Jak anonimowo kupić bitcoiny bez identyfikatora

Kup Bitcoin anonimowo

Wykluczenie tożsamości, kiedykolwiek o tym słyszałem?

Dlatego Organizacja Narodów Zjednoczonych uruchomiła tak zwany cel ONZ 16.9, inicjatywę mającą na celu nadanie tożsamości prawnej wszystkim ludziom do roku 2030. To dlatego, że obecnie na Ziemi żyje ponad 1 miliard ludzi, którzy nie mają oficjalnej tożsamości. akty urodzenia, akty małżeństwa i tak dalej.

Można się założyć, że praktycznie wszyscy z tych miliardów obywateli na całym świecie należą do osób „nie posiadających konta bankowego”, które nie mają dostępu do kont bankowych, ponieważ nie mają odpowiedniego dowodu tożsamości. dokumenty do otwarcia tych rachunków w pierwszej kolejności.

Kup Bitcoin anonimowo

Ta „bezbankowa dynamika” jest powszechna na rynkach wschodzących, ale tak samo widzimy ją w gospodarkach pierwszego świata. We wszystkich naszych społecznościach, bez względu na to, skąd każdy z nas pochodzi, jest wielu wokół nas, którzy radzą sobie bez kont bankowych i dokumentów tożsamości. Karty.

Tragedią jest to, że istnieje coś takiego jak Bitcoin, który byłby idealny jako środek przechowywania wartości dla użytkowników nieposiadających rachunku bankowego, ale BTC jest zwykle trudny do kupienia bez identyfikatora. weryfikacja. To znaczy do teraz.

Niezależnie od powodów, dzisiaj pokażemy Ci, jak możesz anonimowo kupować bitcoiny, bez konieczności posiadania identyfikatora. karta. Weźmy się za to!

Dlaczego warto kupować Bitcoiny anonimowo?

Bądźmy szczerzy, zdecydowana większość ludzi, którzy chcą kupić Bitcoin anonimowo, nie należy do mas bez bankowości. Istnieje wiele powodów, dla których warto zachować prywatność w Internecie, a ostatnia zmiana w przepisach dotyczących kryptowalut jest doskonałym przykładem tego, dlaczego właściciele kryptowalut powinni być świadomi, jak ważna jest prywatność.

Kiedy Bitcoin pojawił się na scenie około dekady temu, rządy w ogóle nie przejmowały się cyfrową walutą. Obecnie większość krajów pracuje nad przepisami regulującymi regulacje dotyczące kryptowalut, a niektóre kraje wręcz zakazały korzystania z kryptowalut.

Ludzie, którzy wierzyli, że ich rządy będą rozsądnie podchodzić do przepisów dotyczących kryptowalut w miejscach takich jak Chiny i Indie, stracili dużo czasu. Właściciele kryptowalut, którzy zdecydowali się być tak anonimowi, jak to tylko możliwe, mają znacznie większą szansę na utrzymanie własności swoich kryptowalut i używanie ich tak, jak chcą.

Kupowanie Bitcoin anonimowo to dobry początek dla zachowania prywatności kryptowalut, ale jest też wiele innych rzeczy do rozważenia. Internet jest szeroko otwarty dla hakerów i agentów rządowych, więc jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje zasoby kryptograficzne są jak najbardziej anonimowe, czytaj dalej.

Istnieją sposoby na anonimowe kupowanie Bitcoinów

We wczesnych dniach Bitcoin nie było żadnych przepisów dotyczących Poznaj swojego klienta (KYC). Giełdy kryptowalut miały wolną rękę, aby radzić sobie z kimkolwiek chcieli, a użytkownicy kryptowalut nie musieli się zbytnio martwić.

Teraz główne giełdy przekręcają dane swoich klientów przed rządem. W ciągu ostatnich kilku lat sytuacja uległa drastycznej zmianie. Na szczęście wciąż istnieją sposoby na zdobycie kryptowalut bez ujawniania mnóstwa informacji.

Bankomaty Bitcoin

Bankomaty bitcoin są naturalnym miejscem do rozpoczęcia pracy, ponieważ można je znaleźć w większości większych miast, a wszystko, czego potrzebujesz, to karta kredytowa lub debetowa. Dużym plusem korzystania z tych maszyn jest to, że w zasadzie nie ma przeoczenia i nie jest trudno uzyskać przedpłaconą kartę debetową, która poprowadzi każdego, kto spojrzy na papierowy szlak w dzikiej pogoni za gęsi.

