Przegląd wymiany ABCC

ABCC to nowsza giełda, która szczyci się „oferowaniem światowej klasy wymiany kryptowalut, która zapewnia zorientowane na użytkownika i bezproblemowe doświadczenie”. Celem ABCC jest pomoc inwestorom w identyfikowaniu cennych aktywów typu blockchain, zapewnianiu bezpiecznego handlu online i oferowaniu profesjonalnych usług handlowych. Giełda ma własny token AT, który nagradza posiadaczy udziałami w zyskach witryny, a także wykorzystuje nowy model „Trade-to-Mine”, który staje się coraz bardziej popularny na giełdach.

Przegląd wymiany ABCC

Calvin Cheng założył ABCC Exchange. Cheng jest potentatem w dziedzinie mediów i technologii i współpracował ze współzałożycielami, którzy mają szerokie doświadczenie oraz udane osiągnięcia w usługach finansowych, doradztwie w zakresie zarządzania i firmach internetowych.

Do kluczowych doradców i inwestorów współpracujących z ABCC należą dr Michael Frendo, były minister spraw zagranicznych Malty oraz Zhang Lei, dyrektor generalny YeeCall i Yee, których celem jest stworzenie opartego na chmurze, opartego na blockchainie ekosystem społecznościowy dla 40 milionów użytkowników na całym świecie. Forrest Chen jest seryjnym przedsiębiorcą, a także ekspertem w zakresie przywództwa strategicznego i produktowego oraz głębokiego uczenia się. Weixing Chen jest inwestorem blockchain, założycielem Kuaidi Dache i prezesem zarządu Funcity Capital i Funcity Holding. Inwestorzy instytucjonalni to Funcity Capital, Dream Seeker Capital i BlockOrigin.

Odwiedź ABCC

Jakie kryptowaluty oferuje ABCC?

Waluty bazowe w ABCC obejmują BTC, ETH i USDT, z planami dodania AT w przyszłości. Aby znaleźć pełną listę kryptowalut, które możesz kupować i sprzedawać za pośrednictwem ABCC, możesz spojrzeć na stronę opłat. W chwili pisania tego tekstu giełda oferowała obsługę ponad 50 kryptowalut. Było 39 par kryptowalut z BTC jako walutą bazową, 38 z ETH i 16 z USDT.

Rejestracja konta ABCC

Zakładanie konta na ABCC to prosty proces. Na stronie głównej przejdź do prawego górnego rogu i wybierz „Zarejestruj się”. Zostanie wyświetlony monit o wprowadzenie adresu e-mail i utworzenie hasła, potwierdzenie hasła, a następnie zaakceptuj Umowę z klientem. Twoje hasło musi składać się z co najmniej ośmiu znaków i zawierać cyfry oraz małe i duże litery. Ze względów bezpieczeństwa nie należy używać tego samego hasła, którego używasz na innych platformach.

Rejestracja konta

Po wprowadzeniu informacji i kliknięciu „Zarejestruj się teraz” zostaniesz poproszony o przeciągnięcie suwaka w celu zweryfikowania działania. W tym momencie ABCC wyśle ​​e-mail weryfikacyjny. Przejdź do swojego konta e-mail, znajdź wiadomość i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby aktywować konto. Jest to tak proste, jak kliknięcie „Weryfikuj adres e-mail”. Teraz Twoje konto jest w pełni aktywne i możesz się zalogować, kiedy tylko chcesz.

Weryfikacja konta ABCC

Po aktywacji konta poświęć trochę czasu na jego weryfikację. Rozpocznij ten proces od zalogowania się, a następnie przejdź do prawego górnego rogu ekranu i kliknij postać osoby, która służy do informacji osobistych. Pojawi się menu rozwijane, w którym należy wybrać opcję „Weryfikacja”. Spowoduje to przejście do strony, na której możesz zweryfikować swoje konto. Najpierw poprosi Cię o podanie lokalizacji, z opcją przewijania listy lub wpisania kilku liter i oglądania pasujących opcji.

Weryfikacja konta

Teraz musisz podać swoje imię i nazwisko oraz numer identyfikacyjny, a także przesłać zdjęcie dowodu osobistego lub strony z informacjami w paszporcie. W normalnych okolicznościach weryfikacja tożsamości jest przetwarzana w ciągu jednego dnia roboczego. Może to jednak potrwać dłużej, jeśli duża liczba użytkowników weryfikuje swoją tożsamość. Podczas tego przetwarzania strona weryfikacji Twojego konta poinformuje Cię, że jest w toku.

Depozyty ABCC

Aby wpłacić środki na swoje konto ABCC, zaloguj się, a następnie przejdź do „Moje fundusze” w prawym górnym rogu strony. Otworzy się menu rozwijane, w którym możesz wybrać „Wpłaty”. Następnie możesz wybrać monetę, którą chcesz zdeponować, i kliknąć „Wpłać” po prawej stronie salda na tej monecie. Pamiętaj, że możesz przewijać opcje monet lub wyszukiwać wybrane kryptowaluty. Kliknięcie „Wpłać” spowoduje wyświetlenie adresu portfela dla tej konkretnej monety. Stamtąd możesz skopiować i wkleić adres do swojego portfela kryptowalutowego lub użyć mobilnego portfela kryptograficznego, aby zeskanować kod QR. Możesz potwierdzić transakcję, przechodząc do zakładki „Historia” na stronie „Moje środki”.

