Recenzja Ternion: Giełda kryptowalut z opcjami Fiat i handlem marżą

Recenzja Ternion Exchange

Ternion Exchange to giełda kryptowalut, która ma wiele opcji do zaoferowania na swoim talerzu.

W przeciwieństwie do niektórych giełd, które koncentrują się wyłącznie na jednym aspekcie handlu kryptowalutami, takich jak lewarowany handel z depozytem zabezpieczającym, Ternion Exchange obejmuje obie bazy z opcjami fiat i depozytami kryptowalut.

Posiadają licencję w Estonii i oferują pełną kompatybilność z lokatami fiat i wypłaty.

Obecnie istnieje wiele giełd kryptowalut. Świat kryptowalut szybko się rozwija. Jeśli szukasz giełdy, która zapewni Ci możliwości zarabiania zarówno na handlu z dostawą, jak i na handlu z depozytem zabezpieczającym, warto dowiedzieć się więcej o Ternion Exchange.

Zanim zdecydujesz, w jaki sposób chcesz korzystać z giełdy, dobrze jest zrozumieć różnicę między wymianą monet a handlem z marżą w celu osiągnięcia zysku. Przyjrzymy się wszystkim sposobom handlu kryptowalutami, ale najpierw przyjrzyjmy się giełdzie Ternion.

Strona internetowa TernionStrona internetowa Ternion

Wymiana Ternion

Najbardziej podstawowym sposobem kupowania kryptowalut jest to, co Ternion Exchange nazywa Deliverable Trading.

Możesz zdeponować walutę fiducjarną lub kryptowaluty, a następnie handlować bezpośrednio z innymi właścicielami kryptowalut, aby uzyskać tokeny, które chciałbyś posiadać. Łatwo jest zdeponować walutę fiducjarną za pośrednictwem SWIFT lub SEPA, a nawet karty kredytowej, a następnie zacząć składać portfel kryptowalut.

Jeśli chcesz spekulować na temat zmian cen tokenów, Ternion Exchange oferuje również obrót lewarowany. Korzystając z dźwigni finansowej, odkładasz niewielką ilość waluty fiducjarnej lub kryptowalut, a następnie używasz znacznie większej ilości pieniędzy do handlu.

Celem handlu lewarowanego jest osiągnięcie znacznie większego zwrotu przy użyciu większej ilości pieniędzy niż posiadasz i odkładanie zysków z pozycji. Na przykład, jeśli masz tylko 500 USD, ale chcesz handlować z pozycją o wartości 10000 USD, handel lewarowany pozwoli Ci to zrobić.

Dostarczalny handel

Deliverable Trading ma sens dla każdego, kto chce inwestować w kryptowaluty na dłuższą metę. Kiedy kupujesz lub sprzedajesz tokeny za pomocą platformy Deliverable Trading Ternion Exchange, będziesz ograniczony do korzystania ze środków, które masz zdeponowane na giełdzie i nic więcej.

Ternion Exchange nie kupuje ani nie sprzedaje bezpośrednio żadnych aktywów. Zamiast tego giełda działa jako izba rozrachunkowa dla transakcji między przedsiębiorcami. Zasoby cyfrowe, które kupujesz na Ternion, otrzymasz klucze prywatne do tokenów lub możliwość wypłaty waluty fiducjarnej za pośrednictwem SWIFT lub SEPA.

Handel internetowyInternetowy interfejs handlowy Ternion

Jeśli planujesz korzystać z waluty fiducjarnej w Ternion, będziesz musiał przejść proces weryfikacji tożsamości, z którego korzysta każda renomowana giełda obsługująca waluty fiducjarne. Wszystkie dane klienta są dokładnie zaszyfrowane. Najczęściej weryfikacja trwa do 30 minut.

W przypadku transakcji wymiany kryptowalut proces wycofywania zasobów cyfrowych jest bardzo prosty. Po zakupie tokenów i potwierdzeniu transakcji możesz przenieść je do dowolnego posiadanego portfela sprzętowego lub programowego.

Handel marżą

Jeśli chcesz spekulować na temat kierunku cen tokenów, ale nie musisz mieć dostarczonego rzeczywistego krypto, którym handlujesz, najlepszym rozwiązaniem jest handel z depozytem zabezpieczającym. Ternion Exchange umożliwia handlowcom korzystanie z dźwigni finansowej do 100x na niektórych parach tokenów, co oznacza, że ​​możesz użyć 100-krotności kwoty pieniędzy, które masz na swoim koncie.

