EBO

Świat się zmienia i zakorzeniają się nowe pomysły. EBO jest częścią pozytywna zmiana w kierunku otwartego finansowania. Poza społecznością kryptowalutową, pomysły leżące u podstaw otwartych finansów mogą być nieco trudne do zrozumienia.

EBO wykorzystuje istniejącą technologię i tworzy platformy, które każdy może wykorzystać do rozwoju w ramach ruchu otwartego finansowania. Do tej pory EBO stworzyło cztery platformy i każdy może z nich korzystać bez żadnego strażnika.

W przeciwieństwie do wielu giełd, otwarte finanse nie mają granic i mogą z nich korzystać każdy, kto ma komputer lub smartfon połączony z Internetem. Niskie lub bezpłatne usługi finansowe mogą wzmocnić pozycję miliardów ludzi i sprawić, że pieniądze będą pracować dla ludzi.

Siła, jaką otwarte finanse mają do ulepszania świata, jest znaczna. EBO poczyniło już imponujące postępy w tworzeniu rzeczywistych rozwiązań otwartego finansowania i pracuje nad tym, aby pomóc ludziom dotrzeć do nowego sektora, który może zmienić finanse na lepsze.

Co to jest budynek EBO?

Firmą, która zapoczątkowała ekosystem otwartego finansowania EBO, jest Blockchain Exploration GmbH, która nadal ma swoją siedzibę w Zug w Szwajcarii. Firma macierzysta EBO istnieje od 2017 roku, kiedy została założona przez Terrance’a Sullivana.

W ciągu ostatniego roku wprowadziła trzy produkty, które koncentrują się na umożliwieniu zwykłym ludziom korzystania z otwartego finansowania w życiu codziennym. Chociaż niektóre aspekty korzystania z kryptowalut są trudne dla normalnej osoby, która jest przyzwyczajona do istniejącego systemu finansowego, produkty wytwarzane przez EBO są bardzo przyjazne dla użytkownika.

Oto trzy produkty, które obecnie oferuje EBO. Wszystkie z nich są bezpłatne!

EtherBlockchain.io

EtherBlockchain.io trafił na rynki w połowie 2019 roku. Oferuje ludziom Ethereum Blockchain Explorer, a także zdecentralizowaną wymianę tokenów, która działa w oparciu o protokół 0x. Dzięki tym narzędziom ludzie mogą uczestniczyć w ekosystemie otwartych finansów.

Etherblockchain.io

Zamiast korzystać z giełd kryptowalut, które zmuszają użytkowników do rezygnacji z opieki nad swoimi tokenami, zdecentralizowana giełda pozwoli na handel tokenami bez utraty własności. Jedną z największych rzeczy, które mają do zaoferowania otwarte finanse, jest bezpośrednia własność aktywów cyfrowych, co ma sens dla każdego.

Aplikacja mobilna EBO

Aplikacja mobilna EBO został zbudowany na podstawie widelca z Trust Wallet i jest dostępny dla iOS. Jest to bezpieczny sposób przechowywania tokenów opartych na Ethereum i prawdopodobnie będzie obsługiwał inne formy zasobów cyfrowych w najbliższej przyszłości. Aplikacja mobilna EBO jest również szybka w użyciu, co jest świetne dla handlowców w ruchu.

Aplikacja EBO

Aplikacja przeglądarki EBO Chrome

Aplikacja EBO Chrome Browser jest zbudowany z widelca Metamask. Jest dostępny w sklepie Google Chrome od końca ubiegłego roku. Podobnie jak aplikacja mobilna EBO, ta przeglądarka została zaprojektowana jako część pełnego, otwartego doświadczenia finansowego EBO. Został zaprojektowany tak, aby był szybki i bezpieczny w użyciu i jest wart obejrzenia, jeśli potrzebujesz aplikacji kryptograficznej na komputer.

Aplikacja EBO Chrome

Open Finance to GameChanger

Otwarte finanse to droga do dużo jaśniejszej przyszłości finansowej.

Obalając bariery stojące między ludźmi, kapitał może bez przeszkód płynąć tam, gdzie może zdziałać najwięcej dobra. Dzisiaj trudno byłoby udzielić zabezpieczonego mikrokredytu osobie w Indiach lub Indonezji, ale przy otwartych finansach jest to łatwa transakcja do zrealizowania.

Dzięki otwartym finansom przenoszenie niewielkich kwot pieniędzy na całym świecie jest znacznie łatwiejsze. Chociaż dotyczyłoby to również dużych sum wartości, nie jest to nic nowego. Banki pozwalają większości ludzi na globalne przelewy pieniężne, ale usługi bankowe nie są łatwo dostępne dla każdego.

