. \ R \ n \ tN26 umożliwia klientom ustawianie dziennych limitów wydatków i wypłat , aby zablokować lub odblokować kartę, włączyć lub wyłączyć płatności online lub zagraniczne oraz zresetować PIN do konta. Aplikacja \ r \ n \ tN26 \ u2019s generuje również statystyki wydatków, co oznacza, że ​​może automatycznie kategoryzować i dzielić zakupy na różne grupy . \ r \ n \ tN26 zapewnia klientom numer konta w Wielkiej Brytanii i numer rozliczeniowy, który ułatwia dokonywanie bezpośrednich wpłat i płatności w taki sam sposób, jak standardowe konto bankowe. \ r \ n \ tKolejna unikalna funkcja o nazwie \ u201cMoneyBeam \ u201d umożliwia klientom wysyłaj gotówkę natychmiast do innych użytkowników N26 lub w ciągu dwóch dni do użytkowników innych niż N26. \ r \ n \ r \ nJak N26 różni się od tradycyjnego banku? \ r \ nJak wspomniano wcześniej, N26 różni się od zwykłego modelu banku wieloma sposoby. Założyciele N26 chcieli stworzyć platformę bankową, która byłaby zarówno prosta w użyciu, jak i niedroga dla swoich klientów. \ R \ n \ r \ nWiększość dużych banków generuje pokaźne dochody z opłat bankowych, takich jak kary za debet za opłaty przekraczające dostępne fundusze i spadające poniżej minimalnego salda konta. Opłaty te stanowią podstawową część standardowego modelu biznesowego bankowości. \ R \ n \ r \ nN26 koncentruje się na świadczeniu powszechnie używanych usług bankowych, a nie na pełnym zakresie opcji, takich jak ubezpieczenia, pożyczki lub niezabezpieczone linie kredytowe. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nWiele międzynarodowych koncernów bankowych, takich jak RBS i NatWest, może zaoferować swoim klientom liczne produkty, takie jak kredyty hipoteczne, kredyty samochodowe, karty kredytowe i różne produkty ubezpieczeniowe. W niektórych przypadkach połączenie wszystkich produktów w jeden ogólny pakiet może obniżyć koszt dla klienta. \ R \ n \ r \ n Wadą wszystkich tych produktów i pakietów jest koszt dla klientów, którzy potrzebują prostych usług bankowych, takich jak depozyty , Dostęp do bankomatów i karty debetowe. W przeciwieństwie do tego N26 oferuje szybką i łatwą bankowość w podróży, skierowaną do młodszych, znających się na technologii ludzi, którzy mają skromne potrzeby finansowe. \ R \ nOtworzenie konta w N26 jest łatwe \ r \ nN26 zostało zaprojektowane tak, aby było śmiesznie proste. Obywatel lub mieszkaniec Wielkiej Brytanii może założyć konto w N26 za pomocą aplikacji na smartfona lub przeglądarki internetowej na komputerze. \ R \ n \ r \ nKlienci w Wielkiej Brytanii mogą otworzyć konto w N26 w 3 prostych krokach: \ r \ n \ r \ n \ tWypełnij formularz rejestracyjny online \ r \ n \ tPotwierdź swój identyfikator \ r \ n \ tPodłącz smartfon do nowego konta N26 \ r \ n \ r \ nPo pomyślnym wykonaniu powyższych czynności wybrany N26 konto będzie otwarte. Wyślą też kartę MasterCard, aby uzyskać dostęp do środków. \ R \ n \ r \ nOd sierpnia 2019 r. N26 był dostępny w Stanach Zjednoczonych. Otwarcie konta zajmuje zaledwie osiem minut (według strony internetowej) i wymaga takiej samej procedury jak w Wielkiej Brytanii. Potencjalni klienci muszą podać dane osobowe i numer telefonu komórkowego. \ R \ n \ r \ n \ r \ nSzczegółowy proces otwierania konta w N26 \ r \ nOtwarcie konta w N26 jest podobne do większości banków, ale cały proces jest już zakończony online. Oto szczegółowy opis tego procesu: \ r \ nKrok pierwszy: podaj N26 wszystkie swoje dane osobowe \ r \ nFormularz rejestracyjny N26 zawiera wszystkie typowe dane osobowe wymagane przez każdy zarejestrowany zgodnie z prawem bank. Poniżej znajduje się lista podstawowych informacji: \ r \ n \ r \ n \ tPierwsze imię \ r \ n \ tOstatnia nazwa \ r \ n \ tAdres e-mail \ r \ n \ tAdres fizyczny \ r \ n \ tData urodzenia \ r \ n \ tHasło \ r \ n \ tNumer telefonu \ r \ n \ tWszelkie kody promocyjne \ r \ n \ r \ nPo wprowadzeniu wszystkich podstawowych informacji N26 zapyta o informacje dotyczące przeciwdziałania praniu pieniędzy (AML), takie jak: \ r \ n \ r \ n \ t Płeć \ r \ n \ tMiasto urodzenia \ r \ n \ t Narodowość \ r \ n \ t Stanowisko i branża pracy \ r \ n \ t Miejsce zamieszkania (kraj opodatkowany) \ r \ n \ t Numer identyfikacyjny podatku (jeśli dotyczy) \ r \ n \ r \ nGdy wszystkie informacje znajdą się w systemie, należy wyrazić zgodę na warunki i zaakceptować wszelkie inne programy lub ustawienia prywatności, które są wyświetlane na ekranie. Następnie, oprócz wyboru udziału w jednym z dwóch planów N26, które są obecnie dostępne w Wielkiej Brytanii, pojawi się e-mail z potwierdzeniem (wkrótce są propozycje rozszerzenia oferowanych usług). \ R \ nWybierz plan \ r \ n \ r \ n \ tN26 – Najbardziej podstawowe funkcje oraz bezpłatne wypłaty gotówki w Wielkiej Brytanii i bezpłatne płatności na całym świecie. Nie ma opłat za ten plan. \ R \ n \ tN26 Ty – \ u00a34.90 miesięcznie i obejmuje bezpłatne wypłaty gotówki \ r \ n \ tN26 Metal – oferuje wszystko, co oferuje plan N26 You, a także bezpłatne wypłaty gotówki na całym świecie, ubezpieczenie podróżne i ubezpieczenie zakupu, dedykowana obsługa klienta i dostęp do kluczy do poczekalni. Kosztuje \ u00a314,90 miesięcznie. \ R \ n \ r \ n \ r \ nKrok drugi: weryfikacja \ r \ nWeryfikacja za pomocą N26 powinna być tak prosta, jak przesłanie selfie i ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem, o ile znajdują się w Wielkiej Brytanii. Proces weryfikacji w N26 został zaprojektowany w taki sposób, aby był prosty i szybko dowiesz się, czy weryfikacja tożsamości się powiodła. \ R \ nKrok trzeci: smartfon \ r \ nPo zakończeniu należy sparować smartfon z nowo utworzonym konto. Pobranie aplikacji N26 jest oczywistym i niezbędnym krokiem, ponieważ aplikacja pomoże w sparowaniu telefonu z kontem. \ R \ n \ r \ nBardzo ważne jest, aby dokładnie sprawdzić numer telefonu powiązany z kontem, numer wprowadzony w pierwszym kroku procesu tworzenia konta, ponieważ na ten numer zostanie wysłany czterocyfrowy kod weryfikacyjny. \ r \ n \ r \ nW razie potrzeby lub chęci klienci mogą później zmienić swoje numery telefonów; jednakże prawidłowe numery są niezbędne do zakończenia procesu rejestracji. \ r \ n \ r \ nJeśli wystąpi problem z numerem telefonu na początkowym etapie, klienci nie będą mogli kontynuować tworzenia konta. Ten kod weryfikacyjny jest częścią trójstronnego systemu bezpieczeństwa zaprojektowanego w celu zapewnienia bezpieczeństwa konta i związanych z nim informacji. Konto może być sparowane tylko z jednym smartfonem naraz. \ R \ n \ r \ nPo zweryfikowaniu wystarczy poczekać na nadejście nowej karty MasterCard. Gdy to nastąpi, konto N26 będzie można od razu użyć. \ R \ n \ r \ nSzczęśliwych zakupów! \ R \ nJak N26 wypada w porównaniu z podobnymi platformami (takimi jak Revolut)? \ R \ nJak N26 wskazuje w swojej promocji w Wielkiej Brytanii, jest jedynym bankiem mobilnym, który ma pełną licencję bankową. Revolut oferuje również wiele takich samych usług, jakie oferuje N26. \ R \ n \ r \ nW zeszłym roku otrzymał wyspecjalizowaną licencję bankową na Litwie, co stawia go w podobnej kategorii. Oprócz N26 i Revolut istnieje kilka innych platform mobilnych, które oferują podobną funkcjonalność, z różnymi poziomami bezpieczeństwa deponentów. \ R \ n \ r \ nSłowo „bank” prawdopodobnie przywołuje obrazy zatęchłych starych budynków wypełnionych ludźmi w tradycyjnych garnitury w paski. \ r \ n \ r \ nPrzez wiele lat banki były bastionami konserwatywnego myślenia i oferowały niewiele innowacyjnych usług. Jednak na dzisiejszym obecnym rynku platformy w 100% cyfrowe, takie jak N26 i