Recenzja CyberGhost VPN: kompletny przewodnik dla początkujących

Recenzja Cyberghost VPN

Założona w 2011 roku, CyberGhost to rumuńska firma oferująca jedną z najlepszych dostępnych usług VPN. Firma kładzie duży nacisk na modele cenowe, wybór serwerów i przyjazną dla użytkownika obsługę z wyjątkowymi dodatkowymi funkcjami.

Z ponad 3600 serwerami w swojej sieci, obejmującymi ponad 58 krajów, CyberGhost pozwala na połączenie do 7 urządzeń na jednym koncie, z VPN obsługującą komputery stacjonarne i urządzenia mobilne dla Androida i Apple.

Jeśli prowadzisz swoją firmę przy użyciu strategii wysokiego ryzyka, takiej jak ogólnodostępne publiczne Wi-Fi, to pytasz o kłopoty. Jednak korzystanie z VPN pomaga zmniejszyć to ryzyko poprzez zabezpieczenie komunikacji.

Recenzja Cyberghost VPN

W tej recenzji przyjrzymy się funkcjom i funkcjonalności CyberGhost. Niezależnie od tego, czy szukasz VPN, aby uzyskać dostęp do witryny, aby uniknąć kierowania geograficznego, czy do przeglądania, ta recenzja dostarczy Ci informacji potrzebnych do podjęcia świadomej decyzji o zakupie.

Odwiedź CyberGhost

CyberGhost VPN w skrócie

Firma CyberGhost
Jurysdykcja Rumunia
Lokalizacje

58 krajów
Bezpłatna wersja próbna

tak
Pliki dziennika

Nie
Torrentowanie tak
Streaming tak

Dlaczego potrzebujesz VPN

Około dekady temu VPN były mało znaną technologią, której nikt tak naprawdę nie rozumiał, jak ważne jest przeglądanie lub pobieranie online. Dopiero niedawne naruszenia prywatności firm i pojawienie się hakerów kradnących dane osobowe ludzi z otwartych sieci Wi-Fi, sprawiły, że ludzie zaczęli uświadamiać sobie znaczenie korzystania z VPN.

Obecnie VPN jest podstawowym narzędziem do surfowania po Internecie. Bez niego równie dobrze możesz iść ulicą nago z okiem byka na piersi. Bezpieczeństwo i prywatność w Internecie są coraz większym problemem wśród osób, które codziennie korzystają z internetu. Zabezpieczenie danych jest niezbędne, jeśli chcesz przejść do trybu online i surfować bez sieci VPN chroniącej Twój I.P. może wpędzić cię w duże kłopoty.

VPN odbija Twój I.P. adres wokół grupy serwerów, nieustannie zmieniający I.P. aby witryna nie blokowała Twojej lokalizacji. Korzystanie z VPN pomaga uniknąć stania się ofiarą cyberprzestępczości i zapewnia, że ​​możesz cieszyć się internetem bez ryzyka.

Funkcje CyberGhost

Poczucie witryny i przejrzystość

Przed zakładanie konta CyberGhost, nie spiesz się, aby rozejrzeć się po ich stronie internetowej. Chociaż sama witryna nie zapewnia żadnej ochrony, jest to przydatny sposób na poznanie firmy i jej historii, aby poczuć jej wartości.

Świetne firmy tworzą wyjątkowe produkty, a strona jest przykładem kolejnej przyjaznej dla użytkownika oferty firmy. Poruszanie się po platformie w celu znalezienia potrzebnych informacji jest łatwe, a „Przegląd serwera” zapewnia podgląd w czasie rzeczywistym aktywnych serwerów aktualnie online.

Witryna wyświetla wszystkie pakiety subskrypcji, dzięki czemu użytkownicy mogą porównać ceny i funkcje w każdej wersji subskrypcji VPN: Bezpłatna, Premium i Premium Plus.

Doceniamy fakt, że CyberGhost jest otwarty z publicznie przejrzystą stroną raportu opisującą wszelkie złośliwe działania na ich serwerach. Zawiera również zawiadomienia organów ścigania, a także DMCA i wnioski rządowe.

Interfejs użytkownika i funkcje

Po pobraniu i zainstalowaniu CyberGhost VPN, zauważysz, jak dobrze przemyślany interfejs zapewnia użytkownikom płynną nawigację. Przyjazny dla użytkownika interfejs sprawia, że ​​instalacja jest bardzo prosta, a klient łączy się z nowym I.P. adres to prosty proces.

 • Niektóre z funkcji i funkcjonalności CyberGhost obejmują;
 • Możliwość odblokowania serwisów streamingowych.
 • Ochrona Twojego Wi-Fi lub połączenia internetowego.
 • Pobieraj torrenty i przeglądaj anonimowo.

Zakres i lokalizacje serwerów

CyberGhost prowadzi sieć serwerów w 58 krajach na całym świecie, a większość operacji zapewnia lokalizacje w Ameryce Północnej i Europie Północnej. CyberGhost obsługuje usługi na półkuli południowej, z serwerami w Afryce Południowej, Ameryce Południowej i Australii.

W ustawieniach możesz wybrać serwery i wyświetlić ich informacje, aby sprawdzić, czy zezwalają na określone zadania, takie jak przeglądanie, P2P lub przesyłanie strumieniowe.

CyberGhost szybko rozszerza swoją sieć na całym świecie, cały czas dodając nowe lokalizacje.

Lokalizacje CyberGhost

Konfiguracja konta

Założenie konta CyberGhost obejmuje szybki i skuteczny proces wdrażania. Ty decydujesz o wybranym pakiecie abonamentowym i dokonujesz zakupu. Na następnym ekranie pobieranie rozpocznie się automatycznie.

CyberGhost wyśle ​​Ci e-mailem dane logowania, a po zainstalowaniu oprogramowania wprowadzisz swoje dane, a system przeniesie Cię do pulpitu nawigacyjnego. System automatycznie tworzy hasło i najlepiej jak najszybciej je zmienić.

CyberGhost wysyła również specjalny klucz, aby pomóc Ci uzyskać dostęp do konta, pamiętaj, aby przechowywać go w bezpiecznym folderze.

Rejestracja konta

Streaming – czy CyberGhost współpracuje z Netflix?

Netflix zbliża się do 150 milionów użytkowników na całym świecie, co czyni go jedną z najpopularniejszych form rozrywki online w wielu krajach na całym świecie. Osoby mieszkające poza Stanami Zjednoczonymi, które chcą mieć dostęp do wszystkich treści z blokadą geograficzną w serwisie Netflix, potrzebują sieci VPN, aby ukryć swój I.P.

