Recenzja Pure VPN: kompletny przewodnik dla początkujących

Recenzja PureVPN

Sieci VPN są niezbędne, jeśli chcesz przeglądać sieć bezpiecznie i anonimowo. Hakerzy czają się w każdym zakątku Internetu, czekając na okazję, by przyłapać Cię na poślizgnięciu się z zabezpieczeniami internetowymi. Wizyta hakerska lub naruszenie danych może w końcu kosztować Cię pieniądze i utratę danych osobowych dla przestępców, którzy mogą ukraść Twoją tożsamość i popełnić oszustwo w Twoim imieniu.

Wybór najlepszej sieci VPN jest problemem dla wielu nowych użytkowników usługi i należy pamiętać, że jakość usługi VPN pod względem szybkości różni się w poszczególnych firmach. Postanowiliśmy przetestować i porównać najlepszych dostawców VPN i nasza najnowsza recenzja jest już dostępna PureVPN.

Recenzja PureVPN

Odwiedź PureVPN

Kim są PureVPN?

Założona w 2006 roku firma PureVPN ma już ugruntowaną pozycję jako czołowy dostawca usług VPN. Jako spółka zależna G.Z. Systems, PureVPN ma siedzibę w Hongkongu, jurysdykcji poza wścibskimi oczami rządów.

Dzięki ponad 2000 serwerów w ponad 180 lokalizacjach PureVPN jest właścicielem swojej infrastruktury, co czyni go globalnym graczem w dziedzinie ochrony i szyfrowania danych. PureVPN oferuje swoje produkty na wszystkie platformy stacjonarne i mobilne i jest kompatybilny z urządzeniami przesyłającymi, takimi jak Chromecast i Amazon Fire.

Postanowiliśmy przetestować PureVPN. Uruchomiliśmy oprogramowanie przez kilka dni i przygotowaliśmy przegląd jego funkcji, wydajności i wartości. Zapoznaj się z naszymi ustaleniami i podejmij świadomą decyzję o zakupie, zanim zdecydujesz się na PureVPN.

Ceny PureVPN

Zacznijmy naszą recenzję PureVPN od spojrzenia na liczby.

Czysty VPN oferuje trzy plany abonamentowe, z subskrypcją miesięczną, roczną lub 2-letnią. Inni dostawcy VPN mają wielopoziomową umowę członkowską, w której klient może zaktualizować swój pakiet, aby mieć szansę na korzystanie z dodatkowych funkcji. Użytkownicy PureVPN z przyjemnością dowiedzą się, że uzyskują dostęp do pełnej funkcjonalności i funkcji aplikacji, niezależnie od wybranego planu.

Aby skłonić swoich klientów do zobowiązania się do długoterminowych subskrypcji, PureVPN oferuje duże rabaty do 74 procent, jeśli zapłacisz za dwa lata z góry. Biorąc pod uwagę, że firma oferuje 31-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, warto ją pobrać i wypróbować bez ryzyka.

Ceny PureVPN

Kiedy poprosiliśmy PureVPN o zwrot pieniędzy po 30 dniach, nie napotkaliśmy żadnych problemów ze zwrotem pieniędzy. Zespół pomocy odpowiedział na naszą wstępną prośbę o zwrot kosztów przesłaną do przedstawiciela ds. Programu utrzymania klientów. Jednak grzecznie odmówiliśmy poddania się zatrzymaniu, a oni spełnili naszą prośbę bez żadnych problemów.

Zwrot środków został odzwierciedlony na naszym koncie po 10 dniach roboczych i byliśmy zadowoleni z płynnego procesu zwrotu oferowanego przez zespół wsparcia PureVPN.

Patrząc na koszty subskrypcji, PureVPN oferuje swoim klientom trzy następujące subskrypcje.

 • Miesięczny – Przy 10,95 USD za miesięczną subskrypcję PureVPN jest zdecydowanie w górnym zakresie dostawców. Nie ruszylibyśmy tej umowy z dziesięciostopowym słupem, ale zakładamy, że nikt i tak nie kupuje tych miesięcznych planów.
 • Roczny – 3,33 USD miesięcznie, co zapewnia oszczędność 70% rocznego kosztu miesięcznej subskrypcji. Ten poziom cen wypada korzystnie w porównaniu z innymi dostępnymi produktami VPN.
 • 2 lata – Przy 2,88 USD miesięcznie jest to najkorzystniejsza oferta, ale nie wiemy, czy chcemy od razu zablokować nasze pieniądze u dostawcy na 2 lata bez testowania platformy.

Specjalne promocje – obecnie PureVPN prowadzi promocję na ich roczną subskrypcję. Miesięczna opłata spada do 1,99 USD, co zapewnia niesamowity 82-procentowy spadek ceny miesięcznej subskrypcji.

Należy pamiętać, że PureVPN pobiera jednorazowe opłaty za abonament roczny lub 2-letni, więc upewnij się, że masz dostępne środki na jednorazową płatność. Akceptują większość głównych metod płatności, w tym karty kredytowe, PayPal, karty podarunkowe, a nawet kryptowaluty.

Płatności PureVPN

Porównując PureVPN z innymi dostawcami usług premium, okazuje się, że Private Internet Access oferuje podobny zakres funkcji i funkcjonalności jak ich produkt, ale ich dwuletni plan jest nieznacznie droższy, a miesięczne koszty wynoszą 2,91 USD.

Wszystkie poziomy subskrypcji są objęte 31-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Zakładamy, że z tego powodu nie oferują bezpłatnej wersji próbnej swojej sieci VPN.

Prywatność i logowanie

Ludzie używają VPN z dwóch głównych powodów. Pierwszym jest ochrona ich przed hakerami, którzy mogą przechwycić ich dane między punktami. Drugi to zachowanie anonimowości w Internecie. Na szczęście PureVPN ma zasadę „braku logów”, co oznacza, że ​​nie przechowują żadnych danych przeglądania podczas korzystania z usługi.

Jeśli jednak przeczytasz drobnym drukiem, stwierdzisz, że przechowują niektóre dane sesji. Ta sytuacja przedstawia nam sprzeczne stwierdzenie. Dlaczego firma pisze pogrubioną czcionką na swojej stronie docelowej sprzedaży, że nie prowadzi dzienników, ale drobnym drukiem wspomina, że ​​rejestruje niektóre Twoje sesje?

Postanowiliśmy trochę poszperać w tej sprawie i znaleźliśmy w ToS na stronie PureVPN wzmiankę, że rejestrują przychodzące I.P. adres, długość sesji i całkowitą przepustowość używaną w sesji.