Niektóre bankomaty BTC będą wymagały bardziej intensywnych procesów kupna, więc niektóre mogą wymagać jakiejś formy „identyfikatora”, np. Zeskanowania odcisku dłoni. Jednak wiele z tych bankomatów nie wymaga niczego takiego, więc większość z nich to stacje typu „kup i jedź”, jeśli chcesz zdobyć trochę bitcoinów anonimowo.

W niektórych obszarach nadal istnieją bankomaty BTC, które przyjmują gotówkę i są to doskonały sposób na zakup niewielkich ilości BTC z minimalnymi śladami transakcji. Dużą wadą kupowania za gotówkę jest stosunkowo niewielka ilość BTC, które można kupić, oraz fakt, że maszyny zwykle znajdują się w miejscach publicznych.

Na przykład, jeśli kupujesz BTC o wartości kilkuset dolarów w gotówce, prawdopodobnie pojawi się wideo, na którym wejdziesz do sklepu, w którym znajduje się bankomat BTC, i wrzucisz do maszyny garść gotówki. W sklepie będą też kręcić się ludzie, którzy mogą być zainteresowani tym, co robisz.

Zakup Bitcoinów osobiście w bankomacie Bitcoin jest opcją omijania przepisów KYC, ale jest całkowicie anonimowy. W rzeczywistości żadna z opcji na tej liście nie jest całkowicie dyskretna, ale wszystkie będą łatwiejsze niż przesłanie wszystkich swoich danych osobowych na giełdę kryptowalut.

Niektóre bankomaty BTC będą wymagały bardziej intensywnych procesów kupna, więc niektóre mogą wymagać jakiejś formy „identyfikatora”, np. Zeskanowania odcisku dłoni. Jednak wiele z tych bankomatów nie wymaga niczego takiego, więc większość z nich to stacje typu „kup i jedź”, jeśli chcesz zdobyć trochę bitcoinów anonimowo.

Wypróbuj karty przedpłacone z wymianami P2P

Jeśli pracujesz za gotówkę, spróbuj udać się do lokalnego sklepu i zamienić swój fiat na przedpłaconą kartę debetową. Następnie będziesz mógł używać swojej nowej jednorazowej karty do kupowania bitcoinów za pośrednictwem giełd peer-to-peer, takich jak LocalBitcoins i inne giełdy, które nie wymagają identyfikacji..

Warto też myśleć kreatywnie, jeśli mieszkasz w centrum metropolii. Może mógłbyś wymienić karty podarunkowe na kryptowaluty, jeśli możesz załatwić sprawę osobiście. Istnieje wiele cennych przedmiotów, które można kupić za gotówkę.

Nie ma sposobu na zamianę kryptowalut na dobra fizyczne w sieci, ale jeśli handlujesz lokalnie, możesz wymienić prawie wszystko na Bitcoiny. Podczas gdy wiele osób prawdopodobnie siedzi na stratach, biorąc pod uwagę wzrost cen w 2017 r., Wciąż jest wielu ludzi, którzy weszli w Bitcoin, gdy był wart znacznie poniżej 1000 USD..

Jeśli znajdziesz kogoś, kto siedzi na kupie BTC i chce czegoś, co można kupić za gotówkę, być może uda Ci się zawrzeć umowę. Dopóki wymieniają swoje BTC na coś fizycznego, cała transakcja będzie całkowicie anonimowa.

CoinMama

CoinMama to świetna wymiana dla początkujących na kogoś bez identyfikatora. kto chce dokonać pierwszego zakupu BTC. Dzieje się tak, ponieważ CoinMama umożliwia użytkownikom uzyskanie pierwszego BTC o wartości 150 USD za pomocą karty debetowej lub kredytowej bez konieczności przedstawiania jakiegokolwiek dowodu tożsamości.

Recenzja Coinmama

To oczywiście dobra oferta dla początkujących, ponieważ limit kupna jest tak niski. Ale to świetne wejście dla tych, którzy chcą wejść do przestrzeni kryptowalut. Niektórzy użytkownicy mogą zostać poproszeni o przesłanie selfie, trzymając w ręku kartę zakupu, ale nie jest to częste. Większość nie będzie musiała się tym przejmować.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CoinMama, jeśli chcesz poznać więcej szczegółów.