Wpłaty na konto

Pamiętaj, że wszystkie przelewy z kryptowalutą są ostateczne, więc jeśli przypadkowo wyślesz monety do niewłaściwego portfela, ABCC nie będzie w stanie Ci pomóc, a te środki zostaną utracone. Dodatkowo możesz wysyłać kryptowaluty tylko do ich wyznaczonych portfeli, więc adres do wpłaty ETH będzie inny niż do wpłaty BTC.

Wypłaty ABCC

Opcja wypłaty znajduje się również w menu rozwijanym „Moje środki”, w którym znalazłeś „Wpłaty”. Kliknij „Wypłaty” w tym menu, a zostaniesz przeniesiony na stronę, na której możesz wybrać monety do wypłaty. Wpisz adres, na który chcesz wypłacić środki i kwotę do wypłaty. Kliknij „Prześlij zamówienie”, a następnie sprawdź, czy w e-mailu pojawiła się wiadomość weryfikacyjna. Kliknij „Potwierdź wypłatę” w e-mailu. Podobnie jak w przypadku wpłat, możesz przeglądać swoje wypłaty w zakładce „Historia”. Te same ostrzeżenia dotyczące stałego charakteru przesyłania kryptowalut dotyczą wypłat, więc upewnij się, że wysyłasz monety na właściwy adres portfela.

Limity wypłat

W przypadku korzystania z ABCC istnieje limit wypłat. Osoby, które nie zweryfikowały swoich kont, mogą wypłacić maksymalnie 2 BTC lub równowartość w ciągu 24 godzin. Osoby, które przeszły weryfikację, mogą wypłacić do 200 BTC lub jego odpowiednika w ciągu 24 godzin. Jeśli potrzebujesz wyższego limitu wypłat, możesz skontaktować się z ABCC, a oni ocenią Twoją sytuację indywidualnie dla każdego przypadku.

Jak handlować na ABCC

ABCC umożliwia handel za pośrednictwem zleceń rynkowych lub zleceń limitowanych. Zlecenia rynkowe automatycznie sprzedają lub kupują po aktualnej cenie rynkowej. Wystarczy wpisać kwotę, którą chcesz kupić lub sprzedać. Zlecenia z limitem pozwalają ustawić cenę kupna lub sprzedaży, a następnie poczekać, aż cena rynkowa osiągnie tę wartość. W przypadku tych zamówień określasz ilość do kupna lub sprzedaży, a także cenę, za jaką chcesz to zrobić. Zlecenie nie zostanie wykonane, dopóki cena rynkowa nie osiągnie Twojego zlecenia z limitem.

Aby handlować, przejdź na górę strony i kliknij „Wymiana”. Zobaczysz listę par handlowych podzielonych przez BTC, ETH i USDT. Kliknij parę, którą chcesz handlować lub wyszukaj ją. Spowoduje to przejście do strony handlowej, która pokazuje aktualne informacje u góry strony, w tym ostatnią cenę, zmianę 24-godzinną, 24-godzinną maksimum, 24-godzinną najniższą i 24-godzinną wolumen.

Widok handlu

Poniżej w lewej części strony widoczne są ostatnie transakcje. Środek strony wyświetla wykres świecowy, który pomaga w podejmowaniu decyzji, a prawa strona wyświetla inne pary handlowe. Bezpośrednio pod wykresem świecowym znajdziesz formularze zleceń limitowanych i rynkowych, każdy na osobnych zakładkach.

Token ABCC (AT)

ABCC Token (AT) to token ERC-20 firmy ABCC Digital Asset Exchange. Istnieje stała całkowita podaż 210 milionów tokenów, a posiadacze AT otrzymują wyjątkowe korzyści. Wydawanie AT odbywa się poprzez wkład handlowy + jednoczesne zwolnienie. Oznacza to, że 50 procent tokenów jest uwalnianych ze względu na wkład handlowy, a pozostałe 50 procent jest uwalniane jednocześnie. Z 50% wpłat z tytułu transakcji, 40% trafia do członków, którzy dokonali transakcji na kopalni (ToM), a 10% do tych, którzy dokonali transakcji przed wydaniem AT. 50 procent dla jednoczesnego wydania obejmuje 10 procent dla inwestorów, 20 procent dla zespołu i 20 procent dla platformy.

Token ABCC

Ważne jest, aby pamiętać, że nagrody za transakcje historyczne są oparte na skumulowanym wolumenie handlu na dzień 27 czerwca 2018 r. I są zamrożone na 180 dni po uruchomieniu AT. Istnieją również okresy blokady dla jednocześnie zwolnionych tokenów. Obejmują one trzyletni okres blokady dla 20 procent tokenów przydzielonych zespołowi ABCC i dwuletni okres dla 10 procent przydzielonych inwestorom. Odblokowanie następuje stopniowo, a zablokowanymi tokenami nie można handlować.

