Coinvest

Coinvest to nowa zdecentralizowana giełda z naciskiem na zaufanie i automatyzację. Coinvest ma na celu skonsolidowanie handlu kryptowalutami i związanych z nimi opłat na jednej platformie, zintegrowanej z portfelem na swój zastrzeżony token COIN i ostatecznie pełnoprawną giełdę.

„Nasza platforma będzie kompleksową platformą inwestycyjną, portfelem i giełdą (przyszłością)” – napisał zespół Coinvest na blogu projektu. „Chcemy być kompleksowym rozwiązaniem, które umożliwia każdemu łatwe kupowanie, inwestowanie w setki różnych aktywów kryptonizowanych i wydawanie kryptowalut przy użyciu tylko jednego portfela i jednej monety”.

Portfel Coinvest jest wyjątkowy, ponieważ ma wbudowany rynek inwestycyjny. Jej siostrzane projekty, Coinvest Plus i Coinvest Vault, reprezentują odpowiednio pełnoprawną zdecentralizowaną giełdę i portfel sprzętowy premium.

Coinvest

Jak to działa?

Zespół Coinvest przedstawia rzeczywisty scenariusz dla głównego przypadku użycia projektu. Inwestor przeprowadza wstępne badania i rozlicza się na 20 podstawowych monetach, wokół których planuje zbudować portfel. W standardowym scenariuszu inwestycyjnym ten hipotetyczny inwestor musiałby następnie wykonać szereg skomplikowanych – i kosztownych – kroków, z możliwością utraty poufnych informacji w wyniku włamania lub niezabezpieczonego systemu. Inwestor musiałby znaleźć giełdy obsługujące wybrane przez niego monety; przeprowadzać oddzielne kontrole znajomości klienta dla każdej wymiany; zawrzeć 20 oddzielnych transakcji, z których każda ma procentową opłatę; upewnić się, że wszystkie odpowiednie portfele dla każdej monety lub klasy monet są założone i należycie zabezpieczone; śledzić 20 różnych kluczy prywatnych; i na koniec dokonaj konwersji fiducjarnych, jeśli osiągnie zysk na którejkolwiek z monet po zaksięgowaniu opłat transakcyjnych.

Platforma Coinvest mogłaby natomiast pozwolić hipotetycznemu inwestorowi na wykonanie wszystkich 20 transakcji w ramach jednego inteligentnego kontraktu za jedną niską opłatą – 4,99 USD. Wszystkie działania są wykonywane za pośrednictwem jednego zastrzeżonego portfela z najlepszym w branży wsparciem technicznym i zabezpieczeniami. Prawdopodobnie najlepsze jest to, że nie ma potrzeby przechodzenia na fiat i ponoszenia nie tylko dodatkowych opłat handlowych, ale także potencjalnie skomplikowanych zobowiązań podatkowych. Portfel Coinvest ma wbudowaną obsługę kart debetowych, która w rzeczywistości jest świętym Graalem krypto-areny – jest w stanie bezpośrednio wydawać swoje monety z twardego obrotu na towary i usługi.

„Obecnie obecne rozwiązania na rynku są po prostu zbyt skomplikowane” – wyjaśnił zespół Coinvest. „Chcemy, aby było to tak łatwe, aby nawet babcia mogła z niego korzystać i uczestniczyć w tej nowej rewolucji”.

Jak to działa

Jak bezpieczny jest Coinvest?

Środki bezpieczeństwa Coinvest i zgodność z przepisami są szczególnie rygorystyczne. Ma to kluczowe znaczenie w świecie kryptowalut, w którym sama ilość pieniędzy wyrzucana za granicę i systemy regulacyjne przyciąga mnóstwo złych aktorów, hakerów, phisherów i nie tylko..

Portfel, platforma handlowa i powstająca zdecentralizowana giełda Coinvest są przejrzyste dzięki niezależnie kontrolowanemu kodowi i nagrodom społecznościowym za polowanie na błędy. Jest również w pełni zgodny ze wszystkimi odpowiednimi agencjami rządowymi, w tym Amerykańską Komisją Papierów Wartościowych i Giełd oraz Urzędem Regulacji Przemysłu Finansowego.

Dodatkowo planowany portfel sprzętowy Coinvest Vault zapewnia niezrównane bezpieczeństwo dla wszystkich obsługiwanych walut. W kryptowalutach powszechnie wiadomo, że chłodnia jest jedynym naprawdę bezpiecznym nośnikiem danych, ponieważ jest całkowicie odłączona od Internetu i związanych z nim zagrożeń. Niezwykle pocieszające jest to, że tego rodzaju wsparcie jest już zaplanowane dla platformy Coinvest, co jest krokiem powyżej porównywalnych – ale ich brakuje – platform.

Kto stoi za Coinvest?