Ściana monet

Wall of Coins wykorzystuje unikalny model, ponieważ jest to wymiana peer-to-peer, taka jak LocalBitcoins, ale używa kodów tekstowych SMS, aby ułatwić zakupy. Tutaj nie potrzebujesz dowodu osobistego: tylko telefon.

Ściana monet

A fajne jest to, że Wall of Coins działa w wielu miejscach na całym świecie. Obecnie możesz go używać w takich miejscach jak:

 • Argentyna
 • Australia
 • Brazylia
 • Kanada
 • Niemcy
 • Łotwa
 • Meksyk
 • Polska
 • Filipiny
 • Rumunia
 • Zjednoczone Królestwo
 • Stany Zjednoczone

I oczywiście LocalBitcoins

Wspominaliśmy już o LocalBitcoins i jest to prawdopodobnie największa i najpopularniejsza ze światowych giełd kryptograficznych P2P, więc prawdopodobnie też o tym słyszałeś.

Wyszukaj sprzedawców

Działa tak samo jak Wall of Coins: łączysz się z kupującymi i sprzedającymi indywidualnie.

LocalBitcoins może również pomóc w ułatwieniu lokalnych spotkań. Załóżmy, że znajdujesz sprzedawcę na LB i oboje mieszkacie w Londynie. Dzięki giełdzie P2P będziesz mógł połączyć się w dogodnym miejscu i zawrzeć umowę. Brak ID oczywiście wymagane.

Przeczytaj naszą pełną recenzję, aby dowiedzieć się więcej.

Pomyśl o dziwnych pracach

Witryny takie jak LocalBitcoins nie pozwalają na wymianę Twojej pracy na kryptowaluty z ich ochroną, ale otwierają drzwi do spotkań z ludźmi lub firmami, które mają Bitcoin, które są gotowi sprzedać lub wymienić.

Idea kryjąca się za Bitcoinem polega na tym, że w rzeczywistości jest to waluta. Zdecydowana większość ludzi handluje walutą za towary lub usługi, a nie inną walutę. Jeśli chcesz zacząć gromadzić kryptowaluty bez oficjalnego zapisu swoich zakupów, być może będziesz mógł wymienić swój czas lub talenty na Bitcoin lub inną kryptowalutę.

Teraz, gdy kryptowaluty zaczynają być regulowane w większości krajów, każda transakcja handlowa miałaby wyraźne konsekwencje podatkowe. Nie możemy zalecać łamania jakichkolwiek przepisów, więc dobrym pomysłem jest zbadanie wszelkich zobowiązań podatkowych, które możesz mieć, jeśli posiadasz kryptowaluty lub handlujesz nimi.

Przeczytaj nasz Przewodnik po zarabianiu pieniędzy za pomocą Bitcoin, aby uzyskać więcej pomysłów.

Czy znasz jakichś górników?

Idealnym sposobem na odebranie świeżych bitcoinów bez śladu jest zakup ich bezpośrednio od górnika. Górnicy bitcoinów muszą od czasu do czasu sprzedawać niektóre ze swoich tokenów, a nowo wybite bitcoiny czasami mają wysoką premię.

Jeśli możesz znaleźć górnika, który chce spieniężyć niektóre ze swoich świeżo wybitych bitcoinów (lub jakiekolwiek krypto w tym zakresie), możesz wymienić za niego gotówkę lub inne cenne przedmioty. Nie byłoby papierowego śladu, a kupowane tokeny nie miałyby historii transakcji.

Oczywiście nie jest łatwo znaleźć kopacza kryptowalut i kupić od niego bezpośrednio. Jeśli jesteś w stanie to zrobić, jest to prawdopodobnie jeden z najlepszych sposobów kupowania kryptowalut i nie generowania wielu rekordów.

Więc teraz masz BTC… Co jeśli chcesz nadal handlować wstecz i naprzód w Bitcoin?

Większość głównych giełd, takich jak Bittrex, nie pozwoli Ci wiele zrobić, jeśli nie zweryfikujesz swojego konta za pomocą dowodu tożsamości, chociaż Binance umożliwia wypłatę do 2 BTC dziennie przed weryfikacją konta.

Świetnym sposobem na obejście tej zaporowej dynamiki jest użycie giełd (głównie giełd zdecentralizowanych), aby uzyskać opcje par handlowych BTC, których szukasz, bez konieczności posiadania przez te giełdy informacji o tobie.

