Recenzja Monfex

Monfex to giełda do handlu kryptowalutami. Wyróżnia się na tle innych giełd oferując dźwignię do 50 razy. Minimalna wielkość transakcji to zaledwie 0,01 BTC, a na platformie można handlować 12 monetami. Prowizje to zaledwie 0,075 procent.

Monfex reklamuje liczne cechy i cechy, które wyróżniają go na tle konkurencji. Dostępnych jest bardzo rozsądna liczba transakcji, z opcją handlu 12 monetami i zajmowaniem pozycji długich lub krótkich. Możesz także handlować w stosunku do USD i mieć dźwignię finansową do 50 razy.

Platforma zapewnia również bezpieczeństwo Twoich środków, ponieważ depozyty są przechowywane w chłodni. Chłodnia zawiera również wiodące w branży środki bezpieczeństwa.

Recenzja Monfex

Odwiedź Monfex

Platforma jest opłacalna. Monfex oferuje najniższe prowizje w branży oprócz wąskich spreadów.

Rozpoczęcie handlu na Monfex jest również proste, co dodatkowo zachęca do przyjęcia. Proces zakładania konta i wpłacania środków, abyś mógł handlować, może z łatwością zająć mniej niż minutę.

Monfex jest również bardzo przyjazny dla użytkownika i najnowocześniejszy, obsługujący zarówno urządzenia mobilne, jak i stacjonarne. W tamtych czasach zespół wsparcia jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok.

Jakie instrumenty handlowe oferuje Monfex?

Jak wspomniano, Monfex umożliwia handel 12 różnymi instrumentami, z których wszystkie są w relacji do USD. Należą do nich Bitcoin, Ripple, Ethereum, EOS, Dash, Bitcoin Cash i Litecoin. Inne instrumenty to Zcash, Ethereum Classic, OmiseGo, NEO i Monero.

Aby wyświetlić informacje o którymkolwiek z instrumentów, po prostu przejdź do zakładki Instrumenty w głównym menu nawigacyjnym Monfex. Dla każdego instrumentu zobaczysz nazwę i symbol instrumentu. Ta strona wyświetla również bieżącą dźwignię finansową, prowizję, stawki finansowania dla długich i krótkich oraz godziny handlu. Zobaczysz również minimalną wielkość transakcji, limit pozycji, długość kontraktu i maksymalną liczbę transakcji.

Instrumenty handlowe Monfex

Prowizje Monfex & Spready

Możliwość oferowania tak niskich prowizji i wąskich spreadów wynika z relacji Monfex. Platforma współpracuje z niektórymi z najważniejszych firm zajmujących się handlem kryptowalutami. Firmy te zapewniają Monfex dużą płynność i ceny. Monfex następnie przekazuje te korzyści swoim klientom. W ten sposób firmy zajmujące się handlem kryptowalutami Monfex współpracują z dodatkowymi przepływami handlowymi. Jednocześnie klienci Monfex otrzymują produkt o jakości instytucjonalnej.

Jak zacząć handlować z Monfex?

Aby rozpocząć handel z Monfex, po prostu otwórz konto i zasil je. Otwarcie konta zajmuje tylko około 15 sekund. Finansowanie odbywa się za pomocą Bitcoin. Podczas otwierania konta będziesz musiał podać kilka podstawowych informacji. Obejmuje to Twoje imię i nazwisko, adres e-mail i kraj zamieszkania. Będziesz także musiał utworzyć bezpieczne hasło.

Rejestracja konta Monfex

Proces handlu z Monfex jest również bardzo prosty. Zaczynasz od wybrania monety, którą planujesz sprzedać lub kupić. Wprowadzasz ułamek ceny monety, aby wejść do transakcji.

Stamtąd będziesz zarabiać lub tracić pieniądze w taki sam sposób, jak gdybyś faktycznie trzymał monetę. Dzięki dźwigni potrzebujesz tylko ułamka wartości monety. Zwiększa to potencjalne zyski, ale wiąże się również ze wzrostem potencjalnego ryzyka.