Lista członków podstawowego zespołu Coinvest obejmuje bogatą pulę talentów od najlepszych graczy z sektorów technologicznego i komercyjnego, w tym Microsoft, Wal-Mart i Hotels.com. W skład rady doradczej wchodzą również założyciele i menedżerowie najwyższego szczebla z Mashable, Microsoft, Disney i Republic.

Założycielem i dyrektorem wykonawczym Coinvest jest Damon Nam. Przed założeniem Coinvest Nam przez 16 lat pracował w firmie Microsoft, ostatnio jako dyrektor programu partnerskiego usług w USA. Na tym stanowisku Nam koordynował działania z 75 organizacjami członkowskimi i był bezpośrednio odpowiedzialny za 90 milionów dolarów rocznych przychodów.

Dyrektor ds. Technologii, Byron Levels, ma w swoim CV listę kredytów firmowych, które wcześniej służył w Microsoft, AT&T i American Airlines.

Coinvest wyróżnia się również swoim komitetem doradczym, na czele którego stoi Tony Cashmore, dyrektor generalny Mashable oraz Tony Scott, dyrektor generalny Tony Scott Group..

Jak wygląda rynek?

COIN jest stosunkowo nowym graczem na polu kryptowalut, a mimo to udało mu się już zgromadzić kapitalizację rynkową w wysokości około 1,68 miliona USD, przy cenie jednej monety w październiku powyżej 0,16 USD. Całkowita podaż COIN wynosi 107 142 857, a podaż w obiegu (stan na październik 2018 r.) 10 168 177.

Podstawy tej monety mówią same za siebie. Chociaż kapitalizacja rynkowa jest nadal stosunkowo niska, stanowi to olbrzymią szansę na wzrost. Zespół spodziewa się, że jego przychody na koniec roku 2019 będą bliższe 45 mln USD.

Warto również zauważyć, że COIN w stosunkowo krótkim czasie wprowadził na rynek trzy główne produkty generujące przychody. To samo w sobie sprawia, że ​​wyróżnia się w sferze kryptowalut, ponieważ wiele projektów okazuje się „pustymi białymi księgami” bez solidnego wsparcia produktu po dokładnej inspekcji.

Znak

Co dalej na mapie drogowej?

Coinvest przebył długą drogę w dość krótkim czasie. Zespół uruchomił już wersję beta swojej platformy handlowej, którą można odwiedzić tutaj. Coinvest przyznaje beta testerom 10000 monet na pozorowane transakcje, aby zarówno wypróbować system, jak i zidentyfikować sposoby ulepszenia projektu przez jego twórców. Jest to ważniejsze niż zwykła sieć testowa – sygnalizuje chęć przejrzystej współpracy ze społecznością programistów w celu stworzenia doskonałego produktu opartego na społeczności. Jest to szczególnie ważne w przypadku projektu, który ma być kolejną dużą zdecentralizowaną giełdą.

Jeśli chodzi o przejrzystość, Coinvest jasno przedstawia kolejne kroki w planie działania przedstawionym w białej księdze projektu.

Do końca 2018 roku Coinvest planuje uruchomić i uruchomić wymianę aktywów w portfelu. Oczekuje również, że będzie dostępny działający prototyp portfela sprzętowego. Do pierwszej połowy 2019 roku ambitne plany Coinvest obejmują dodatkowe opcje handlowe, takie jak kontrakty futures i ETF; uruchomienie portfela sprzętowego; zabezpieczona licencja bankowa; i pełną obsługę kart debetowych.

Wniosek

Plany biznesowe Coinvest są ambitne, ale koncepcja projektu i główny zespół są w stanie je zrealizować. Coinvest koncentruje się na bezpieczeństwie i przejrzystości na rynku dość pełnym potencjalnych złych aktorów, a jego koncepcja portfela w jednym miejscu znacznie zwiększa zarówno bezpieczeństwo, jak i, szczerze mówiąc, prostotę angażowania się w inwestowanie w kryptowaluty. Co więcej, projekt wydaje się być zorientowany na przyszłość, z solidnymi planami rozwoju zarówno w zakresie portfela, jak i zdecentralizowanego handlu giełdowego, a także długoterminowego przechowywania w chłodni za pośrednictwem w pełni obsługiwanego portfela sprzętowego..

Wiele projektów w kryptosferze straciło równowagę po zbyt ambitnym opracowaniu technicznym. Coinvest osiągnął już wiele dzięki stosunkowo niskiej kapitalizacji rynkowej, co czyni go potencjalnym przebojem dla przyszłych inwestorów.

Możesz odwiedzić stronę główną projektu tutaj, przeczytaj białą księgę tutaj, i wypróbuj stronę handlową Coinvest beta tutaj.

Przydatne linki

  1. https://docs.google.com/document/d/1ePI50Vd9MGdkPnH0KdVuhTOOSiqmnE7WteGDtG10GuE/edit
  2. https://coinve.st/
  3. https://beta.coinve.st/
  4. https://coinvesthq.zendesk.com/hc/en-us/articles/360002218994-What-Is-Coinvest-

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me