Udostępnianie tego rodzaju danych organom ścigania nie wydaje nam się wielkim problemem i byliśmy gotowi wziąć PureVPN za słowo, ale potem kolega pokazał nam subreddit z historią, w której policja aresztowała mężczyznę w 2017 roku na podejrzenie o prześladowanie w sieci.

Czysta prywatność VPN

Jak się okazuje, mężczyzna korzystał z PureVPN, a policjanci wyśledzili go, pobierając dane od zespołu zarządzającego PureVPN, co doprowadziło do uzyskania jego adresu domowego i miejsca pracy.

Idąc dalej w dół króliczej nory, odkryliśmy, że PureVPN odpowiedział na zarzuty. Zespół zarządzający PureVPN opublikował post na blogu wyjaśniający ich działania, w którym stwierdza, że ​​nie prowadzi pełnych dzienników Twoich sesji i nie śledzi historii przeglądarki ani plików cookie.

Blog był nieugięty, że PureVPN nie naruszył warunków umowy o poziomie obsługi klienta. Jednak artykuł nie dotyczył faktu, że firma oferuje politykę „zero logów” na swojej stronie sprzedaży.

Chociaż tego rodzaju dane mogą nie stanowić problemu dla większości ludzi, z którymi można się rozstać, sprawa dotyczy zaufania. Mamy tutaj firmę VPN, która twierdzi, że szuka Twojej prywatności, ale odwraca się i przekazuje informacje zainteresowanym stronom na żądanie. Takie zachowanie byłoby naruszeniem zaufania w naszym umyśle, ale pozostawiamy Ci decyzję w tej sprawie.

Cechy i funkcjonalność

Po opłaceniu wybranej subskrypcji otrzymasz linki do pobrania oprogramowania lub aplikacji na iOS, Maca, Androida lub komputer stacjonarny. PureVPN ma rozwiązanie dla wszystkich urządzeń, a pobieranie jest szybkie i łatwe w instalacji. Pobraliśmy klienta Windows wraz z rozszerzeniem przeglądarki Chrome.

Po otrzymaniu e-maila z naszymi danymi do logowania i informacjami o wdrożeniu, decydujemy się na uruchomienie klienta poprzez rozszerzenie przeglądarki.

Program poprosił nas o wybranie jednej z pięciu opcji; Wolność w Internecie, transmisja strumieniowa, udostępnianie plików, bezpieczeństwo / prywatność lub dedykowany I.P. Ta funkcja była pierwszą przeszkodą w PureVPN, ponieważ nie ma natychmiastowego wyjaśnienia różnicy między trybami.

Na szczęście wykorzystaliśmy nasz spryt i intelekt, aby dowiedzieć się, że opcja Internet Freedom służy do przeglądania, udostępnianie plików było oczywiście do torrentowania, streaming był przeznaczony dla Netflix, a dedykowany I.P. jest stosunkowo oczywiste. Zastanawialiśmy się jednak, o co chodzi w trybie bezpieczeństwa / prywatności – może ma to coś wspólnego z hotspotami Wi-Fi?

Po zapytaniu z pomocą techniczną dowiedzieliśmy się, że wybranie jednego z trybów zoptymalizowałoby ustawienia PureVPN dla tego konkretnego zadania – w porządku, rozumiemy, ale nadal nie ma wyjaśnienia różnicy.

Czyste funkcje VPN

Na szczęście pracownik pomocy technicznej wyjaśnił, że wybierając Bezpieczeństwo / Prywatność, oprogramowanie stawia bezpieczeństwo ponad wszystkimi innymi zadaniami. Wybranie trybu przesyłania strumieniowego zoptymalizowałoby platformę pod kątem szybkości.

Po wybraniu trybu program przeniesie Cię do pulpitu nawigacyjnego, w którym możesz wybrać lokalizację serwera na podstawie kraju lub miasta. Panel ma doskonałą funkcjonalność, pozwalając nam przeskakiwać między serwerami, testować czasy pingów i monitorować prędkości. Utwórz listę swoich ulubionych lokalizacji serwera, aby mieć do nich łatwy dostęp w przyszłości.

Alternatywnie możesz wybrać opcję Cel, która wyświetla zadania, takie jak odblokowywanie Netflix lub serwisów streamingowych. Wybierając Twoją aplikację, PureVPN automatycznie wybiera optymalny serwer, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo lub szybkość w zależności od Twojego wyboru.

Po połączeniu się z żądanym serwerem klient powiadamia o stanie połączenia i masz możliwość włączenia wykresu przepustowości, który pokazuje zużycie podczas ostatniej aktywności. Nie uznaliśmy tej funkcji za przydatną, ale dobrze jest wiedzieć, że ona tam jest. Klient wysyła powiadomienia na pulpit systemu Windows, co jest idealnym rozwiązaniem.

Gdy przeglądasz lub pracujesz z klientem zminimalizowanym, wyświetla wyskakujące okienka informujące o wszelkich działaniach na koncie, takich jak zerwane połączenia i ponowne połączenia.

Jak się połączyć

Dodatkowa funkcja bonusowa o nazwie „Gravity” umożliwia blokowanie dostępu do potencjalnie złośliwych witryn. Istnieje wiele firm zajmujących się bezpieczeństwem internetowym oferujących samodzielne produkty ochrony, których czcionka ma takie same funkcje, jak w PureVPN Gravity.

Zapobiegając dostępowi do złośliwych witryn, Gravity włącza również bezpieczne wyszukiwanie dla większości wyszukiwarek i blokuje niebezpieczne linki, a także blokuje reklamy i umożliwia utworzenie białej listy ulubionych witryn w celu zapewnienia płynnego, nieprzerwanego dostępu.

Okno ustawień w PureVPN jest trochę hałaśliwe, z tak wieloma ikonami gapiącymi się w twarz. Próba rozszyfrowania interfejsu użytkownika jest na początku nieco trudna, ale dzień lub dwa z programem i zrozumiesz, jak wszystko działa.

Klient otwiera się przy starcie i natychmiast łączy się z Twoją ulubioną przeglądarką – pomyśleliśmy, że to niezła sztuczka. Co więcej, jeśli chcesz wybrać inny protokół klucza, masz wybór między OpenVPN TCP / UDP, L2TP, PPTP, IKEV i SSTP.

