Jak zarabiać pasywny dochód dzięki usłudze 2Masternodes: Masternodes & Shares

2Masternodes

2Masternodes to całkowicie zautomatyzowana usługa udostępniania masternode. Z punktu widzenia użytkownika jest to tak proste, jak wysłanie transakcji do portfela i oczekiwanie na nadejście pasywnego dochodu. Zasadniczo 2Masternodes umożliwia zakup masternodów lub udziałów w masternode za pomocą zaledwie kilku kliknięć bez konieczności posiadania wiedzy, jak skonfigurować jeden i zakupić wymagany hosting dla jednego.

2Masternodes

Co to są masternody?

Przed użyciem 2Masternodes powinieneś mieć pojęcie o tym, czym jest masternode. Mówiąc najprościej, masternode to serwer w zdecentralizowanej sieci. Jest używany do wykonywania unikalnych funkcji w sposób, w jaki zwykłe węzły nie mogą. Może być używany do funkcji takich jak bezpośrednie wysyłanie / transakcje natychmiastowe lub transakcje prywatne.

Przewodnik Masternodes

Masternody wykonują określone zadania, które są związane z zatwierdzaniem i propagacją transakcji, a za to otrzymują nagrody.

Do uruchomienia masternodów wymagane są depozyty, a po zamknięciu masternodu inwestor odzyskuje depozyt. Masternodes działają na zasadzie Proof of Stake, umożliwiając funkcjonalność podobną do górnictwa, ale nie wymagającą zużycia energii.

2Masternodes Stats

2Masternodes prowadzi na swojej stronie aktualną listę najważniejszych statystyk. W chwili pisania tego tekstu było 1156 współwłaścicieli, 420 masternodów i łącznie zapłacono 31 444 USD. Możesz także wyświetlić określone statystyki dla różnych masternodów. Na przykład w momencie pisania tego tekstu GOBYTE miał 442 współwłaścicieli ze 128 węzłami i zapłacono 16 676 USD.

2 Funkcje masternodów

Użytkownicy nie muszą dokonywać żadnej rejestracji, aby korzystać z 2Masternodes, dzięki czemu ta platforma jest jeszcze bardziej dostępna. Jedyne dane, które przechowuje 2Masternodes, to adres portfela, który im podasz. Dodatkowo jest całkowicie przejrzysty i otwarty, umożliwiając klientom przeglądanie transakcji dla dowolnego hosta 2Masternodes.

Akcje Masternodes

Generowanie masternodu jest w pełni anonimowe i przejrzyste. Możesz monitorować operacje usługowe za pomocą eksploratora łańcucha bloków, który wyświetla informacje dotyczące bloków kryptograficznych.

Aby użyć 2Masternode, musisz zainwestować co najmniej 1% głównego trybu. Jeśli wyślesz mniej, Twoja inwestycja zostanie automatycznie zwrócona do Twojego portfela. Jeśli chodzi o płatności, minimalna opłata wynosi 0,5 monety. W przypadku nagród poniżej 0,5 monety nagroda zgromadzi się na koncie usługi i zostanie połączona z przyszłymi nagrodami po osiągnięciu minimalnej nagrody.

Jak używasz 2Masternodes?

2Masternodes to pierwsza w pełni automatyczna usługa hostingu kryptograficznego masternode. Możesz zdecydować się na zakup pełnego głównego trybu lub jego części. Nie jest wymagana opłata za hosting, a wszystko odbywa się automatycznie, w tym tworzenie i synchronizacja masternodów. 2Masternodes automatycznie skonfiguruje twój serwer, a następnie pobierze i zsynchronizuje łańcuch bloków. Następnie automatycznie wypłaca nagrody, które masternoda otrzymuje za pracę, współwłaścicielom głównego trybu na podstawie procentu zainwestowanych aktywów.

Będziesz musiał uzyskać dostęp do adresu swojego portfela, aby rozpocząć sprzedaż udziałów masternode. Po sprzedaży otrzymasz monety z powrotem w ciągu dwóch tygodni na akcje masternode.

