Apex Trader to platforma botów do handlu kryptowalutami, która pozwala zautomatyzować strategie handlowe i uruchamiać je 24/7. Oto nasza recenzja z profesjonalistami & amp; Cons

Apex Trader to platforma botów do handlu kryptowalutami, która umożliwia swoim użytkownikom zaangażowanie się w automatyczny handel i maksymalne wykorzystanie ich potencjału handlu kryptowalutami. Platforma zawiera boty handlowe, które mogą być używane do stosowania wielu strategii handlowych i działają za pośrednictwem połączeń API z popularnymi giełdami kryptowalut, w tym Binance, ByBit, Kraken i KuCoin.

Apex Trader jest wysoce konfigurowalny i zapewnia ponad 100 wskaźników technicznych, co oznacza, że ​​każdy może stworzyć własne automatyczne strategie handlowe, a następnie wdrożyć je do działania 24/7 na szerokiej gamie par handlowych.

Strategie oparte na realizacji zysków, handlu odwrotnym i uśrednianiu kosztów dolara są włączone i możesz tworzyć i przechowywać nieograniczoną liczbę strategii. Apex śledzi również maksymalnie 75 aktywnych pozycji w dowolnym momencie i jest przeznaczony dla traderów o różnych poziomach doświadczenia, zapewniając wspólne strategie społeczności, które każdy może śledzić.

Darmowy 7-dniowy okres próbny platformy pozwala również zapoznać się z Apex przed wykupieniem płatnej miesięcznej subskrypcji.

Odwiedź Apex Trader

Omówienie handlowca Apex

Apex Trader ma siedzibę w Wielkiej Brytanii i chociaż strona internetowa nie zawiera żadnych informacji o zespole stojącym za projektem, stwierdza, że ​​projekt jest zarejestrowany w Wielkiej Brytanii i zachowuje numer firmy 09757060.

W rezultacie możemy stwierdzić, że platforma jest obsługiwana przez Apex Trader Software Limited, która zachowuje adres siedziby pod adresem Kemp House, 152 – 160 City Road, Londyn, Wielka Brytania, EC1V 2NX, a jej pierwotna nazwa pochodzi z 2015 roku. firmy Skylit Ltd..

Strona domowa Apex TraderStrona domowa Apex Trader

Platforma pozwala każdemu angażować się w całodobowy, automatyczny handel na czterech wiodących giełdach i zawiera funkcje, takie jak hosting dedykowanego serwera, integracja z zewnętrznym sygnałem i zintegrowane wykresy Trading View.

Ponadto Apex Trader zapewnia również dostęp do ponad 100 wskaźników technicznych, które można włączać i uruchamiać samodzielnie lub łączyć, aby tworzyć unikalne strategie „hybrydowe”.

Po zarejestrowaniu się nowi członkowie kwalifikują się do 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, a kiedy to się skończy, pakiet bota handlowego Apex (Spot) będzie dostępny za 30 £ miesięcznie. Pakiet bota handlowego Mako (Margin) do tworzenia rynków / skalpowania na ByBit jest dostępny za 60 £ miesięcznie. Platforma obsługuje płatności fiducjarne za pośrednictwem PayPal, a także płatności w kryptowalutach w walutach takich jak BTC, ETH, LTC i USDC.

