Przewodnik dla początkujących po Bitit: pełna recenzja

Recenzja Bitit

BitIt to platforma wymiany kryptowalut z siedzibą w Paryżu we Francji, która umożliwia kupowanie wiodących kryptowalut w wybranej walucie lokalnej i przy użyciu preferowanej metody płatności, w tym zakupów kartą debetową i kredytową. To wymiana, którą niedawno przedstawiliśmy w naszej kolekcji Alternatywy dla Coinbase, więc pomyśleliśmy, że przyjrzymy się bliżej tej wymianie.

Ugryźć to

Korzystanie z platformy jest tak proste, jak rejestracja, wypełnienie profilu w celu zwiększenia limitów zakupów i przygotowanie się do korzystania z intuicyjnego interfejsu.

Odwiedź Bitit

Kto stoi za BitIt?

BitIt ma siedzibę w Paryżu we Francji, a trzech przyjaciół założyło ją w 2015 roku. Zrobili to z myślą o tym, aby wszyscy na świecie, niezależnie od tego, czy mieszkają na odludziu, mieli dostęp do kryptowalut. Wspólnie pracowali nad stworzeniem prostej platformy, która zapewnia ten dostęp wraz z możliwością ochrony dobrobytu finansowego użytkownika i zarządzania nim. Z trzech współzałożycieli Nicolas Katan jest CEO, Ugo Mare jest CTO, a Simon Potier jest CIO.

Założyciele Bitit

Platforma jest wspierana przez The Family (europejska grupa wspierająca przedsiębiorców), Luxembourg House of Financial Technology oraz EY (globalna firma).

Funkcje BitIt

BitIt pozwala na zakupy w czasie rzeczywistym dzięki płatnościom bezpośrednim, więc nie musisz się tak bardzo martwić o narażenie na zmienność rynku. Płatności są zawsze bezpieczne, ponieważ są opracowywane, regulowane i hostowane we Francji. BitIt przestrzega najwyższych standardów zarówno w zakresie nadzoru regulacyjnego, jak i prywatności.

Ta platforma wymiany jest dostępna na całym świecie i dostarcza kryptowaluty do „najodleglejszych miejsc”. Bez względu na to, gdzie jesteś, możesz płacić w lokalnej walucie i cieszyć się wysoką płynnością i limitami. BitIt jest „punktem kompleksowej obsługi”, ponieważ łączy zalety wymiany kryptowalut z zaletami rynku. Zamiast trzymać się jednej formuły i pomijać potencjalną grupę osób, które mogą chcieć korzystać z platformy, BitIt dostarcza interfejs e-commerce, który jest przyjazny dla użytkownika i umożliwia szybki i łatwy zakup kryptowaluty.

Bititowe metody płatności

Jedną z cech, która naprawdę wyróżnia BitIt, jest możliwość akceptowania długiej listy metod płatności, których nie znajdziesz na innych giełdach kryptowalut. Używaj kart kredytowych, e-portfeli, przelewów bankowych, a nawet gotówki. Konkretne metody obejmują Maestro, Mastercard, Visa, TrustPay, CashLib i Neosurf.

Metody PłatnościJak kupować na Bitit

Kupowanie kryptowaluty na Bitit jest bardzo proste, jest idealne dla początkujących, którzy chcą zanurzyć palce u stóp, że tak powiem, bez martwienia się o bardziej zaawansowane giełdy, które mogą mieć mylący interfejs dla nowicjuszy. Kupowanie kryptowaluty jest tak proste, jak kliknięcie przycisku „Kup” u góry strony i wybranie monety, którą chcesz z listy.

Nabywczy

Następnie możesz wybrać metodę płatności z listy rozwijanej, wprowadzić kwotę i adres portfela przed dokonaniem płatności.

Portfele Bitit

W sekcji portfeli witryny zobaczysz, że możesz dodać adresy swojego portfela dla różnych kryptowalut, które utworzyłeś poza witryną. Oznacza to, że żadne z twoich środków nie są przechowywane w Bitit, gdy tylko kupisz, twoje kryptowaluty zostaną wysłane na adresy, które tutaj podałeś. Jest to dobre, ponieważ oznacza, że ​​giełda jest mniej podatna na włamania lub inne problemy związane z udostępnianiem klientom gorących portfeli.

Portfele Bitit

W jaki sposób BitIt umożliwia lokalne kupowanie kryptowalut?