CyberGhost ma dedykowane serwery, które specjalizują się w przesyłaniu strumieniowym z serwisu Netflix. Dostęp do tych serwerów można uzyskać, klikając kartę „do przesyłania strumieniowego” w interfejsie. Jednak kiedy logowaliśmy się do serwera, nie pozwalał nam na dostęp do strony. O dziwo okazało się, że zalogowanie się na serwer w USA rozwiązuje ten problem i mogliśmy oglądać treści z amerykańskiego Netflixa bez żadnych problemów.

Streaming Netflix

Wszystkie plany subskrypcji CyberGhost zapewniają nieograniczoną przepustowość, co zmniejsza problemy z buforowaniem podczas przesyłania strumieniowego. Aplikacja zawiera również blokadę reklam, która zatrzymuje wszelkie wyskakujące okienka i reklamy w trakcie filmu.

CyberGhost VPN umożliwia również dostęp do Hulu, HBO GO i BBC iPlayer, umożliwiając użytkownikom pokonanie geoblokad.

CyberGhost Speeds

Jednym z największych problemów związanych z korzystaniem z VPN jest spadek prędkości pobierania. VPN wymusza połączenie przez tunel, który nieco je spowalnia. W zależności od siły sieci VPN, w niektórych lokalizacjach serwerów możesz doświadczyć redukcji prędkości o ponad 90%.

Podczas logowania się do konta CyberGhost zalecamy najpierw przetestowanie szybkości serwerów w Ameryce Północnej i Europie. Otwórz SpeedTest.net i przeprowadź test szybkości w każdej lokalizacji serwera. Okazało się, że odnotowaliśmy spadek prędkości pobierania o około 5 do 10 procent w Ameryce Północnej i Europie, a wyniki dla serwerów w Azji Południowo-Wschodniej były słabe.

CyberGhost Speed

Z tego powodu najlepiej jest połączyć się z serwerem w pobliżu Twojej bieżącej lokalizacji. Im dalej dane muszą podróżować z serwera do komputera, tym mniejsza jest prędkość. Posiadanie błyskawicznego połączenia pomaga również złagodzić niektóre spadki prędkości pobierania, ale nigdy nie będziesz w stanie osiągnąć takich samych prędkości pobierania przez VPN, jak w przypadku standardowego połączenia.

Jeśli chcesz przeglądać treści zablokowane geograficznie, musisz połączyć się z serwerem w kraju źródła treści. Na przykład, jeśli chcesz zalogować się do amerykańskiego serwisu Netflix, musisz zalogować się na serwer w Ameryce Północnej, aby uzyskać dostęp do treści.

Australijscy użytkownicy skorzystają na korzystaniu z CyberGhost VPN do przeglądania treści z USA, ponieważ zmierzyliśmy prędkość pobierania ponad 10 Mb / s oraz wysyłania 0,77 Mb / s, z pingiem wynoszącym 22 ms. To duża prędkość połączenia na drugim końcu planety!

Czy CyberGhost nadaje się do torrentów?

W przeciwieństwie do innych dostawców VPN, którzy zakazują pobierania torrentów, CyberGhost oferuje dostęp do dedykowanych serwerów do pobierania torrentów w wielu różnych krajach. Aplikacja umożliwia również sprawdzenie, ilu innych klientów CyberGhost korzysta z tego samego serwera.

CyberGhost oferuje przekierowanie portów, dzięki czemu możesz przesyłać swoje pliki, a stabilność i szybkość aplikacji zapewniają płynne pobieranie ulubionych torrentów bez buforowania.

Bezpieczeństwo – czy CyberGhost jest bezpieczny?

Wiodące w branży funkcje bezpieczeństwa dostępne w aplikacji CyberGhost VPN obejmują zasadę braku logów, 256-bitowe szyfrowanie klasy wojskowej oraz internetowy wyłącznik awaryjny. Aby złamać szyfrowanie oferowane przez CyberGhost VPN, hakerzy potrzebowaliby 50 superkomputerów sprawdzających miliardy kluczy AES co sekundę, a złamanie szyfrowania zajęłoby hakerom miliardy lat.

Po przejęciu CyberGhost przez Kape Technologies, ludzie zaczęli kwestionować integralność CyberGhosts w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych.

Izraelska firma Kape Technologies ma poprzednie oskarżenia o ukrywanie złośliwego oprogramowania w swoich pakietach oprogramowania, co z pewnością jest powodem do niepokoju. Jednak CyberGhost nie doświadczył jeszcze żadnych naruszeń bezpieczeństwa, a ich klienci generalnie pozostawiają doskonałe recenzje online. Poziom ich reputacji na rynku jako jednej z najlepszych sieci VPN wystarczy, aby przekonać nas, że są godnym zaufania dostawcą VPN.

Czy CyberGhost przechowuje dzienniki?

Jedną z podstawowych funkcji dostawcy VPN jest to, że zapewnia on prywatność historii wyszukiwania online. Niektóre sieci VPN twierdzą, że nie śledzą odwiedzanych witryn i pobieranych treści. Jednak w rzeczywistości prowadzą dzienniki sesji i przekażą informacje władzom w przypadku wezwania do sądu.

CyberGhost ma swoją siedzibę główną w Rumunii, która nie jest sygnatariuszem „14-Eyes Alliance”. W związku z tym nie mają obowiązku prawnego prowadzenia jakichkolwiek dzienników Twojej aktywności online do celów egzekwowania prawa.

Brak dzienników

Czy CyberGhost ma złośliwe oprogramowanie i Adblocker?

Zaloguj się na swoje konto CyberGhost i kliknij zakładkę „Funkcje połączenia”. Oprogramowanie oferuje opcje włączania blokowania adware i złośliwego oprogramowania, aby zapobiec wyskakiwaniu reklam podczas przeglądania Internetu.

CyberGhost ma również funkcję ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, która skanuje wszystkie odwiedzane witryny pod kątem infekcji złośliwym oprogramowaniem, które mogą przejąć kontrolę nad przeglądarką. Ta funkcja umożliwia CyberGhost zablokowanie dostępu do niezabezpieczonych witryn, zanim hakerzy będą mogli ukraść Twoje dane.

Serwery No-Spy

Jeśli często pobierasz torrenty, CyberGhost oferuje pakiet premium No-spy ”, który umożliwia bezpośrednie połączenie z dedykowanym centrum danych zarządzanym przez pracowników CyberGhost.