Otwarte finanse obniżają koszt korzystania z usług „bankowych” prawie do zera. Tak długo, jak dana osoba ma smartfon lub komputer, może korzystać z otwartego finansowania opartego na Ethereum z zestawem narzędzi EBO. Może to pomóc ludziom na wiele sposobów, a także zwiększyć przejrzystość handlu.

Gatekeeper zniknął

Każda część ustanowionego systemu finansowego będzie miała politykę „strażnika”. Są one tworzone przez rządy, a firmy świadczące usługi finansowe muszą przestrzegać, dodając te zasady do platformy.

W świecie otwartych finansów takie zasady strażników nie istnieją. Trudno jest wyjaśnić, o ile prostszy brak przepisów sprawia, że ​​usługi finansowe są świadczone, lub wymienić wszystkie koszty, których po prostu nie ma w otwartym ekosystemie finansowym.

Skorzystajmy z bardzo prostego przykładu, aby zilustrować, o ile bardziej dostępne są otwarte środki finansowe dla każdego, kto ma sprzęt, który pozwala im uczestniczyć w ekosystemie. Możemy przypuszczać, że osoba w biednym kraju nie może zebrać wszystkich dokumentów, których potrzebowałaby razem do założenia konta bankowego, nie mówiąc już o minimalnym depozycie.

Przy otwartych finansach nic z tego nie istnieje. Wszystko, czego potrzebuje osoba, to urządzenie do uruchamiania oprogramowania otwartego finansowania i wszystkie są gotowe. Osoba może wysyłać i odbierać pieniądze bez opłat, a także handlować aktywami cyfrowymi.

Wraz z ewolucją ekosystemu otwartego finansowania platformy pożyczkowe znacznie ułatwią ludziom dostęp do kredytów, a także udzielą pożyczek peer-to-peer (P2P). Usunięcie strażników oznacza więcej możliwości dla wszystkich, z wyjątkiem okopanych megabanków.

Open Finance oferuje użytkownikom wyraźne korzyści

Naprawdę nie ma znaczenia, czy dana osoba korzysta tylko z otwartego finansowania, aby wysłać kilka dolarów ukochanej osobie na całym świecie, czy też jest dyrektorem finansowym dużej firmy. Te same rzeczy, które przynoszą korzyści jednej osobie, pokazują, jak opłacalne jest otwarte finansowanie w perspektywie długoterminowej.

Oto kilka podstaw, które sprawiają, że otwarte finanse są tak przydatne:

Szybkie pobieranie i łatwość obsługi

Każdy może pobrać narzędzia EBO i zacząć od razu. Wysyłanie i odbieranie tokenów jest łatwe, a także korzystanie z innych narzędzi, które łańcuch blokowy Ethereum oferuje każdemu użytkownikowi.

Brak kontrahenta ani wymiany

Mimo że blockchain jest zdecentralizowany, wiele giełd kryptowalut nie jest. Aby handlować na giełdach, musiałbyś oddać swoje klucze prywatne, co oznacza, że ​​tracisz własność aktywów.

Dzięki otwartemu ekosystemowi finansowemu nigdy nie stracisz własności swoich tokenów i nie ma sposobu na Mt. Sytuacja Gox-esque (nieudana wymiana kryptowalut) w celu zagrozenia Twoim aktywom.

Rynki są otwarte 24/7

Zasoby cyfrowe nie wymagają wymiany, aby działać, co oznacza, że ​​możesz prowadzić interesy w dowolnym momencie, z dowolnego miejsca z połączeniem internetowym. To ma sens dla każdego, ponieważ życie nie robi sobie przerwy po 17:00 lub w weekendy!

EBO może wywrzeć duży wpływ

EBO tak pokazał, że rozumie czego będzie potrzebował wyłaniający się ekosystem otwartych finansów, aby zwiększyć swój globalny zasięg. Firma wprowadziła już na rynek trzy świetne produkty i nadal pracuje nad innymi przydatnymi narzędziami otwartego finansowania.

Przyszłość finansów prawdopodobnie będzie wyglądać zupełnie inaczej, a zdecentralizowane platformy prawdopodobnie wystartują w znacznie bardziej publiczny sposób w ciągu następnej dekady. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o EBO lub przejrzeć niektóre z jego produktów, po prostu kliknij tutaj, aby odwiedzić jego witrynę internetową.

Ludzie muszą mieć lepsze opcje, jeśli chodzi o narzędzia finansowe. Wygląda na to, że EBO i otwarty ekosystem finansowy mogą być dużą częścią zmiany na lepsze!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me