Interfejs użytkownika oferuje również przycisk, który rzekomo automatycznie wybiera serwer z najlepszą szybkością i bezpieczeństwem. Jednak po przetestowaniu tej funkcji stwierdziliśmy, że przechodzi ona cyklicznie przez listę serwerów i łączy się z pierwszym, który działa – nie jest to idealne rozwiązanie.

Funkcja Split Tunneling umożliwia użytkownikom wysyłanie tylko ruchu zatwierdzonych aplikacji przez PureVPN. Konfiguracja tego ustawienia zajmuje dużo czasu, ale może zoptymalizować wydajność oprogramowania podczas przesyłania danych.

Hotspot VPN to świetna funkcja, która umożliwia użytkownikom łączenie się z komputerem-hostem, który działa jako router. Wszystkie inne urządzenia podłączone do sieci mogą używać hosta jako bezpiecznego punktu dostępu.

Lista imponujących funkcji jest kontynuowana wraz z ochroną przed wyciekiem IPv6, wyłącznikiem awaryjnym i opcjami wieloportowymi. Patrząc na wady interfejsu użytkownika, musimy podkreślić, że wygląda na zagracony bałagan, bez standardowych ikon lub przycisków, co zapewnia niepokojące wrażenia użytkownika z oprogramowania.

Istnieją standardowe przyciski, przyciski opcji, łącza, ikony i paski boczne, które niekoniecznie działają zgodnie z oczekiwaniami i chociaż zorientowaliśmy się, jak poruszać się po systemie, nigdy nie było to naturalne ani wygodne.

Pobraliśmy również i zainstalowaliśmy aplikację na Androida na nasz telefon. Aplikacja nam się podobała i, w przeciwieństwie do wielu innych produktów, wersja mobilna nie straciła żadnej funkcjonalności – mimo że interfejs użytkownika. była również wyzwaniem w nawigacji.

Występ

Kiedy przeprowadzamy testy nowego oprogramowania VPN, lubimy korzystać z narzędzi innych firm, aby uzyskać obiektywny odczyt wydajności oferowanej w programie. Jednak w tym przypadku nie mogliśmy połączyć się z żadną z naszych standardowych platform testowych.

Dlatego zdecydowaliśmy się powrócić do naszych metod testowania łączenia się z platformami takimi jak SpeedTest.net i TestMyNet.com. Chociaż ta metoda nie zapewnia w 100% dokładnego obrazu połączenia, nadal mamy dość dobre wyobrażenie o oferowanej wydajności.

Serwery w Wielkiej Brytanii różniły się w zależności od lokalizacji, co nie jest tym, co chcemy zobaczyć, ale serwerowi udało się osiągnąć prędkość od 50 do 65 Mb / s, korzystając z połączenia światłowodowego 75 Mb / s. Inne pobliskie serwery europejskie były wolniejsze.

Lokalizacje

W przypadku serwerów w USA osiągnęliśmy prędkości od 50 Mb / s na wschodnim wybrzeżu kraju do 30 Mb / s na zachodnim wybrzeżu. Chociaż może to nie być powód do krzyku, wciąż jest wystarczająco dużo, aby zarządzać usługami przesyłania strumieniowego i udostępniać pliki. Jeśli intensywnie pobierasz Torrent – to może nie być wystarczająco szybkie, jak chcesz.

Prędkości w lokalizacjach międzynarodowych były straszne, a najważniejszym punktem sesji testowej był serwer na Tajwanie, sprawdzający się tylko z 1 Mb / s. Inne witryny w Azji Południowo-Wschodniej nie radziły sobie dużo lepiej, ponieważ serwer w Wietnamie działał z szybkością 10 mln b / s.

Chociaż niektóre serwery tracą prędkość, te duże różnice w wydajności nie są imponujące. Pokazuje, że chociaż firma VPN może reklamować międzynarodowy zasięg, często ma tylko przyzwoite serwery na rynkach rozwiniętych.

PureVPN i torrentowanie

Wiele firm VPN nie oferuje już swoim klientom usług torrentowych. Powodem jest to, że obawiają się następstw naruszenia praw autorskich. Rządy mogą zagrozić dostawcom VPN, którzy zezwalają na tę usługę swoim klientom, a firma ryzykuje zamknięcie i ogromne grzywny, jeśli zostanie uznana za winną dopuszczenia do naruszenia praw autorskich za pośrednictwem swojej platformy.

Jednak PureVPN jest jedną z niewielu firm, które zezwalają na torrentowanie. W rzeczywistości PureVPN ma dedykowane serwery do torrentowania, a prędkości w USA i Wielkiej Brytanii są doskonałe do pobierania lub udostępniania plików online. Nie musisz korzystać z serwerów dedykowanych, a pobieranie rozpocznie się z dowolnego miejsca, ale korzystanie ze zoptymalizowanych serwerów przyspieszy pobieranie.

Netflix i PureVPN

Podobnie jak w przypadku torrentów, wiele sieci VPN nie podejmuje wysiłków, aby zapewnić te usługi odblokowujące swoim klientom. Ponieważ 95 procent osób korzystających z VPN potrzebuje ich właśnie do tego celu, wydaje się głupie, że jakikolwiek dostawca nie zaoferowałby tej usługi lub nie skupił się na jej świadczeniu.

Na szczęście dzięki PureVPN zdali sobie sprawę z gwałtownego zachwytu na rynku i zdecydowali się złożyć ofertę dla swojego użytkownika, która znacznie wyprzedza wiele innych w grze.

PureVPN zapewnia dedykowane serwery do przesyłania strumieniowego i są one zoptymalizowane pod kątem szybkości, co oznacza, że ​​nie będziesz musiał znosić czasu buforowania, tak jak w przypadku wielu innych dostawców.

PureVPN Netflix

Serwery strumieniowe PureVPN dały nam natychmiastowy dostęp do amerykańskiej wersji Netflix, a także bez problemów ze strumieniowaniem innych witryn, takich jak Amazon Prime, Hulu i BBC iPlayer. Podczas przechodzenia z Netflix na BBC iPlayer otrzymaliśmy komunikat o błędzie, który zwrócił uwagę. Jednak serwer automatycznie wykrywa odmowę i przełącza serwery, a witryna od razu przyznała nam dostęp.

Nie mieliśmy również problemów z oglądaniem amerykańskich treści na YouTube, a połączenie było tak dobre, że nigdy nie doświadczyliśmy żadnych opóźnień ani buforowania podczas oglądania naszych ulubionych programów. Ogólnie rzecz biorąc, przyznajemy PureVPN pełne oceny za możliwość przesyłania strumieniowego, a jeśli jesteś na rynku VPN, a strumieniowanie jest głównym czynnikiem przy wyborze dostawcy, zalecamy PureVPN.

