Poradnik Robotina ICO

Robotina wykorzystuje inteligentną energię elektryczną do zarządzania zużyciem energii elektrycznej przez swoich użytkowników, oszczędzając im nawet 30 procent rachunków za energię elektryczną. Jednocześnie pomaga środowisku, minimalizując straty energii elektrycznej i zmniejszając obciążenie sieci.

Robotina

Kluczem do Robotiny jest HEMS (Home Energy Management System). Jest to inteligentne urządzenie, które klienci Robotiny otrzymują, a następnie instalują w swoich domach. Śledzi poszczególne urządzenia w Twoim domu, a także ogólne zużycie energii. HEMS komunikuje się z platformą Robotina. Korzystając z kombinacji danych dotyczących cen energii, prognoz pogody i technologii AI, optymalizuje zużycie energii elektrycznej.

Ponieważ Robotina ma platformę inteligentnej sieci, umożliwia również kupowanie grupowe, sprzedaż danych zagregowanych, inteligentnych brokerów, handel energią, finansowanie społecznościowe i nowy rynek.

Co dokładnie robi Robotina?

Robotina ma wiele funkcji na swojej platformie IoT. Wykorzystuje wiele technologii, aby zmniejszyć zużycie energii, co z kolei obniża koszty energii elektrycznej. Jednocześnie monitoruje dane dotyczące zużycia w czasie rzeczywistym, optymalizując pełną sieć elektroenergetyczną. Użytkownicy mogą śledzić swoje dane w czasie rzeczywistym i faktycznie dostrzegać korzyści płynące z rozwiązania Robotina.

Platforma

Platforma zarządza również Twoimi urządzeniami, gromadząc i przetwarzając dane anonimowo, aby zmaksymalizować wydajność. Możesz zachować prywatność swoich danych lub je sprzedać i zarobić.

W jaki sposób Robotina oszczędza pieniądze użytkowników?

Najbardziej oczywistym sposobem, w jaki Robotina oszczędza pieniądze, jest obniżenie zużycia energii, a tym samym zmniejszenie regularnych rachunków za prąd. Może w szczególności wyłączać urządzenia, gdy nie są używane, i włączać je, gdy będzie to najtańsze. Aby uzyskać dalsze oszczędności, możesz wymienić dowolną moc, której nie używasz, sprzedać zagregowane dane, współpracować przy zakupach grupowych i skorzystać z finansowania społecznościowego.

Jak to działa

Czym różni się ICO Robotiny od innych?

Nawet przy tak wielu ICO odbywających się każdego dnia, Robotina jest wyjątkowa. Ma już produkt, który jest funkcjonalny i był używany na większą skalę. Bardzo niewiele ICO ma funkcjonalny produkt, a jeszcze mniej przetestowało go już w tym zakresie. Członkowie zespołu mają również za sobą wiele przeszłych i obecnych partnerstw, w tym z dużymi firmami, takimi jak Panasonic i Hitachi. Jakby tego było mało, zespół Robotiny składa się z ekspertów z różnych dziedzin, dzięki czemu jest w wyjątkowej sytuacji, aby uzyskać wszystkie niezbędne informacje i wyróżniać się.

Porównanie

Inne podobne firmy, które wykorzystują technologię blockchain do zasilania, to Power Ledger i We Power, ale Robotina ma znaczną przewagę nad obydwoma. Należą do nich posiadanie własnej inteligentnej sieci z zespołem badawczo-rozwojowym, wykorzystujące sztuczną inteligencję i Internet rzeczy, posiadające już produkt, posiadające kapitał i działające na rynku od 1990 r. Podczas gdy inne platformy weszły na rynek energii dopiero z blockchain, Robotina ma równie dużą wiedzę o blockchainie, oprócz dziesięcioleci doświadczenia w dziedzinie energii, co daje zespołowi wgląd w to, co będzie najlepsze.

