Tim Draper: Lightning Network, aby zwiększyć liczbę bitcoinów do 250 000 USD za BTC

Bitcoin Bull Run

Niedawne załamanie na rynku bitcoinów nie powstrzymało wybitnych inwestorów i komentatorów przed prognozowaniem cen.

Ostatnio Tim Draper – wybitny inwestor venture capital, który dokonał wczesnych inwestycji w chińską wersję Google Baidu, Tesla, Skype i Bitcoin – podwoił swój telefon, mówiąc, że wiodąca kryptowaluta przekroczy 250 000 USD w ciągu czterech lat.

Bitcoin Bull Run

Lightning Network przyniesie Bitcoin na „Księżyc”

Podczas Malta AI & W tym tygodniu na szczycie Blockchain Tim Draper, znany przedsiębiorca z Doliny Krzemowej, który ponad pięć lat temu kupił swojego pierwszego Bitcoina, wpadł przez Skype, aby porozmawiać o krypto.

Gdy spytał o jego długiej prognozie ceny bitcoinów w wysokości 250000 USD do 2022/2023 r., zwrócił uwagę na Lightning Network i inne rozwiązania, które ułatwiają płacenie kryptowalutą:

„Dzieje się tak z powodu Lightning Network i OpenNode, a może i innych, które pozwalają nam bardzo swobodnie i szybko wydawać Bitcoiny, dzięki czemu nie jest to tylko magazyn wartości, ale można go wykorzystać do mikropłatności; może być używany w handlu detalicznym, może być używany wszędzie. ”

&# 128293; Prognoza Tima Drapera na 2022 rok &# 128293;

Postaraliśmy się zapytać @TimDraper o @Błyskawica zeszły tydzień. ⁰ To jego podejście i powód, dla którego uważa, że ​​Bitcoin osiągnie 250 000! ⁰⁰

(Krzyczeć do @OpenNodeCo &# 128588;) #AIBCSummit pic.twitter.com/SzbEHxjagj

– Tippin (@tippin_me) 12 listopada 2019 r

Dodał, że płatności Bitcoinami „otworzą wrota” dla tej branży, dając BTC potencjał do zarobienia 20% światowych pieniędzy w odpowiednim czasie.

Nie jedyny pozytywny czynnik

Nie tylko Lightning Network może być dobrodziejstwem dla ceny Bitcoin w nadchodzących latach. W poprzedni wywiad, Draper zauważył, że uważa, że ​​waluty fiducjarne, które nazwał również „walutą polityczną”, są „słabej” jakości w porównaniu z kryptowalutami.

W szczególności przytoczył możliwość kontrolowania, brak przejrzystości i subiektywność wobec politycznych i społecznych kaprysów tradycyjnych form pieniądza.

Amerykański inwestor dodał, że niektórzy z najzdolniejszych deweloperów, inżynierów i naukowców zajmujących się aktywami cyfrowymi prawdopodobnie będą miały miejsce w ciągu najbliższych dziesięcioleci w monumentalnej ucieczce kapitału z walut fiducjarnych do kryptowalut:

„Uważam, że w pewnym okresie kryptowaluty przyćmią waluty fiducjarne. To byłoby 1000 razy wyższe niż to, co mamy teraz ”.

Istnieje również często przytaczany pomysł, że niedobór bitcoinów z czasem sprawi, że kryptowaluta będzie latać. John McAfee, światowy (nie) znany guru cyberbezpieczeństwa, który stał się najgłośniejszym rzecznikiem kryptowalut, powiedział w sprawie swojej prognozy ceny 1 miliona dolarów:

„Spójrzmy prawdzie w oczy, jest tylko 21 milionów bitcoinów. Siedem milionów zostało utraconych na zawsze, a jeśli Satoshi [anonimowy twórca bitcoina] nie żyje, dodaj jeszcze kilka milionów ”.

McAfee argumentuje, że wraz ze wzrostem popytu na Bitcoin, rzadki charakter kryptowaluty doprowadzi do dużej nierównowagi podaży i popytu na korzyść byków, powodując wzrost cen w szybkim tempie.

Wprowadzenie Bitcoin do głównego nurtu

Najnowsza uwaga Drapera, że ​​Lightning Network będzie tym, co pozwoli Bitcoinowi wznieść się na wyższy poziom, przypomina komentarze wypowiedziane przez jego pro-kryptograficznych rówieśników z Doliny Krzemowej.

Przemawiając do giełdy kryptowalut SFOX w wywiadzie na początku tego roku, Samson Mow, dyrektor ds. Strategii w Blockstream, zauważył, że Lightning Network będzie rozwiązaniem „kryzysu tożsamości” Bitcoina:

„Powinieneś dokonywać płatności przez Lightning Network, ponieważ jest to natychmiastowe i prawie bezpłatne. Do tego został zaprojektowany. Wszystko jest zaprojektowane w innym celu. Bitcoin został zaprojektowany do rozliczania i transferu bogactwa… Lightning został zaprojektowany do szybkich i tanich płatności. ”

Rzeczywiście, w tej chwili Bitcoin jest praktycznie bezużyteczny jako waluta dla milionów ludzi na całym świecie, ze względu na dziesięciominutowy czas blokowania, niską maksymalną wydajność przejścia i niespójne opłaty (chociaż opłaty mogą czasami wynosić poniżej 0,10 USD)..

Sieć Lightning, jeśli spełni oczekiwania, pokaże głównym konsumentom prawdziwą moc technologii blockchain, oferując skutecznie bezpłatne, natychmiastowe i bardziej prywatne płatności na całym świecie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map