Ekran handlu Monfex

Rodzaje zamówień

Monfex oferuje zlecenia oczekujące i rynkowe. Zlecenia rynkowe używają bieżącej ceny rynkowej. W szczególności zapewniają najlepszą obecnie dostępną cenę. Aby skorzystać z tego rodzaju transakcji, wystarczy określić wielkość zamówienia i wybrać opcję kupna lub sprzedaży.

Zlecenia oczekujące oferują więcej opcji i są realizowane po wybranej przez Ciebie cenie w przyszłości. Możesz wybrać limit kupna, stop kupna, limit sprzedaży lub stop sprzedania. Aby dokonać tego rodzaju transakcji, wybierz opcję Limit lub Stop w typie zlecenia. Wybierz rozmiar i cenę zamówienia, a następnie wybierz kup lub sprzedaj.

Jak to działa

Jak zamknąć pozycję na Monfex?

Monfex umożliwia częściowe lub całkowite zamknięcie pozycji. W przypadku obu działań przejdź do zestawu narzędzi handlowych. Jeśli chcesz całkowicie zamknąć pozycję, wybierz opcję Zamknij do końca w prawo. Lub przejdź do okna dialogowego modyfikacji pozycji i wybierz Zamknij # [identyfikator pozycji]. Aby częściowo zamknąć transakcję, przejdź do okna dialogowego modyfikacji pozycji i wybierz opcję Częściowe zamknięcie # [identyfikator pozycji].

Możesz również ustawić stop-loss, aby automatycznie zamknąć transakcję w określonym momencie. Jest to zawsze zalecane, ponieważ pozwala zminimalizować ryzyko. Lub możesz ustawić Take Profit, aby automatycznie zamknąć pozycję.

Jak przeglądasz zamówienia na Monfex?

Aby zobaczyć swoje aktualne pozycje i saldo, spójrz na okno podsumowania konta po lewej stronie. Pokaże saldo, pływające P.&L, Marża i Wolny margines.

Co powinieneś wiedzieć o kontraktach?

Handlując z Monfex, powinieneś być świadomy różnych ofert kontraktowych. Jest 12 monet, z których wszystkie oferują kontrakty w porównaniu do USD. Wszystkie można kupić lub sprzedać. Ciesz się dźwignią nawet 50x.

Umowy mogą być podzielne. W ten sposób możesz handlować 0,1 Bitcoinem lub pełnym 1 Bitcoinem. Kontrakty na Monfex nigdy nie wygasają. Zamiast tego są wieczne.

Aby zrekompensować dodatkowe ryzyko związane z handlem z dźwignią, Monfex gwarantuje, że nigdy nie stracisz więcej środków niż wpłaciłeś na swoje konto.

Dodatkowo prowizje wynoszą zaledwie 0,075 procent przy bardzo niskich spreadach. Monfex ma dużą płynność. Zwykle szczyt książki to około 2 BTC, a za nimi 100 monet.

Jakie opłaty pobiera Monfex?

Prowizja za handel Bitcoinem wynosi 0,075 procent. Jest to 0,15 procent dla Ethereum, Ripple, Litecoin i Bitcoin Cash. Pozostałe instrumenty mają prowizję w wysokości 0,20 proc.

Stopa finansowania dla długich lub krótkich transakcji wynosi -0,068 procent.

Co jeszcze powinieneś wiedzieć o warunkach handlu na Monfex?

Minimalna wielkość transakcji dla instrumentów wynosi 0,01, 0,10, 1,0, 10,00 lub 100 000 lotów, w zależności od aktywa. Możesz zobaczyć konkretne minimum dla wybranego zasobu na stronie Instrument. Niezależnie od instrumentu limit pozycji wynosi 50 000 USD i maksymalnie 200 transakcji. Handel jest dostępny 24/7 dla wszystkich instrumentów.

Jak zasilasz swoje konto Monfex?

Zasilenie konta Monfex jest proste, za pośrednictwem platformy internetowej lub wersji mobilnej. Monfex ma krótki samouczek wideo opisujący proces lub możesz przeczytać instrukcje. Pamiętaj, że finansowanie musi odbywać się za pomocą Bitcoin. Minimalna kwota finansowania to 0,001 BTC. Oznacza to, że będziesz musiał kupić BTC, jeśli jeszcze ich nie masz.

