mleko

Programy nagród to świetny sposób na budowanie lojalności klientów. Problem w tym, że wiele z tych ciężko zarobionych punktów nagród pozostaje niewykorzystanych. MiL.k Alliance pracuje nad wykorzystaniem blockchain, aby zapobiec marnowaniu punktów lojalnościowych i upewnić się, że ludzie czują się świetnie w firmach, które wspierają.

Punkt nagrody nie jest uważany za jednostkę waluty. W przypadku łańcucha bloków punkty nagród można wykorzystać na wiele sposobów. Punkty można zamienić na inne rodzaje punktów lojalnościowych, a nawet na gotówkę. MiL.k Alliance wie, że nowe pomysły mogą być potężne, i stworzył nowe sposoby na to, by nagrody działały dla ludzi i pomagały firmom w maksymalnym wykorzystaniu ich programów lojalnościowych.

Korzyści z MiL.k

Istnieje wiele synergii, które istnieją w branży turystycznej i hotelarskiej. Kiedy dana osoba wyjeżdża na wakacje lub musi podróżować służbowo, nie korzysta z usług jednego dostawcy usług turystycznych. Podczas podróży osoba może gromadzić punkty premiowe z wielu różnych firm.

Problem w tym, że nawet jeśli osoba ma określoną liczbę punktów, mogą one spaść poniżej progu w systemie lojalnościowym. MiL.k Alliance ma rozwiązanie, które zostało już przyjęte przez niektóre duże firmy turystyczne.

Czym jest MiL.k Alliance?

MiL.k Alliance zostało oficjalnie uruchomione w 2019 roku i jest platformą blockchain, która umożliwia współpracę dla swoich klientów z branży turystycznej, rekreacyjnej, kulturalnej lub z innego sektora lifestyle’owego. Korzystając z natywnego tokena kryptograficznego. Użytkownicy MiL.k mają szeroki wybór opcji wykorzystania punktów.

Zamiast ograniczać się do jednego systemu punktów, klienci mogą skorzystać z funkcji wymiany gotówki lub wysłać je jako prezenty rodzinie i znajomym. Koncepcja zintegrowanej platformy opartej na blockchain dla programów lojalnościowych wyszła od Jaydena Joo i Rooneya Junga, dwóch współzałożycieli MiL.k Alliance.

Dzięki silnemu zapleczu cyfrowemu i aspiracjom związanym z technologią blockchain, założyciele zaczęli przekształcać oczekiwania w rzeczywistość, ustanawiając projekt MiL.k Alliance. Celem MiL.k Alliance jest upewnienie się, że programy lojalnościowe działają, a ludzie otrzymują nagrody, na które zasługują.

Funkcje MiL.k Alliance

MiL.k Alliance stworzył skalowalny system, który działa dla każdego w ekosystemie programów lojalnościowych. Ponadto zapewnia dużą elastyczność w sposobie wykorzystania punktów lub zamiany na inne cenne rzeczy.

Oto niektóre z głównych funkcji platformy MiL.k Alliance:

System tokenów dwóch typów

Platforma MiL.k Alliance obejmuje dwa rodzaje zasobów cyfrowych – Brand Token i MiL.k Coin.

Oto, co robią:

  • Brand Token reprezentuje punkty milowe pierwotnie oferowane przez firmy usługowe
  • Moneta MiL.k to metoda płatności za tokeny marki na platformie

Platforma MiL.k Alliance umożliwia klientom używanie MiL.k Coin (waluta) do handlu tokenami marki (produkty).

Moneta MiL.k będzie jedyną opcją handlową umożliwiającą dokonywanie transakcji na tokenach marki i będzie służyć jako jedyny sposób łączenia punktów milowych i przekształcania ich w walutę na swojej platformie.

Gdy dana osoba zdobędzie punkty milowe, system je tokenizuje, aby zwiększyć dostępność punktów milowych. Zapewni także użytkownikom inne korzyści, takie jak rabaty lub inne zachęty, gdy firma nawiąże nowe partnerstwa.

System Multi-Blockchain

Jako zintegrowana platforma MiL.k Alliance tworzy różne łańcuchy bloków dla MiL.k Coin i każdego tokenów marki. Ponieważ oba łańcuchy bloków nie będą się pokrywać, należy całkowicie uniknąć problemów z ochroną informacji, niezawodnością i wydajnością systemu.

Sieć globalna

MiL.k Alliance nawiązał już współpracę z czterema firmami działającymi w branży turystycznej Korei Południowej. Platforma integruje punkty milowe dla praktycznych rzeczy, takich jak linie lotnicze, zakwaterowanie, zakupy i transport.

