Kredyty Partnerstwo Lenovo

Kredyty to rozwijająca się firma, która wydaje się przyciągać wiele uwagi. Chiński wagi ciężkiej Lenovo jest jedną z ostatnich firm, które nawiązały współpracę z Credits. Według informacji prasowej, Lenovo będzie korzystać z platformy Credits rozwój oprogramowania hybrydowego dla Internetu rzeczy (IoT) i VR / AR. Nowe oprogramowanie będzie skierowane do wielu branż, m.in. fintech i logistyki.

Kredyty Partnerstwo Lenovo

Popularność platformy Dapp firmy Credits rośnie. Zgodnie z komunikatem prasowym Credits „wykorzysta swoją wiedzę o łańcuchu bloków, aby ułatwić tworzenie oprogramowania” w ramach projektu Lenovo New Vision Technology. Lenovo postrzega Internet Rzeczy, sztuczną inteligencję i VR / AR jako główne źródło innowacji w nadchodzących latach.

Credits CEO & założyciel Igor Chugunov uważa, że:

„Internet rzeczy i rzeczywistość rozszerzona już teraz zmieniają sposób interakcji ze światem. Cieszymy się, że możemy współpracować z tytanem AR Lenovo New Vision. Widzę, że połączenie AI / AR i IoT zrewolucjonizuje środowisko biznesowe ”.

Platforma Credits będzie wykorzystywana do wspomagania operacji wewnętrznych i pomagania Lenovo w zarządzaniu nowym przedsięwzięciem związanym z komercjalizacją najnowocześniejszych technologii.

Kredyty tworzą wiele powiązań

Credits jest ostatnio bardzo popularną firmą. Ich platforma blockchain jest w stanie wykonać do miliona transakcji na sekundę. Ponadto oferuje szybkość przetwarzania 0,01 sekundy i zapewnia najniższe stawki prowizji już od 0,001 USD. Inteligentne kontrakty Credits umożliwiają użytkownikom ustawianie cykli i tworzenie harmonogramów płatności, z których wszystko składa się na potężny zestaw narzędzi blockchain.

Komunikat prasowy ogłaszający współpracę z Lenovo rozszerzył się na zalety Credits,

„Punkty zostały (zostały) wybrane przez Lenovo New Vision Technology dzięki charakterystycznym rozwiązaniom technicznym, takim jak (a) unikalny algorytm konsensusu, który składa się z funkcji dPoS (delegowany dowód udziału w stawce) i BFT (bizantyjska tolerancja błędów)”.

Nowe partnerstwo z Nuggets

Credits niedawno ogłosiło, że będą współpracować z Nuggets, którzy chcą skorzystać ze swojej szybkiej i bezpiecznej platformy płatności. Nuggets to brytyjski start-up fintech, który koncentruje się na handlu elektronicznym i identyfikatorze online. Zawarli partnerstwa z Alipay i WeChat, co może stworzyć możliwości dla ich usług w Azji.

Dyrektor generalny Nuggets, Alastair Johnson, wydaje się również zdawać sobie sprawę, jak ważna jest szybkość i niskie koszty przyjęcia blockchaina,

„Cieszymy się, że możemy współpracować z Credits, aby poprawić doświadczenia firm i klientów podczas zakupów online. Dzięki połączeniu naszego unikalnego rozwiązania, które umożliwia osobom fizycznym dokonywanie płatności w handlu elektronicznym bez udostępniania danych, z szybkim, wolumenowym i niskopłatnym blockchainem kredytów dla dApps, wierzymy, że mamy do tego idealną podstawę ”,

skomentował po upublicznieniu partnerstwa.

Credits umocniło również współpracę z innymi innowacyjnymi start-upami, takimi jak Quillhash i The TITA Project, co sugeruje, że ich platforma blockchain może zostać wdrożona na różnych rynkach niszowych. W przeciwieństwie do niektórych oryginalnych platform blockchain, takich jak Bitcoin i Ethereum, Credits wydaje się być świetnym narzędziem w sferze komercyjnej.

Przyjęcie technologii Blockchain przebiega szybko

Pomimo całego szumu wokół blockchaina, wygląda na to, że wchodzi na rynek szybciej, niż wielu się spodziewało. Chociaż niektórzy odnoszący sukcesy inwestorzy spekulowali, że blockchain jest w środku bańki, fakt, że wiele dużych firm wdraża platformy oparte na blockchain, sugerowałby, że blockchain będzie miał znaczący wpływ na globalny przemysł.

Lenovo może pracować nad wprowadzeniem platformy płatności, która będzie łatwo zintegrować się z technologią IoT, i wykorzystywać infrastrukturę Credits jako punkt wyjścia dla nowego rodzaju zintegrowanego systemu płatności. IoT może zmienić sposób, w jaki ludzie używają codziennych technologii, ale musiałby to zmienić obejść istniejący system finansowy.

Opłaty umożliwiają nowe rzeczy

W ciągu ostatnich sześciu miesięcy zaproponowano lub opatentowano wiele projektów, które umożliwiłyby ludziom korzystanie z Internetu rzeczy i mikropłatności do kontrolowania sposobu, w jaki korzystają z energii elektrycznej. Istnieje wiele innych obszarów, w których blockchain, sztuczna inteligencja, mikropłatności umożliwiłyby przełom w wydajności.

Konsumenci kontrolują teraz większą moc obliczeniową niż kiedykolwiek wcześniej. Nowe platformy, takie jak VideoCoin, starają się kupować niewykorzystane moce obliczeniowe do dystrybucji wideo, a potencjał płatności opartych na łańcuchu bloków może odblokować nowe sposoby pełnego wykorzystania posiadanych komputerów.

Przewodnik po Videocoin

Przeczytaj: Przewodnik po VideoCoin

Wydaje się, że opłaty stworzyły platformę, która umożliwia dokonywanie płatności o bardzo niskiej wartości, co stawia ich na dobrej pozycji do udziału w nowej generacji technologii konsumenckich zorientowanych na wydajność.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me