Obsługa klienta PureVPN

Jeśli to jedna rzecz, którą PureVPN robi dobrze, jej obsługę klienta. Po zarejestrowaniu się i zainstalowaniu oprogramowania zalecamy poświęcenie trochę czasu na przejrzenie archiwów witryny pod kątem pomocy technicznej i rozwiązywania problemów.

Istnieje wiele różnych przewodników, samouczków i filmów o tym, jak zoptymalizować PureVPN i jak najlepiej wykorzystać doświadczenie z narzędziami. Istnieją również przewodniki dla chińskich użytkowników dotyczące oglądania amerykańskiego Netflixa lub gorące przewodniki dotyczące pobierania torrentów dla chińskich użytkowników.

Podręcznik instalacji zawiera określone podrozdziały dotyczące optymalizacji oprogramowania dla urządzeń z systemem Windows, Mac, Linux, a także iOS i Android. Znajdziesz tu również instrukcje dotyczące konfigurowania PureVPN na routerach i inteligentnych telewizorach.

Jeśli nie możesz znaleźć tego, czego szukasz w witrynie lub spieszysz się z odpowiedzią, możesz spróbować przesłać zgłoszenie do poczty e-mail lub porozmawiać na czacie z konsultantem pomocy technicznej. Po przesłaniu naszego zgłoszenia e-mailowego otrzymaliśmy odpowiedź w ciągu 24 godzin.

Czat na żywo oferował również imponujący czas odpowiedzi, a konsultanci potrzebowali mniej niż 10 minut, aby połączyć się z nami podczas rozmowy i kilka minut, aby odpowiedzieć na nasze pytanie. Personel pomocniczy na czacie wydaje się kompetentny, przyjazny i chętny do pomocy.

Chociaż poziom oferowanego wsparcia był odpowiedni, uważamy, że inni dostawcy, tacy jak ExpressVPN, mają lepsze czasy odpowiedzi.

Inni dostawcy VPN

Niektórzy inni dostawcy, których omówiliśmy wcześniej w Blockonomi, to:

 • CyberGhost
 • Avast Secureline
 • NordVPN
 • ExpressVPN
 • AVG VPN

PureVPN Plusy & Cons

Oto nasze krótkie wady i zalety PureVPN.

Plusy

 • Wszystkie funkcje premium VPN.
 • Doskonałe wsparcie i wdrażanie.
 • Roczna oferta za 1,99 USD oferuje wyjątkowy stosunek jakości do ceny.
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy.
 • Odblokowuje Netflix z dowolnego miejsca, nawet w Chinach.

Cons

 • Wystąpiło kilka problemów z połączeniem w aplikacji na Androida.
 • Słabe prędkości poza Wielką Brytanią i Stanami Zjednoczonymi.
 • Brak opcji na bezpłatny okres próbny.
 • Może przechowywać niektóre dzienniki

Wniosek

Biorąc pod uwagę liczbę oferowanych funkcji w PureVPN, w porównaniu z kosztem najlepszego pakietu subskrypcji (roczna oferta za 1,990 USD – okazuje się, że PureVPN oferuje doskonały stosunek jakości do ceny.

Podczas gdy U.I. może być zagmatwany i pełen bałaganu, nie zmienia to faktu, że oprogramowanie robi to, co powinno robić VPN – i robi to dobrze. Ta pełna usługa VPN ma wszystkie funkcje związane z innymi klientami VPN, które kosztują prawie dwukrotność opłaty miesięcznej.

Powodem do niepokoju jest ich polityka dotycząca dzienników, podczas gdy oświadczają na swojej stronie głównej, że nie prowadzą dzienników, sprawdzając swoje warunki i zasady, stwierdzą, że przechowują jakąś formę dzienników swoich klientów.

Użytkownicy ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii najbardziej skorzystają na korzystaniu z PureVPN, a jeśli mieszkasz poza tymi regionami, zalecamy skorzystanie z innego dostawcy VPN. Spadek prędkości serwerów poza Wielką Brytanią i USA był nie do przyjęcia i jest jasne, na którym rynku firma koncentruje swoje wysiłki na rozwoju infrastruktury.

Gdybyśmy byli lekkimi użytkownikami internetu z Wielkiej Brytanii lub Stanów Zjednoczonych, poważnie rozważalibyśmy roczną ofertę oferowaną przez PureVPN. Jednak gdybyśmy byli poza tymi lokalizacjami, uważamy, że lepiej przyjrzeć się innej ofercie VPN.

Odwiedź PureVPN

PureVPN

src = “~ images \ pure-vpn-review-complete-beginners-guide.jpg”

alt = „PureVPN”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 7.6

Łatwość użycia

7,0 / 10

Reputacja

7,0 / 10

Cena £

9,0 / 10

Bezpieczeństwo

7,0 / 10

Prędkość

8.0 / 10

Plusy

 • Wszystkie funkcje premium VPN
 • Doskonałe wsparcie i wdrażanie
 • Wyjątkowy stosunek jakości do ceny
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Odblokowuje Netflix z dowolnego miejsca, nawet w Chinach

Cons

 • kilka problemów z połączeniem w aplikacji na Androida
 • Słabe prędkości poza Wielką Brytanią i Stanami Zjednoczonymi
 • Brak bezpłatnego okresu próbnego
 • Może przechowywać niektóre dzienniki