Korzyści dla posiadacza tokena AT

Posiadacze AT mogą używać AT do różnych usług i produktów w ABCC, w tym do uiszczania opłat transakcyjnych lub kupowania innych aktywów cyfrowych za jego pomocą. Posiadacze tokenów otrzymują również preferencyjny dostęp do usług premium platformy. Osoby posiadające AT mogą uczestniczyć w różnych kampaniach i działaniach w ABCC z nagrodami dla członków spełniających określone kryteria. Jednym z przykładów jest to, że członkowie posiadający tokeny AT podzielą się 80 procentami prowizji handlowych pobieranych przez ABCC. Posiadacze tokenów AT uzyskują również dostęp do działań, takich jak interakcje z ABCC, budowanie społeczności i możliwość zgłaszania sugestii do ABCC.

Trade-to-Mine

Jak wspomniano, 40 procent wszystkich tokenów AT jest przeznaczonych na nagrody Trade-to-Mine. Jest to model wyszukiwania zainspirowany Bitcoinem, zaprojektowany w celu stworzenia modelu inflacji, który obejmuje uwolnienie i dystrybucję.

Sekcja uwalniania AT ma wzór rozpadu okresu półtrwania z sześcioma okresami półtrwania, z których każdy trwa 120 dni. Połowa całkowitej podaży AT przeznaczonej na Trade-to-Mine (czyli 20 procent całości lub 42 miliony tokenów) zostanie uwolniona w ciągu pierwszych 120 dni. Każdy okres półtrwania zmniejsza o połowę tę liczbę, obniżając ją do 10, 5, 2,5, 1,25 i 0,625 procent całkowitej podaży AT wynoszącej 210 milionów lub 21 milionów, 10,5 miliona, 5,25 miliona, 2,625 miliona i 1,3125 miliona. W każdym okresie półtrwania bloki są generowane co sześć godzin, a wszystkie bloki w każdym okresie mają taką samą ilość AT.

Handluj do kopalni

Okres dystrybucji w modelu Trade-to-Mine obejmuje dystrybucję tokenów AT wydanych w ramach bloku do członków w oparciu o procent opłat transakcyjnych tego członka w tym bloku. W przypadkach, gdy żaden członek nie kwalifikuje się do otrzymania nagród w bloku, AT zostanie rozdzielony z kolejnym blokiem.

Opłaty ABCC

ABCC pobiera prostą opłatę w wysokości 0,1 procent opłat transakcyjnych za każdą transakcję, niezależnie od tego, czy jesteś kupującym, czy sprzedającym. Opłata transakcyjna jest zawsze naliczana w walucie bazowej. Nie ma żadnych opłat za wpłaty, a aktualny wykres przedstawiający minimalną kwotę wypłaty i opłaty za wypłatę dla każdej obsługiwanej waluty można znaleźć na stronie Opłaty. Opierają się one na opłatach za blockchain konkretnej kryptowaluty, a nie opłatach pobieranych przez ABCC.

Opłaty karencji

MONETA

Minimalna kwota wypłaty (wliczone opłaty) Opłaty za wypłatę
W 12 6
BTC 0,0016 0,0008
ETH 0,01 0,005
XRP 0,2 0,1
LTC 0,02 0,01
XMR 0,08 0,04
NEO 0,005 0,0025
EOS 0,2 0,1
DZIARSKOŚĆ 0,004 0,002
BCH 0,002 0,001
QTUM  0,02 0,01
USDT 10 5
ADA 2 1
XLM 0,02 0,01
ITP 0,02 0,01
ZEC 0,002 0,001
PIESEŁ 4 2
GAZ 0 0
FALE 0,004 0,002
XEM 8 4
ZRX 4 2
o mój Boże 0,2 0,1
STEEM 0,02 0,01
ZABAWA 70 35
WYPOŻYCZAĆ 100 50
WICC 2 1
CVC 10 5
GNT 10 5
NIETOPERZ 24 12
SOC 20 10
REPREZENTANT 0,2 0,1
CND 100 50
DPY 1.6 0.8
XMX 1000 500
RTE 200 100
EDG 40 20
GNO 0,2 0,1
CNN 2400 1200
TAK 120 60
TTU 80 40
ADA 20 10
ICX 1 0.5
ZIL 60 30
AE 2 1
ELF 6 3
SNT 80 40
IOST 200 100
MCO 0,4 0,2
NPXS 800 400
KNC 2 1
ENG 4 2
BNT 2 1
POWR 10 5

IS ABCC Safe?

ABCC oferuje szereg porad i funkcji pomagających zapewnić bezpieczeństwo klienta. Sugerują, aby zawsze upewnić się, że jesteś na właściwej stronie i nigdy nie udostępniać swojego hasła. Ponadto ostrzegają, aby nie udostępniać poufnych informacji ani nie przekazywać środków komuś, kto twierdzi, że jest członkiem personelu ABCC, ponieważ nigdy nie skontaktuje się z Tobą w ten sposób. ABCC dodatkowo przedstawia kilka środków ochrony przed phishingiem, których powinni przestrzegać klienci, takich jak unikanie losowych wiadomości e-mail, podejrzanych załączników i niebezpiecznych linków oraz nigdy nie korzystanie z nieznanych sieci publicznych.