Serwery No-Spy są wyposażone w najwyższej jakości sprzęt, większą przepustowość i dedykowane łącza wysyłające, co zapewnia większą prędkość. Dodatkowa ochrona zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo podczas wykonywania ryzykownych czynności, takich jak pobieranie plików torrent.

Cena i stosunek jakości do ceny

Po zapoznaniu się z funkcjami i funkcjonalnością CyberGhost, nadszedł czas, aby przeanalizować oferty subskrypcji i sprawdzić, czy oferują one usługę wart swojej ceny.

Czy CyberGhost ma bezpłatną wersję?

CyberGhost oferuje nowym użytkownikom bezpłatną wersję próbną ich VPN przez 24 godziny. Biorąc pod uwagę, że większość innych firm dostarczających produkty VPN ma 3 lub 7-dniowy bezpłatny okres próbny, uważamy, że 24 godziny to trochę za mało.

Jest to jednak mądra strategia marketingowa ze strony CyberGhost. Dając potencjalnym klientom wrażenie, że ich okres próbny jest ograniczony, jest bardziej prawdopodobne, że wdrożą je i wypróbują wcześniej, niż gdyby mieli tydzień na wykorzystanie go podczas przeglądania.

Po kilku godzinach korzystania z CyberGhost będziesz mógł zdecydować, czy oprogramowanie działa dla Ciebie. Masz cały dzień na przetestowanie funkcji parowania, odblokowywania i torrentowania, a są szanse, że po wypróbowaniu jej po raz pierwszy będziesz potrzebować subskrypcji.

Zasady zwrotów CyberGhost

CyberGhost wspiera swoją reputację jako jednej z najlepszych dostępnych sieci VPN z 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli CyberGhost nie spełni Twoich oczekiwań, możesz anulować i otrzymać zwrot pieniędzy. Należy jednak pamiętać, że jeśli poprosisz o zwrot pieniędzy, może minąć od 7 do 10 dni roboczych, zanim pieniądze pojawią się na Twoim koncie bankowym.

CyberGhost wspiera wszystkie swoje plany dzięki 45-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy bez zadawania pytań. Jeśli z jakiegoś powodu usługa nie odpowiada Twoim potrzebom, możesz zażądać zwrotu pieniędzy za pośrednictwem jej usługi czatu na żywo w tym okresie.

Czy CyberGhost jest kompatybilny z moim urządzeniem?

CyberGhost będzie działać na każdym komputerze stacjonarnym lub urządzeniu mobilnym. Oprogramowanie jest kompatybilne z urządzeniami Mac, Windows, iOS i Android, a także współpracuje z Amazon’s Fire T.V. Stick, a także zawiera rozszerzenia przeglądarki Firefox i Chrome.

Urządzenia Cyberghost

CyberGhost ma również w swojej witrynie przewodniki instalacji, które zawierają informacje na temat konfiguracji VPN na routerach, a także w innych systemach operacyjnych, takich jak Chrome O.S., Linux, Synology NAS, Raspberry Pi i VU + Solo 2.

CyberGhost umożliwia także podłączenie do konta do 7 urządzeń, co czyni go jednym z najhojniejszych dostępnych dostawców usług.

Specjalne funkcje bezpieczeństwa w CyberGhost

Zespół CyberGhost robi wszystko, co w jego mocy, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas przeglądania i pobierania treści. Oto kilka dodatkowych funkcji bezpieczeństwa oprogramowania, które wyróżniają je na tle konkurencji.

Zautomatyzowane przekierowanie HTTPS i blokowanie śledzenia online

Automatyczne przekierowanie HTTPS umożliwia urządzeniu łączenie się z najbezpieczniejszą wersją każdej przeglądanej witryny. Ta funkcja pozwala uniknąć niebezpiecznych witryn ze złośliwym oprogramowaniem i próbami wyłudzania informacji, które czekają na zainfekowanie przeglądarki.

Większość witryn internetowych ma śledzące pliki cookie, które są instalowane w przeglądarce podczas odwiedzania ich witryny. Te pliki cookie śledzą Twoje ruchy w sieci i zgłaszają je z powrotem do witryny źródłowej. CyberGhost automatycznie skanuje witryny w poszukiwaniu tych śledzących plików cookie, blokując ich instalację w przeglądarce, jednocześnie ostrzegając o zagrożeniu.

Obsługa klienta CyberGhost

Może to być trend w całej branży, ale wydaje się, że obsługa klienta CyberGhosts jest na równi z większością innych dostawców – w tym sensie, że jest mniej niż znakomita. Aplikacja oferuje czat na żywo z konsultantami pomocy technicznej, którzy próbują pomóc Ci rozwiązać wszelkie problemy z produktem.

Jeśli jednak domagasz się niskich prędkości, wydaje się, że bardziej zależy im na zatrzymaniu klientów niż na rozwiązaniu problemu. Próbowaliśmy skontaktować się z działem pomocy technicznej i otrzymaliśmy czat pomocy online z konsultantem, gdy nie mogliśmy zalogować się do amerykańskiej witryny Netflix.

Obsługa klienta

Jednak konsultant wydawał się zdezorientowany tym, co próbujemy zrobić, i nadal odpowiadał, podając ogólne informacje na temat funkcji i funkcji CyberGhosts, które sprawiały, że czuliśmy się, jakbyśmy rozmawiali z chatbotem.

Uważamy, że możesz mieć więcej szczęścia, aby znaleźć rozwiązanie swojego problemu na stronie z często zadawanymi pytaniami, zamiast kontaktować się z konsultantem pomocy technicznej.

Doświadczenie użytkownika

CyberGhost oferuje zrównoważone podejście do interfejsu użytkownika, dzięki czemu oprogramowanie jest łatwe w obsłudze dla początkujących. Jednocześnie oferowane zaawansowane funkcje zaspokoją również potrzeby doświadczonych użytkowników VPN.

Przejrzysty układ oferowany za pośrednictwem interfejsu jest przyjazny dla użytkownika i nie ma kłopotów ze znalezieniem i skonfigurowaniem ustawień połączenia. Podoba nam się „Okno inteligentnych reguł”, w którym masz możliwość dostosowania poziomu ochrony, ustawiając reguły połączenia, takie jak automatyczne łączenie przy uruchamianiu.

Podczas łączenia się z CyberGhost masz możliwość ręcznego wyboru serwera lub możesz pozwolić systemowi wybrać serwer, który oferuje najlepszą prędkość połączenia dla Twojej lokalizacji. Domyślnie oprogramowanie szuka najbliższego serwera, więc jeśli chcesz przeglądać zawartość geoblokowaną, musisz wybrać serwer przed połączeniem.