Kluczowe cechy Apex Trader

 • Funkcjonalność – Apex Trader działa jako platforma internetowa i charakteryzuje się przejrzystym i intuicyjnym stylem projektowania. Pulpit handlowy jest również dobrze rozplanowany i zawiera szczegółowe statystyki wydajności, automatyczny wybór monet i integruje kompleksowe wykresy w Trading View.
 • Technologia – Platforma działa poprzez połączenie API z obsługiwanymi giełdami kryptowalut i umożliwia użytkownikom handel 24/7 poprzez konfigurację i konfigurację automatycznych botów handlowych. Apex Trader wykorzystuje zabezpieczenia 2FA, dedykowane serwery, które pomagają botom działać wydajnie, oraz wbudowaną automatyzację, która umożliwia konfigurowanie botów do zmiany strategii zgodnie ze zmieniającymi się warunkami rynkowymi.
 • Zakres narzędzi – Apex zawiera ponad 100 wskaźników technicznych, w tym Bollinger Bands, Stochastic Relative Strength Index (SRSI), Parabolic SAR (PSAR), Moving Average Convergence / Divergence (MACD), Ichimoku Cloud (IC), Relative Strength Index (RSI) oraz indeks przepływów pieniężnych (MFI). Użytkownicy mogą również uruchamiać pojedyncze strategie lub tworzyć strategie „hybrydowe”, a Apex śledzi do 75 aktywnych pozycji w dowolnym momencie.
 • Prosty plan subskrypcyjny – Każdy może zarejestrować się i skorzystać z bezpłatnego 7-dniowego okresu próbnego, a po przetestowaniu platformy dostępnych jest kilka miesięcznych subskrypcji. Są one obecnie wyceniane na 30 GBP i 60 GBP miesięcznie i nie ma żadnych dodatkowych opłat handlowych ani ograniczeń dotyczących wolumenu transakcji lub wyników.
 • Obsługa klienta – Zespół Apex Trader spędził znaczną ilość czasu na rozwijaniu obsługi klienta, a użytkownicy mogą kontaktować się z zespołem za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres [email protected] lub przesyłając zapytanie w sekcji wsparcia. Z zespołem można się również skontaktować za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, grupy Discord i Facebooka.Zespół prowadzi również grupę Telegram i zapewnia dodatkowe zasoby, takie jak podręczniki użytkownika i strona z często zadawanymi pytaniami w sekcji pomocy.

Podstawowe cechy

Jak rozpocząć korzystanie z Apex Trader

Aby utworzyć konto, po prostu kliknij zakładkę „Zarejestruj się teraz” po lewej stronie strony głównej.

1) Utwórz konto

Tutaj możesz kliknąć opcję „Utwórz nowe konto”. Aby się zarejestrować, wystarczy wpisać adres e-mail i utworzyć hasło.

Tworzenie konta

2) Podłącz Exchange

Możesz teraz skonfigurować swoje konto handlowe i połączyć się z obsługiwaną giełdą po wypełnieniu wszystkich niezbędnych informacji o koncie i skonfigurowaniu uwierzytelniania dwuskładnikowego (2FA).

Z tego miejsca możesz utworzyć konto na obsługiwanej giełdzie lub zalogować się na swoje istniejące konto i zlokalizować klucze API, przechodząc do sekcji Konto i wybierając „Zarządzanie API” i „Utwórz / Utwórz API” na Binance lub Kucoin.

Będąc na swoim koncie Kraken, musisz kliknąć Ustawienia, następnie API, a następnie kliknąć przycisk „+ Wygeneruj nowy klucz”.

Binance API Management

W przypadku Binance możesz śledzić proces wyboru API Management, a następnie etykietowania i tworzenia nowego klucza API.

Utwórz klucz Binance API

Będziesz wtedy musiał wprowadzić swój kod 2FA, aby potwierdzić utworzenie klucza, a także postępować zgodnie z instrukcjami przesłanymi w wiadomości e-mail z potwierdzeniem. Z tego miejsca będziesz mógł zobaczyć klucze API i edytować ograniczenia kluczy API.

Ukończ tworzenie klucza Binance API

Możesz zakończyć proces konfiguracji, wracając do Apex Trader i wprowadzając wymagane informacje podczas tworzenia profilu bota.

3) Stwórz strategię

Aby stworzyć własne strategie, możesz kliknąć nagłówek „Strategie” na pulpicie nawigacyjnym i wprowadzić typ, nazwę i opis strategii.

Możesz także wybrać preferowany styl świecy i czas skanowania oraz skonfigurować rozmiary transakcji, alokację pozycji, walutę bazową i tryb handlu z zakładki ustawień ogólnych. Możesz także zdecydować się na użycie strategii stworzonej przez społeczność i wybrać popularną strategię z Centrum strategii.