ABCC również zdecydowanie sugeruje dodatkową autoryzację przez telefon komórkowy lub e-mail. Aby włączyć jedną z tych metod dodatkowej autoryzacji, przejdź do „Strony konta” w sekcji „Dane osobowe” (osoba) w prawym górnym rogu strony. Poniżej salda i dziennego limitu wypłat zobaczysz wiersze z hasłem, telefonem i adresem e-mail. Aby uwierzytelnić się przez telefon, kliknij „Włącz” po prawej stronie „Telefon”, wybierz kod kraju, wprowadź adres e-mail, poczekaj na kod uwierzytelniający w wiadomości tekstowej, wprowadź go w witrynie internetowej i kliknij „Prześlij”.

Wykonaj podobną procedurę, aby włączyć uwierzytelnianie poczty e-mail, zaczynając od kliknięcia „Włącz” po prawej stronie pozycji „E-mail”. Będziesz musiał podać adres e-mail, który nie jest tym, którego użyłeś do rejestracji i zalogować się na swoje konto. Wprowadź adres e-mail, poczekaj na nadejście kodu uwierzytelniającego i wprowadź go na stronie. Po wdrożeniu uwierzytelniania za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonu będziesz musiał uwierzytelniać swoje działania za pomocą kodu podczas logowania, tworzenia interfejsów API lub wykonywania innych operacji związanych z bezpieczeństwem konta.

Wniosek

ABCC to giełda kryptowalut, która szczyci się dostarczaniem zorientowanej na użytkownika i intuicyjnej platformy. Giełda ułatwia wzajemny handel kryptowalutami i zawiera instrukcje krok po kroku dotyczące wszystkiego, od tworzenia konta po dokonywanie transakcji.

Platforma jest rzeczywiście przyjazna dla użytkownika i oferuje niezły wybór par handlowych wraz ze szczegółowymi wykresami, które ułatwiają podejmowanie decyzji dotyczących kupna i sprzedaży.

Włączenie tokena ABCC stanowi dobrą zachętę dla ludzi do trzymania ich natywnego tokena, a posiadacze otrzymują udział w zyskach platformy.

ABCC ma przed sobą świetlaną przyszłość, założona przez Calvina Chenga, który ma udokumentowane doświadczenie w biznesie. Miło jest zobaczyć przejrzystość firmy, która za tym stoi.

Odwiedź ABCC

ABCC

src = “~ images \ beginners-guide-to-abcc-exchange-complete-review.gif”

alt = “Przegląd ABCC”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 8.6

Łatwość użycia

9,0 / 10

Reputacja

8.0 / 10

Opłaty

9,0 / 10

Obsługa klienta

9,0 / 10

Metody Płatności

8.0 / 10

Plusy

  • Nagrody za tokeny ABCC
  • Handel do systemu Mine
  • Solidny wybór monet
  • Ładny interfejs handlowy
  • Łatwy w użyciu