Postanowiliśmy sporządzić listę zalet i wad korzystania z CyberGhost; oto nasze wyniki.

Plusy

 • Protokoły OpenVPN, PPTP i L2TP-IPSec.
 • Dostępny wyłącznik awaryjny w Internecie.
 • Nieograniczona przepustowość i duże prędkości.
 • Ponad 3600 serwerów w globalnej sieci.
 • 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.
 • I.P. i ochrona przed wyciekiem DNS.
 • Kompatybilny z urządzeniami mobilnymi i routerami.
 • Brak zasad dotyczących dzienników i 256-bitowe szyfrowanie na poziomie wojskowym.
 • Podłącz do 7 urządzeń na jednym koncie.

Cons:

 • Obsługa jest słaba, ale wydaje się, że jest taka sama dla większości dostawców VPN.
 • Abonament miesięczny jest wyższy niż u większości innych najlepszych dostawców VPN.

Koszty subskrypcji

CyberGhost to premium VPN oferowany w najlepszych cenach. Ta sieć VPN jest jednym z najlepszych produktów na rynku i nie boją się pobierać opłat za swoje usługi. CyberGhost oferuje pakiety subskrypcji na trzech poziomach.

 • 3 lata – 2,75 USD miesięcznie.
 • 1 rok – 5,99 $ miesięcznie.
 • 1 miesiąc – 12,99 $ miesięcznie.
 • Bezpłatna wersja próbna – 24 godziny.

Należy pamiętać, że jeśli wybierzesz abonament roczny i kwartalny, firma pobierze pełną kwotę z Twojej karty kredytowej lub usługi płatniczej, aby odblokować Twoje konto. Osoby rejestrujące się na konto miesięczne powinny mieć świadomość, że CyberGhost automatycznie odnawia płatność na koniec okresu rozliczeniowego.

Możesz zapłacić za subskrypcję za pomocą karty MasterCard, Visa, Amex, PayPal lub Bitcoin – co czyni ją jedną z niewielu sieci VPN, które przyjmują płatności za pośrednictwem kryptowaluty. Płacenie za pomocą bitcoinów to również najlepsza opcja zapewniająca prywatność, ponieważ CyberGhost nie przechowuje żadnych szczegółów płatności, takich jak numer karty kredytowej.

Podsumowanie recenzji – czy CyberGhost jest tego wart?

Po dokładnym przetestowaniu usługi z pewnością polecimy Ci to oprogramowanie. VPN ma wszystkie funkcje, których można oczekiwać od markowego produktu premium i nie tylko.

Dzięki polityce braku logów i 256-bitowemu szyfrowaniu CyberGhost zapewni Ci bezpieczeństwo podczas pobierania torrentów, strumieniowego przesyłania filmów lub wykonywania codziennych czynności związanych z przeglądaniem.

Opłata abonamentowa jest zgodna z innymi najlepszymi dostawcami VPN i zalecamy wykupienie 3-letniej subskrypcji. Ta 3-letnia oferta zapewnia najlepszy stosunek jakości do ceny, a przy cenie poniżej 10 centów dziennie stanowi dobry stosunek jakości do ceny.

CyberGhost działał lepiej, niż się spodziewaliśmy – szczególnie w dziale szybkości. Spodziewaliśmy się znacznego spadku prędkości pobierania podczas korzystania z oprogramowania. Jednak z przyjemnością stwierdziliśmy, że w niektórych przypadkach program nie wykazywał oznak spowolnienia. Ta prędkość jest czymś, czego nigdy nie doświadczyliśmy w żadnej innej sieci VPN, i jest ona wyróżniającą cechą korzystania z tego oprogramowania.

Obsługa klienta była dla nas największym rozczarowaniem i nadal nie możemy przezwyciężyć faktu, że CyberGhost może używać chatbotów zamiast prawdziwych ludzi do zarządzania czatem pomocy online.

Oprogramowanie jest łatwe w instalacji i gotowe do uruchomienia w kilka minut po zakupie, a dla początkujących jest łatwe w nawigacji po usługach VPN. Umieścilibyśmy CyberGhost w tej samej kategorii co NordVPN i Private Internet Access, jako jeden z wiodących dostępnych produktów VPN.

Odwiedź CyberGhost

CyberGhost VPN

src = “~ images \ cyberghost-vpn-review-complete-beginners-guide.gif”

alt = “CyberGhost VPN”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 9

Łatwość użycia

10,0 / 10

Reputacja

8.0 / 10

Cena £

8.0 / 10

Bezpieczeństwo

9,0 / 10

Prędkość

10,0 / 10

Plusy

 • Nieograniczona przepustowość i duże prędkości
 • 3600 serwerów
 • 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Brak zasad dotyczących dzienników i 256-bitowe szyfrowanie na poziomie wojskowym
 • 7 urządzeń na jednym koncie

