Foregound ICO

Pierwszoplanowy ma na celu zmianę sposobu działania marketingu afiliacyjnego. Łączy wydawców i reklamodawców w tradycyjnym internecie i zdecentralizowanej sieci, która szybko się rozwija. Dla tych, którzy prowadzą ICO, Foreground zapewnia natychmiastowe kampanie partnerskie, które mają tylko trzy linie kodu. Foreground używa własnego produktu stowarzyszonego opartego na łańcuchu bloków do zasilania swojego ICO.

Foregound ICO

„Eksplodujący ekosystem zdecentralizowanych aplikacji będzie potrzebował rozwiązania do monetyzacji” – kontynuuje Feiner. „Sam rynek ICO wynosi 3 miliardy dolarów i rośnie, ale nie ma jeszcze dostępu do nawet najbardziej podstawowych narzędzi afiliacyjnych. Foreground to jedyne rozwiązanie, które sprawia, że ​​reklamy i marketing afiliacyjny działają bezproblemowo w łańcuchu bloków, co pozwala nam obsługiwać jeden z najszybciej rozwijających się rynków w przestrzeni technologicznej ”.

Rick Feiner, założyciel i dyrektor generalny

Na pierwszym planie jest sprzedaż tokenów która się zaczyna 28 listopada dowiedz się więcej o tej opartej na blockchain firmie marketingu afiliacyjnego poniżej.

Jakie doświadczenie ma zespół?

Aby jeszcze bardziej wzbudzić zaufanie do Foreground, należy pamiętać, że stworzyli go profesjonaliści w dziedzinie tworzenia oprogramowania. Pierwszy plan został opracowany w ramach projektu Umbrella of Productive Edge. Productive Edge to firma konsultingowa ds. Transformacji cyfrowej z siedzibą w Chicago z pełnym stosem, która konsekwentnie zapewnia kompleksowe rozwiązania programowe dla klientów na całym świecie. Twórcy mają doświadczenie w wielu obszarach, m.in. blockchain, cloud computing, big data czy wirtualna rzeczywistość.

Zespół w Chicago stojący za Foreground obejmuje Rick Feiner, który jest założycielem i dyrektorem generalnym. Shane van Coller i Sergey_action są architektami technicznymi. Scott Nelson jest odpowiedzialny za rozwój biznesu, Michael Grandy jest projektantem, a Evan Roth jest doradcą technicznym.

Zespół Foregound

Produkt jest gotowy

Ważnym aspektem Foreground jest to, że chociaż ICO ma się rozpocząć, sam produkt jest całkowicie gotowy do uruchomienia. ICO sfinansuje jego dalszy rozwój, ale nie ma potrzeby czekać. Jest to ostry kontrast w stosunku do większości ICO, w których zebrane fundusze zostaną wykorzystane na opracowanie pomysłu. Ponieważ produkt za pierwszym planem jest już gotowy, nie ma ryzyka, że ​​nie dojdzie do skutku. Już tam jest, a inwestycje nie pójdą na marne na nieudany projekt.

Jak reklamodawcy mogą korzystać z pierwszego planu?

Foreground zapewnia reklamodawcom łatwy dostęp do definiowania warunków płatności, bezproblemowego śledzenia wydatków i tworzenia promocji. Wszystko to dzieje się w łańcuchu bloków dla bezpieczeństwa, łatwości i przejrzystości. Platforma nie tylko zapewnia rejestr wypełniony wydawcami lub rynkiem, aby zwrócić uwagę użytkowników, tak jak robią to inne podobne programy. Zamiast tego Foreground oferuje pełną sieć opartą na kosztach sprzedaży (CPS), bez konieczności angażowania pośrednika.

Platforma Foreground została zaprojektowana do współpracy z reklamodawcami niezależnie od rodzaju towarów, które sprzedają online, niezależnie od tego, czy jest to towar fizyczny, czy nawet tokeny ICO. Bez względu na reklamodawcę, Foreground łączy go z dużą pulą wypełnioną wydawcami. Odbywa się to za pośrednictwem łańcucha blokowego Ethereum, który służy jako interfejs zapewniający bezpieczeństwo.

Foreground zapewnia reklamodawcom gwarantowany zwrot z inwestycji i pomaga sprzedawać więcej produktu, nawet w przypadku tokenów. Wszystkie płatności są zautomatyzowane za pomocą inteligentnych kontraktów, aby ułatwić korzystanie z nich.