Cons

  • Nowa wymiana
  • Brak opcji płatności Fiat

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"ABCC","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 08 \ /abcc-review.gif","opis":"ABCC to nowsza giełda, która szczyci się \"oferując światowej klasy wymianę kryptowalut, która zapewnia zorientowane na użytkownika i bezproblemowe doświadczenie \". Celem ABCC jest pomoc inwestorom w identyfikowaniu cennych aktywów typu blockchain, zapewnianiu bezpiecznego handlu online i oferowaniu profesjonalnych usług handlowych. Giełda posiada własny token AT, który nagradza posiadaczy akcjami…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"8.60"},"Nazwa":"ABCC","reviewBody":"ABCC to nowsza giełda, która szczyci się \"oferując światowej klasy wymianę kryptowalut, która zapewnia zorientowane na użytkownika i bezproblemowe doświadczenie \". Celem ABCC jest pomoc inwestorom w identyfikowaniu cennych aktywów typu blockchain, zapewnianiu bezpiecznego handlu online i oferowaniu profesjonalnych usług handlowych. Giełda posiada własny token AT, który nagradza posiadaczy udziałami w zyskach witryny, a także wykorzystuje nowy \"Trade-to-Mine \" model, który staje się coraz bardziej popularny na giełdach. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nCalvin Cheng założył ABCC Exchange. Cheng jest potentatem w dziedzinie mediów i technologii. Współpracował ze współzałożycielami, którzy mają szerokie doświadczenie oraz udane osiągnięcia w usługach finansowych, doradztwie zarządczym i firmach internetowych. \ R \ n \ r \ nNiektórzy z kluczowych doradców i inwestorów współpracujących ABCC to między innymi dr Michael Frendo, były minister spraw zagranicznych Malty oraz Zhang Lei, dyrektor generalny YeeCall i Yee, których celem jest stworzenie opartego na chmurze ekosystemu społecznościowego opartego na blockchain dla 40 milionów użytkowników na całym świecie. Forrest Chen jest seryjnym przedsiębiorcą, a także ekspertem w zakresie przywództwa strategicznego i produktowego oraz głębokiego uczenia się. Weixing Chen jest inwestorem blockchain, założycielem Kuaidi Dache i prezesem zarządu Funcity Capital i Funcity Holding. Inwestorzy instytucjonalni obejmują Funcity Capital, Dream Seeker Capital i BlockOrigin. \ R \ n \ r \ nOdwiedź ABCC \ r \ nJakie kryptowaluty oferuje ABCC? \ R \ nWaluty bazowe w ABCC obejmują BTC, ETH i USDT, z planami dodaj AT w przyszłości. Aby znaleźć pełną listę kryptowalut, które możesz kupować i sprzedawać za pośrednictwem ABCC, możesz spojrzeć na stronę opłat. W chwili pisania tego tekstu giełda oferowała obsługę ponad 50 kryptowalut. Było 39 par kryptowalut z BTC jako walutą bazową, 38 z ETH i 16 z USDT. \ R \ n Rejestracja konta ABCC \ r \ n \ r \ nTworzenie konta na ABCC jest prostym procesem. Na stronie głównej przejdź do prawego górnego rogu i wybierz \ u201cZarejestruj się. \ U201d Zostanie wyświetlony monit o wprowadzenie adresu e-mail i utworzenie hasła, potwierdzenie hasła, a następnie zaakceptuj Umowę z klientem. Twoje hasło musi składać się z co najmniej ośmiu znaków i zawierać cyfry oraz małe i duże litery. Ze względów bezpieczeństwa nie należy używać tego samego hasła, którego używasz na innych platformach. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPo wprowadzeniu informacji i kliknięciu przycisku \ u201c Zarejestruj się \ u201d zostanie wyświetlony monit o przeciągnięcie suwak, aby zweryfikować swoje działanie. W tym momencie ABCC wyśle ​​e-mail weryfikacyjny. Przejdź do swojego konta e-mail, znajdź wiadomość i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby aktywować konto. Wystarczy kliknąć \ u201cWeryfikuj adres e-mail. \ U201d Teraz Twoje konto jest w pełni aktywowane i możesz się zalogować w dowolnym momencie. \ R \ nWeryfikacja konta ABCC \ r \ n \ r \ nPo aktywowaniu konta należy poświęć trochę czasu, aby to zweryfikować. Rozpocznij ten proces od zalogowania się, a następnie przejdź do prawego górnego rogu ekranu i kliknij postać osoby, która służy do informacji osobistych. Pojawi się menu rozwijane, w którym należy wybrać \ u201cWeryfikacja. \ U201d Spowoduje to przejście do strony, na której możesz zweryfikować swoje konto. Najpierw poprosi Cię o podanie Twojej lokalizacji, z możliwością przewinięcia listy lub wpisania kilku liter i obejrzenia pasujących opcji. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nTeraz musisz podać swoje imię i nazwisko oraz numer dowodu osobistego oraz przesłać zdjęcie dowodu osobistego lub strony z informacjami o paszporcie. W normalnych okolicznościach weryfikacja tożsamości jest przetwarzana w ciągu jednego dnia roboczego. Może to jednak potrwać dłużej, jeśli duża liczba użytkowników weryfikuje swoją tożsamość. Podczas tego przetwarzania strona weryfikacji Twojego konta poinformuje Cię, że jest w toku. \ R \ nDepozyty ABCC \ r \ nAby zdeponować środki na koncie ABCC, zaloguj się, a następnie przejdź do \ u201cMoje fundusze \ u201d w prawy górny róg strony. Otworzy się menu rozwijane, w którym możesz wybrać \ u201cDepozyty. \ U201d Następnie możesz wybrać monetę, którą chcesz wpłacić, i kliknąć \ u201cDepozyt \ u201d po prawej stronie salda na tej monecie. Pamiętaj, że możesz przewijać opcje monet lub wyszukiwać wybrane kryptowaluty. Kliknięcie \ u201cDepozyt \ u201d spowoduje wyświetlenie adresu portfela dla tej konkretnej monety. Stamtąd możesz skopiować i wkleić adres do swojego portfela kryptowalutowego lub użyć mobilnego portfela kryptograficznego, aby zeskanować kod QR. Możesz potwierdzić transakcję, przechodząc do karty \ u201cHistoria \ u201d na stronie \ u201cMoje fundusze \ u201d. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPamiętaj, że wszystkie transfery z użyciem kryptowaluty są ostateczne, więc jeśli przypadkowo wyśle ​​monety do niewłaściwego portfela, ABCC nie będzie w stanie Ci pomóc, a te środki zostaną utracone. Ponadto możesz wysyłać kryptowaluty tylko do ich wyznaczonych portfeli, więc adres do wpłaty ETH będzie inny niż do wpłaty BTC. \ R \ nWypłaty ABCC \ r \ nOpcja wypłaty znajduje się również w menu rozwijanym \ u201cMy Fundusze \ u201d, gdzie znalazłeś \ u201cDepozyty. \ U201d Kliknij \ u201cWypłaty \ u201d w tym menu, a zostaniesz przeniesiony na stronę, na której możesz wybrać monety do wypłaty. Wpisz adres, na który chcesz wypłacić środki i kwotę do wypłaty. Kliknij „Prześlij zamówienie”, a następnie sprawdź, czy w skrzynce odbiorczej nie ma e-maila weryfikacyjnego. Kliknij \ u201cPotwierdź wypłatę \ u201d w e-mailu. Podobnie jak w przypadku wpłat, możesz przeglądać swoje wypłaty na karcie \ u201cHistoria \ u201d. Te same ostrzeżenia dotyczące trwałego charakteru transferu kryptowalut dotyczą wypłat, więc upewnij się, że wysyłasz monety na właściwy adres portfela. \ R \ nLimity wypłat \ r \ nW przypadku korzystania z ABCC obowiązuje limit wypłat. Osoby, które nie zweryfikowały swoich kont, mogą wypłacić maksymalnie 2 BTC lub równowartość w ciągu 24 godzin. Osoby, które przeszły weryfikację, mogą wypłacić do 200 BTC lub jego odpowiednika w ciągu 24 godzin. Jeśli potrzebujesz wyższego limitu wypłat, możesz skontaktować się z ABCC, a oni ocenią Twoją sytuację indywidualnie dla każdego przypadku. \ R \ nJak handlować na ABCC \ r \ nABCC umożliwia handel za pośrednictwem zleceń rynkowych lub zleceń z limitem. Zlecenia rynkowe automatycznie sprzedają lub kupują po aktualnej cenie rynkowej. Wystarczy wpisać kwotę, którą chcesz kupić lub sprzedać. Zlecenia z limitem pozwalają ustawić cenę kupna lub sprzedaży, a następnie poczekać, aż cena rynkowa dopasuje się do tej wartości. W przypadku tych zamówień określasz ilość do kupna lub sprzedaży, a także cenę, za jaką chcesz to zrobić. Zlecenie nie zostanie zrealizowane, dopóki cena rynkowa nie osiągnie twojego limitu. \ R \ n \ r \ nAby handlować, przejdź na górę strony i kliknij \ u201c Exchange. \ U201d Zobaczysz listę par handlowych podzielonych przez BTC, ETH i USDT. Kliknij parę, którą chcesz handlować lub wyszukaj ją. Spowoduje to przejście do strony handlowej, która pokazuje aktualne informacje u góry strony, w tym ostatnią cenę, 24-godzinną zmianę, 24-godzinną maksimum, 24-godzinną najniższą i 24-godzinną wolumen. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPoniżej lewa część strony pokazuje ostatnie transakcje. Środek strony wyświetla wykres świecowy, który pomaga w podejmowaniu decyzji, a prawa strona wyświetla inne pary handlowe. Bezpośrednio pod wykresem świecowym znajdują się formularze zleceń limitowanych i rynkowych, każdy na osobnych zakładkach. \ R \ n Token ABCC (AT) \ r \ n Token ABCC (AT) to token ERC-20 z giełdy aktywów cyfrowych ABCC . Istnieje stała całkowita podaż 210 milionów tokenów, a posiadacze AT otrzymują wyjątkowe korzyści. Wydawanie AT odbywa się poprzez wkład handlowy + jednoczesne zwolnienie. Oznacza to, że 50 procent tokenów jest uwalnianych ze względu na wkład handlowy, a pozostałe 50 procent jest uwalniane jednocześnie. Z 50% wpłat z tytułu transakcji, 40% trafia do członków, którzy dokonali transakcji na kopalni (ToM), a 10% do tych, którzy dokonali transakcji przed wydaniem AT. 50 procent dla jednoczesnego wydania obejmuje 10 procent dla inwestorów, 20 procent dla zespołu i 20 procent dla platformy. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nWażne jest, aby pamiętać, że nagrody za historyczne transakcje opierają się na skumulowanym wolumenie transakcji na dzień 27 czerwca 2018 r. i są zamrażane na 180 dni po uruchomieniu AT. Istnieją również okresy blokady dla jednocześnie zwolnionych tokenów. Obejmują one trzyletni okres blokady dla 20 procent tokenów przydzielonych zespołowi ABCC i dwuletni okres dla 10 procent przydzielonych inwestorom. Odblokowywanie odbywa się stopniowo, a zablokowanymi tokenami nie można handlować. \ R \ n Korzyści dla posiadacza tokena AT \ r \ nOsoby posiadające AT mogą używać AT do różnych usług i produktów w ABCC, w tym możliwość uiszczania opłat transakcyjnych lub kupowania innych aktywów cyfrowych za jego pomocą . Posiadacze tokenów otrzymują również preferencyjny dostęp do usług premium platformy. Osoby posiadające AT mogą uczestniczyć w różnych kampaniach i działaniach w ABCC z nagrodami dla członków spełniających określone kryteria. Jednym z przykładów jest to, że członkowie posiadający tokeny AT podzielą się 80 procentami prowizji handlowych pobieranych przez ABCC. Posiadacze tokenów AT uzyskują również dostęp do działań, takich jak interakcje z ABCC, budowanie społeczności i możliwość zgłaszania sugestii do ABCC. \ R \ n Trade-to-Mine \ r \ nJak wspomniano, 40 procent wszystkich tokenów AT jest przeznaczonych na handel -to-Mine nagrody. Jest to model wydobywczy zainspirowany Bitcoinem, zaprojektowany w celu stworzenia modelu inflacji, który obejmuje uwolnienie i dystrybucję. Sekcja wydania \ r \ n \ r \ nAT \ u2019 ma wzór rozpadu półtrwania z sześcioma okresami półtrwania, każdy trwający 120 dni. Połowa całkowitej podaży AT przeznaczonej na Trade-to-Mine (czyli 20 procent całości lub 42 miliony tokenów) zostanie uwolniona w ciągu pierwszych 120 dni. Każdy okres półtrwania zmniejsza o połowę tę liczbę, obniżając ją do 10, 5, 2,5, 1,25 i 0,625 procent całkowitej podaży AT wynoszącej 210 milionów lub 21 milionów, 10,5 miliona, 5,25 miliona, 2,625 miliona i 1,3125 miliona. Podczas każdego okresu półtrwania bloki są generowane co sześć godzin, a wszystkie bloki w każdym okresie mają tę samą ilość AT. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nOkres dystrybucji Trade-to- Mój model obejmuje dystrybucję tokenów AT wydanych w ramach bloku wśród członków w oparciu o procent opłat transakcyjnych tego członka w tym bloku. W przypadkach, gdy żaden członek nie kwalifikuje się do otrzymania nagród w bloku, AT jest rozdzielany z następującym blokiem. \ R \ nOpłaty ABCC \ r \ nABCC pobiera prostą opłatę w wysokości 0,1% opłat handlowych za każdą transakcję, niezależnie od tego, czy jesteś kupującym lub sprzedawca. Opłata transakcyjna jest zawsze naliczana w walucie bazowej. Nie ma żadnych opłat za wpłaty, a aktualny wykres przedstawiający minimalną kwotę wypłaty i opłaty za wypłatę dla każdej obsługiwanej waluty można znaleźć na stronie Opłaty. Opierają się one na opłatach za blockchain określonej kryptowaluty, a nie opłatach pobieranych przez ABCC. \ R \ nOpłaty za wypłatę \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nCOIN \ r \ n \ r \ nMinimalna kwota wypłaty (wliczone opłaty) \ r \ nOpłaty za wypłatę \ r \ n \ r \ n \ r \ nAT \ r \ n12 \ r \ n6 \ r \ n \ r \ n \ r \ nBTC \ r \ n0. 0016 \ r \ n0.0008 \ r \ n \ r \ n \ r \ nETH \ r \ n0.01 \ r \ n0.005 \ r \ n \ r \ n \ r \ nXRP \ r \ n0,2 \ r \ n0,1 \ r \ n \ r \ n \ r \ nLTC \ r \ n0.02 \ r \ n0.01 \ r \ n \ r \ n \ r \ nXMR \ r \ n0.08 \ r \ n0,04 \ r \ n \ r \ n \ r \ nNEO \ r \ n0,005 \ r \ n0,0025 \ r \ n \ r \ n \ r \ nEOS \ r \ n0,2 \ r \ n0. 1 \ r \ n \ r \ n \ r \ nDASH \ r \ n0.004 \ r \ n0.002 \ r \ n \ r \ n \ r \ nBCH \ r \ n0.002 \ r \ n0.001 \ r \ n \ r \ n \ r \ nQTUM \ r \ n \ u00a00.02 \ r \ n0.01 \ r \ n \ r \ n \ r \ nUSDT \ r \ n10 \ r \ n5 \ r \ n \ r \ n \ r \ nADA \ r \ n2 \ r \ n1 \ r \ n \ r \ n \ r \ nXLM \ r \ n0.02 \ r \ n0.01 \ r \ n \ r \ n \ r \ nETC \ r \ n0.02 \ r \ n0.01 \ r \ n \ r \ n \ r \ nZEC \ r \ n0.002 \ r \ n0.001 \ r \ n \ r \ n \ r \ nDOGE \ r \ n4 \ r \ n2 \ r \ n \ r \ n \ r \ nGAZ \ r \ n0 \ r \ n0 \ r \ n \ r \ n \ r \ nFALE \ r \ n0,004 \ r \ n0. 