Strategie handlowe społeczności

Jak stworzyć bota w Apex Trader

Aby stworzyć swojego pierwszego bota w Apex Trader, wystarczy kliknąć nagłówek „Boty” na pulpicie nawigacyjnym, a następnie kliknąć „Nowy bot”, który znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. W przypadku nowych użytkowników platformy 7-dniowy bezpłatny okres próbny jest automatycznie dodawany do pierwszego bota.

Tworzenie nowego bota

Po kliknięciu „Nowego bota” będziesz mieć możliwość wyboru bota handlowego APEX (handel spot) lub MAKO (tworzenie rynku).

Wybór typu bota

Aby utworzyć bota handlowego APEX, musisz kliknąć odpowiedni obraz, a następnie wypełnić wszystkie niezbędne szczegóły, w tym nazwę bota, giełdę, na której zostanie wdrożony, oraz walutę bazową, na której będzie handlował.

Będziesz także musiał wprowadzić wybraną strategię, a także szczegóły klucza API, zanim klikniesz „Utwórz”.

Konfiguracja bota

Proces tworzenia bota MAKO prowadzącego market making na giełdzie ByBit jest jeszcze prostszy. Po kliknięciu odpowiedniego obrazu wystarczy wpisać nazwę bota obok informacji o kluczu API, a następnie kliknąć „Utwórz”.

Konfiguracja bota Market Maker

Proces tworzenia bota może zająć kilka minut, podczas gdy Apex przydziela zasoby do Twojego własnego VPS. Po utworzeniu bota możesz użyć zakładki “ Ustawienia ”, aby dostosować dodatkowe opcje, w tym strategię kupna / sprzedaży, z której korzysta twój bot, strategię automatycznego uśredniania kosztów dolara (ADCA), strategię automatycznego odwracania handlu (ART), walutę bazową i przydział rezerw.

Możesz również skonfigurować swoją alokację pozycji i procentowy podział alokacji pozycji wraz z minimalnym zamówieniem, a włączenie funkcji Compound spowoduje, że Apex doda zyski ze sprzedaży botów do alokacji pozycji.

Gdy jesteś zadowolony ze swojej konfiguracji, możesz włączyć kupowanie i sprzedawanie, klikając „Zębatka” w prawym górnym rogu.

Ważne jest, aby pamiętać, że możesz także skorzystać z funkcji trybu w Ustawieniach, aby wybrać, czy chcesz używać trybu testowego do dostrajania strategii, czy handlować z prawdziwym kapitałem w trybie na żywo.

Ustawienia bota handlowego

Których strategii możesz użyć w Apex Trader?

Jak wspomniano wcześniej, Apex zapewnia dostęp do ponad 100 wskaźników technicznych a te można łączyć, aby tworzyć „hybrydy”, a także działać we własnych ramach czasowych w ramach tej samej strategii.

Jednak handel za pomocą Apex zasadniczo koncentruje się na konfiguracjach kupna / sprzedaży, uśredniania kosztu dolara i handlu odwrotnego, a każdy, kto zdecyduje się na popularną strategię take profit, ma trzy opcje:

 • Procentowy zysk: Ustaw procent od początkowej ceny zakupu.
 • Trailing stop loss: Śledź cenę w górę i sprzedawaj dopiero, gdy zacznie spadać.
 • Dynamiczne pobieranie zysków: Apex może skanować ostatnie ruchy na rynku i zapewnić niestandardowy procentowy cel zysku.
 • Sprzedaj po analizie technicznej: Zbuduj niestandardową strategię sprzedaży, korzystając z dowolnej kombinacji wskaźników i ram czasowych.