Revolut, wnoszą do świata finansów nowe pomysły. \ R \ nN26 kontra Revolut \ r \ nN26 i Revolut to dwie najpopularniejsze opcje osoby, które chcą korzystać z banku cyfrowego. Obie firmy oferują bardzo podobne usługi, chociaż istnieje między nimi kilka różnic. \ R \ n \ r \ nJedną z największych różnic między N26 a Revolut są oferowane przez nie gwarancje depozytów. N26 jest licencjonowany w Niemczech, co oznacza, że ​​może oferować taką samą gwarancję depozytów jak jakikolwiek inny bank europejski. Revolut jest licencjonowany jako bank na Litwie i obecnie nie może zapewnić takiego samego poziomu bezpieczeństwa nikomu spoza Litwy. \ R \ n \ r \ nZ punktu widzenia funkcjonalności obie platformy są bardzo podobne. N26 oferuje swoim klientom możliwość korzystania z komputera stacjonarnego, aby uzyskać dostęp do swojego systemu bankowego, podczas gdy Revolut działa tylko na urządzeniach mobilnych. Obie platformy są w pełni zintegrowane z systemem bankowym Wielkiej Brytanii / UE i zapewniają numer IBAN do bezpłatnych transakcji w UE. \ R \ n \ r \ nN26 jest całkowicie darmowy i pobiera niewielki procent, jeśli klienci wypłacą więcej gotówki niż 5 razy w miesiącu z bankomatu. Revolut oferuje bezpłatne wypłaty z bankomatów do 200 euro miesięcznie, a następnie pobiera 2% za każde 100ac100. To sprawia, że ​​obie platformy są nieco mniej atrakcyjne dla osób, które na co dzień potrzebują dużej ilości gotówki. \ R \ n \ r \ n \ r \ nPrzeczytaj: Nasz pełny przegląd Revolut \ r \ nObie N26 i Revolut oferują bezpłatne wydatki za pomocą karty debetowej, a karta debetowa z N26 jest bezpłatna. Revolut pobiera opłaty \ u20ac6 za kartę debetową, ale nie ma żadnych powtarzających się opłat. Te banki cyfrowe są przeznaczone do użytku w świecie, w którym gotówka nie jest głównym środkiem płatniczym, i oba mają doskonałe platformy pod tym względem. \ R \ n \ r \ nJak wspomniano powyżej, N26 współpracuje z TransferWise, aby super tanie międzynarodowe przelewy pieniężne to rzeczywistość. \ r \ n \ r \ nRevolut oferuje swoim klientom szybkie przelewy pieniężne do 130 krajów z konta Revolut i pobiera stawkę międzybankową w momencie przelewu. Usługa ta jest bezpłatna, chyba że użytkownicy Revolut przeleją więcej niż 6500 \ u20ac6,500 miesięcznie, a następnie firma doliczy marną opłatę w wysokości 0,5% do transakcji. \ R \ n \ r \ nJeśli musisz często wykonywać międzynarodowe przelewy pieniężne , zarówno N26, jak i Revolut są świetnymi platformami do tego zadania. \ r \ nOpcje kryptograficzne i oszczędnościowe \ r \ nJednym obszarem, w którym wyróżnia się Revolut, są opcje umożliwiające klientom przechowywanie środków w postaci krypto pochodnych. Revolut w rzeczywistości nie pozwala klientom kupować kryptowalut, ale bardzo łatwo jest alokować środki na wartość głównych kryptowalut za pośrednictwem konta Revolut. Kryptowaluty mogą być „wysyłane” do innych klientów Revolut, ale muszą zostać przekonwertowane na fiat w celu przeniesienia poza platformę Revolut. \ R \ n \ r \ n Zarówno N26, jak i Revolut oferują plany oszczędnościowe i wskaźniki wydatków, a także powiadomienia push w celu ostrzeżenia klientów do tego, co dzieje się z ich kontem. \ r \ n \ r \ nRevolut ma funkcję oszczędzania o nazwie Vault, która automatycznie zaokrągla wartość transakcji do najbliższej jednostki walutowej i zapisuje zmianę na specjalnym koncie. To ładne dłonie i ułatwia oszczędzanie. \ R \ nN26 To nowy sposób na korzystanie z banku \ r \ nIstnieje wiele osób, które mogą nie w pełni ufać bankowi istniejącemu wyłącznie w internecie. N26 ma biura w Berlinie, Nowym Jorku i Barcelonie, ale nie oferuje klientom żadnych markowych bankomatów, oddziałów ani dokumentów papierowych. \ R \ n \ r \ nBank bez fizycznej obecności może być dla niektórych przeraża, ale