Oprócz możliwości zakupu kryptowaluty za pośrednictwem rynku BitIt, użytkownicy mogą również skorzystać z platformy, aby kupić ją lokalnie. Jeśli klikniesz „Kup blisko Ciebie” u góry strony, możesz znaleźć sklepy sprzedające karty podarunkowe BitIt, CashLib i Neosurf. Po prostu idziesz do sklepu i kupujesz kupon za pomocą wybranej metody płatności, w tym gotówki. Zaloguj się na swoje konto BitIt i wprowadź kod kuponu, a następnie odbierz swoją kryptowalutę. Dostawa jest zawsze ekspresowa, a aktywa docierają w ciągu zaledwie kilku minut.

Czym są karty podarunkowe BitIt?

Jeśli nie chcesz korzystać z innej metody płatności lub zdecydujesz się podarować kryptowalutę jako prezent, możesz zamiast tego otrzymać Kartę Podarunkową BitIt. BitIt ma kilku partnerów, którzy sprzedają karty podarunkowe, w tym The Good Gift, Avangarde i Ma Carte Cadeau. Następnie możesz otrzymać kartę podarunkową pocztą elektroniczną lub pocztą tradycyjną, w zależności od preferencji. Po otrzymaniu karty podarunkowej udaj się do BitIt, aby wymienić ją na wybraną kryptowalutę. Opcje obejmują BTC, ETH, LTC, XRP, ETC, BCH, DASH i CVC. Podobnie jak w przypadku opcji lokalnego zakupu kryptowaluty, Twoja kryptowaluta zostanie dostarczona w ciągu kilku minut po zrealizowaniu karty podarunkowej.

BitIt pracuje nad rozszerzeniem dostępności kart podarunkowych, aby handlowcy mogli skontaktować się z zespołem, aby rozpocząć oferowanie tej usługi. Wraz z rozwojem obsługi kart podarunkowych BitIt stanie się jeszcze bardziej przydatny, ułatwiając zakup ulubionej kryptowaluty za gotówkę.

Opłaty BitIt

BitIt szczyci się przejrzystością wszystkich cen i prowizji. Opłaty mogą wynosić zaledwie 2,5 procent, więc więcej pieniędzy trafia na zakup kryptowaluty, zapewniając doskonałą wartość. Zakupy będą obciążone 3-procentową opłatą w TrustPay, 6,9 procentową opłatą za zakupy online za pomocą karty kredytowej i opłatą w wysokości 5,9 do 11,9 procent dla płatności Neosurf lub Cashlib. Pamiętaj, że być może będziesz musiał uiścić opłaty pobierane przez sklep w zamian za opłacony z góry kupon lub opłaty za wymianę walutową lub transakcje zagraniczne pobierane przez Twoją instytucję finansową. Pamiętaj o tym, jeśli zdecydujesz się dokonać zakupu w walucie innej niż euro.

Opłaty bititowe

Opłaty nie są największe w porównaniu z innymi typami giełd, ale płacisz tutaj za łatwość użytkowania i możliwość zakupu za pomocą kart debetowych / kredytowych i szerokiej gamy innych opcji płatności.

Jakie ograniczenia ma BitIt?

Bez weryfikacji konta możesz kupić tylko 150 euro Bitcoinów i musisz zweryfikować swoje konto przed zakupem kartą kredytową. Dzięki odpowiedniej weryfikacji możesz zwiększyć swoje limity do 700 euro tygodniowo za pomocą karty kredytowej i 2500 euro tygodniowo przy użyciu innych metod płatności. Aby uzyskać te limity, wystarczy przesłać notarialnie kopię swojego dowodu tożsamości i selfie z Tobą, w którym trzymasz dowód, oraz papier, w którym zapisałeś datę i „BitIt”. Możesz również uzyskać dodatkową zgodę na wyższe limity, robiąc selfie z kartami kredytowymi (wszystkie oprócz ostatnich czterech cyfr zamazanych), dowód zamieszkania oraz aktualny wyciąg z karty kredytowej lub wyciągu bankowego.

Obsługa klienta BitIt

BitIt oferuje dedykowane wsparcie dostępne 24/7. Istnieje zespół zarządzający kontem, który pomaga użytkownikom we wszystkich ich problemach. Platforma ma również obszerną sekcję FAQ, w której znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, w tym więcej niż wystarczająco szczegółowe. Dla wygody sekcja wsparcia została podzielona na kategorie, dzięki czemu nie musisz tracić czasu na szukanie interesującego Cię tematu.