Jak zostać reklamodawcą z Foreground?

Zostanie reklamodawcą z Foreground jest niezwykle proste. Wszystko, co musisz zrobić, to wysłać wiadomość e-mail za pośrednictwem sekcji na stronie głównej pierwszego planu, a od razu otrzymasz wszystkie istotne informacje.

Foreground sprawia również, że tworzenie promocji jest niezwykle łatwe. Na początku formularza przypomina o kluczowych szczegółach, takich jak to, że jest trwały i będzie na blockchainie Ethereum, upubliczniając go. Foreground z przyjemnością zaoferuje wsparcie podczas konfigurowania promocji, aby upewnić się, że nie popełnisz żadnych błędów, lub możesz samodzielnie dokończyć proces konfiguracji, jeśli masz pewność.

Jak zarabiać jako partner lub wydawca?

Każdy może zdobyć swój unikalny link polecający Foreground i zostać wydawcą lub partnerem. Używając tego linku, aby przyciągnąć ruch do reklamodawców, zarobisz Ether. Proces działa tak, jak w przypadku każdej innej reklamy w Twojej witrynie. Jest to proste, a zespół pierwszego planu jest po to, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania, które pojawią się po drodze.

Co to jest DEAL Token?

Token DEAL to token znajdujący się za pierwszym planem. Służy do udzielania reklamodawcom rabatów, gdy korzystają z platformy Foreground. Każdy token DEAL stanowi 80% zniżki na opłaty za pierwszy plan, maksymalnie do 0,5 ETH. Reklamodawcy będą chcieli zainwestować w tokeny DEAL, ponieważ zapewniają duże oszczędności i zapewniają platformie finansowanie na kontynuowanie swojej funkcjonalności.

W całkowitej podaży jest maksymalnie 675 675 tokenów, z czego 500 000 (74 procent) jest dostępnych publicznie. Kolejne 10 procent tokenów jest przydzielanych każdemu zespołowi programistycznemu i partnerstwu. Cztery procent przeznacza się na zachęty strategiczne, a ostatnie 2 procent na nagrody. Minimalna wartość to 1500 ETH, a twarda granica to 25 000 ETH. Wartość kuponu jest powiązana z ceną eteru.

Deal Token

Sprzedaż tokenów za DEAL rozpoczyna się 28 listopada. Po wykorzystaniu żetony DEAL zostaną spalone i po pierwszej ofercie nie zostaną wprowadzone żadne nowe. Warto również zauważyć, że nabywcy wcześnie kupujący otrzymają bonusy, gdy cena DEAL wzrośnie wraz z kontynuacją sprzedaży.

Jak wygląda oś czasu?

Foreground już wyprzedza harmonogram jako jeden z nielicznych produktów w przestrzeni blockchain, który jest gotowy do generowania przychodów i do wdrożenia. Oznacza to, że jego przejście na wielomiliardowy rynek jest już na dobrej drodze.

Aby dać wam wyobrażenie o poczynionych już postępach, 20 stycznia napisano pierwsze linijki kodu Foreground. 4 maja zespół zaprezentował prototyp na grupie Chicago Ethereum Meetup. Do listopada 2017 roku Foreground był w wersji beta i zawierał funkcje, które zostały stworzone specjalnie dla ICO i sprzedaży tokenów.

Wersja 1.0, która będzie w pełni pełną wersją opartą na wersji beta, pojawi się w trzecim kwartale 2018 roku. Przyszłe wersje będą wtedy dodawane na osi czasu, która zostanie ustalona. Te wersje będą zawierać zaawansowane funkcje, a także obsługę rozwiązań drugiej warstwy.

Oś czasu

Wniosek

Foreground jest wyjątkowy w świecie ICO i platform opartych na blockchain, ponieważ jest już opracowany. Fakt, że produkt jest gotowy do wprowadzenia na rynek, budzi zaufanie i powinien zachęcić więcej inwestorów do wzięcia udziału. Sama platforma jest również bardzo przydatna, umożliwiając reklamodawcom zwiększenie zwrotu z inwestycji, zapewniając jednocześnie korzyści każdemu, kto chce zaangażować się jako partner.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me