oferuje wspaniałe usługi przy niewielkich kosztach dla swoich klientów. Oczywiście N26 będzie dobrze pasował do młodszego pokolenia, którego smartfony stanowią integralną część ich codziennego życia. \ R \ n \ r \ nN26 będzie prawdopodobnie mniej atrakcyjne dla starszych pokoleń, które wciąż trawią ideę braku papieru dane do faktury. Niemniej jednak nastąpi skrzyżowanie, ponieważ wiele osób z pokolenia X i pokolenia wyżu demograficznego w pełni wykorzystało aspekty nowej technologii. \ R \ nKto powinien wybrać N26 jako kolejny bank? \ R \ nIstnieją dwa podstawowe sposoby korzystania ze struktury bankowości mobilnej jak N26, a te sposoby pomagają zdefiniować idealnego kandydata na klienta. \ r \ n \ r \ nPo pierwsze, N26 spodoba się młodym ludziom, którzy dopiero zaczynają przygodę z finansami i nie mają jeszcze wielu aktywów. Jeśli nie ma potrzeby ani nie istnieje hipoteka lub inne duże zadłużenie, konto N26 ma praktyczne funkcje z niemal zerowym ryzykiem. \ R \ n \ r \ nOpłaty pobierane przez N26 prawie nie istnieją dla osób planujących korzystać z banku wyłącznie w Wielkiej Brytanii. Nawet w przypadku wypłaty gotówki za granicą N26 pobiera tylko 1,7% od transakcji. \ R \ n \ r \ nBrak opłat i drapieżne praktyki to poważna zaleta, a wbudowane statystyki aplikacji znacznie ułatwiają planowanie finansowe. \ r \ n \ r \ nDrugi sposób korzystania z usług N26 to dodatek do tradycyjnego konta bankowego. Jeśli zachodzi potrzeba śledzenia osobistych wydatków lub gdy wszystkie opłaty związane z kontami w dużych bankach są niezadowolone, N26 jest dobrą alternatywą biznesową. \ R \ n \ r \ nN26 jest w pełni zintegrowany z brytyjskim systemem finansowym system, więc utworzenie automatycznej miesięcznej płatności z głównego konta bankowego na konto N26 byłoby niezwykle łatwe. \ r \ n \ r \ nOprócz usunięcia ewentualnych opłat za działalność krajową w Wielkiej Brytanii, ta opcja izoluje również główne konto bankowe przed kradzieżą tożsamości. Firma N26 zaprojektowała swoją platformę tak, aby idealnie nadawała się do transakcji online, które mogą być narażone na ryzyko oszustwa. \ R \ nKto może się nie podobać N26? \ R \ nJest dość oczywiste, że osoby nie znające się na technologii prawdopodobnie uniknęłyby platformy takiej jak N26. \ R \ n \ r \ nPonieważ N26 opiera się na najnowszej technologii konsumenckiej w celu obniżenia kosztów, jest idealny dla osób mieszkających ze smartfonem przymocowanym do ciała. Jeśli jednak istnieje jakakolwiek ostrożność lub obawa dotycząca aplikacji finansowej lub dyskomfort związany z ideą prowadzenia działalności w 100% cyfrowo, N26 po prostu nie jest dobrym rozwiązaniem. \ R \ n \ r \ nMimo że N26 oferuje zestaw często używanych funkcji brakuje w nim szeregu usług finansowych, którymi dysponowałyby główne interesy bankowe. Wiele starszych pokoleń posiadających oszczędności, emerytury, rynki pieniężne, płyty CD, kredyty hipoteczne, pożyczki i zadłużenie na kartach kredytowych może potrzebować od swoich instytucji finansowych czegoś więcej niż zwykłej przenośnej wygody. \ R \ n \ r \ nDo próby zróżnicowania swojej oferty, N26 współpracuje z TransferWise, ale te usługi są uzależnione od zdolności poszczególnych firm do utrzymania się na rynku. N26 ma ograniczoną kontrolę nad działalnością korporacyjną partnera. \ R \ n \ r \ nZamożne osoby prawdopodobnie używałyby N26 jedynie jako sposób na uniknięcie poważnych problemów wynikających z ich zaangażowania w gospodarkę cyfrową, jak wspomniano powyżej, usługi N26 nie są wystarczająco szerokie, aby dostosować się do ich potrzeb. To samo dotyczy firm, które potrzebują banku oferującego szeroki wachlarz ezoterycznych usług finansowych \ r \ n \ r \ nMimo że na rynku europejskim N26 uruchomił swój biznesplan, skierowany do pracowników zewnętrznych