Przewodnik dla początkujących: Jak wydobywać muzykę na basenie górniczym

Jak wydobywać Musicoin

Musicoin to ciekawa propozycja w teorii, pierwszy na świecie blockchain zaprojektowany dla przemysłu muzycznego w celu ułatwienia licencjonowania i konsumpcji muzyki. Projekt ma na celu umożliwienie muzykom wydawania i licencjonowania ich muzyki w sposób, który będzie generował dla nich wynagrodzenie od słuchacza. Płatności są wypłacane niemal natychmiast i można je również podzielić między członków zespołu, producentów lub autorów piosenek. Możesz zobacz cały oficjalny dokument tutaj aby poznać szczegóły techniczne, jak to działa.

Musicoin

Wydobywanie tej waluty rozpoczęło się w marcu, a cena MUSIC (muzyka $), waluta stale rosła do poziomu około 0,004 USD i obecnie wynosi 0,018211 USD. Muzyka jest obecnie przedmiotem handlu Bittrex i Kryptopia.

Jeśli uważasz, że ten projekt ma duży potencjał i chciałbyś go wydobywać w domu na własnym komputerze, ten przewodnik dla początkujących zawiera pełne omówienie, jak to zrobić, od utworzenia portfela po dołączenie do puli wydobywczej i zdobycie zaczął używać oprogramowania do wydobywania.

Portfel Musicoin

Pierwszym krokiem do rozpoczęcia wydobywania Musicoin jest utworzenie portfela do przechowywania monet. Jest na to kilka sposobów, najłatwiejszym sposobem, jeśli masz konto na giełdzie takiej jak Bittrex, jest utworzenie tam portfela, do którego możesz bezpośrednio kopać, utworzenie portfela, a następnie skopiowanie adresu do wykorzystania później podczas konfiguracji Twoje oprogramowanie do wydobywania.

Portfel Musicoin na Bittrex

Również możesz utworzyć portfel internetowy aby zatrzymać swoje monety, po prostu zarejestruj się za pomocą adresu e-mail i kliknij „poproś o kod”, a otrzymasz e-mailem kod, za pomocą którego możesz założyć konto. Po zalogowaniu się możesz odwiedzić swój profil i znaleźć adres swojego portfela.

Portfel internetowy Musicoin

Inną opcją jest pobranie oprogramowania portfela na komputer, jest dostępny tutaj w formacie Windows, Mac lub Linux. Jeśli używasz tej wersji, upewnij się, że jesteś wykonaj kopię zapasową swojego portfela i przechowuj te informacje gdzieś w bezpiecznym miejscu – pendrive itp.

Ponieważ Musicoin jest tokenem Ethereum, masz również możliwość utworzenia portfela Ethereum i trzymania tam swoich tokenów, najłatwiejszą opcją jest MyEtherWallet.

Oprogramowanie górnicze

Teraz, gdy masz mój adres, będziesz potrzebować oprogramowania do wydobywania na swoim komputerze. Rodzaj używanego oprogramowania będzie zależeć od typu używanej karty graficznej. Przetestowałem wydobycie do puli na moim GTX 1080 i zdobyłem około 60 Musicoins w ciągu 24 godzin, jeśli chcesz dowiedzieć się, jakich zwrotów możesz się spodziewać, możesz użyj kalkulatora znajdującego się tutaj.

Oto różne typy oprogramowania wydobywczego, którego możesz użyć dla Musicoin, pobierz i zainstaluj to, które pasuje do twojej karty graficznej.

Claymore’s Dual Ethereum AMD + NVIDIA GPU Miner v8.0

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1433925.0

Sterowniki AMD Radeon Software Crimson Edition w wersji 15.12

http://www.guru3d.com/files-details/amd-radeon-software-crimson-15-12-driver-download.html

Sterownik AMD Radeon Software Crimson Edition 16.11.3

http://www.guru3d.com/files-details/amd-radeon-software-crimson-16-11-3-driver-download.html

Dopalacz MSI

https://www.msi.com/page/afterburner

Szafirowy TRIXXX

http://www.sapphiretech.com/catapage_tech.asp?cataid=291&lang = eng

Gdy masz już oprogramowanie do wydobywania na swoim komputerze, będziesz musiał utworzyć dla niego plik .bat, to właśnie uruchomiło oprogramowanie i łączy je z wybraną pulą wydobywczą. Stworzyć . bat, po prostu otwórz notatnik i zapisz plik w tym samym folderze, co oprogramowanie do wydobywania, z rozszerzeniem .bat (zmień „zapisz jako typ” z tekst na Wszystkie pliki). Zapisz plik, uzupełnimy informacje w następnej sekcji.

Zapisz plik bat

Baseny górnicze

Możliwe jest samodzielne wydobywanie Musicoin, spójrz przewodnik znajdujący się tutaj jeśli chcesz to zrobić. Aby jednak uzyskać bardziej przewidywalne zwroty, zalecamy dołączenie do puli wydobywczej. Oto lista basenów wydobywczych, których możesz użyć dla Musicoin.

Po wybraniu puli wydobywczej zazwyczaj będzie dostępna sekcja „Pomoc” lub „Pierwsze kroki”, która zawiera szczegóły, które należy wprowadzić do pliku .bat. W witrynie Nom Nom znajduje się na stronie głównej w następujący sposób dla Claymore Miner:

setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0

setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100

setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1

setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100

setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100

EthDcrMiner64.exe -epool musicoin.nomnom.technology:9999 -ewal. -epsw x -ethi 8 -allcoins 1 -esm 0 -wszystkie pule 1

Więc skopiuj i wklej to do pliku bat, pamiętaj, aby zmienić. na swój adres w Musicoin i jeśli chcesz, nazwij swój system. A więc tak wygląda moja linia:

EthDcrMiner64.exe -epool musicoin.nomnom.technology:9999 -ewal 0x344253ce2313e0f9680d19a557781baed83a578d -epsw x -allpools 1 -allcoins 1

Uruchom plik .bat, a zobaczysz, że Twój komputer łączy się z pulą i rozpoczyna wydobywanie. Gdy znajdziesz udział, zostanie on podświetlony na zielono, wyświetli się również inne informacje, takie jak szybkość mieszania, prędkość wentylatora i temperatura karty.

Aby zobaczyć swoje statystyki w czasie rzeczywistym, wprowadź swój adres musicoin w polu na stronie głównej Nom Nom, a wyświetli się Twój wskaźnik hash, saldo monet, płatności i tak dalej.

Wniosek

Jeśli zastosujesz się do naszego pełnego przewodnika, powinieneś zacząć działać i wydobywać Musicoin w mgnieniu oka. Daj nam znać w komentarzach, jeśli masz jakieś pytania.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map