Dzięki większej liczbie firm uczestniczących w sojuszu MiL.k Alliance klienci będą mieli lepsze sposoby wykorzystania swoich punktów lojalnościowych. Firmy również czerpią korzyści z ich udziału, ponieważ klienci będą mieli znacznie łatwiejszy czas, korzystając z punktów nagród i prawdopodobnie będą faworyzować firmy należące do sojuszu.

Zalety MiL.K Alliance

Dla użytkowników bezpieczeństwo jest jednym z największych problemów, jeśli chodzi o korzystanie z dowolnego systemu przechowywania wartości online. Tokenizacja punktów lojalnościowych za pomocą łańcucha bloków sprawi, że transakcje użytkowników będą bezpieczniejsze i zaoferuje otwarty zapis transakcji wszystkim w ekosystemie.

Użytkownicy MiL.k Alliance mają wiele możliwości wypłaty punktów milowych, zanim stracą ważność. Kiedy klienci są zadowoleni ze swoich punktów premiowych, wszyscy w systemie są w lepszej sytuacji.

Platforma jest łatwa w użyciu i może być używana bez specjalistycznej wiedzy o blockchain. Klienci mogą go używać do zarządzania, dodawania i wymiany punktów nagród. Wszystko, co muszą zrobić, to zainstalować aplikację MiL.k i zacząć zbierać punkty premiowe.

Wielu klientów nawet nie wiedziałoby, że korzysta z technologii blockchain, co pomoże firmie utrzymać doskonałe wrażenia użytkowników.

Większa pula stwarza dodatkowy potencjał

MiL.k Alliance pracuje nad stworzeniem puli udostępniania klientów, w której firmy usługowe mogą współpracować i wykorzystywać połączoną bazę klientów. Firmy wydadzą mniej na budowę własnego systemu milowego z pomocą blockchain MiL.k Alliance.

Wspólny charakter puli nie tylko przynosi korzyści klientom, ale także na wiele sposobów zmniejsza obciążenie firm usługowych. Audyty są znacznie łatwiejsze i jest bardziej prawdopodobne, że zostaną wybrane, jeśli znajdują się w puli.

Ponieważ MiL.k Alliance jest platformą z wieloma połączonymi łańcuchami bloków, każdy partner firmy usługowej może mieć oddzielny łańcuch bloków. Gwarantuje to, że dane klientów każdej firmy usługowej nie zostaną ujawnione innym firmom ani poza siecią.

Nowe partnerstwa

Ostatnio MiL.k Alliance tak rozszerzyła swoją sieć dodając Shinsegae Duty Free do swojej listy partnerów. Ma już umowy partnerskie z Yanolja, dostawczym samochodem i Seoul Airport Limousine.

Prezes Cho Jung-min skomentował: „Shinsegae Duty Free, nowy partner w sklepie wolnocłowym, jest niezbędnym elementem podróży zagranicznych… Możemy tworzyć synergie między usługami, ponieważ możemy dzielić się klientami, którzy chcą cieszyć się podróżami i wypoczynkiem, takimi jak Yanolza, Dilka i Seoul Airport Limousine, które już dołączyły do ​​Milk. Użytkownicy mogą również korzystać z towarów bezcłowych za pośrednictwem platformy Milk. Możesz wykonywać różne czynności, takie jak kupowanie ”.

Mnóstwo możliwości w branży turystycznej

MiL.k Alliance ma pewne wyraźne zalety w stosunku do innych platform obsługujących programy lojalnościowe i może być w stanie rozszerzyć się na sektor, który jest gotowy na wstrząsy.

Punkty nagród za podróże mogą szybko się sumować, a blockchain to świetny sposób na śledzenie, ile punktów zdobyła dana osoba. Dzięki MiL.k Alliance, możliwość wymiany tych punktów jest dodawana do miksu, co czyni go doskonałą opcją dla każdego, kto może uczestniczyć.

Zapewnienie ludziom możliwości wykorzystania ich punktów lojalnościowych na szerszym rynku z pewnością będzie popularne, a także powinno przyciągnąć nowych dostawców usług turystycznych. Wiele firm chce korzystać z blockchain, a MiL.k Alliance znacznie ułatwia przejście na blockchain.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak korzystać z MiL.k Alliance w programie lojalnościowym swojej firmy lub chcesz pobrać aplikację, po prostu kliknij tutaj, aby odwiedzić stronę MiL.k Alliance. Firma jasno określiła ogromną szansę i jest dobrze przygotowana, aby zmienić sposób korzystania z programów lojalnościowych na całym świecie!