Wymieńmy kilka, abyś wiedział, gdzie szukać.

Całkowicie anonimowe wymiany

Jeśli nie chcesz zajmować się jakąkolwiek weryfikacją tożsamości podczas handlu kryptowalutami, istnieje kilka opcji. To, że wymieniamy tutaj wymianę, nie oznacza, że ​​je popieramy. Pamiętaj, aby przeczytać niezależne recenzje, zanim zaufasz jakiejkolwiek giełdzie!

BitMex

Jeśli nie mieszkasz w USA, możesz handlować swoimi Bitcoinami bez zweryfikowanego identyfikatora w BitMex. Giełda pozwoli Ci wpłacać, wypłacać i handlować nieograniczonymi ilościami BTC, nawet z niezweryfikowanym kontem.

Recenzja BitMEX

BitMex oferuje również zaawansowane opcje handlu dla niezweryfikowanych kont i stał się główną giełdą. Firma jest prowadzona z Hongkongu i oferuje lepszą płynność niż wiele giełd P2P.

 • Odwiedź BitMex
 • Przeczytaj naszą recenzję

BitQuick

W BitQuick nie musisz nawet mieć konta, aby handlować Bitcoinami. Jeśli masz zewnętrzny adres portfela i adres e-mail, powinieneś być w stanie rozpocząć handel. Pojawiły się doniesienia, że ​​BitQuick może poprosić o dokumenty tożsamości lub weryfikację SMS-em, ale wydaje się, że odbywa się to na podstawie indywidualnych przypadków.

Bisq

Bisq wymaga pobrania ich oprogramowania i to wszystko. Możesz handlować cyptosami bez podawania identyfikatora lub przeskakując przez obręcze KYC, które są powszechne na większości głównych giełd kryptowalut. Handlujesz na platformie, tworząc konto dla swojego portfela kryptowalut, co sprawia, że ​​jest to bardzo prosty sposób na handel z wysokim stopniem anonimowości.

Istnieją również inne opcje częściowo anonimowe

W świecie zmieniających się przepisów dotyczących kryptowalut KYC nadal istnieją świetne opcje handlu kryptowalutami bez podawania dużej ilości danych osobowych.

W przeciwieństwie do sieci P2P, giełdy te będą miały generalnie wyższy poziom płynności i lepsze ceny zarówno dla kupujących, jak i sprzedających. Jeszcze raz przeczytaj najnowsze recenzje, zanim zdecydujesz się rozpocząć handel, ponieważ czasami giełdy mogą pogorszyć jakość lub wiarygodność.

Coinbase

Pomimo faktu, że Coinbase stała się jedną z największych giełd w USA, użytkownicy poziomu 1 muszą jedynie podać adres e-mail i numer telefonu, aby rozpocząć. Dostęp na poziomie 1 daje użytkownikom możliwość zakupu 5000 USD BTC lub sprzedaży 25000 USD.

Recenzja Coinbase

Chociaż nie jest to idealne rozwiązanie dla większych posiadaczy BTC, którzy chcą pozostać anonimowi, jest to dobry sposób dla mniejszych posiadaczy na dokonywanie transakcji po niskich kursach.

 • Odwiedź Coinbase
 • Przeczytaj naszą recenzję

xCoins

xCoins prosi o podanie adresu e-mail, hasła, kraju i numeru telefonu komórkowego w przypadku 2FA, ale to wszystko. Gdy jesteś na platformie, możesz handlować, ile chcesz. Nie ma limitów dla niezweryfikowanych kont, co sprawia, że ​​xCoins jest dobrą opcją dla handlowców kryptowalut każdej wielkości.

xCoins PayPal Bitcoin

 • Odwiedź xCoins

BitFinex

Uważaj: używaj BitFinex na własne ryzyko, ponieważ ostatnio pojawiły się zarzuty o nikczemne wygłupy podczas tej wymiany. Ale mimo to BitFinex jest jedną z niewielu większych scentralizowanych giełd, które pozwalają użytkownikom zrezygnować z ID. weryfikacja, czy ci użytkownicy polegają tylko na depozytach kryptowalut.

Recenzja Bitfinex

Coś do przemyślenia, prawda?

Zdecentralizowane giełdy

Wielu użytkowników kryptowalut uwielbia ideę decentralizacji. Zdecentralizowana giełda umożliwia handel kryptowalutami bez korzystania ze scentralizowanej struktury wymiany. Istnieją plusy i minusy korzystania ze zdecentralizowanej wymiany, ale są one dobrym sposobem na handel kryptowalutami bez konieczności podawania swoich danych osobowych.