Uśrednianie kosztu dolara

Uśrednianie kosztu dolarowego (DCA) jest powszechną techniką używaną do rozłożenia i często obniżania średniego kosztu aktywów. Może to być bardzo przydatne, gdy pozycja spadła do czerwoności, a Apex zapewnia zarówno ręczną, jak i zautomatyzowaną wersję tego procesu.

Możesz uzyskać dostęp do DCA, klikając „Działania”, a następnie wybierając „Pozycja DCA”, stąd możesz dostosować mnożnik, który kontroluje, ile razy chcesz zwiększyć rozmiar pozycji.

Jeśli utrzymasz pozycję o wartości 0,1 BTC i wybierzesz 2 w mnożniku, Apex złoży i złoży zamówienie na 0,2 BTC. Zakładka Typ zlecenia pozwala wybrać, czy Apex nakłada limit, czy zlecenie rynkowe, a w polu Cena można wprowadzić cenę, po której ma zostać złożone zlecenie z limitem.

Uśrednianie kosztu dolara

Funkcja Auto DCA automatyzuje proces uśredniania wykupu na danej pozycji, aby zbliżyć je do wartości dodatniej. Na przykład:

Jeśli kupisz 100 BAT za 100 USD (1 BAT = 1 USD), a cena spadnie do 0,50 USD za 1 BAT, wówczas kupujesz kolejne 100 USD BAT (1 BAT = 0,50 USD).

Twoje średnie wpisowe zostało obniżone do 0,75 $, przybliżając Cię do wartości take profit, a także możesz dodać wskaźnik wraz z odpowiadającym mu sygnałem, aby umożliwić bardziej wyrafinowane transakcje z inteligentniejszymi punktami wejścia DCA, niż po prostu używając samego progu.

Auto Reverse Trading

Auto Reverse Trading (ART) można wykorzystać do sprzedaży wcześniej zakupionej monety w celu odkupienia po niższej cenie, a następnie odsprzedaży z zyskiem. Aby skutecznie zaangażować się w ART, musisz skonfigurować swoje boty strategie Reverse Sell i Reverse Buy, a kilka funkcji Apex, które są unikalne dla odwrotnego kupowania, obejmuje funkcję „Tylko kup poniżej ostatniej ceny sprzedaży”, która powstrzymuje twojego bota przed próbą ponownego zakupu, jeśli cena wzrośnie powyżej ceny sprzedaży ART, nawet jeśli Twoja strategia ponownego zakupu zostanie spełniona.

Funkcja „Auto Rebuy powyżej ostatniej ceny sprzedaży” umożliwia odkupienie pozycji, jeśli wzrośnie ona o pewien procent powyżej ceny sprzedaży ART, na przykład gdy sprzedana moneta zaczyna pompować. Ponadto funkcja „Auto Rebuy poniżej n%” umożliwia zdefiniowanie określonego procentu, kiedy Apex powinien odkupić pozycję.

Konfigurując ostateczną sprzedaż, masz trzy opcje, a mianowicie procentowy zysk, ślad zysku i dynamiczny procentowy zysk, który jest oparty na oryginalnej strategii, a nie strategii ART.

Cennik Apex Trader

Wszyscy nowi członkowie są uprawnieni do 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, a po wygaśnięciu tego okresu pakiet bota handlowego Apex (Spot) do użytku na Binance, Kraken i Kucoin jest dostępny za 30 £ miesięcznie.

Pakiet bota handlowego Mako (Margin) do tworzenia rynków / skalpowania na ByBit jest dostępny za 60 £ miesięcznie. Nie ma żadnych ukrytych / dodatkowych opłat ani opłat za procent zysku, a także nie ma ograniczeń dotyczących wielkości transakcji lub wyników.

Apex obsługuje również płatności fiat za pośrednictwem PayPal, a także płatności w kryptowalutach w BTC, ETH, LTC i USDC.

Opłaty dla handlowców Apex

Jak bezpieczny jest Apex Trader?