Cons

 • Obsługa klienta nie jest najlepsza
 • Wyższa cena niż konkurenci

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"CyberGhost VPN","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2019 \ / 05 \ /cyberghost-vpn-review.gif","opis":"Założona w 2011 roku firma CyberGhost to rumuńska firma oferująca jedną z najlepszych dostępnych usług VPN. Firma kładzie duży nacisk na modele cenowe, wybór serwerów i przyjazną dla użytkownika obsługę z wyjątkowymi dodatkowymi funkcjami. Z ponad 3600 serwerami w swojej sieci, obejmującymi ponad 58 krajów, CyberGhost umożliwia podłączenie do…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"9.00"},"Nazwa":"CyberGhost VPN","reviewBody":"Założona w 2011 roku firma CyberGhost to rumuńska firma oferująca jedną z najlepszych dostępnych usług VPN. Firma kładzie duży nacisk na modele cenowe, wybór serwerów i przyjazną dla użytkownika obsługę z wyjątkowymi dodatkowymi funkcjami. \ R \ n \ r \ nMając ponad 3600 serwerów w swojej sieci, obejmujących ponad 58 krajów, CyberGhost umożliwia do podłączenia do 7 urządzeń na jednym koncie, z VPN obsługującą komputery stacjonarne i urządzenia mobilne dla Androida i Apple. \ r \ n \ r \ nJeśli prowadzisz firmę, korzystając ze strategii wysokiego ryzyka, takiej jak ogólnodostępne, publiczne Wi-Fi, to prosisz o kłopoty. Jednak korzystanie z VPN pomaga zmniejszyć to ryzyko poprzez zabezpieczenie komunikacji. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nW tej recenzji przyjrzymy się funkcjom i funkcjonalności CyberGhost. Niezależnie od tego, czy szukasz VPN, aby uzyskać dostęp do strony internetowej, aby uniknąć kierowania geograficznego, czy do przeglądania, ta recenzja dostarczy Ci informacji potrzebnych do podjęcia świadomej decyzji o zakupie. \ R \ nOdwiedź CyberGhost \ r \ n \ r \ nCyberGhost VPN Rzut oka \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nFirma \ r \ nCyberGhost \ r \ n \ r \ n \ r \ nJurysdykcja \ r \ nRomania \ r \ n \ r \ n \ r \ nLokalizacje \ r \ n \ r \ n58 Kraje \ r \ n \ r \ n \ r \ nDarmowa wersja próbna \ r \ n \ r \ nTak \ r \ n \ r \ n \ r \ nPliki dziennika \ r \ n \ r \ nNie \ r \ n \ r \ n \ r \ nTorrenting \ r \ nTak \ r \ n \ r \ n \ r \ nStreaming \ r \ nTak \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nDlaczego Potrzebujesz VPN \ r \ n Dziesięć lat temu VPN były mało znaną technologią, której nikt tak naprawdę nie rozumiał, jak ważne jest przeglądanie lub pobieranie online. Dopiero niedawne naruszenia prywatności firm i pojawienie się hakerów kradnących dane osobowe ludzi z otwartych sieci Wi-Fi, zaczęły uświadamiać sobie, jak ważne jest używanie VPN. \ R \ n \ r \ nDziś VPN to podstawowe narzędzie do surfowania po Internecie. Bez niego równie dobrze możesz iść ulicą nago z okiem byka na piersi. Bezpieczeństwo i prywatność w Internecie to coraz większy problem wśród osób, które codziennie korzystają z internetu. Zabezpieczenie danych jest niezbędne, jeśli chcesz przejść do trybu online i surfować bez sieci VPN chroniącej Twój I.P. może narazić Cię na duże kłopoty. \ r \ n \ r \ n VPN odbija Twój I.P. adres wokół grupy serwerów, nieustannie zmieniający I.P. aby witryna nie blokowała Twojej lokalizacji. Korzystanie z VPN pomaga uniknąć stania się ofiarą cyberprzestępczości i zapewnia, że ​​możesz cieszyć się korzystaniem z Internetu bez ryzyka. \ R \ n \ r \ n \ r \ nPrzetłumacz na stronę internetową i przejrzystość \ r \ nPrzed zarejestrowaniem się w Konto CyberGhost, poświęć trochę czasu na rozejrzenie się po ich stronie internetowej. Chociaż sama witryna nie zapewni Ci żadnej ochrony, jest to przydatny sposób na poznanie firmy i jej historii, abyś mógł poczuć jej wartości. \ R \ n \ r \ nWielkie firmy tworzą wyjątkowe produkty oraz strona jest przykładem kolejnej przyjaznej dla użytkownika oferty firmy. Poruszanie się po platformie w celu znalezienia potrzebnych informacji jest łatwe, a \"Przegląd serwera, \" zapewnia podgląd w czasie rzeczywistym aktywnych serwerów aktualnie online. \ r \ n \ r \ nW witrynie są wyświetlane wszystkie pakiety subskrypcji, co umożliwia użytkownikom porównanie cen i funkcji w każdym z bezpłatnych, Premium i Premium Plus wersje subskrypcji VPN. \ r \ n \ r \ nDoceniamy fakt, że CyberGhost jest otwarty z publicznie przejrzystą stroną raportu opisującą wszelkie złośliwe działania na ich serwerach. Zawiera również powiadomienia organów ścigania, a także żądania DMCA i rządowe. \ R \ nInterfejs użytkownika i funkcje \ r \ nPo pobraniu i zainstalowaniu VPN CyberGhost zauważysz, że interfejs jest dobrze przemyślany, oferując użytkownikom płynną nawigację . Przyjazny dla użytkownika interfejs sprawia, że ​​instalacja jest bardzo prosta, a klient łączy się z nowym I.P. adres jest prostym procesem. \ r \ n \ r \ n \ tNiektóre z funkcji i funkcjonalności CyberGhost obejmują; \ r \ n \ tMożliwość odblokowania stron internetowych z transmisją strumieniową. \ r \ n \ tOchrona sieci Wi-Fi lub internetu \ r \ n \ tPobieraj torrenty i przeglądaj anonimowo. \ r \ n \ r \ nZakres i lokalizacje serwerów \ r \ nCyberGhost obsługuje sieć serwerów w 58 krajach na całym świecie, z lokalizacjami w Ameryce Północnej i Europie Północnej zapewniającymi większość operacji. CyberGhost obsługuje usługi na półkuli południowej, z serwerami w RPA, Ameryce Południowej i Australii. \ R \ n \ r \ nW ustawieniach możesz wybrać serwery i wyświetlić ich informacje, aby sprawdzić, czy pozwalają na wykonywanie określonych zadań, takich jak jako przeglądanie, P2P lub streaming. \ r \ n \ r \ nCyberGhost szybko rozszerza swoją sieć na całym świecie, dodając nowe lokalizacje przez cały czas. \ r \ n \ r \ n \ r \ nKonfiguracja konta \ r \ nUstawienia założenie konta CyberGhost wymaga szybkiego i wydajnego procesu wdrażania. Ty decydujesz o wybranym pakiecie abonamentowym i dokonujesz