Bitit ma pozytywne recenzje online, uzyskał ocenę „Świetną” na TrustPilot z 24 recenzjami użytkowników. Wydaje się, że ludzie najbardziej chwalą obsługę klienta i łatwość obsługi.

Recenzje Bitit

Wniosek

Chociaż na początku może się wydawać, że jest to tylko jedna z wielu giełd kryptowalut, BitIt robi więcej niż typowa platforma, oferując również niektóre funkcje bardziej powszechne na rynku. Ta francuska firma umożliwia kupowanie kilku różnych kryptowalut za pomocą kart kredytowych, przelewów bankowych lub voucherów kupowanych za gotówkę. Oferuje również wygodne karty podarunkowe jako kolejny sposób na zakup kryptowalut za gotówkę. Jedynymi wadami BitIt są ograniczone kryptowaluty i wysokie opłaty, ale platforma szybko pracuje, aby rozszerzyć swoją ofertę kryptowalut.

Zalecamy zapoznanie się z Bitit, jeśli jesteś początkującym w kryptowalutach, który chce szybko i łatwo kupić monety na bezpiecznej i niezawodnej giełdzie z prostym i przyjemnym w użyciu interfejsem i nie ma nic przeciwko płaceniu nieco więcej opłat za przywilej.

Odwiedź Bitit

Ugryźć to

src = “~ images \ beginners-guide-to-bitit-complete-review.gif”

alt = “Bitit”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 8.4

Łatwość użycia

9,0 / 10

Reputacja

9,0 / 10

Opłaty

7,0 / 10

Obsługa klienta

8.0 / 10

Metody Płatności

9,0 / 10

Plusy

  • Akceptuje karty kredytowe / debetowe
  • Prosty w użyciu
  • Łatwy dla początkujących
  • Portfele poza witryną
  • Karty podarunkowe

Cons

  • Wyższe opłaty
  • Brak aplikacji mobilnej
  • Niewiele kryptowalut
  • Brak handlu