Proces zasilania Twojego konta Monfex obejmuje zdeponowanie Bitcoinów na unikalny adres depozytowy dla Twojego konta. Jest to unikalny adres, który jest generowany automatycznie po utworzeniu konta w Monfex. Jak tylko wyślesz BTC na adres, otrzymasz saldo konta w odpowiedniej wysokości.

Depozyty Monfex

Aby rozpocząć ten proces, zaloguj się na swoje konto. Przejdź do prawego górnego rogu strony i wybierz Wpłać. Otworzy się okno z adresem wpłaty. Pojawia się zarówno jako kod QR, jak i jako ciąg liter i cyfr z opcją kopiowania. Będziesz musiał wprowadzić ten adres do swojego portfela kryptowalut. Skorzystaj z funkcji wysyłania lub płatności w portfelu Bitcoin, aby wysłać kwotę Bitcoin, którą chcesz zdeponować na swoim koncie Monfex. Upewnij się, że poprawnie skopiowałeś adres portfela, ponieważ wszystkie transakcje Bitcoin są ostateczne. Jeśli wyślesz go na zły adres, nie można tego cofnąć.

Będziesz musiał poczekać, aż sieć Bitcoin przetworzy transakcję, zanim środki pojawią się na Twoim koncie Monfex. Zwykle zajmuje to mniej niż pół godziny. Monfex nie pobiera opłaty depozytowej. Sieć Bitcoin pobierze jednak niewielką opłatę transakcyjną.

Po zdeponowaniu środków Monfex automatycznie przeniesie Bitcoin do chłodni. Jest to dodatkowy środek bezpieczeństwa mający na celu ochronę funduszy klientów.

Wypłaty z konta Monfex

Aby wypłacić środki, po zalogowaniu się na swoje konto przejdź do prawego górnego rogu strony. Wybierz Wypłać. Zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiego formularza, w tym o wpisanie kwoty i adresu portfela. Jeszcze raz pamiętaj, że wszystkie transakcje Bitcoin są ostateczne, więc upewnij się, że poprawnie wprowadziłeś adres portfela. Monfex może potrzebować do 24 godzin na przetworzenie wypłaty. Monfex nie pobiera żadnych opłat za wypłatę, ale sieć Bitcoin pobiera niewielką opłatę transakcyjną.

Wypłaty Monfex

Czy Monfex jest bezpieczny?

Jak wspomniano, Monfex przechowuje środki klientów w chłodni, aby zapobiec włamaniom. Uzupełnieniem tej chłodni są wiodące w branży środki bezpieczeństwa. Monfex oferuje również i zdecydowanie zachęca do korzystania z uwierzytelniania dwuskładnikowego jako dodatkowej warstwy bezpieczeństwa.

Monfex zapewnia również, że klienci mogą cieszyć się przejrzystością związaną z ich funduszami dla większego spokoju ducha. Obejmuje to możliwość dostępu do wyciągów i raportów z konta w dowolnym momencie. Istnieje również możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie. Odbywa się to po prostu poprzez wypełnienie podstawowego formularza online. Nie ma również żadnych opłat za wypłatę.

Edukacja Monfex

Monfex wykonuje bardzo dobrą robotę w zakresie edukacji klientów swojego domu maklerskiego. Dotyczy to zarówno sekcji Zasoby, jak i poza nią. Na stronie Instrumenty znajdziesz podstawowe informacje dotyczące warunków handlowych. Znajduje się tam sekcja zatytułowana Definicje i zasady. Zawiera definicje najważniejszych terminów związanych z handlem kryptowalutami, wraz z przykładami każdego z nich.

Poniżej znajdują się również przykłady handlu. To bardzo miły akcent, który może być bardzo pomocny dla początkujących traderów. Istnieją oddzielne przykłady dochodowych transakcji krótkich i długich. Są też przykłady przegranych. Obejmują one długą pozycję z likwidacją lub krótką pozycję, która ma regularne wyjście. Dla każdego przykładu Monfex przedstawia w zarysie założenia, a także wyniki, pokazując niezbędne obliczenia.