Niektórzy użytkownicy zauważą, że wysyłana przez nich inwestycja zostaje podzielona na kilka głównych węzłów. Może się tak zdarzyć, jeśli inwestycja była ostatnią przesłaną podczas kompilacji głównego trybu. W tym przypadku połowa inwestycji prawdopodobnie trafiła do obecnego głównego trybu, a druga połowa czekała na następny główny tryb. Możliwe jest również, że otrzymałeś udział, który inny inwestor sprzedał za część Twojej inwestycji, a druga część pozostała w nowym węźle.

2 Portfele Masternodes

Aby korzystać z 2Masternodes, musisz mieć pełny portfel blockchain, który jest przeznaczony dla wybranej kryptowaluty i dostęp do kluczy prywatnych. Nie wystarczy mieć portfel zarejestrowany na giełdzie kryptowalut. To nie działa, ponieważ proces otrzymywania nagród jest anonimowy, co oznacza, że ​​nagrody zostaną wysłane na adres podany w formularzu inwestycyjnym, co oznacza, że ​​nie możesz użyć portfela, który generuje giełda kryptowalut. Gdybyś zarejestrował się za pomocą jednego z tych portfeli, prawdopodobnie nigdy nie otrzymasz nagród ani zwrotu z inwestycji.

Możliwe jest również użycie portfela wielowalutowego Coinomi na 2Masternodes. Niezależnie od wybranego portfela, 2Masternodes sugeruje użytkownikom wybranie oficjalnego portfela z pełnym blockchainem, ponieważ zapewni to maksymalne bezpieczeństwo, a także kontrolę nad kluczami prywatnymi.

2 Opłaty za masternody

2Masternodes pobiera opłatę za usługę w wysokości 10 procent. Opłata jest naliczana tylko wtedy, gdy otrzymasz nagrody dla masternodów, więc użytkownicy nie muszą się martwić o zapłacenie 2Masternodes, jeśli nie otrzymali żadnych nagród masternodów.

2Masternodes Security

2Masternode stawia na bezpieczeństwo, nie wymagając żadnej rejestracji, a jedynie przechowując dane w postaci adresu portfela. Jak wspomniano, proces generowania masternodów jest przejrzysty i anonimowy. Ponieważ transakcje są publiczne, użytkownicy mogą monitorować operacje usługowe. Ponadto 2Masternodes spełnia standardy branżowe rozwiązań bezpieczeństwa i obejmuje wiele warstw ochrony.

Każdy masternode działa na unikalnej wirtualnej instancji w Digital Ocean lub Amazon Web Services. Nie ma bezpośredniego dostępu IP do tej instancji, a nawet interakcje węzłów odbywają się za pośrednictwem dedykowanych elastycznych modułów równoważenia obciążenia, więc prawdziwy adres IP działającego węzła jest ukryty.

Ponadto nie ma zewnętrznego dostępu do Internetu dla krytycznych części systemu, w tym zaplecza kontrolującego przychodzące środki. Wszystkie te krytyczne części są zamiast tego ukryte w AWD w wirtualnych sieciach prywatnych. 2Masternodes dodatkowo stale monitoruje podatności, w tym te wykryte w pakietach używanych przez backend. To zapobiega naruszeniom, które wykorzystują znane od dawna luki.

Dalsze bezpieczeństwo wynika z ciągłego monitorowania 2Masternodes w celu wyszukania exploitów dnia zerowego, dzięki czemu może szybko rozwiązać problemy, bardzo ograniczonego dostępu do krytycznych części systemu oraz faktu, że części, które są narażone na publiczny Internet, nie mieć jakąkolwiek kontrolę nad masternodami lub funduszami.

Wniosek

2Masternodes ułatwia to osobom zainteresowanym posiadaniem głównego trybu. System zajmuje się wszystkim automatycznie, umożliwiając wysłanie inwestycji za pomocą kilku kliknięć, abyś mógł zacząć zarabiać na nagrodach. Dzięki 2Masternodes możliwe jest posiadanie pełnego głównego trybu lub udziału w głównym trybie, co sprawia, że ​​inwestowanie w masternody jest bardziej dostępne. System ma wiele zabezpieczeń i został zaprojektowany tak, aby był łatwy w użyciu.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map