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"PureVPN","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2019 \ / 06 \ /purevpn-review.jpg","opis":"Sieci VPN są niezbędne, jeśli chcesz przeglądać sieć bezpiecznie i anonimowo. Hakerzy czają się w każdym zakątku Internetu, czekając na okazję, by przyłapać Cię na poślizgnięciu się z zabezpieczeniami internetowymi. Wizyta hakerska lub naruszenie danych może w końcu wiązać się z kosztami i utratą danych osobowych…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"7.60"},"Nazwa":"PureVPN","reviewBody":"Sieci VPN są niezbędne, jeśli chcesz przeglądać sieć bezpiecznie i anonimowo. Hakerzy czają się w każdym zakątku Internetu, czekając na okazję, by przyłapać Cię na poślizgnięciu się z zabezpieczeniami internetowymi. Wizyta hakerska lub naruszenie danych może w końcu wiązać się z kosztami i utratą danych osobowych dla przestępców, którzy mogą ukraść Twoją tożsamość i popełnić oszustwo w Twoim imieniu. \ R \ n \ r \ nWybór najlepszej sieci VPN jest przedmiotem obaw wielu nowych użytkowników usługi i ważne jest, aby pamiętać, że jakość usługi VPN pod względem szybkości różni się w każdej firmie. Postanowiliśmy przetestować i porównać najlepszych dostawców VPN, a nasza najnowsza recenzja dotyczy PureVPN. \ R \ n \ r \ n \ r \ nOdwiedź PureVPN \ r \ n \ r \ nKto jest PureVPN? \ R \ nZałożona w 2006 roku, PureVPN ma już ugruntowaną pozycję jako wiodący dostawca usług VPN. Jako spółka zależna G.Z. Systems, PureVPN ma siedzibę w Hongkongu, jurysdykcji znajdującej się poza wścibskimi oczami rządów. \ R \ n \ r \ nPrzez ponad 2000 serwerów w ponad 180 lokalizacjach PureVPN jest właścicielem infrastruktury, dzięki czemu jest globalnym graczem w dziedzinie ochrony danych i szyfrowanie. PureVPN oferuje swoje produkty na wszystkie platformy stacjonarne i mobilne i jest kompatybilny z urządzeniami przesyłającymi, takimi jak Chromecast i Amazon Fire. \ R \ n \ r \ nZdecydowaliśmy się przetestować PureVPN. Uruchomiliśmy oprogramowanie przez kilka dni i przygotowaliśmy przegląd jego funkcji, wydajności i wartości. Zapoznaj się z naszymi ustaleniami i podejmij świadomą decyzję o zakupie, zanim zdecydujesz się na PureVPN. \ R \ nCeny PureVPN \ r \ nZacznijmy przegląd PureVPN od spojrzenia na liczby. \ R \ n \ r \ nPure VPN oferuje trzy plany abonamentowe z miesięczną, roczną lub 2-letnią subskrypcją. Inni dostawcy VPN mają wielopoziomową umowę członkowską, w której klient może zaktualizować swój pakiet, aby mieć szansę na korzystanie z dodatkowych funkcji. Użytkownicy PureVPN z przyjemnością dowiedzą się, że uzyskają dostęp do pełnej funkcjonalności i funkcji aplikacji, niezależnie od wybranego planu. \ R \ n \ r \ nAby skłonić swoich klientów do skorzystania z długoterminowych subskrypcji, PureVPN oferuje duże rabaty do 74 procent, jeśli zapłacisz za dwa lata z góry. Biorąc pod uwagę, że firma oferuje 31-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, warto ją pobrać i wypróbować bez ryzyka. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nGdy poprosiliśmy PureVPN o zwrot pieniędzy po 30 dniach nie mieliśmy żadnych problemów z odzyskaniem pieniędzy. Zespół pomocy odpowiedział na naszą wstępną prośbę o zwrot kosztów przesłaną do przedstawiciela ds. Programu utrzymania klientów. Jednak grzecznie odmówiliśmy poddania się zatrzymaniu, a oni spełnili naszą prośbę bez żadnych problemów. \ R \ n \ r \ nZwrot został odzwierciedlony na naszym koncie po 10 dniach roboczych i byliśmy zadowoleni z bezproblemowego procesu zwrotu w dniu oferta od zespołu pomocy PureVPN. \ r \ n \ r \ nSpoglądając na koszty subskrypcji, PureVPN oferuje swoim klientom następujące trzy subskrypcje. \ r \ n \ r \ n \ tMiesięczne \ u2013 Za 10,95 USD miesięcznie abonament PureVPN jest zdecydowanie w górnym zakresie dostawców. Nie ruszylibyśmy tej umowy z dziesięciostopową tyczką, ale zakładamy, że i tak nikt nie kupuje tych miesięcznych planów. \ R \ n \ tRoczna \ u2013 3,33 USD miesięcznie, co daje oszczędność 70% na roczny koszt miesięcznej subskrypcji. Ten poziom cen wypada korzystnie w porównaniu z innymi dostępnymi produktami VPN. \ R \ n \ t2-letnie \ u2013 Przy 2,88 USD miesięcznie jest to najlepsza oferta, ale nie wiemy, czy chcemy zablokować nasze pieniądze dostawca przez 2 lata od razu, bez testowania platformy. \ r \ n \ r \ nSpecjalne promocje \ u2013 Obecnie PureVPN prowadzi promocję na roczną subskrypcję. Miesięczna opłata spada do 1,99 USD, co zapewnia niesamowitą 82-procentową obniżkę ceny miesięcznej subskrypcji. \ R \ n \ r \ nWażne jest, aby pamiętać, że PureVPN obciąża Cię jednorazowo za abonament roczny lub 2-letni , więc upewnij się, że masz dostępne środki na jednorazową płatność. Akceptują większość głównych metod płatności, w tym karty kredytowe, PayPal, karty podarunkowe, a nawet kryptowaluty. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPorównując PureVPN z innymi dostawcami usług premium, okazuje się, że Private Internet Access oferuje podobny zakres funkcji i funkcjonalności z ich produktem, ale ich dwuletni plan jest nieznacznie droższy i kosztuje 2,91 USD miesięcznie. \ r \ n \ r \ nWszystkie poziomy subskrypcji są objęte 31-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Zakładamy, że z tego powodu nie oferują bezpłatnej wersji próbnej swojej sieci VPN. \ R \ nPrywatność i rejestrowanie \ r \ nLudzie używają VPN z dwóch głównych powodów. Pierwszym jest ochrona ich przed hakerami, którzy mogą przechwycić ich dane między punktami. Drugi to zachowanie anonimowości w Internecie. Na szczęście PureVPN ma \"polityka braku logów, \" co oznacza, że ​​nie przechowują żadnych danych przeglądania podczas korzystania z usługi. \ r \ n \ r \ nJednakże, jeśli przeczytasz drobnym drukiem, stwierdzisz, że zachowują pewne dane sesji. Ta sytuacja przedstawia nam sprzeczne stwierdzenie. Dlaczego firma pisze pogrubioną czcionką na swojej stronie docelowej sprzedaży, że nie prowadzi dzienników, ale drobnym drukiem wspomina, że ​​rejestruje niektóre z Twoich sesji? \ R \ n \ r \ nZdecydowaliśmy się trochę poszperać problem i znaleźliśmy w ToS na stronie PureVPN wzmiankę o tym, że rejestrują przychodzące IP adres, długość sesji i łączną przepustowość używaną podczas sesji. \ r \ n \ r \ nWspółdzielanie tego rodzaju danych z organami ścigania nie wydaje nam się wielkim problemem i byliśmy przygotowani na weź PureVPN za słowo, ale potem kolega pokazał nam subreddit z historią, w której policja aresztowała mężczyznę w 2017 roku pod zarzutem prześladowania w sieci. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nJak się okazuje , mężczyzna korzystał z PureVPN, a gliniarze wyśledzili go, pobierając dane od zespołu zarządzającego PureVPN, co doprowadziło do uzyskania jego adresu domowego i miejsca pracy. \ r \ n \ r \ nGdy schodząc w dół króliczej nory, odkryliśmy, że PureVPN odpowiedział na zarzuty. Zespół zarządzający PureVPN opublikował post na blogu wyjaśniający ich działania, w którym stwierdza, że ​​nie prowadzi on pełnych dzienników Twoich sesji i nie śledzi historii przeglądarki ani plików cookie. \ R \ n \ r \ nBlog był nieugięty że PureVPN nie naruszył warunków umowy o poziomie obsługi klienta. Jednak artykuł nie dotyczył faktu, że firma oferuje \"zero log \" zasady na ich stronie sprzedaży. \ r \ n \ r \ nPodczas gdy tego rodzaju dane mogą nie stanowić problemu dla większości ludzi, z którymi można się rozstać, kwestia sprawy obraca się wokół zaufania. Mamy tutaj firmę VPN, która twierdzi, że troszczy się o Twoją prywatność, ale odwraca się i przekazuje informacje zainteresowanym stronom na żądanie. Takie zachowanie byłoby naruszeniem zaufania w naszym umyśle, ale pozostawiamy Ci decyzję w tej sprawie. \ R \ nFunkcje i funkcjonalność \ r \ nPo zapłaceniu za wybraną subskrypcję otrzymasz linki do pobrania oprogramowania lub aplikacja na iOS, Maca, Androida lub komputer stacjonarny. PureVPN ma rozwiązanie dla wszystkich urządzeń, a pobieranie jest szybkie i łatwe w instalacji. Pobraliśmy klienta systemu Windows wraz z rozszerzeniem przeglądarki Chrome. \ R \ n \ r \ nPo otrzymaniu wiadomości e-mail z naszymi danymi logowania i danymi wejściowymi, decydujemy się uruchomić klienta za pomocą rozszerzenia przeglądarki. \ R \ n \ r \ nProgram poprosił nas o wybranie jednej z pięciu opcji; Wolność w Internecie, transmisja strumieniowa, udostępnianie plików, bezpieczeństwo \ / prywatność lub dedykowany I.P. Ta funkcja była pierwszą przeszkodą w PureVPN, ponieważ nie ma natychmiastowego wyjaśnienia różnicy między trybami. \ R \ n \ r \ nNa szczęście wykorzystaliśmy nasz spryt i intelekt, aby dowiedzieć się, że opcja Internet Freedom służy do przeglądania, udostępnianie plików było oczywiście przeznaczone dla torrentów, streaming dla Netflix, a dedykowany adres IP nie wymaga wyjaśnień. Zastanawialiśmy się jednak, o co chodzi w trybie Bezpieczeństwo \ / Prywatność… może ma on coś wspólnego z hotspotami Wi-Fi? \ R \ n \ r \ nPo zapytaniu działu pomocy technicznej dowiedzieliśmy się, że wybranie jednego z tych trybów spowoduje optymalizację ustawienia PureVPN dla tego konkretnego zadania \ u2013 w porządku, rozumiemy, ale nadal nie ma wyjaśnienia różnicy. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nNa szczęście pracownik działu pomocy wyjaśnił, że wybierając Bezpieczeństwo \ / Prywatność, oprogramowanie stawia bezpieczeństwo ponad wszystkimi innymi zadaniami. Wybór trybu przesyłania strumieniowego zoptymalizowałby platformę pod kątem szybkości. \ R \ n \ r \ nPo wybraniu trybu program przeniesie Cię do pulpitu nawigacyjnego, gdzie możesz wybrać lokalizację serwera w oparciu o kraj lub miasto. Panel ma doskonałą funkcjonalność, pozwalając nam przeskakiwać między serwerami, testować czasy pingów i monitorować prędkości. Utwórz listę swoich ulubionych lokalizacji serwera, aby mieć do nich łatwy dostęp w przyszłości. \ R \ n \ r \ nAlternatywnie możesz wybrać opcję Cel, która wyświetla zadania, takie jak odblokowywanie serwisu Netflix lub serwisy streamingowe. Wybierając aplikację, PureVPN automatycznie wybiera optymalny serwer, aby zapewnić bezpieczeństwo lub szybkość w zależności od Twojego wyboru. \ R \ n \ r \ nPo połączeniu się z żądanym serwerem klient powiadamia Cię o stanie połączenia, a Ty masz opcja włączenia wykresu przepustowości, który pokazuje zużycie podczas ostatniej aktywności. Nie uznaliśmy tej funkcji za przydatną, ale miło jest wiedzieć, że tam jest. Klient wysyła powiadomienia na pulpit systemu Windows, co jest idealnym rozwiązaniem. \ R \ n \ r \ nGdy przeglądasz lub pracujesz z klientem zminimalizowanym, wyświetla wyskakujące okienka informujące o wszelkich działaniach na koncie, takich jak jako zerwane połączenia i ponowne połączenia. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nDodatkowa funkcja o nazwie \"Powaga,\" umożliwia blokowanie dostępu do potencjalnie złośliwych witryn. Istnieje wiele firm zajmujących się bezpieczeństwem w Internecie, oferujących samodzielne produkty ochrony, których czcionka ma takie same funkcje, jak te dostępne w PureVPN Gravity. \ R \ n \ r \ nUniemożliwiając dostęp do złośliwych witryn, Gravity włącza również bezpieczne wyszukiwanie większości wyszukiwarki i blokuje niebezpieczne linki, a także blokuje reklamy i umożliwia utworzenie białej listy ulubionych witryn w celu zapewnienia płynnego i nieprzerwanego dostępu. \ r \ n \ r \ nOkno ustawień w PureVPN jest nieco hałaśliwe, z tyloma ikonami, które patrzą ci w twarz. Próba rozszyfrowania interfejsu użytkownika jest początkowo nieco trudna, ale dzień lub dwa z programem, a zrozumiesz, jak wszystko działa. \ R \ n \ r \ nKlient otwiera się po uruchomieniu i natychmiast łączy się podczas otwierania ulubiona przeglądarka… pomyśleliśmy, że to niezła sztuczka. Ponadto, jeśli chcesz wybrać inny protokół klucza, możesz wybrać między OpenVPN TCP \ / UDP, L2TP, PPTP, IKEV i SSTP. \ R \ n \ r \ nU.I. oferuje również przycisk, który rzekomo automatycznie wybiera serwer z najlepszą szybkością i bezpieczeństwem. Jednak po przetestowaniu tej funkcji odkryliśmy, że przełącza ona listę serwerów i łączy się z pierwszym, który działa – nie jest to idealne rozwiązanie. \ R \ n \ r \ nFunkcja Split Tunneling umożliwia użytkownikom przesyłanie tylko ruchu zatwierdzonego aplikacje za pośrednictwem PureVPN. Konfiguracja tego ustawienia zajmuje dużo czasu, ale może zoptymalizować wydajność oprogramowania podczas przesyłania danych. \ R \ n \ r \ n Hotspot VPN to świetna funkcja, która umożliwia użytkownikom łączenie się z komputerem hosta, który działa jako router . Wszystkie inne urządzenia podłączone do sieci mogą używać hosta jako bezpiecznego punktu dostępu. \ R \ n \ r \ nLista imponujących funkcji obejmuje ochronę przed wyciekiem IPv6, wyłącznik awaryjny i opcje wieloportowe. Patrząc na wady interfejsu użytkownika, musimy podkreślić, że wygląda na zagracony bałagan, bez standardowych ikon lub przycisków, co zapewnia niepokojące wrażenia użytkownika z oprogramowania. \ R \ n \ r \ nSą standardowe przyciski, przyciski opcji , linki, ikony i paski boczne, niekoniecznie działają zgodnie z oczekiwaniami i chociaż wymyśliliśmy, jak poruszać się po systemie, nigdy nie wydawało się to naturalne ani wygodne. \ r \ n \ r \ nPobieraliśmy i zainstalował aplikację na Androida dla naszego telefonu. Aplikacja nam się podobała i, w przeciwieństwie do wielu innych produktów, wersja mobilna nie straciła żadnej funkcjonalności \ u2013, mimo że interfejs użytkownika. nawigacja była również wyzwaniem. \ r \ nWydajność \ r \ nGdy przeprowadzamy testy nowego oprogramowania VPN, lubimy korzystać z narzędzi innych firm, aby uzyskać obiektywny odczyt wydajności oferowanej w programie. Jednak w tym przypadku nie mogliśmy połączyć się z żadną z naszych standardowych platform testowych. \ R \ n \ r \ nWięc zdecydowaliśmy się powrócić do naszych metod testowania łączenia się z platformami takimi jak SpeedTest.net i TestMyNet.com . Chociaż ta metoda nie zapewnia 100-procentowego dokładnego obrazu połączenia, nadal mamy dość dobre wyobrażenie o oferowanej wydajności. \ R \ n \ r \ nSerwery w Wielkiej Brytanii różniły się w zależności od lokalizacji, co nie jest tym, czego chcemy to zobaczyć, ale serwerowi udało się osiągnąć prędkości od 50 do 65 Mb / s, używając połączenia światłowodowego 75 Mb / s. Inne pobliskie serwery europejskie były wolniejsze. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nW przypadku serwerów w Stanach Zjednoczonych zaobserwowaliśmy prędkości od 50 Mb / s na wschodnim wybrzeżu kraju do 30 Mb / s na zachodzie Wybrzeże. Chociaż nie ma o czym krzyczeć, wciąż jest wystarczająco dużo prędkości, aby zarządzać usługami przesyłania strumieniowego i udostępniać pliki. Jeśli intensywnie pobierasz Torrent \ u2013, to może nie być wystarczająco szybkie, jak chcesz. \ R \ n \ r \ nSzybki w międzynarodowych lokalizacjach były straszne, a najważniejszym punktem sesji testowej był serwer na Tajwanie, sprawdzanie z tylko 1 Mb / s. Inne witryny w Azji Południowo-Wschodniej nie radziły sobie dużo lepiej, z serwerem w Wietnamie pracującym z marnotrawstwem 10 mln b / s. \ R \ n \ r \ nChociaż niektóre serwery mogą tracić prędkość, te duże różnice w wydajności nie są imponujący. Pokazuje, że chociaż firma VPN może reklamować międzynarodowy zasięg, często ma tylko przyzwoite serwery na rynkach rozwiniętych. \ R \ nPureVPN i torrenting \ r \ nWiele firm VPN nie oferuje już usług torrentowych swoim klientom. Powodem jest obawa przed konsekwencjami naruszeń praw autorskich. Rządy mogą zagrozić dostawcom VPN, którzy zezwalają na tę usługę swoim klientom, a firma ryzykuje zamknięcie i wysokie grzywny, jeśli zostanie uznana za winną dopuszczenia do naruszenia praw autorskich za pośrednictwem swojej platformy. \ R \ n \ r \ nJednak PureVPN jest jedna z niewielu firm, które pozostały, które zezwalają na torrentowanie. W rzeczywistości PureVPN ma dedykowane serwery do torrentowania, a prędkości w USA i Wielkiej Brytanii są doskonałe do pobierania lub udostępniania plików online. Nie musisz korzystać z serwerów dedykowanych, a pobieranie rozpocznie się z dowolnego miejsca, ale korzystanie ze zoptymalizowanych serwerów przyspieszy pobieranie. \ R \ nNetflix i PureVPN \ r \ n Podobnie jak w przypadku torrentów, wiele sieci VPN nie przechodzi do wysiłek dostarczenia tych usług odblokowujących dla swoich klientów. Ponieważ 95 procent osób korzystających z VPN potrzebuje ich właśnie do tego celu, wydaje się głupie, że jakikolwiek dostawca nie zaoferowałby tej usługi lub nie skupiłby się na jej świadczeniu. \ R \ n \ r \ nNa szczęście dzięki PureVPN zdali sobie sprawę, że rynku i postanowiliśmy przygotować dla swojego użytkownika ofertę, która znacznie wyprzedza wiele innych w grze. \ r \ n \ r \ nPureVPN zapewnia dedykowane serwery do przesyłania strumieniowego i są one zoptymalizowane pod kątem szybkości, co oznacza, że ​​wygrałeś ‘ nie muszę znosić czasu buforowania, tak jak w przypadku wielu innych dostawców. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nSerwery strumieniowe PureVPN dały nam natychmiastowy dostęp do amerykańskiej wersji Netflix, a także nie problemy z przesyłaniem strumieniowym z innych witryn, takich jak Amazon Prime, Hulu i BBC iPlayer. Podczas przechodzenia z Netflix na BBC iPlayer otrzymaliśmy komunikat o błędzie, który zwrócił uwagę. Jednak serwer automatycznie wykrywa odmowę i przełącza serwery, a witryna od razu przyznała nam dostęp. \ R \ n \ r \ nNie mieliśmy również problemów z przeglądaniem treści z USA na YouTube, a połączenie było tak dobre, że nigdy nie mieliśmy żadnych opóźnianie lub buforowanie podczas oglądania naszych ulubionych programów. Ogólnie rzecz biorąc, przyznajemy PureVPN pełne oceny za możliwość przesyłania strumieniowego, a jeśli jesteś na rynku VPN, a strumieniowanie jest najważniejszym czynnikiem przy wyborze dostawcy, zalecamy PureVPN. \ R \ nObsługa klienta PureVPN \ r \ nJeśli tak jest rzecz, którą PureVPN robi dobrze, jego obsługę klienta. Po zarejestrowaniu się i zainstalowaniu oprogramowania sugerujemy, aby poświęcić trochę czasu na przejrzenie archiwów witryny w zakresie wsparcia i rozwiązywania problemów. \ R \ n \ r \ nIstnieje szeroki wybór przewodników, samouczków i filmów o tym, jak zoptymalizować PureVPN i jak najlepiej wykorzystaj swoje doświadczenie z narzędziami. Istnieją również przewodniki dla chińskich użytkowników dotyczące oglądania amerykańskiego Netflixa lub gorące przewodniki dotyczące pobierania torrentów dla chińskich użytkowników. \ R \ n \ r \ nPodręcznik instalacji zawiera określone podsekcje dotyczące optymalizacji oprogramowania dla systemów Windows i Mac , Linux, a także urządzenia z systemem iOS i Android. Znajdziesz także przewodniki dotyczące konfigurowania PureVPN na routerach i telewizorach Smart TV. \ R \ n \ r \ nJeśli nie możesz znaleźć tego, czego szukasz w witrynie lub spieszysz się z odpowiedzią, możesz spróbować przesłać zgłoszenie do punktu e-mail lub możesz porozmawiać na żywo z konsultantem wsparcia. Po przesłaniu naszego zgłoszenia e-mail otrzymaliśmy odpowiedź w ciągu 24 godzin. \ R \ n \ r \ nCzat na żywo również oferował imponujący czas odpowiedzi, a konsultanci potrzebowali mniej niż 10 minut, aby połączyć się z nami podczas rozmowy, a kilka minut, aby odpowiedzieć na nasze pytanie. Personel pomocniczy na czacie wydaje się kompetentny, przyjazny i chętny do pomocy. \ R \ n \ r \ nChociaż poziom oferowanego wsparcia był odpowiedni, uważamy, że inni dostawcy, tacy jak ExpressVPN, mają lepsze czasy odpowiedzi. \ R \ nInni dostawcy VPN \ r \ nNiektórzy inni dostawcy, których omówiliśmy wcześniej w Blockonomi, to: \ r \ n \ r \ n \ tCyberGhost \ r \ n \ tAvast Secureline \ r \ n \ tNordVPN \ r \ n \ tExpressVPN \ r \ n \ tAVG VPN \ r \ n \ r \ nPureVPN Plusy & Wady \ r \ nOto nasze krótkie wady i zalety PureVPN. \ R \ n \ r \ nZalety \ r \ n \ r \ n \ tWszystkie funkcje premium VPN. \ R \ n \ tDoskonałe wsparcie i wdrażanie. \ r \ n \ t Roczna umowa za 1,99 USD zapewnia wyjątkowy stosunek jakości do ceny. \ r \ n \ tGwarancja zwrotu pieniędzy. \ r \ n \ tOdblokowuje Netflix z dowolnego miejsca, nawet z Chin. \ r \ n \ r \ nUwagi \ r \ n \ r \ n \ tMieliśmy kilka problemów z połączeniem w aplikacji na Androida. \ r \ n \ tSłabe prędkości poza Wielką Brytanią i USA \ r \ n \ tBrak opcji bezpłatnego okresu próbnego. \ r \ n \ tMożna zachować niektóre dzienniki \ r \ n \ r \ nWniosek \ r \ nKiedy weźmiemy pod uwagę liczbę funkcji oferowanych w PureVPN w porównaniu z kosztem najlepszego pakietu subskrypcji (roczna umowa za 1,990 USD \ u2013 okazuje się, że PureVPN oferuje doskonały stosunek jakości do ceny. \ r \ n \ r \ n Chociaż interfejs użytkownika może być zagmatwany i pełen bałaganu, nie zmienia to faktu, że oprogramowanie robi to, co powinien robić VPN \ u2013 i robi to dobrze . Ta sieć VPN z pełnym zakresem usług ma wszystkie funkcje związane z innymi klientami VPN, które kosztują prawie dwukrotność opłaty miesięcznej. \ R \ n \ r \ n Powodem do niepokoju są ich zasady dotyczące dzienników, podczas gdy na swojej stronie głównej oświadczają, że nie prowadzą dzienników, sprawdzając warunki korzystania z usługi, stwierdzisz, że przechowują one niektóre formy dzienników swoich klientów. \ R \ n \ r \ nUsers ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii odniosą największe korzyści z korzystania z PureVPN, a jeśli mieszkasz poza tymi regionami, zalecamy skorzystanie z innego dostawcy VPN. Spadek prędkości serwerów poza Wielką Brytanią i USA był nie do przyjęcia i jest jasne, na którym rynku firma koncentruje swoje wysiłki na rozwoju infrastruktury. \ R \ n \ r \ nGdybyśmy byli lekkimi użytkownikami internetu z Wielkiej Brytanii lub Wielkiej Brytanii Stany Zjednoczone, poważnie rozważymy roczną ofertę w ofercie PureVPN. Jednak gdybyśmy byli poza tymi lokalizacjami, uważamy, że lepiej przyjrzeć się innej ofercie VPN. \ R \ nOdwiedź PureVPN","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"},"Data opublikowania":"2019-10-27"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map