Bexplus to giełda kryptowalut, która istnieje od końca 2017 roku i oferuje handlowcom kryptowalutowym dźwignia finansowa do 100x na wybranych parach żetonów. Jeśli jesteś nowy w handlu lewarowanym, Bexplus oferuje kilka fajnych funkcji, które mogą pomóc Ci zacząć.

Oprócz dobrych lewarowanych opcji handlowych, które Bexplus udostępnia swoim klientom, będzie również płacić odsetki od środków zdeponowanych na rachunku zabezpieczającym.

Istnieje więcej giełd oferujących handel lewarowany, a Bexplus ma pewne funkcje, które sprawiają, że jest to opłacalna opcja dla inwestorów, którzy chcą uzyskać lewarowaną ekspozycję na rynki kryptowalut.

Recenzja Bexplus

Przyjrzyjmy się, co oferuje Bexplus i jak pozwala swoim klientom handlować nawet 100-krotnością kwoty depozytu.

Odwiedź Bexplus

Bexplus jest przeznaczony do handlu

Bexplus jest przeznaczony dla handlowców kryptowalut, którzy chcą skorzystać z dźwigni finansowej. Jeśli nie znasz pojęcia dźwigni finansowej, jest to proste. Zamiast bezpośrednio wymieniać jeden token na inny, giełda pozwoli ci użyć tokenów, które masz w depozycie, do handlu o znacznie większej wartości.

Na przykład, jeśli masz 0,5 BTC, ale chcesz handlować 5 BTC, Bexplus pozwoli ci użyć 10-krotności wartości na Twoim koncie, aby dokonać transakcji. W przeciwieństwie do zwykłej wymiany tokenów, giełda lewarowana wykorzystuje umowę podobną do kontraktu futures lub CFD do tworzenia tych lewarowanych transakcji.

Gdy zdecydujesz się (lub będziesz zmuszony) wyjść z handlu, zyski lub straty zostaną przelane na Twoje konto. Zaletą handlu lewarowanego jest to, że wszelkie zyski generowane przez Twoje pozycje będą znacznie wyższe, ale wadą jest to, że straty mogą wymknąć się spod kontroli.

Bexplus stworzył zabezpieczenia dla traderów, które pozwalają na użycie dźwigni finansowej, ale chronią ich przed nieprzewidzianymi konsekwencjami. Jest to pomocne z punktu widzenia użyteczności, nawet dla traderów, którzy mają duże doświadczenie.

Witryna Bexplus

Jak działa Bexplus?

Jedną z najlepszych części Bexplus jest łatwość obsługi platformy. Wszystko, co musisz zrobić, to zdeponować na giełdzie odpowiednią ilość BTC, a będziesz mógł rozpocząć handel.

Nie ma wielu przeszkód KYC do przeskoczenia z Bexplus, ponieważ jest to giełda wyłącznie kryptograficzna. Oznacza to, że jeśli chcesz z niego skorzystać, będziesz musiał zamienić swoje fiat w BTC na innej giełdzie, a następnie wysłać BTC do Bexplus.

Po otwarciu konta i zasileniu go będziesz mógł handlować następującymi tokenami.

  • Bitcoin (BTC)
  • Ethereum (ETH)
  • Litecoin (LTC)
  • EOS (EOS)
  • Ripple (XRP)

Bexplus używa Tether (USDT) jako drugiej strony pary dla wszystkich wyżej wymienionych tokenów, co zasadniczo oznacza, że ​​ich klienci wymieniają tokeny na pozycję gotówkową w dolarach amerykańskich. Każda transakcja po otwarciu wiąże się z opłatą, która różni się w zależności od pary tokenów.

Opłata transakcyjna za transakcję BTCUSDT wynosi 0,075% na dzień Witryna internetowa Bexplus.

Nie ma opcji wymiany tokenów ze sobą (na przykład BTC / ETH) i podobnie jak w przypadku każdego kontraktu futures, użytkownicy będą musieli uiścić dzienną opłatę w wysokości 0,1% wartości kontraktu, jeśli pozycja jest otwarta o północy (UTC) na pokrycie pożyczki zabezpieczającej.

Struktura opłat w Bexplus jest zasadniczo zgodna z pozostałymi opcjami lewarowanego handlu kryptowalutami i jest znacznie lepsza niż opcje, które można znaleźć u większości tradycyjnych brokerów CFD. Dopóki pozycja nie zostanie utrzymana po godzinie 00:00 UTC, inwestorzy muszą jedynie uiścić opłatę transakcyjną.

Platforma handlowa Bexplus

Podobnie jak reszta operacji Bexplus, ich platforma handlowa jest łatwa do zrozumienia i użycia.

Sama platforma jest prosta i oferuje przejrzysty widok tokenów, którymi można handlować, z interaktywnymi wykresami, dzięki czemu można zobaczyć, jak radziły sobie w czasie. Dozwolone są zarówno długie, jak i krótkie transakcje. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co to oznacza, poniżej znajduje się sekcja o handlu.

Ekran handlu Bexplus

Oprócz zleceń rynkowych i limitowych (ponownie, są one omówione poniżej), Bexplus ma kilka dobrych funkcji, które mogą uchronić traderów przed kłopotami z handlem na marży.

Dbanie o ryzyko

Każdy inwestor korzystający z dźwigni finansowej musi nauczyć się zarządzać ryzykiem.