Dlaczego niezbędny jest token narzędziowy Robotina?

Robotina Utility Token, ROX, jest kluczem do wszystkich funkcji Robotina. To jest uniwersalny token platformy. Token ROX jest specyficzny dla aplikacji i jest zbudowany na łańcuchu bloków Ethereum. Zespół stojący za Robotiną wykorzystuje ROX, aby przywrócić społeczności „wartość sieci współpracy”. Dodatkowo ROX będzie spełniał kilka specyficznych funkcji.

Token ROX

Klienci biznesowi będą korzystali z Energy Service Company (ESCO) do realizacji projektów efektywnościowych, a to będzie wymagało użycia ROX. Każdy użytkownik, który zdecyduje się na subskrypcję, może uzyskać rabat w wysokości 3 procent, płacąc w ROX. Subskrypcje te są opłacane co miesiąc i są zablokowane na sześć miesięcy w inteligentnym kontrakcie, co pozwala na wzrost przy mniejszej liczbie tokenów na otwartym rynku. Kiedy użytkownicy kupują sprzęt, oprogramowanie lub inne usługi za pośrednictwem App Store, zapłacą w ROX.

Ci, którzy posiadają ROX, mogą sprawdzić się jako członkowie, dając im dostęp do społeczności i oferując unikalne korzyści, takie jak ESCO Pool, Virtual Power Plant (VPP) i zakupy grupowe. VPP pozwoli tym, którzy mają ROX, skorzystać z korzyści płynących z handlu energią i energią, nawet jeśli nie mają własnej formy produkcji energii, takiej jak elektrownia słoneczna.

Użytkownicy otrzymają ROX za swoje nagrody i zachęty. Tylko niektóre zyski uzyskane w ROX obejmują przychody ze sprzedaży zagregowanych danych, udział w całej sprzedaży sprzętu i handlu energią. W przypadkach, gdy klienci kupili sprzęt za pomocą waluty fiducjarnej, Robotina odkupi ROX na rynku wtórnym.

Kiedy jest ICO?

Przedsprzedaż ROX rozpoczęła się 21 lutego, a ICO rozpocznie się 21 marca, a zakończy 30 kwietnia. Przedsprzedaż ma 10 procent premii, a w chwili pisania tego tekstu sprzedano już 113 774 979,29 ROX. Limit miękki wynosi 10 milionów dolarów, a twardy limit 28,5 miliona dolarów. Minimalny wkład to 0,5 ETH.

Sprzedaż tokenów

Siedemdziesiąt procent tokenów ROX trafi do zwolenników ICO, a kolejne 10 procent zostanie przydzielone członkom zespołu i doradcom. Oznacza to, że z 815 milionów ROX, 570,5 miliona zostanie rozdysponowanych podczas crowdsale. Stamtąd będzie 7% zarezerwowanych na promocję i marketing, 5% dla aniołów biznesu, po 3% na rozwój produktu i rynku oraz fundusz nagród, a 2% na depozyt.

Jak Robotina wykorzysta wpływy z ICO?

Robotina przeznaczy 27 procent wpływów z ICO na rozwój platformy, a kolejne 23 procent na sprzedaż i marketing. Szesnaście procent zostanie przeznaczone na bezpieczeństwo i zgodność IT, 14 na koszty operacyjne, 10 na wydatki prawne, a po 5 procent na rozwój sprzętu i rozwój strategii.

Wykorzystanie tokena

Wniosek

Przy tak wielu urządzeniach elektrycznych w domach i mieszkaniach na całym świecie system taki jak Robotina to doskonały sposób na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej. Jego zdolność do pomagania planecie i zapewniania oszczędności użytkownikom będzie bardzo przydatna. Jedynym ograniczeniem powinno być to, że dane użytkownika będą początkowo ograniczone, ale powinno to rozwiązać się samo, ponieważ więcej osób korzysta z platformy i jednostek HEMS.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me