W sekcji Zasoby w sekcji Poradniki można znaleźć przewodnik dotyczący kupowania Bitcoinów. Główną sekcją dla osób poszukujących podstawowej wiedzy jest Crypto Knowledgebase, również w Resources. Ta sekcja obejmuje szereg tematów, takich jak sposób, w jaki uwierzytelnianie dwuskładnikowe chroni portfel kryptograficzny. Wyjaśnia również wybór między portfelami na zimno a na gorąco. Istnieją również przewodniki po stabilnych monetach, wydobywaniu bitcoinów, hard forkach i ICO.

Akademia handlowa

Aby uzupełnić powyższe zasoby edukacyjne, Monfex ma również Akademię handlową, również w ramach zasobów. Ta sekcja poświęcona jest nauczaniu klientów handlu kryptowalutami, w tym tworzenia strategii. Istnieje kilka przewodników, takich jak handel kryptowalutami krótkimi lub wieczystymi kontraktami futures na kryptowaluty. Istnieją również informacje na temat korzystania z dźwigni finansowej, handlu kryptowalutami w porównaniu z krypto-instrumentami pochodnymi oraz zarządzania ryzykiem. Zaletą tej sekcji jest to, że jest ona dostępna dla każdego. Nie jest wymagane logowanie, aby uzyskać dostęp do sekcji Zasoby.

Akademia handlowa

Jeśli odwiedzisz stronę Zasoby, a następnie Poradniki, znajdziesz informacje na temat korzystania z Monfex. Istnieją samouczki dotyczące korzystania z aplikacji mobilnej oraz platformy internetowej. Znajdziesz tam również poradnik dotyczący zasilenia konta.

Analiza ekspercka

Jeśli przejdziesz do sekcji Zasoby w Monfex i odwiedzisz bloga, znajdziesz eksperckie analizy. Blog zawiera cotygodniowe analizy techniczne i fundamentalne. Analizy te są doskonałym źródłem informacji dla klientów, którzy chcą przeprowadzić badania przed utworzeniem strategii handlowej.

Wiadomości rynkowe

Na blogu znajdziesz również szereg nowości rynkowych. W tym miejscu Monfex publikuje artykuły wyjaśniające wiadomości, które mogą wpływać na ceny kryptowalut. Obejmuje również wprowadzenie ważnych monet kryptograficznych. Na blogu znajdziesz również informacje o ważnych aktualizacjach Monfex.

Wniosek

Monfex to platforma handlowa, która pozwala klientom handlować kryptowalutami dla zysku. W chwili pisania tego tekstu dostępnych jest 12 różnych monet do handlu, każda z nich w porównaniu do USD. Platforma jest prosta w obsłudze i zawiera również szereg zasobów edukacyjnych. Te zasoby pomagają uczynić go użytecznym na wszystkich poziomach umiejętności.

Sama platforma jest łatwa do zarejestrowania i rozpoczęcia handlu w ciągu kilku minut od wysłania depozytu Bitcoin, nie ma KYC zaangażowanego w rozpoczęcie handlu. Platforma oferuje wysoką dźwignię finansową i niskie prowizje oraz wąskie spready.

Monfex nie jest obecnie dostępny dla klientów w USA.

Odwiedź Monfex

Monfex

src = “~ images \ monfex-exchange-review-cryptocurrency-trading-with-50x-leverage.gif”

alt = “Recenzja Monfex”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 8

Łatwość użycia

9,0 / 10

Reputacja

8.0 / 10

Opłaty

8.0 / 10

Obsługa klienta

8.0 / 10

Metody Płatności

7,0 / 10

Plusy

  • Prosty interfejs handlowy
  • Wysoka dźwignia
  • Łatwa konfiguracja konta
  • Niskie prowizje
  • Wąskie spready