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"Ugryźć to","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 04 \ /bitit-review.gif","opis":"BitIt to platforma wymiany kryptowalut z siedzibą w Paryżu we Francji, która umożliwia kupowanie wiodących kryptowalut w wybranej walucie lokalnej i przy użyciu preferowanej metody płatności, w tym zakupów kartą debetową i kredytową. To wymiana, którą niedawno przedstawiliśmy w naszej kolekcji Alternatywy dla Coinbase, więc pomyśleliśmy, że podejdziemy bliżej…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"8.40"},"Nazwa":"Ugryźć to","reviewBody":"BitIt to platforma wymiany kryptowalut z siedzibą w Paryżu we Francji, która umożliwia kupowanie wiodących kryptowalut w wybranej walucie lokalnej i przy użyciu preferowanej metody płatności, w tym zakupów kartą debetową i kredytową. To giełda, którą niedawno przedstawiliśmy w naszej kolekcji Alternatywy dla Coinbase, więc pomyśleliśmy, że przyjrzymy się bliżej tej giełdzie. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nKorzystanie z platformy jest tak proste, jak rejestracja , uzupełniając profil, aby zwiększyć swoje limity zakupów i przygotowując się do korzystania z intuicyjnego interfejsu. \ r \ nOdwiedź Bitit \ r \ n \ r \ nKto stoi za BitIt? \ r \ nBitJest w Paryżu we Francji i ma trzech znajomych założył ją w 2015 roku. Zrobili to z myślą o tym, aby każdy na świecie, niezależnie od tego, czy mieszka na odludziu, miał dostęp do kryptowalut. Wspólnie pracowali nad stworzeniem prostej platformy, która zapewnia ten dostęp wraz z możliwością ochrony dobrobytu finansowego użytkownika i zarządzania nim. Z trzech współzałożycieli Nicolas Katan jest CEO, Ugo Mare jest CTO, a Simon Potier jest CIO. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Platforma ma wsparcie The Family (a Europejska grupa wspierająca przedsiębiorców), Luksemburski Dom Technologii Finansowych i EY (firma globalna). \ R \ nFunkcje BitIt \ r \ nBitIt umożliwia dokonywanie zakupów w czasie rzeczywistym dzięki płatnościom bezpośrednim, więc nie musisz się martwić, że dużo o ekspozycji na zmienność rynku. Płatności są zawsze bezpieczne, ponieważ są opracowywane, regulowane i hostowane we Francji. BitIt spełnia najwyższe standardy zarówno w zakresie nadzoru regulacyjnego, jak i prywatności. \ R \ n \ r \ nTa platforma wymiany jest dostępna na całym świecie i dostarcza kryptowaluty do \ u201cnajbardziej oddalonych miejsc. \ U201d Bez względu na to, gdzie jesteś, możesz zapłacić w lokalnej walucie i będzie mógł się cieszyć wysoką płynnością i limitami. BitIt jest sklepem stacjonarnym, ponieważ łączy w sobie zalety wymiany kryptowalut z zaletami rynku. Zamiast trzymać się jednej formuły i pomijać potencjalną grupę osób, które mogą chcieć korzystać z platformy, BitIt zapewnia interfejs e-commerce, który jest przyjazny dla użytkownika i umożliwia szybki i łatwy zakup kryptowaluty. \ R \ nBititowe metody płatności \ r \ nJedną z cech, która naprawdę wyróżnia BitIt, jest możliwość akceptowania długiej listy metod płatności, których nie znajdziesz na innych giełdach kryptowalut. Używaj kart kredytowych, e-portfeli, przelewów, a nawet gotówki. Konkretne metody obejmują Maestro, Mastercard, Visa, TrustPay, CashLib i Neosurf. \ R \ nJak kupować na Bitit \ r \ nKupowanie kryptowaluty na Bitit jest bardzo proste, idealne dla początkujących, którzy chcą zanurzyć palce w wodzie, by tak rzec, bez martwienia się o bardziej zaawansowane giełdy, które mogą mieć mylący interfejs dla nowicjuszy. Kupowanie kryptowaluty jest tak proste, jak kliknięcie przycisku \"Kup\" przycisk \ u00a0 u góry strony i wybierając monetę, którą chcesz z listy. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nMożesz następnie wybrać metodę płatności z listy rozwijanej, wprowadź swoją kwotę i adres portfela przed przesłaniem płatności. \ r \ nPortfele bitowe \ r \ nW sekcji portfeli witryny zobaczysz, że możesz dodać adresy swojego portfela dla różnych kryptowalut, które utworzyłeś poza witryną. Oznacza to, że żadne z twoich środków nie są przechowywane w Bitit, jak tylko kupisz \ u00a0, twoje kryptowaluty zostaną wysłane na adresy, które tu podałeś. Jest to dobre, ponieważ oznacza, że ​​giełda jest mniej podatna na włamania lub inne problemy związane z udostępnianiem klientom gorących portfeli. \ R \ n \ r \ n \ r \ nJak BitIt pozwala na lokalne kupowanie kryptowalut? \ R \ nW dodatku do możliwość zakupu kryptowaluty za pośrednictwem rynku BitIt, użytkownicy mogą również skorzystać z platformy, aby kupić ją lokalnie. Jeśli klikniesz \ u201cKup w pobliżu \ u201d u góry strony, zobaczysz sklepy sprzedające karty podarunkowe BitIt, CashLib i Neosurf. Po prostu idziesz do sklepu i kupujesz kupon za pomocą