Jak dzierżawić fale

Fale jest jedną z moich ulubionych platform kryptograficznych, rozlicza się jako „Blockchain dla ludzi” i zapewnia szereg interesujących funkcji. Osobiście posiadam Waves i wierzę, że ma przed sobą wspaniałą przyszłość. Waves pozwala każdemu stworzyć własne tokeny na platformie za pomocą kilku kliknięć, naprawdę bardzo łatwo jest stworzyć własny token kryptograficzny na platformie. Posiada również własną zdecentralizowaną giełdę (DEX), która umożliwia handel dowolnymi tokenami utworzonymi na platformie, wraz z innymi walutami, takimi jak Bitcoin i Ethereum.

W przeciwieństwie do walut, takich jak Bitcoin i Ethereum, które opierają się na Proof of Work poprzez wydobycie, Waves używa czegoś, co nazywa się Leasing Proof-of-Stake co pozwala posiadaczom tokenów Waves dzierżawić swoje Waves, aby zabezpieczyć sieć i zdobyć za to nagrody. Zaletą tej metody jest to, że możesz bezpiecznie przechowywać swoje tokeny Waves w portfelu, wypożyczać je i zbierać za to nagrody – możesz wydzierżawić swoje Fale do puli do obstawiania, która będzie wypłacać nagrody co tydzień lub co miesiąc w postaci więcej nagród Waves and Miners – możesz wymienić nagrody górników na DEX na więcej fal lub innych tokenów i walut.

W tym przewodniku przeprowadzimy Cię przez proces konfiguracji portfela Waves i zacznij dzierżawić swoje Waves, aby uzyskać dodatkowy dochód.

Portfel Waves

Aby rozpocząć korzystanie z Waves, musisz utworzyć portfel, który będzie używany do przechowywania tokenów i dostępu do DEX, a także dzierżawisz swoje fale. Możesz pobrać portfel lub dodać go jako aplikację Chrome z oficjalnej strony tutaj.

Innym sposobem na stworzenie portfela jest wizyta Waveswallet.io i utwórz go tam, jest to portfel online, do którego masz dostęp w swojej przeglądarce. Podczas tworzenia portfela poda Ci adres, poprosi o imię i hasło, a także da ci zalążek portfela, który składa się z wielu różnych słów – Bardzo ważne jest, aby skopiować te informacje na kartkę papieru i przechowywać je w bezpiecznym miejscu, jeszcze lepiej zapisać go jako plik tekstowy i umieścić na pendrive w bezpiecznym miejscu, ponieważ w ten sposób tworzysz kopię zapasową portfela i możesz go odtworzyć w późniejszym terminie.

Kupowanie fal & Korzystanie z kranów

Aby rozpocząć obstawianie fal, będziesz musiał kupić trochę na giełdzie – są one obecnie dostępne na po wymianach. Osobiście używam Bittrex do kupowania Waves, możesz je również kupić bezpośrednio w Lite Wallet za USD.

Jeśli chcesz tylko, aby Fale były darmowe, aby dowiedzieć się, jaki jest portfel i przyzwyczaić się do tego, jak to wszystko działa, możesz je zdobyć, odwiedzając strony internetowe o nazwie „Krany” i wprowadzając adres Waves, a kran wyśle ​​Ci niewielką kwotę za darmo . Czasami wysyłają ci również losowo inne żetony bonusowe, które możesz trzymać w portfelu lub sprzedawać na DEX.

Leasing fal

Gdy masz już Waves i wyślesz je na adres Portfela, możesz zacząć je leasingować. Osobiście używam Waves Go za leasing płacą co tydzień w piątek i wysyłają Waves, Miner Rewards, a także ilość własnych tokenów Waves Go.

Lista węzłów Waves do wynajęcia:

  • wavesgo.com 100% tokenów / 50% mrt + wavesgo tokenów (daje udział w zyskach ze strony wavego 3P2HNUd5VUPLMQkJmctTPEeeHumiPN2GkTb
  • wavesfullnode.com 100% tokenów wygenerowanych przez udział / 100% udziałów MRT 3P4MRJvttkghWsXxGZ61kqd2M79GtLujoey
  • wavescommunitynode.com 100% tokenów generowanych przez udział / 100% udziałów MRT 3PDxnbR1UTXrj84smhUP5m8WidRJjujfmCm
  • wavesnode.com 100% / 95% mrt 3P33D6UePSWhgdL9PfB9Mm4rVSTJrgV7i47
  • wavespool.net 100% / 90% mrt 3P3RD3yJW2gQ9dSVwVVDVCQiFWqaLtZcyzH
  • pospool.io 98% tokenów & MRT 3PNMvAqJWYPkwf8fhz46rZiLEWpTmuhD3Uh
  • wavesnode.net 100% tokenów / 85% MRT 3P23fi1qfVw6RVDn4CH2a5nNouEtWNQ4THs
  • bearwaves.nl 100% tokenów / 75% mrt 3PEFQiFMLm1gTVjPdfCErG8mTHRcH2ATaWa

Aby wydzierżawić Waves, wszystko, co musisz zrobić, to pobrać adres z wybranego węzła i kliknąć ikonę „L” u góry w programie Lite Client. Następnie wpisz adres odbiorcy u góry, wprowadź ilość Waves do wynajęcia i kliknij przycisk „Lease”.

To takie proste, wszystko, co musisz teraz zrobić, to czekać, aż Twoje nagrody zostaną wysłane co tydzień. Należy zauważyć, że podczas dzierżawy fal nie można ich przenieść z Portfela, więc jeśli chcesz je przenieść, aby je sprzedać itp., Musisz najpierw anulować dzierżawę.

Nagrody fal

Jak już wspomniano, nagrody Fale będziesz otrzymywać co tydzień lub co miesiąc, w zależności od używanej puli. Kolejną zaletą Waves jest to, że 15 dnia każdego miesiąca niektóre tokeny społeczności Waves są zrzucane z powietrza do Twojego portfela – są to darmowe tokeny dla posiadaczy Waves, które możesz przechowywać w portfelu lub sprzedawać na DEX za Waves lub inne inna waluta lub żeton.

Wniosek

Jeśli zastosujesz się do naszego kompletnego przewodnika, powinieneś w mgnieniu oka zacząć działać i dzierżawić swoje Waves. Daj nam znać w komentarzach, jeśli masz jakieś pytania.

Przydatne linki