Zespół odpowiedzialny za projekt nie opracowuje protokołów bezpieczeństwa, które wykorzystują do zabezpieczenia swojej platformy; jest jednak jasne, że używają standardowych kombinacji adresu e-mail / hasła do zabezpieczania kont klientów, podczas gdy witryna Apex Trader korzysta z szyfrowania SHA 256.

Obsługiwane jest również uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA), a Apex umożliwia skonfigurowanie 2FA z popularnymi aplikacjami, takimi jak Google Authenticator i Authy, które można znaleźć zarówno w sklepach Google, jak i Apple..

Zespół twierdzi również, że każda subskrypcja obejmuje hosting i zarządzanie dedykowanym serwerem do uruchamiania bota, co powinno zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo oraz krótki czas reakcji.

Podobnie jak w przypadku większości zautomatyzowanych platform transakcyjnych, nie ma potrzeby, aby Apex Trader uzyskiwał bezpośredni dostęp do jakichkolwiek Twoich środków, a Ty nie musisz przesyłać żadnych środków na platformę.

Apex łączy się za pośrednictwem interfejsu programowania aplikacji (API) z kontami giełdowymi, co umożliwia gromadzenie danych o cenach i saldzie konta oraz oczywiście składanie zamówień kupna i sprzedaży.

Ze względu na brak informacji na temat oferowanych zabezpieczeń najlepiej jest zwiększyć swoje bezpieczeństwo osobiste w jak największym stopniu i można to zrobić, włączając 2FA w ustawieniach konta, wyłączając wypłaty z kont kryptograficznych i ograniczając funkcjonalność Twoje polecenia API zgodnie z potrzebami.

Mimo braku dostępnych informacji, warto pamiętać, że Apex ma siedzibę w Wielkiej Brytanii i działa zgodnie z przepisami handlowymi i finansowymi tego kraju.

Założyciele i główny zespół są również dostępni, aby porozmawiać za pośrednictwem różnych kanałów, a wszelkie problemy powinny być rozwiązywane w odpowiednim czasie.

Kluczowe cechy Apex Trader

Jak przyjazny dla początkujących jest Apex Trader?

Niezależnie od używanej platformy transakcyjnej, praktyka konfigurowania i wdrażania botów handlowych do przeprowadzania automatycznych transakcji jest najlepsza dla osób z pewnym doświadczeniem w handlu tradycyjnym i / lub automatycznym.

To powiedziawszy, Apex Trader jest ogólnie dobrze rozplanowany i dość łatwy w użyciu, chociaż możliwość skutecznego wdrożenia zwycięskich strategii wymaga pewnej praktyki.

Każdy nowy w zautomatyzowanym handlu kryptowalutami może skorzystać z 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, a także kontynuować dostrajanie swoich strategii, korzystając z trybu testowego, zanim zacznie handlować swoimi prawdziwymi środkami wymiany w trybie na żywo.

Ponadto mniej doświadczeni użytkownicy mogą również przeglądać popularne strategie współdzielone społeczności w Centrum strategii i testować ich skuteczność w różnych scenariuszach, zanim zaczną tworzyć własne spersonalizowane boty..

Jak można się spodziewać, zespół zapewnia również szereg zasobów, które pomagają użytkownikom zapoznać się z działaniem platformy, w tym sekcję często zadawanych pytań, pisemne przewodniki i forum dostępne po zalogowaniu się na swoje konto..

Popularne strategie głosowane przez społecznośćPopularne strategie głosowane przez społeczność

Dostępna jest również grupa Discord i Telegram, która umożliwia handlowcom komunikowanie się ze sobą w czasie rzeczywistym, chociaż zespół Apex wciąż jest w trakcie budowania swojej społeczności online. Przydaje się również możliwość włączania sygnałów i możesz połączyć Apex ze swoimi ulubionymi dostawcami sygnału lub zintegrować alerty z Trading View. Apex obsługuje również Crypto Base Scanner i możesz zintegrować ich sygnały przez API z wybranym botem.