Powód jest prosty: jeśli korzystasz z pożyczonych pieniędzy, możesz stracić znacznie więcej niż wartość konta. Na szczęście Bexplus zintegrował funkcję wymuszonej likwidacji na swojej platformie transakcyjnej, która zamknie każdą transakcję, która wyeliminowała wartość konta depozytowego.

Na przykład, jeśli użyłeś 0,5 BTC (całej wartości swojego konta) do otwarcia długiej pozycji o wartości 10 BTC, używałbyś dźwigni 20x. Oznacza to, że jeśli rynek spadnie o 5%, Twoja marża zniknie. Bexplus zamknie wówczas pozycję, aby Twoje konto nie spadło do ujemnego salda.

W rzeczywistości Bexplus oferuje gwarancję braku ujemnego salda, więc nigdy nie musisz się martwić, że jesteś winien wymianie cokolwiek w transakcji, która się nie powiodła.

Niektóre podstawy handlu

Handel na Bexplus jest dobry, ponieważ obejmuje bardziej zaawansowane funkcje handlowe, takie jak zlecenia z limitem, które mogą nie być częścią podstawowych narzędzi handlowych na innych giełdach. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o działaniu tych narzędzi, oto krótki przewodnik ułatwiający rozpoczęcie pracy.

Zlecenia rynkowe

Kupowanie lub sprzedawanie pary tokenów ze zleceniem rynkowym jest tak proste, jak to tylko możliwe. Twoja transakcja zostanie zrealizowana na poziomie ceny dla pary tokenów według Bexplus, która pochodzi z pięciu największych giełd kryptowalut na świecie.

Zaletą korzystania ze zlecenia rynkowego jest to, że ilość tokenów, które chcesz kupić lub sprzedać, zostanie uzyskana (lub sprzedana krótko), ale cena może się zmienić, zanim zlecenie zostanie zrealizowane. Jeśli chcesz kupić lub sprzedać parę tokenów po określonej cenie, będziesz chciał zapoznać się ze zleceniami z limitem.

Zlecenia limitowane

Zlecenie z limitem pozwala na utworzenie zlecenia na określoną kwotę pary tokenów, które mają zostać kupione lub sprzedane po określonej cenie. Jeśli rynek osiągnie określony przez Ciebie poziom ceny, zlecenie zostanie zrealizowane.

Nie ma możliwości, abyś kupił lub sprzedał parę tokenów po cenie innej niż ta, którą określisz przy zleceniach z limitem, ale kwota ekspozycji, którą uzyskasz, może nie być taka, jak zamówiłeś. Na rynku jest tylko tyle płynności, a jeśli rynek obróci się w drugą stronę, Twoje zamówienie może nie zostać całkowicie wypełnione.

Oczywiście, jeśli rynek nie osiągnie poziomu ceny określonego w zleceniu z limitem, nie uzyskasz żadnej ekspozycji. Możesz również używać zleceń stop-loss, a także zleceń take profit.

Po wejściu w transakcję będziesz mógł ustawić poziom, na którym handel zostanie zamknięty. Ten poziom może być wyższy lub niższy od ceny otwarcia i albo ochroni Twoje zyski (Take Profit), albo zapewni, że Twoje straty nie eksplodują (Stop Loss).

Długie i krótkie transakcje

Na rynkach finansowych terminy „długi” i „krótki” są powszechnie używane odpowiednio do kupna i sprzedaży. Większość ludzi jest zaznajomiona z kupowaniem czegoś (np. Akcji lub tokenów), ale sprzedaż nie jest tak powszechna w przypadku inwestorów detalicznych.

Krótka sprzedaż oznacza, że ​​masz nadzieję zyskać na spadku ceny czegoś. Kwota, którą zyskasz, to różnica między miejscem sprzedaży tokena, a miejscem jego odkupienia (pokrycia pozycji krótkiej).

Uważa się, że krótka sprzedaż jest bardziej ryzykowna, ponieważ token lub akcje mogą teoretycznie wzrosnąć w nieskończoność (nieograniczone straty). Nakaz z limitem może Cię przed tym uchronić, więc nie bój się spłacać. W przypadku transakcji lewarowanych zlecenia z limitem są ważne do wykorzystania w każdej transakcji, ponieważ duży ruch w dowolnym kierunku może zlikwidować margines.

Czy Bexplus jest właściwą wymianą dla Ciebie?

Bexplus ma kilka świetnych funkcji dla traderów, którzy chcą mieć możliwość korzystania z dźwigni finansowej z największymi tokenami na świecie. Platforma jest prosta w obsłudze i pozwoli każdemu, kto posiada BTC, na użycie dźwigni do 100x na prostej platformie handlowej.

Jeśli chcesz handlować dodatkowymi parami tokenów, istnieją inne giełdy, które pozwolą ci to zrobić na zasadzie dźwigni finansowej i gotówkowej. Bexplus ma sens dla traderów, którzy chcą mieć łatwy dostęp do dźwigni finansowej, ale nie jest odpowiedni dla inwestorów, którzy chcą handlować małymi tokenami na zasadzie bez dźwigni.

Ogólnie Bexplus to dobra giełda do rozważenia, jeśli chcesz handlować ważnymi tokenami z dźwignią lub chcesz zarobić odsetki od salda handlowego, gdy nie używasz go gdzie indziej.

Odwiedź Bexplus

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me