i samozatrudnionych. Chociaż z pewnością odzwierciedla to wzrost globalnej gospodarki koncertów, nie zapewnia wsparcia instytucjonalnego, którego mogłyby wymagać większe firmy o ugruntowanej pozycji. \ R \ n \ r \ n Osoby niezależne i samozatrudnione mają znacznie niższe koszty i prostsze systemy finansowe, które mogą być podtrzymywane przez N26. Pomimo wprowadzenia nowego biznesplanu, pozostaje pytanie, czy N26 jest lepszy dla bankowości osobistej czy biznesowej. \ R \ n \ r \ nZe względu na fakt, że N26 jest skierowany prawie wyłącznie do konsumentów, zarówno firm o ustalonej pozycji, jak i nowo powstałych być może trzeba będzie poczekać na nową lub rozszerzoną platformę cyfrową, która odpowiada ich konkretnym potrzebom. \ r \ n \ r \ nW międzyczasie N26 wydaje się przyciągać określonego typu klientów, których liczba może rosnąć wraz ze zmianami w gospodarce światowej. \ r \ nWniosek \ r \ nN26 to jedna z nielicznych nowych platform bankowości mobilnej, która zapewnia konsumentom powszechnie używane usługi po bardzo niskich cenach. Fakt, że N26 działa z pełną niemiecką licencją bankową, daje jej certyfikowaną wiarygodność, której brakuje wielu innym platformom, szczególnie w dziedzinie bezpieczeństwa depozytów. \ R \ n \ r \ nDla młodych ludzi, którzy nie potrzebują bankowości z pełnym zakresem usług , N26 prawdopodobnie warto spróbować. Firma nie została zaprojektowana tak, aby obciążać swoich klientów niezliczonymi opłatami, w ten sposób główne banki osiągają dodatkowe zyski od swoich deponentów detalicznych. Karta debetowa N26 ma bezpośrednie połączenie z kontem klienta i smartfonem, co sprawia, że ​​korzystanie z wpłaconych środków jest proste. \ R \ n \ r \ nJedyną prawdziwą wadą N26 jest krótka historia. Firma weszła na światową scenę bankową w czasach względnego spokoju. Trudno jest wiedzieć, jak zareagują na trudne czasy na rynku finansowym, czy i kiedy nadejdą. \ R \ n \ r \ n Innym potencjalnym problemem jest bezpieczeństwo. Chociaż N26 ma trzyczęściowy system bezpieczeństwa, który obejmuje ochronę konta, bezpieczne logowanie i parowanie smartfonów, okaże się, czy są one odporne na naruszenia danych, jak wiele innych platform internetowych, w tym banki. \ R \ n \ r \ nBanki takie jak N26 są wyraźnym pretendentem do wpłat od osób, które nie mają dużych kwot do zaoszczędzenia, które nie potrzebują skomplikowanych pakietów produktów finansowych ani firm, które nie wymagają dużego wsparcia instytucjonalnego. \ r \ n \ r \ nJeśli potencjalny klient chce mieć pieniądze i podstawowe usługi bankowe na wyciągnięcie ręki, kliknij link, aby dołączyć do wirtualnego świata finansów. Według ich własnych słów, N26 zapowiada się jako pierwszy bank, który pokochasz w życiu – i może mieć rację! \ R \ nOdwiedź N26","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Nicholas Say"},"Data opublikowania":"2020-03-18"},"extraType":"nieokreślony","Alternatywna nazwa":"nieokreślony","nagroda":"nieokreślony","nagrody":"nieokreślony","Marka":"nieokreślony","Kategoria":"nieokreślony","kolor":"nieokreślony","głębokość":"nieokreślony","ujednoznaczniający Opis":"nieokreślony","gtin":"nieokreślony","gtin12":"nieokreślony","gtin13":"nieokreślony","gtin14":"nieokreślony","gtin8":"nieokreślony","wysokość":"nieokreślony","identyfikator":"nieokreślony","logo":"nieokreślony","mainEntityOfPage":"nieokreślony","materiał":"nieokreślony","Model":"nieokreślony","mpn":"nieokreślony","nsn":"nieokreślony","ID produktu":"nieokreślony","Data produkcji":"nieokreślony","Data zakupu":"nieokreślony","Data wydania":"nieokreślony","taki sam jak":"nieokreślony","sku":"nieokreślony","hasło reklamowe":"nieokreślony","url":"nieokreślony","waga":"nieokreślony","szerokość":"nieokreślony"}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me