Rzeczywista wysokość dźwigni finansowej, którą można wykorzystać na danej parze tokenów, będzie się różnić i niekoniecznie jest to mądry pomysł, aby użyć dźwigni 100x (więcej na ten temat poniżej). Handel z depozytem zabezpieczającym jest również znacznie łatwiejszy do zakwalifikowania, ponieważ inwestorzy, którzy nie muszą wpłacać ani wypłacać waluty fiducjarnej, muszą podać tylko podstawowe informacje, aby rozpocząć handel.

Ternion Exchange oferuje również szereg platform transakcyjnych. Jest to świetna funkcja i naprawdę wyróżnia firmę spośród innych giełd, które zmuszają użytkowników do korzystania z zastrzeżonej platformy handlowej, która może nie być tak łatwa w użyciu, jak platformy standardowe w branży.

Oto platformy transakcyjne oferowane przez Ternion Exchange:

  • Terminal handlu internetowego
  • Mobilny MT5 dla Androida / IOS
  • WEB MT5
  • MT5 dla systemu Windows
  • REST API / WebSocket

Klienci instytucjonalni mogą wybrać następujące platformy:

  • PrimeXM
  • FIXAPI

Dlaczego warto wybrać standardową platformę handlową?

Jeśli nie potrzebujesz jednocześnie obsługiwać wielu zleceń i przeprowadzać dogłębną analizę techniczną wykresów, lepiej jest skorzystać z podstawowego handlu internetowego.

Ale dla profesjonalnych spekulantów zaprojektowano mocniejsze stacje handlowe z wieloma funkcjami. Każdy, kto jest nowy w świecie handlu lewarowanego, może nie wiedzieć zbyt wiele o platformach takich jak MT5.

Do czasu pojawienia się kryptowalut, większość transakcji lewarowanych ograniczała się do FOREX, potem stała się popularna na giełdach, a teraz jest przystosowana również do kryptowalut.

MetaTrader 4MetaTrader

Opłaty za wymianę Ternion

Opłaty za wymianę w Ternion są zgodne z pozostałymi w branży, a dla handlowców z dźwignią finansową są bardziej atrakcyjne niż u brokerów CFD wyłącznie fiat.

Oto niektóre z podstawowych opłat na Ternion Exchange (prosimy o sprawdzenie w firmie aktualnych danych dotyczących opłat):

  • Opłata za znacznik: wymiana płaci 0,03% zlecenia Limit Maker po wykonaniu
  • Opłata Taker: Wymiana pobiera 0,08% za zlecenia Taker
  • Opłaty za swap: Opłaty za swap dotyczą tylko transakcji z depozytem zabezpieczającym na giełdzie i są pobierane cztery razy dziennie o – 00.00, 6.00, 12.00 i 18.00 (UTC)

Wpłaty / wypłaty Fiat podlegają limitom zależnym od poziomu weryfikacji konta. Odwiedź stronę internetową Ternion Exchange dla najnowsze informacje o limitach konta.

Opłaty depozytowe Fiat

Przelew (SEPA) 10 EUR + 0,1%
Przelew bankowy (SWIFT) 30 EUR + 0,1%
VISA / MasterCard 4,5%

Limity

NiesprawdzonyWeryfikacja 1 *Weryfikacja 2
Depozyt fiat: codziennie

miesięczny

Zabroniony 1000 $

7000 $

Nieograniczony
Depozyt kryptograficzny: codziennie

miesięczny

Nieograniczony Nieograniczony Nieograniczony
Wycofanie Fiata: codziennie

miesięczny

Zabroniony 5000 $

25 000 $

Nieograniczony
Wypłata kryptowalut: codziennie

miesięczny

Nieograniczony Nieograniczony Nieograniczony

Wniosek

Ternion Exchange stworzył dobry model biznesowy giełdy, który zaspokoi potrzeby niemal każdego inwestora lub inwestora kryptowalutowego. Płatności fiducjarne są licencjonowane w Estonii, co pomaga nadać im większą wiarygodność niż giełdy, które nie mają żadnej licencji.

Jedną z najlepszych części Ternion jest to, że ma tak wiele opcji dla handlowców na jednym koncie. Obsługuje wpłaty i wypłaty fiducjarne, a także oferuje łatwy dostęp do usługi handlu krypto-krypto. Inwestorzy instytucjonalni mogą również polubić to, że Ternion oferuje szereg profesjonalnych opcji, co nie jest najczęstszą rzeczą, którą można znaleźć na rynkach kryptowalut.

Każdy handlowiec mógł zaprosić znajomych i otrzymać nagrody za pomocą Program partnerski. Nie jest wymagana dodatkowa rejestracja, kody zaproszeń są dostarczane w strefie prywatnej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Ternion Exchange lub założyć konto, odwiedź stronę internetową pod adresem klikając tutaj. Bez względu na to, jakie są Twoje cele inwestycyjne lub spekulacyjne w kryptowaluty, prawdopodobnie Ternion może Ci pomóc.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map