wybranej metody płatności, w tym gotówki. Zaloguj się na swoje konto BitIt i wprowadź kod kuponu, a następnie odbierz swoją kryptowalutę. Dostawa jest zawsze ekspresowa, a zasoby docierają w ciągu zaledwie kilku minut. \ R \ nCo to są karty podarunkowe BitIt? \ R \ nJeśli nie chcesz używać innej metody płatności lub nie chcesz podarować kryptowaluty w prezencie, możesz zamiast tego otrzymać Karta podarunkowa BitIt. BitIt ma kilku partnerów, którzy sprzedają karty podarunkowe, w tym The Good Gift, Avangarde i Ma Carte Cadeau. Następnie możesz otrzymać kartę podarunkową pocztą elektroniczną lub pocztą tradycyjną, w zależności od preferencji. Po otrzymaniu karty podarunkowej udaj się do BitIt, aby wymienić ją na wybraną kryptowalutę. Opcje obejmują BTC, ETH, LTC, XRP, ETC, BCH, DASH i CVC. Podobnie jak w przypadku opcji lokalnego zakupu kryptowaluty, Twoja kryptowaluta zostanie dostarczona w ciągu kilku minut po zrealizowaniu karty podarunkowej. \ R \ n \ r \ nBit Pracujemy nad rozszerzeniem dostępności kart podarunkowych, aby sprzedawcy mogli skontaktować się z zespołem, aby rozpocząć oferowanie tej usługi. Wraz z rozwojem obsługi kart podarunkowych BitIt stanie się jeszcze bardziej użyteczny, ułatwiając zakup ulubionej kryptowaluty za gotówkę. \ R \ nOpłaty za BitIt \ r \ nBitIt szczyci się przejrzystością wszystkich cen i prowizji. Opłaty mogą wynosić zaledwie 2,5 procent, więc więcej pieniędzy trafia na zakup kryptowaluty, zapewniając doskonałą wartość. Zakupy będą obciążone 3-procentową opłatą w TrustPay, 6,9 procentową opłatą za zakupy online za pomocą karty kredytowej i opłatą w wysokości 5,9 do 11,9 procent dla płatności Neosurf lub Cashlib. Pamiętaj, że być może będziesz musiał uiścić opłaty pobierane przez sklep w zamian za opłacony z góry kupon lub opłaty za wymianę walutową lub transakcje zagraniczne pobierane przez Twoją instytucję finansową. Pamiętaj o tym, jeśli zdecydujesz się na zakup w walucie innej niż euro. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nOpłaty nie są największe w porównaniu z innymi typami giełd, ale tak płacąc tutaj za łatwość użytkowania i możliwość kupowania za pomocą kart debetowych \ / kredytowych i szerokiej gamy innych opcji płatności. \ r \ nJakie ograniczenia ma BitIt? \ r \ nBez weryfikacji konta możesz kupić tylko 150 euro Bitcoin, a przed zakupem kartą kredytową musisz zweryfikować swoje konto. Dzięki odpowiedniej weryfikacji możesz zwiększyć swoje limity do 700 euro tygodniowo za pomocą karty kredytowej i 2500 euro tygodniowo przy użyciu innych metod płatności. Aby uzyskać te limity, wystarczy przesłać notarialnie kopię swojego dowodu osobistego i selfie z Tobą z dowodem osobistym, a także papier, w którym zapisałeś datę i \ u201cBitIt. \ U201d Możesz również uzyskać dodatkową zgodę na wyższe limity za pomocą selfie o posiadaniu kart kredytowych (z zamazanymi wszystkimi czterema cyframi poza ostatnimi), dowodu zamieszkania oraz aktualnego wyciągu z karty kredytowej lub wyciągu bankowego. \ r \ nBitIt \ u2019 Obsługę klienta \ r \ nBitIt oferuje dedykowane wsparcie dostępne 24 \ / 7 . Istnieje zespół zarządzający kontem, który pomaga użytkownikom we wszystkich ich problemach. Platforma ma również obszerną sekcję FAQ, w której znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, w tym więcej niż wystarczającą ilość szczegółów. Dla wygody sekcja wsparcia została podzielona na kategorie, dzięki czemu nie musisz tracić czasu na znalezienie interesującego Cię tematu. \ R \ n \ r \ nBitit ma pozytywne recenzje online, zdobył \"Świetny\" ocena na TrustPilot z 24 recenzjami użytkowników. Ludzie zdają się najbardziej chwalić obsługę klienta i łatwość obsługi. \ R \ n \ r \ n \ r \ nWniosek \ r \ nPoczątkowo może się wydawać, że to tylko jedna z wielu giełd kryptowalut, ale BitIt robi więcej niż typowa platforma oferując również niektóre funkcje bardziej powszechne na rynku. Ta francuska firma umożliwia kupowanie kilku różnych kryptowalut za pomocą kart kredytowych, przelewów bankowych lub voucherów kupowanych za gotówkę. Oferuje również wygodne karty podarunkowe jako kolejny sposób zakupu kryptowalut za gotówkę. Jedynymi wadami BitIt są ograniczone kryptowaluty i wysokie opłaty, ale platforma szybko pracuje nad rozszerzeniem swojej oferty kryptowalut. \ R \ n \ r \ nZalecamy zapoznanie się z Bitit, jeśli jesteś początkującym w kryptowalutach, który chce szybko i łatwo kup kilka monet na bezpiecznej i niezawodnej giełdzie z prostym i przyjemnym w użyciu interfejsem i nie ma nic przeciwko zapłaceniu nieco wyższych opłat za przywilej. \ r \ nOdwiedź Bitit","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"},"Data opublikowania":"2018-04-12"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map