Changelly

Changelly to zdecentralizowana wymiana. W związku z tym nie potrzebujesz konta ani niczego podobnego, aby korzystać z platformy. Po prostu skonfiguruj transakcję, którą chcesz wykonać, a Changelly poda Ci adres.

Recenzja Changelly

Wyślij żądane krypto na ten adres, a Changelly wyśle ​​Ci to, co Ci się należy, w ciągu kilku minut.

 • Odwiedź Changelly
 • Przeczytaj naszą recenzję

ShapeShift

Możesz też wypróbować ShapeShift dla tego samego rodzaju handlu. Podadzą ci adres, a ty po prostu wyślesz na ten adres dowolną kryptowalutę, którą sprzedajesz. W mgnieniu oka otrzymasz BTC lub cokolwiek innego, za co handlujesz.

Shapeshift

 • Odwiedź Shapeshift
 • Przeczytaj naszą recenzję

Zdecentralizowane giełdy są fajne, ale obsługa klienta może trochę potrwać

Jest to również całkowicie zrozumiałe, ponieważ operacje takie jak ShapeShift i Changelly nie są masowymi, scentralizowanymi operacjami z ogromnymi hierarchiami pracowników. W większości przypadków te zdecentralizowane giełdy są bardzo proste w użyciu.

Ale jeśli masz jakiekolwiek problemy podczas handlu, po prostu bądź przygotowany na czekanie kilka dni na odpowiedź. Zarówno ShapeShift, jak i Changelly mają zwykle zaległości w zgłoszeniach do pomocy technicznej, więc problem zostanie ostatecznie rozwiązany – może to zająć trochę czasu. Bądź cierpliwy!

Z drugiej strony główna wada wymiany P2P?

Brak płynności!

Jeśli próbujesz dokonać dużego zakupu, na giełdach P2P będzie trudniej, ponieważ nie są one scentralizowane. Musisz połączyć się z indywidualnym sprzedawcą, który ma wystarczającą liczbę bitcoinów na to, co próbujesz kupić.

Możesz zrozumieć, jak w większości przypadków może to stanowić wyzwanie. Nie niemożliwe, ale wyzwanie.

Dokonywanie dużych zakupów jest dużo łatwiejsze na zdecentralizowanych giełdach, ponieważ mają one dostęp do znacznej płynności. Ale przede wszystkim będziesz potrzebować kryptowalut, aby korzystać z tych giełd, co jest bezwartościowe, jeśli próbujesz kupić BTC za pomocą fiat.

Podsumowując, być może będziesz musiał po prostu wziąć to, co możesz uzyskać na różnych rynkach P2P. Pomiędzy wieloma sprzedawcami powinieneś być w stanie znaleźć tyle, ile chcesz.

Jest dużo więcej informacji na temat prywatności online

Kryptografia, która sprawia, że ​​Bitcoin działa, jest na najwyższym poziomie. Z drugiej strony, Twoje bezpieczeństwo online może nie być tak dobrze przemyślane. Każda transakcja Bitcoin jest rejestrowana na publicznym łańcuchu bloków, a tożsamość online można ustalić na wiele sposobów.

Kupowanie Bitcoinów autonomicznie to dobry sposób na trzymanie wścibskich oczu z dala od danych osobowych, ale to dopiero pierwszy krok. Istnieje wiele innych rzeczy, które należy rozważyć jako właściciel / użytkownik kryptowalut, ponieważ zarówno rządy, jak i przestępcy stają się coraz bardziej świadomi wartości kryptowalut.

Każda transakcja Bitcoin spowoduje udostępnienie trzech (lub czterech) fragmentów danych całemu światu

 • Ile bitcoinów znajduje się pod aktywnym adresem (wysyłanie / odbieranie).
 • Kto wysłał i odebrał bitcoiny (chyba że podjęto dodatkowe środki bezpieczeństwa).
 • Kiedy doszło do transakcji.

Wszystkie te informacje mogą łączyć Cię z transakcjami Bitcoin, co sprawia, że ​​korzystanie z Bitcoin jest o wiele mniej prywatne. Na początku bardzo niewiele osób wiedziało dużo o platformie bitcoin, ale to się szybko zmienia.