zakupu. Na następnym ekranie pobieranie rozpocznie się automatycznie. \ R \ n \ r \ nCyberGhost wyśle ​​Ci e-mailem dane logowania, a po zainstalowaniu oprogramowania wprowadź swoje dane, a system przeniesie Cię do pulpitu nawigacyjnego. System tworzy hasło automatycznie i najlepiej jest zmienić je tak szybko, jak to możliwe. \ R \ n \ r \ nCyberGhost wysyła również specjalny klucz, aby pomóc Ci uzyskać dostęp do konta, pamiętaj, aby przechowywać go w bezpiecznym folderze. \ r \ n \ r \ n \ r \ nStreaming – czy CyberGhost współpracuje z Netflix? \ r \ nNetflix zbliża się do 150 milionów użytkowników na całym świecie, co czyni go jedną z najpopularniejszych form rozrywki online w wielu krajach na całym świecie. Osoby mieszkające poza Stanami Zjednoczonymi, które chcą mieć dostęp do wszystkich treści z blokadą geograficzną w serwisie Netflix, wymagają sieci VPN, aby ukryć swój adres IP. \ R \ n \ r \ nCyberGhost ma serwery dedykowane, które specjalizują się w przesyłaniu strumieniowym z serwisu Netflix, i można uzyskać do nich dostęp, klikając przycisk \"do przesyłania strumieniowego \" w interfejsie. Jednak kiedy logowaliśmy się do serwera, nie pozwalał nam na dostęp do strony. O dziwo okazało się, że zalogowanie się na serwer w USA rozwiązuje ten problem i mogliśmy oglądać treści z amerykańskiego Netflix bez żadnych problemów. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nWszystkie plany subskrypcji CyberGhost są dostarczane z nieograniczona przepustowość, co zmniejsza problemy z buforowaniem podczas przesyłania strumieniowego. Aplikacja zawiera również blokadę reklam, która blokuje wszelkie wyskakujące okienka i reklamy w trakcie filmu. \ R \ n \ r \ nCyberGhost VPN umożliwia również dostęp do Hulu, HBO GO i BBC iPlayer, umożliwiając użytkownikom pokonywanie blokad geograficznych. \ R \ n Prędkości CyberGhost \ r \ nJednym z największych problemów związanych z używaniem VPN jest spadek szybkości pobierania. VPN wymusza połączenie przez tunel, który nieco je spowalnia. W zależności od siły sieci VPN, w niektórych lokalizacjach serwerów możesz doświadczyć spadku szybkości o ponad 90%. \ R \ n \ r \ nPodczas logowania się na konto CyberGhost zalecamy przetestowanie szybkości serwerów najpierw w Ameryce Północnej i Europie. Otwórz SpeedTest.net i przeprowadź test szybkości w każdej lokalizacji serwera. Okazało się, że prędkość pobierania spadła o około 5 do 10 procent w Ameryce Północnej i Europie, a wyniki dla serwerów w Azji Południowo-Wschodniej były słabe. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nZ tego powodu najlepiej jest połączyć się z serwerem w pobliżu Twojej bieżącej lokalizacji. Im dalej dane muszą podróżować z serwera do komputera, tym mniejsza jest prędkość. Posiadanie błyskawicznego połączenia pomaga również złagodzić niektóre spadki prędkości pobierania, ale nigdy nie będziesz w stanie osiągnąć takich samych prędkości pobierania przez VPN, jak w przypadku standardowego połączenia. \ R \ n \ r \ nJeśli chcesz przeglądać treści geoblokowane, musisz połączyć się z serwerem w kraju źródła treści. Na przykład, jeśli chcesz zalogować się do amerykańskiego serwisu Netflix, będziesz musiał zalogować się na serwer północnoamerykański, aby uzyskać dostęp do treści. \ R \ n \ r \ nAustralijscy użytkownicy skorzystają na korzystaniu z CyberGhost VPN do przeglądania treści z USA, ponieważ zmierzyliśmy prędkość pobierania ponad 10 Mb / s i wysyłania 0,77 Mb / s, z pingiem wynoszącym 22 ms. To duża prędkość połączenia na drugim końcu planety! \ R \ nCzy CyberGhost nadaje się do torrentów? \ R \ nW przeciwieństwie do innych dostawców VPN, którzy zakazują pobierania torrentów, CyberGhost oferuje dostęp do dedykowanych serwerów do pobierania torrentów w wielu różnych krajach. Aplikacja pozwala również zobaczyć, ile innych klientów CyberGhost korzysta z tego samego serwera. \ R \ n \ r \ nCyberGhost oferuje przekierowanie portów, dzięki czemu można przesyłać pliki, a stabilność i szybkość aplikacji zapewniają płynne, wolne od bufora pobierz swoje ulubione torrenty. \ r \ nZabezpieczenia – czy CyberGhost jest bezpieczny? \ r \ nNajlepsze w branży funkcje bezpieczeństwa dostępne w aplikacji CyberGhost VPN obejmują zasady braku logów, 256-bitowe szyfrowanie klasy wojskowej i internetowy wyłącznik awaryjny . Aby złamać szyfrowanie oferowane przez CyberGhost VPN, hakerzy potrzebowaliby 50 superkomputerów sprawdzających miliardy kluczy AES co sekundę, a złamanie szyfrowania nadal zajęłoby im miliardy lat. \ R \ n \ r \ nPo przejęciu CyberGhost przez Kape Technologies, ludzie zaczęli kwestionować integralność CyberGhosts w celu zapewnienia bezpieczeństwa ich danych. \ r \ n \ r \ nIzraelska firma Kape Technologies ma wcześniejsze oskarżenie o ukrywanie złośliwego oprogramowania w swoich pakietach oprogramowania, co jest z pewnością powodem do niepokoju. Jednak CyberGhost nie doświadczył jeszcze żadnych naruszeń bezpieczeństwa, a ich klienci generalnie pozostawiają doskonałe recenzje online. Poziom ich reputacji na rynku jako jednej z najlepszych sieci VPN jest wystarczający, aby przekonać nas, że są godnym zaufania dostawcą VPN. \ R \ nCzy CyberGhost przechowuje dzienniki? \ R \ nJedną z podstawowych funkcji dostawcy VPN jest to, że zachować prywatność swojej historii wyszukiwania online. Niektóre sieci VPN twierdzą, że nie śledzą odwiedzanych witryn i pobieranych treści. Jednak w rzeczywistości prowadzą dzienniki sesji i przekażą informacje władzom w przypadku wezwania do sądu. \ R \ n \ r \ nCyberGhost ma swoją siedzibę w Rumunii, która nie jest sygnatariuszem \"Sojusz 14-Eyes. \" W związku z tym nie mają obowiązku prawnego przechowywania jakichkolwiek dzienników Twojej aktywności online do celów egzekwowania prawa. \ R \ n \ r \ n \ r \ nCzy CyberGhost ma złośliwe oprogramowanie i blokadę reklam? \ R \ nZaloguj się na swoje konto CyberGhost i kliknij \"funkcje połączeń \" patka. Oprogramowanie oferuje opcje włączania blokowania adware i złośliwego oprogramowania, aby zapobiec wyświetlaniu reklam podczas przeglądania Internetu. \ R \ n \ r \ nCyberGhost ma również funkcję ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, która skanuje wszystkie odwiedzane witryny w poszukiwaniu infekcje malware, które mogą przejąć twoją przeglądarkę. Ta funkcja umożliwia CyberGhost blokowanie dostępu do tych niezabezpieczonych witryn, zanim hakerzy będą mogli ukraść Twoje dane. \ R \ n Serwery bez szpiegowania \ r \ nJeśli często pobierasz torrenty, CyberGhost oferuje zakaz szpiegowania \" pakiet premium, który umożliwia bezpośrednie połączenie z dedykowanym centrum danych zarządzanym przez pracowników CyberGhost. \ r \ n \ r \ nSerwery No-Spy są wyposażone w najwyższej jakości sprzęt, większą przepustowość i dedykowane łącza uplink dla zwiększenia prędkości. Dodatkowa ochrona zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo podczas wykonywania ryzykownych czynności, takich jak pobieranie plików torrent. \ R \ nCena i stosunek jakości do ceny \ r \ nPo zapoznaniu się z funkcjami i funkcjonalnością CyberGhost nadszedł czas, aby przeanalizować ich oferty subskrypcji i sprawdzić, czy oferują usługa warta swojej ceny. \ r \ nCzy CyberGhost ma bezpłatną wersję? \ r \ nCyberGhost oferuje nowym użytkownikom bezpłatną wersję próbną VPN przez 24 godziny. Biorąc pod uwagę, że większość innych firm oferujących produkty VPN ma 3 lub 7-dniowy bezpłatny okres próbny, uważamy, że 24 godziny to trochę za mało. \ R \ n \ r \ nJednak jest to sprytna strategia marketingowa ze strony CyberGhost. Dając potencjalnym klientom wrażenie, że ich okres próbny jest ograniczony, jest bardziej prawdopodobne, że wdrożą je i wypróbują wcześniej, niż gdyby mieli tydzień na korzystanie z niego podczas przeglądania. \ R \ n \ r \ nPo kilku godzinach używania CyberGhost będziesz mógł zdecydować, czy oprogramowanie działa dla Ciebie. Masz cały dzień na przetestowanie funkcji parowania, odblokowywania i torrentowania, a jest szansa, że ​​będziesz potrzebować subskrypcji po wypróbowaniu jej po raz pierwszy. \ R \ nPolityka zwrotów CyberGhost \ r \ nCyberGhost popiera swoją reputację jako jedna z najlepszych dostępnych sieci VPN z 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli CyberGhost nie spełni Twoich oczekiwań, możesz anulować i otrzymać zwrot pieniędzy. Należy jednak pamiętać, że jeśli poprosisz o zwrot pieniędzy, może minąć od 7 do 10 dni roboczych, zanim pieniądze pojawią się na Twoim koncie bankowym. \ R \ n \ r \ nCyberGhost wspiera wszystkie swoje plany bez 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy z zadawanymi pytaniami. Jeśli z jakiegoś powodu usługa nie spełnia Twoich potrzeb, możesz zażądać zwrotu kosztów za pośrednictwem jej usługi czatu na żywo w tym okresie. \ R \ nCzy CyberGhost jest kompatybilny z moim urządzeniem? \ R \ nCyberGhost będzie działał z każdym komputerem stacjonarnym lub urządzeniem mobilnym. Oprogramowanie jest kompatybilne z urządzeniami Mac, Windows, iOS i Android, a także współpracuje z Amazon’s Fire TV Stick i zawiera rozszerzenia przeglądarki Firefox i Chrome. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nCyberGhost ma również w swojej witrynie przewodniki instalacji, które zawierają informacje na temat konfiguracji VPN na routerach, a także w innych systemach operacyjnych, takich jak Chrome OS, Linux, Synology NAS, Raspberry Pi i VU + Solo 2. \ r \ n \ r \ nCyberGhost umożliwia także podłączenie do konta maksymalnie 7 urządzeń, co czyni go jednym z bardziej hojnych dostępnych dostawców usług. \ r \ nSpecjalne funkcje bezpieczeństwa w CyberGhost \ r \ nZespół CyberGhost robi wszystko, co w jego mocy, aby zapewnić abyś pozostawał tak bezpieczny, jak to tylko możliwe podczas przeglądania i pobierania treści. Oto kilka dodatkowych funkcji bezpieczeństwa oprogramowania, które wyróżniają je na tle konkurencji. \ R \ nAutomatyczne przekierowanie HTTPS i blokowanie śledzenia online \ r \ nAutomatyczne przekierowanie HTTPS umożliwia urządzeniu łączenie się z najbezpieczniejszą wersją każdego z nich przeglądana witryna. Ta funkcja pozwala uniknąć niebezpiecznych witryn ze złośliwym oprogramowaniem i próbami wyłudzania informacji, które czekają na zainfekowanie przeglądarki. \ R \ n \ r \ nWiększość witryn internetowych ma śledzące pliki cookie, które są instalowane w przeglądarce podczas odwiedzania ich witryny. Te pliki cookie śledzą Twoje ruchy w sieci i zgłaszają je z powrotem do witryny źródłowej. CyberGhost automatycznie skanuje witryny w poszukiwaniu tych śledzących plików cookie, blokując ich instalację w przeglądarce i ostrzegając o zagrożeniu. \ R \ nObsługa klienta CyberGhost \ r \ nMoże to być trend w całej branży, ale wygląda na to, że obsługa klienta CyberGhosts jest włączona na równi z większością innych dostawców \ u2013 w tym sensie, że jest mniej niż gwiazdowy. Aplikacja oferuje czat na żywo z konsultantami pomocy technicznej, którzy próbują pomóc Ci rozwiązać wszelkie problemy z produktem. \ R \ n \ r \ nJeśli jednak wolisz wolną prędkość, wydaje się, że są one bardziej troszczy się o utrzymanie klienta niż o rozwiązanie problemu. Próbowaliśmy skontaktować się z działem pomocy i otrzymaliśmy czat pomocy online z konsultantem, gdy nie mogliśmy zalogować się do amerykańskiej witryny Netflix. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nJednak konsultant wydawał się zdezorientowany o tym, co próbowaliśmy zrobić i nadal odpowiadaliśmy, podając ogólne informacje o funkcjach i funkcjach CyberGhosts, które sprawiały, że czuliśmy się, jakbyśmy rozmawiali z chatbotem. \ r \ n \ r \ nSądzimy, że możesz mieć więcej szczęścia w znalezieniu rozwiązania problem na stronie FAQ, zamiast kontaktować się z konsultantem pomocy technicznej. \ r \ nDoświadczenie użytkownika \ r \ nCyberGhost oferuje wyważone podejście do interfejsu użytkownika, które ułatwia nawigację po oprogramowaniu dla początkujących. Jednocześnie oferowane zaawansowane funkcje zaspokoją również potrzeby doświadczonych użytkowników VPN. \ R \ n \ r \ nPrzejrzysty układ oferowany przez interfejs jest przyjazny dla użytkownika i nie ma kłopotów ze znalezieniem i skonfigurowaniem ustawienia połączenia. Lubimy \"Okno reguł inteligentnych, \" gdzie masz możliwość dostosowania poziomu ochrony poprzez ustawienie reguł dla swojego połączenia, takich jak automatyczne łączenie przy uruchamianiu. \ r \ n \ r \ nPodczas łączenia się z CyberGhost masz możliwość ręcznego wyboru serwera lub może pozwolić systemowi wybrać serwer, który oferuje najlepsze prędkości połączenia dla Twojej lokalizacji. Domyślnie oprogramowanie szuka najbliższego serwera, więc jeśli chcesz wyświetlić zawartość geoblokowaną, przed połączeniem musisz wybrać serwer. \ R \ n \ r \ nZdecydowaliśmy się sporządzić listę profesjonalistów i wady korzystania z CyberGhost; oto nasze wyniki. \ r \ n \ r \ nZalety \ r \ n \ r \ n \ tProtokoły OpenVPN, PPTP i L2TP-IPSec. \ r \ n \ t Dostępny internetowy wyłącznik awaryjny. \ r \ n \ tNieograniczona przepustowość i wysokie prędkości. \ r \ n \ tPonad 3600 serwerów w sieci globalnej. \ r \ n \ t45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. \ r \ n \ tI.P. i ochrona przed wyciekiem DNS. \ r \ n \ tKompatybilne z urządzeniami mobilnymi i routerami. \ r \ n \ tBrak zasad logów i 256-bitowe szyfrowanie klasy wojskowej. \ r \ n \ tPodłącz do 7 urządzeń na jednym koncie. \ r \ n \ r \ nWady: \ r \ n \ r \ n \ tWsparcie jest słabe, ale wydaje się, że jest to to samo dla większości dostawców VPN. \ r \ n \ tMiesięczny plan jest wyższy niż w większości innych najlepszych Dostawcy VPN. \ R \ n \ r \ nKoszty subskrypcji \ r \ nCyberGhost to premium VPN oferowany w wyższych cenach. Ta sieć VPN jest jednym z najlepszych produktów na rynku i nie boją się pobierać opłat za swoje usługi. CyberGhost oferuje pakiety subskrypcji na trzech poziomach. \ R \ n \ r \ n \ t3 lata – 2,75 $ miesięcznie. \ R \ n \ t1 rok – 5,99 $ miesięcznie. \ R \ n \ t1 miesiąc – 12,99 $ miesięcznie. \ r \ n \ tBezpłatny okres próbny \ u2013 24-godzinny. \ r \ n \ r \ nWażne jest, aby pamiętać, że jeśli wybierzesz abonament roczny i kwartalny, firma pobierze pełną kwotę z Twojej karty kredytowej lub usługi płatniczej, aby odblokować Twoje konto. Osoby, które rejestrują się na konto miesięczne, powinny mieć świadomość, że CyberGhost automatycznie odnawia płatność na koniec okresu rozliczeniowego. \ R \ n \ r \ nMożesz zapłacić za subskrypcję za pomocą karty MasterCard, Visa, Amex, PayPal lub Bitcoin- co czyni go jedną z niewielu sieci VPN, które przyjmują płatności za pośrednictwem kryptowaluty. Płacenie za pomocą bitcoinów to także najlepsza opcja zapewniająca prywatność, ponieważ CyberGhost nie przechowuje żadnych szczegółów płatności, takich jak numer karty kredytowej. \ R \ nRozpakowywanie recenzji \ u2013 Czy warto CyberGhost? \ R \ nPo przetestowaniu usługi w szerokim zakresie, jesteśmy przekonani, że polecimy Ci to oprogramowanie. VPN ma wszystkie funkcje, których można oczekiwać od markowego produktu premium i nie tylko. \ R \ n \ r \ nDzięki polityce braku logów i 256-bitowemu szyfrowaniu CyberGhost zapewni Ci bezpieczeństwo podczas pobierania torrentów, strumieniowego przesyłania filmów, lub wykonywanie codziennych czynności związanych z przeglądaniem. \ r \ n \ r \ nOpłaty abonamentowe są takie same jak u innych czołowych dostawców VPN i zalecamy wykupienie trzyletniej subskrypcji. Ta 3-letnia oferta zapewnia najlepszy stosunek jakości do ceny, a przy cenie poniżej 10 centów dziennie stanowi dobry stosunek jakości do ceny. \ R \ n \ r \ nCyberGhost osiągnął lepsze wyniki niż oczekiwaliśmy \ u2013, zwłaszcza w dział prędkości. Spodziewaliśmy się znacznego spadku prędkości pobierania podczas korzystania z oprogramowania. Jednak z przyjemnością stwierdziliśmy, że w niektórych przypadkach program nie wykazywał żadnych oznak spowolnienia. Ta prędkość jest czymś, czego nigdy nie doświadczyliśmy w żadnej innej sieci VPN, i jest to cecha wyróżniająca korzystanie z tego oprogramowania. \ R \ n \ r \ nObsługa klienta była dla nas największym rozczarowaniem, a nadal nie możemy zapomnij o tym, że CyberGhost może używać chatbotów zamiast prawdziwych ludzi do zarządzania czatem pomocy online. \ r \ n Oprogramowanie jest łatwe w instalacji i gotowe do uruchomienia w kilka minut po zakupie, a początkujący Usługi VPN. Umieściliśmy CyberGhost w tej samej kategorii co NordVPN i Private Internet Access, jako jeden z wiodących dostępnych produktów VPN. \ R \ nOdwiedź CyberGhost","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"},"Data opublikowania":"2020-01-02"},"extraType":"nieokreślony","Alternatywna nazwa":"nieokreślony","nagroda":"nieokreślony","nagrody":"nieokreślony","Marka":"nieokreślony","Kategoria":"nieokreślony","kolor":"nieokreślony","głębokość":"nieokreślony","ujednoznaczniający Opis":"nieokreślony","gtin":"nieokreślony","gtin12":"nieokreślony","gtin13":"nieokreślony","gtin14":"nieokreślony","gtin8":"nieokreślony","wysokość":"nieokreślony","identyfikator":"nieokreślony","logo":"nieokreślony","mainEntityOfPage":"nieokreślony","materiał":"nieokreślony","Model":"nieokreślony","mpn":"nieokreślony","nsn":"nieokreślony","ID produktu":"nieokreślony","Data produkcji":"nieokreślony","Data zakupu":"nieokreślony","Data wydania":"nieokreślony","taki sam jak":"nieokreślony","sku":"nieokreślony","hasło reklamowe":"nieokreślony","url":"nieokreślony","waga":"nieokreślony","szerokość":"nieokreślony"}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map