Cons

  • Tylko płatności Bitcoin
  • Tylko 12 monet do handlu
  • Brak klientów z USA

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"Monfex","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2019 \ / 03 \ /monfex-review.gif","opis":"Monfex to giełda do handlu kryptowalutami. Wyróżnia się na tle innych giełd oferując dźwignię do 50 razy. Minimalna wielkość transakcji to zaledwie 0,01 BTC, a na platformie można handlować 12 monetami. Prowizje to zaledwie 0,075 procent. Monfex reklamuje liczne cechy i cechy, które go wyróżniają…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"8.00"},"Nazwa":"Monfex","reviewBody":"Monfex to giełda do handlu kryptowalutami. Wyróżnia się na tle innych giełd oferując dźwignię do 50 razy. Minimalna wielkość transakcji to zaledwie 0,01 BTC, a na platformie można handlować 12 monetami. Prowizje to zaledwie 0,075 procent. \ R \ n \ r \ nMonfex reklamuje liczne funkcje i cechy, które wyróżniają go na tle konkurencji. Dostępnych jest bardzo rozsądna liczba transakcji, z opcją handlu 12 monetami i zajmowaniem pozycji długich lub krótkich. Możesz także handlować w stosunku do USD i mieć nawet 50-krotną dźwignię. \ R \ n \ r \ n Platforma zapewnia również bezpieczeństwo Twoich środków, ponieważ depozyty są przechowywane w chłodni. Chłodnia zawiera również wiodące w branży środki bezpieczeństwa. \ R \ n \ r \ n \ r \ nOdwiedź Monfex \ r \ nPlatforma jest opłacalna. Monfex oferuje najniższe prowizje w branży oprócz wąskich spreadów. \ R \ n \ r \ nRozpoczęcie handlu na Monfex jest również proste, co dodatkowo zachęca do przyjęcia. Proces zakładania konta i wpłacania środków, abyś mógł handlować, może z łatwością zająć mniej niż minutę. \ R \ n \ r \ nMonfex jest również bardzo przyjazny dla użytkownika i najnowocześniejszy, obsługuje zarówno urządzenia mobilne i pulpit. W tamtych czasach zespół wsparcia jest dostępny 24 \ / 7 każdego dnia w roku. \ R \ nJakie instrumenty handlowe oferuje Monfex? \ R \ nJak wspomniano, Monfex umożliwia handel 12 różnymi instrumentami, z których wszystkie są w porównaniu z USD. Należą do nich Bitcoin, Ripple, Ethereum, EOS, Dash, Bitcoin Cash i Litecoin. Inne instrumenty to Zcash, Ethereum Classic, OmiseGo, NEO i Monero. \ R \ n \ r \ nAby wyświetlić informacje o dowolnym instrumencie, po prostu przejdź do zakładki Instrumenty w głównym menu nawigacyjnym Monfex. Dla każdego instrumentu zobaczysz nazwę i symbol instrumentu. Ta strona wyświetla również bieżącą dźwignię finansową, prowizję, stawki finansowania dla długich i krótkich oraz godziny handlu. Zobaczysz również minimalną wielkość transakcji, limit pozycji, długość kontraktu i maksymalną liczbę transakcji. \ R \ n \ r \ n \ r \ n Prowizje Monfex & Spready \ r \ n \ r \ nMożliwość oferowania tak niskich prowizji i wąskich spreadów pochodzi z relacji firmy Monfex. Platforma współpracuje z niektórymi z najważniejszych firm zajmujących się handlem kryptowalutami. Firmy te zapewniają Monfex dużą płynność i ceny. Monfex następnie przekazuje te korzyści swoim klientom. W ten sposób firmy zajmujące się handlem kryptowalutami Monfex współpracują z dodatkowymi przepływami handlowymi. Jednocześnie klienci Monfex otrzymują produkt klasy instytucjonalnej. \ R \ nJak zacząć handlować z Monfex? \ R \ nAby rozpocząć handel z Monfex, wystarczy otworzyć konto i zasilić je. Otwarcie konta zajmuje tylko około 15 sekund. Finansowanie odbywa się za pomocą Bitcoin. Podczas otwierania konta będziesz musiał podać kilka podstawowych informacji. Obejmuje to Twoje imię i nazwisko, adres e-mail i kraj zamieszkania. Będziesz także musiał stworzyć bezpieczne hasło. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nProces handlu z Monfex jest również bardzo prosty. Zaczynasz od wybrania monety, którą planujesz sprzedać lub kupić. Wprowadzasz ułamek ceny monety, aby wejść do transakcji. \ R \ n \ r \ n Stamtąd będziesz zarabiać lub tracić pieniądze w taki sam sposób, jak gdybyś faktycznie trzymał monetę. Dzięki dźwigni wystarczy ułamek wartości monety. Zwiększa to potencjalne zyski, ale wiąże się również ze wzrostem potencjalnego ryzyka. \ R \ n \ r \ n \ r \ nRodzaje zamówień \ r \ nMonfex oferuje zlecenia oczekujące i zlecenia rynkowe. Zlecenia rynkowe używają bieżącej ceny rynkowej. W szczególności zapewniają najlepszą obecnie dostępną cenę. Aby skorzystać z tego rodzaju transakcji, wystarczy określić wielkość zamówienia i wybrać opcję kupna lub sprzedaży. \ R \ n \ r \ n Zlecenia oczekujące oferują więcej opcji i są realizowane po wybranej cenie w przyszłości. Możesz wybrać limit kupna, stop kupna, limit sprzedaży lub stop sprzedania. Aby dokonać tego rodzaju transakcji, wybierz opcję Limit lub Stop w typie zlecenia. Wybierz rozmiar i cenę zamówienia, a następnie wybierz opcję kup lub sprzedaj. \ R \ n \ r \ n \ r \ nJak zamknąć pozycję na Monfex? \ R \ nMonfex umożliwia częściowe lub całkowite zamknięcie pozycji. W przypadku obu działań przejdź do zestawu narzędzi handlowych. Jeśli chcesz całkowicie zamknąć pozycję, wybierz opcję Zamknij do końca w prawo. Lub przejdź do okna dialogowego modyfikacji pozycji i wybierz Zamknij # [identyfikator pozycji]. Aby częściowo zamknąć transakcję, przejdź do okna dialogowego modyfikacji pozycji i wybierz opcję Częściowe zamknięcie # [identyfikator pozycji]. \ R \ n \ r \ nMożesz również ustawić stop-loss, aby automatycznie zamknąć transakcję w określonym momencie. Jest to zawsze zalecane, ponieważ pozwala zminimalizować ryzyko. Lub możesz ustawić Take Profit, aby automatycznie zamknąć pozycję. \ R \ nJak przeglądasz zamówienia na Monfex? \ R \ nAby zobaczyć swoje aktualne pozycje i saldo, spójrz na okno podsumowania konta po lewej stronie strony. Pokaże saldo, pływające P.&L, Marża i Wolny margines. \ R \ nCo powinieneś wiedzieć o kontraktach? \ R \ nKiedy handlujesz z Monfex, powinieneś być świadomy różnych ofert kontraktów. Jest 12 monet, z których wszystkie oferują kontrakty w porównaniu do USD. Wszystkie można kupić lub sprzedać. Ciesz się dźwignią nawet 50x. \ R \ n \ r \ nKontrakty mogą być podzielne. W ten sposób możesz handlować 0,1 Bitcoinem lub pełnym 1 Bitcoinem. Kontrakty na Monfex nigdy nie wygasają. Zamiast tego są one wieczne. \ R \ n \ r \ nAby zrekompensować dodatkowe ryzyko związane z handlem z dźwignią, Monfex gwarantuje, że nigdy nie stracisz więcej środków niż wpłaciłeś na swoje konto. \ R \ n \ r \ nDodatkowo prowizje wynoszą zaledwie 0,075% przy bardzo wąskich spreadach. Monfex ma dużą płynność. Zwykle szczyt książki to około 2 BTC, a za nim 100 monet. \ R \ nJakie opłaty pobiera Monfex? \ R \ nProwizja za handel bitcoinami wynosi 0,075%. Jest to 0,15 procent dla Ethereum, Ripple, Litecoin i Bitcoin Cash. Pozostałe instrumenty mają prowizję w wysokości 0,20 procent. \ R \ n \ r \ nStawka finansowania dla transakcji długich lub krótkich wynosi -0,068 procent. \ R \ nCo jeszcze należy wiedzieć o warunkach handlu na Monfex? \ R \ nMinimalna wielkość transakcji dla instrumentów wynosi 0,01, 0,10, 1,0, 10,00 lub 100 000 lotów, w zależności od aktywów. Możesz zobaczyć konkretne minimum dla wybranego zasobu