002 \ r \ n \ r \ n \ r \ nXEM \ r \ n8 \ r \ n4 \ r \ n \ r \ n \ r \ nZRX \ r \ n4 \ r \ n2 \ r \ n \ r \ n \ r \ nOMG \ r \ n0,2 \ r \ n0,1 \ r \ n \ r \ n \ r \ nSTEEM \ r \ n0.02 \ r \ n0.01 \ r \ n \ r \ n \ r \ nFUN \ r \ n70 \ r \ n35 \ r \ n \ r \ n \ r \ nLEND \ r \ n100 \ r \ n50 \ r \ n \ r \ n \ r \ nWICC \ r \ n2 \ r \ n1 \ r \ n \ r \ n \ r \ nCVC \ r \ n10 \ r \ n5 \ r \ n \ r \ n \ r \ nGNT \ r \ n10 \ r \ n5 \ r \ n \ r \ n \ r \ n BAT \ r \ n24 \ r \ n12 \ r \ n \ r \ n \ r \ nSOC \ r \ n20 \ r \ n10 \ r \ n \ r \ n \ r \ nREP \ r \ n0,2 \ r \ n0,1 \ r \ n \ r \ n \ r \ nCND \ r \ n100 \ r \ n50 \ r \ n \ r \ n \ r \ nDPY \ r \ n1,6 \ r \ n0,8 \ r \ n \ r \ n \ r \ nXMX \ r \ n1000 \ r \ n500 \ r \ n \ r \ n \ r \ nRTE \ r \ n200 \ r \ n100 \ r \ n \ r \ n \ r \ nEDG \ r \ n40 \ r \ n20 \ r \ n \ r \ n \ r \ nGNO \ r \ n0,2 \ r \ n0,1 \ r \ n \ r \ n \ r \ nCNN \ r \ n2400 \ r \ n1200 \ r \ n \ r \ n \ r \ nTAK \ r \ n120 \ r \ n60 \ r \ n \ r \ n \ r \ nTTU \ r \ n80 \ r \ n40 \ r \ n \ r \ n \ r \ nADA \ r \ n20 \ r \ n10 \ r \ n \ r \ n \ r \ nICX \ r \ n1 \ r \ n0,5 \ r \ n \ r \ n \ r \ nZIL \ r \ n60 \ r \ n30 \ r \ n \ r \ n \ r \ nAE \ r \ n2 \ r \ n1 \ r \ n \ r \ n \ r \ nELF \ r \ n6 \ r \ n3 \ r \ n \ r \ n \ r \ nSNT \ r \ n80 \ r \ n40 \ r \ n \ r \ n \ r \ nIOST \ r \ n200 \ r \ n100 \ r \ n \ r \ n \ r \ nMCO \ r \ n0,4 \ r \ n0,2 \ r \ n \ r \ n \ r \ nNPXS \ r \ n800 \ r \ n400 \ r \ n \ r \ n \ r \ nKNC \ r \ n2 \ r \ n1 \ r \ n \ r \ n \ r \ nENG \ r \ n4 \ r \ n2 \ r \ n \ r \ n \ r \ nBNT \ r \ n2 \ r \ n1 \ r \ n \ r \ n \ r \ nPOWR \ r \ n10 \ r \ n5 \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nIS ABCC Safe? \ r \ n \ r \ nABCC oferuje szereg porad i funkcji pomagających zapewnić bezpieczeństwo klienta. Sugerują, aby zawsze upewnić się, że jesteś na właściwej stronie i nigdy nie udostępniać swojego hasła. Ponadto ostrzegają, aby nie udostępniać poufnych informacji ani nie przekazywać środków komuś, kto twierdzi, że jest członkiem personelu ABCC, ponieważ nigdy nie skontaktuje się z Tobą w ten sposób. ABCC dodatkowo przedstawia kilka środków ochrony przed phishingiem, których klienci powinni przestrzegać, takich jak unikanie przypadkowych e-maili, podejrzanych załączników i niebezpiecznych linków oraz nigdy nie korzystanie z nieznanych sieci publicznych. \ R \ n \ r \ nABCC również zdecydowanie sugeruje dodatkową autoryzację przez telefon komórkowy lub e-mail. Aby włączyć jedną z tych metod dodatkowej autoryzacji, wejdź na \ u201cStronę konta \ u201d z \ u201c Dane osobowe \ u201d (osoba) w prawym górnym rogu witryny. Poniżej salda i dziennego limitu wypłat zobaczysz wiersze z hasłem, telefonem i adresem e-mail. W celu uwierzytelnienia telefonicznego kliknij \ u201cWłącz \ u201d po prawej stronie \ u201cPhone \ u201d wybierz numer kierunkowy kraju, wprowadź swój adres e-mail, poczekaj na kod uwierzytelniający w wiadomości tekstowej, wprowadź go na stronie internetowej i kliknij \ u201cPrześlij \. u201d \ r \ n \ r \ nWykonaj podobną procedurę, aby włączyć uwierzytelnianie poczty e-mail, zaczynając od kliknięcia \ u201cWłącz \ u201d po prawej stronie \ u201cEmail. \ u201d Będziesz musiał wprowadzić adres e-mail, który nie jest tym, którego użyłeś do rejestracji i zalogować się na swoje konto. Wprowadź adres e-mail, poczekaj na nadejście kodu uwierzytelniającego i wprowadź go na stronie. Po wdrożeniu uwierzytelniania za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonu będziesz musiał uwierzytelniać swoje działania za pomocą kodu podczas logowania, tworzenia interfejsów API lub wykonywania innych operacji związanych z bezpieczeństwem konta. \ R \ nWniosek \ r \ nABCC to szczycąca się giełdą kryptowalut na dostarczaniu zorientowanej na użytkownika i intuicyjnej platformy. Giełda ułatwia handel kryptowalutami między sobą i zawiera instrukcje krok po kroku dotyczące wszystkiego, od tworzenia konta po dokonywanie transakcji. \ R \ n \ r \ n Platforma jest rzeczywiście przyjazna dla użytkownika i oferuje niezły wybór transakcji par wraz ze szczegółowymi wykresami, które ułatwiają podejmowanie decyzji o kupnie i sprzedaży. \ r \ n \ r \ nWłączenie tokena ABCC stanowi dobrą zachętę dla ludzi do trzymania ich rodzimego tokena z posiadaczami otrzymującymi udział w zyskach platformy. n \ r \ nABCC wydaje się mieć przed sobą świetlaną przyszłość, założony przez Calvina Chenga, który ma udokumentowane doświadczenie w biznesie. Miło jest zobaczyć trochę przejrzystości na temat firmy, która za tym stoi. \ r \ nOdwiedź ABCC","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"},"Data opublikowania":"2018-08-03"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me