Instrukcje: zabezpiecz swoją tożsamość online

Jest kilka prostych rzeczy, które możesz zrobić, aby podnieść poziom swojej prywatności w Internecie i zabezpieczyć się w największym możliwym stopniu. Istnieje wiele sposobów na zapewnienie sobie prywatności, a to nie jest wyczerpująca lista. Większość ludzi nie myśli zbyt wiele o tym, jak zachować bezpieczeństwo w Internecie, a te pomysły powinny pomóc Ci uświadomić sobie ryzyko, na jakie narażeni są użytkownicy kryptowalut.

Prywatność Bitcoin

Jeśli używasz tego samego adresu do wszystkich transakcji BTC, dobrze byłoby się zatrzymać. Adres, którego używasz, może ustanowić zapis twojego handlu BTC i potencjalnie zostać wykorzystany do włamania się do twojego portfela.

Niektórzy eksperci zalecają używanie nowego adresu do każdej transakcji, chociaż Twój portfel może na to nie pozwalać. Jeśli korzystasz z portfela, który ma ograniczoną liczbę adresów, dobrym pomysłem może być nauczenie się używania ich większej liczby lub zamianę istniejącego portfela na taki, który umożliwia nieograniczoną liczbę adresów.

Jak przeglądasz?

Używanie tej samej przeglądarki do ogólnych działań w Internecie i transakcji bitcoinowych to zły pomysł. W zależności od rodzaju używanego urządzenia i przeglądarki istnieją różne opcje zwiększania poziomu bezpieczeństwa.

Niektóre osoby zalecają korzystanie z zabezpieczonej przeglądarki, takiej jak TOR, ale wystąpiły problemy z hakowaniem niektórych giełd dla użytkowników TOR (hakerzy są całkiem sprytni). Zapoznaj się z dostępnymi opcjami i upewnij się, że ślady w Internecie są tak trudne do wykrycia, jak to tylko możliwe.

Portfele SPV i hostowane mogą być problematyczne

Portfele SPV (zwane również „cienkimi klientami”) mają tendencję do wycieku informacji, które mogą być niebezpieczne dla Twoich zasobów kryptograficznych.

Powodem, dla którego portfele SPV wydają się być bardziej wydajne niż inne systemy transakcyjne, jest to, że przechowują wiele adresów na serwerze SPV, do którego prawdopodobnie hakerzy będą mieli łatwy dostęp. Portfele hostowane mają te same problemy i może to być problem dla osób, które chcą chronić swoje kryptowaluty.

Nie ma sposobu, aby „naprawić” ten problem, więc najlepiej unikać tego rodzaju portfeli, jeśli to możliwe. Nawet jeśli istnieje zachęta do korzystania z SPV lub portfela hostowanego, potencjalna zachęta prawie na pewno nie uzasadni ryzyka.

Ponieważ koszty portfeli sprzętowych spadają, dobrze byłoby zainwestować trochę gotówki w bezpieczny sposób, aby przechowywać kryptowaluty i uniknąć bycia ofiarą złych aktorów.

Problemy z hasłem

To może wydawać się głupie, ale hasła są bardzo ważne, aby zapewnić bezpieczeństwo kryptowalut. Jeśli korzystasz z tego samego paradygmatu tworzenia hasła, którego używałeś, gdy pojawił się e-mail, nadszedł czas na zmianę. Hasła, które działają dla innych ludzi, mogą być łatwym celem dla oprogramowania hakerskiego nowej generacji, dlatego tak wiele osób korzysta z mnemonicznych łańcuchów słów.

Masz opcje, które są jasne

Jak zilustrowano w tym poście, masz kilka różnych ścieżek, którymi możesz się kierować, dążąc do anonimowego kupowania bitcoinów bez konieczności posiadania identyfikatora. dla weryfikacji.

Na tak wczesnym etapie jest wielu, którzy chcą kupować bitcoiny, ale nie mają dostępu do tradycyjnych sposobów, aby to zrobić. Na przykład potrzebujesz konta bankowego, aby korzystać z popularnej giełdy Coinbase.

Dlatego ważne jest, aby wziąć pod uwagę te alternatywne i prywatne sposoby kupowania bitcoinów. Tam, gdzie jest wola, jest sposób. Jak sugerowaliśmy wcześniej, jeśli masz kartę debetową lub kredytową, polecamy bankomaty BTC jako dobry punkt wyjścia.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map