na stronie Instrument. Niezależnie od instrumentu limit pozycji wynosi 50 000 USD i maksymalnie 200 transakcji. Handel jest dostępny 24 \ / 7 dla wszystkich instrumentów. \ R \ nJak zasilasz swoje konto Monfex? \ R \ nZasilanie konta Monfex jest proste, za pośrednictwem platformy internetowej lub wersji mobilnej. Monfex ma krótki samouczek wideo opisujący proces lub możesz przeczytać instrukcje. Pamiętaj, że finansowanie musi odbywać się za pomocą Bitcoin. Minimalna kwota finansowania to 0,001 BTC. Oznacza to, że będziesz musiał kupić BTC, jeśli jeszcze ich nie masz. \ R \ n \ r \ nProces finansowania Twojego konta Monfex obejmuje zdeponowanie Bitcoinów na unikalny adres depozytowy dla Twojego konta. Jest to unikalny adres, który jest generowany automatycznie po utworzeniu konta w Monfex. Jak tylko wyślesz BTC na adres, otrzymasz saldo konta o odpowiedniej wysokości. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nAby rozpocząć ten proces, zaloguj się na swoje konto. Przejdź do prawego górnego rogu strony i wybierz Wpłać. Otworzy się okno z adresem wpłaty. Pojawia się zarówno jako kod QR, jak i jako ciąg liter i cyfr z opcją kopiowania. Będziesz musiał wprowadzić ten adres do swojego portfela kryptowalut. Skorzystaj z funkcji wysyłania lub płatności w portfelu Bitcoin, aby wysłać kwotę Bitcoin, którą chcesz zdeponować na swoim koncie Monfex. Upewnij się, że poprawnie skopiowałeś adres portfela, ponieważ wszystkie transakcje Bitcoin są ostateczne. Jeśli wyślesz ją na zły adres, nie będzie możliwości cofnięcia tego. \ R \ n \ r \ nMusisz zaczekać, aż sieć Bitcoin przetworzy transakcję, zanim środki pojawią się na Twoim koncie Monfex. Zwykle zajmuje to mniej niż pół godziny. Monfex nie pobiera opłaty depozytowej. Sieć Bitcoin pobierze jednak niewielką opłatę transakcyjną. \ R \ n \ r \ nPo zdeponowaniu środków Monfex automatycznie przeniesie Bitcoin do chłodni. Jest to dodatkowy środek bezpieczeństwa mający na celu ochronę środków klientów. \ R \ nWypłaty z konta Monfex \ r \ n \ r \ nAby wypłacić środki, przejdź do prawego górnego rogu strony po zalogowaniu się na swoje konto. Wybierz Wypłać. Zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiego formularza, w tym o wpisanie kwoty i adresu portfela. Jeszcze raz pamiętaj, że wszystkie transakcje Bitcoin są ostateczne, więc upewnij się, że poprawnie wprowadziłeś adres portfela. Monfex może potrzebować do 24 godzin na przetworzenie wypłaty. Monfex nie pobiera żadnych opłat za wypłatę, ale sieć Bitcoin pobiera niewielką opłatę transakcyjną. \ R \ n \ r \ n \ r \ nCzy Monfex Safe? \ R \ n \ r \ nJak wspomniano, Monfex przechowuje środki klientów w chłodnia, aby zapobiec włamaniom. Uzupełnieniem tej chłodni są wiodące w branży środki bezpieczeństwa. Monfex oferuje również i zdecydowanie zachęca do korzystania z uwierzytelniania dwuskładnikowego w celu zapewnienia dodatkowej warstwy bezpieczeństwa. \ R \ n \ r \ nMonfex zapewnia również klientom przejrzystość związaną ze swoimi funduszami w celu zwiększenia spokoju ducha. Obejmuje to możliwość dostępu do wyciągów i raportów z konta w dowolnym momencie. Istnieje również możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie. Odbywa się to po prostu poprzez wypełnienie podstawowego formularza online. Nie ma również żadnych opłat za wypłatę. \ R \ nMonfex Education \ r \ nMonfex wykonuje bardzo dobrą robotę pod względem zapewniania edukacji klientom swojego biura maklerskiego. Dotyczy to zarówno sekcji Zasoby, jak i poza nią. Na stronie Instrumenty znajdziesz podstawowe informacje dotyczące warunków handlowych. Znajduje się tam sekcja zatytułowana Definicje i zasady. Zawiera definicje najważniejszych terminów związanych z handlem kryptowalutami, wraz z przykładami każdego z nich. \ R \ n \ r \ nPoniżej znajdują się także przykłady handlu. To bardzo miły akcent, który może być bardzo pomocny dla początkujących traderów. Istnieją oddzielne przykłady dochodowych transakcji krótkich i długich. Są też przykłady przegranych. Obejmują one długą pozycję z likwidacją lub krótką pozycję, która ma regularne wyjście. Dla każdego przykładu Monfex przedstawia założenia i wyniki, pokazując niezbędne obliczenia. \ R \ n \ r \ nW sekcji Samouczki w Zasobach można znaleźć przewodnik dotyczący kupowania Bitcoinów. Główną sekcją dla osób poszukujących podstawowej wiedzy jest Crypto Knowledgebase, również w Resources. Ta sekcja obejmuje szereg tematów, takich jak sposób, w jaki uwierzytelnianie dwuskładnikowe chroni portfel kryptograficzny. Wyjaśnia również wybór między portfelami na zimno a na gorąco. Istnieją również przewodniki po stabilnych monetach, wydobywaniu bitcoinów, hard forkach i ICO. \ R \ nTrading Academy \ r \ n \ r \ nAby uzupełnić powyższe zasoby edukacyjne, Monfex ma również Akademię handlową, również w ramach zasobów. Ta sekcja poświęcona jest nauczaniu klientów handlu kryptowalutami, w tym tworzenia strategii. Istnieje kilka przewodników, takich jak handel kryptowalutami krótkimi lub wiecznymi kontraktami futures na kryptowaluty. Istnieją również informacje na temat korzystania z dźwigni finansowej, handlu kryptowalutami w porównaniu z krypto-instrumentami pochodnymi oraz zarządzania ryzykiem. Zaletą tej sekcji jest to, że jest ona dostępna dla każdego. Nie jest wymagane logowanie, aby uzyskać dostęp do sekcji Zasoby. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nJeśli odwiedzisz stronę Zasoby, a następnie Samouczki, znajdziesz informacje na temat korzystania z Monfex. Istnieją samouczki dotyczące korzystania z aplikacji mobilnej oraz platformy internetowej. Znajdziesz tam również samouczek dotyczący zasilenia konta. \ R \ n Analiza eksperta \ r \ nJeśli przejdziesz do sekcji Zasoby w Monfex i odwiedzisz bloga, znajdziesz ekspertyzę. Blog zawiera cotygodniowe analizy techniczne i fundamentalne. Analizy te są doskonałym źródłem informacji dla klientów, którzy chcą przeprowadzić badania przed utworzeniem strategii handlowej. \ R \ nWiadomości rynkowe \ r \ nW ramach tego bloga znajdziesz również szereg wiadomości rynkowych. W tym miejscu Monfex publikuje artykuły wyjaśniające wiadomości, które mogą wpływać na ceny kryptowalut. Obejmuje również wprowadzenie ważnych monet kryptograficznych. Na blogu znajdziesz również informacje o ważnych aktualizacjach Monfex. \ R \ nWnioski \ r \ nMonfex to platforma handlowa, która pozwala klientom handlować kryptowalutami dla zysku. W chwili pisania tego tekstu dostępnych jest 12 różnych monet do handlu, każda z nich w porównaniu do USD. Platforma jest prosta w obsłudze i zawiera również szereg zasobów edukacyjnych. Te zasoby pomagają uczynić ją użyteczną dla wszystkich poziomów umiejętności. \ R \ n \ r \ n Sama platforma jest łatwa do zarejestrowania i rozpoczęcia handlu w ciągu kilku minut od wysłania depozytu Bitcoin, nie ma KYC zaangażowanego w rozpoczęcie handlu. Platforma oferuje wysoką dźwignię, niskie prowizje i wąskie spready. \ R \ n \ r \ nMonfex nie jest obecnie dostępny dla klientów w USA. \ R \ nOdwiedź Monfex","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"},"Data opublikowania":"2019-03-26"}}