Wykorzystanie automatyzacji platformy sprawia również, że obsługa zmieniających się warunków rynkowych jest prostsza, a reguły automatyzacji są oparte na strategii lub na przedziale czasowym i przedziale czasowym oraz umożliwiają automatyczne przełączanie strategii, zamykanie pozycji w oparciu o wiek, przeliczanie walut i paniczne wyprzedaże. Funkcji Uzupełnij BNB można również użyć, aby upewnić się, że na koncie zawsze jest wystarczająca ilość BNB, aby zapłacić za opłaty transakcyjne.

Jednak ponieważ Apex zawiera wykresy Trading View, ponad 100 wskaźników technicznych, a także umożliwia użytkownikom śledzenie do 75 aktywnych pozycji w dowolnym momencie, jest on dobrze dostosowany do bardziej doświadczonych traderów. Możliwość tworzenia niestandardowych botów, które wykorzystują strategie hybrydowe, jest również atrakcyjna, a każdy, kto chce skonfigurować działania DCA lub ART, które są również powiązane z obsługiwanymi wskaźnikami technicznymi, jest dobrze omówiony. Ponadto bot MAKO, który może być używany tylko na ByBit, jest zdecydowanie najbardziej odpowiedni dla bardziej doświadczonych handlowców kryptowalut.

Wniosek

Apex Trader jest solidnym graczem w morzu platform do handlu botami kryptograficznymi i prawdopodobnie najbardziej odpowiada osobom o określonym zestawie potrzeb handlowych. Wsparcie dla Binance, Kraken i Kucoin sprawia, że ​​Apex jest oczywistym wyborem dla każdego, kto jest aktywny na tych giełdach, podczas gdy bot MAKO jest odpowiedni dla każdego, kto chce zautomatyzować transakcje na ByBit.

Zakres oferowanych funkcji jest odpowiedni dla bardziej doświadczonych traderów, chociaż Centrum Strategii jest przeznaczone dla każdego, kto wciąż boryka się z automatycznym handlem.

7-dniowy tryb próbny i testowy jest również przydatny, a Apex Trader ma prostą i przejrzystą strukturę cen.

Apex pozwala również dostosować boty handlowe i skonfigurować je do tworzenia unikalnych strategii hybrydowych oraz do zarządzania 75 aktywnymi pozycjami w dowolnym momencie, co jest świetną wiadomością dla wysoce aktywnych traderów.

Mimo to Apex Trader jest jedną z mniej znanych platform do handlu botami kryptograficznymi na rynku, a także wciąż rozwija swoją społeczność internetową, w wyniku czego może najlepiej pasować do osób w Wielkiej Brytanii, które chcą zautomatyzować handel na Kraken, który ma fiat gateway lub dla każdego, kto chce zaangażować się w handel kryptowalutami na Binance, Kucoin lub ByBit.

Zespół będzie musiał nadal rozwijać platformę, aby zdobyć pozycję wiodących dostawców botów do handlu kryptowalutami, ale na razie Apex Trader zapewnia solidną usługę dla handlowców kryptowalut z określonymi wymaganiami.

Odwiedź Apex Trader

Apex Trader

src = “~ images \ apex-trader-review-automatic-crypto-bot-trading-platform.gif”

alt = “Recenzja Apex Trader”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 8.2

Łatwość użycia

8.0 / 10

Reputacja

7,0 / 10

Opłaty

8.0 / 10

Obsługa klienta

9,0 / 10

Metody Płatności

9,0 / 10

Plusy

 • Firma z siedzibą w Wielkiej Brytanii
 • Łatwa konfiguracja
 • Szeroki zakres ulepszeń TA
 • Wsparcie ByBit

Cons

 • Obsługuje tylko 4 wymiany
 • Brak aplikacji mobilnej
 • Nowsza platforma

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"Apex Trader","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2020 \ / 04 \ /apex-trader-review.gif","opis":"Apex Trader to platforma botów do handlu kryptowalutami, która umożliwia użytkownikom angażowanie się w automatyczny handel i maksymalne wykorzystanie ich potencjału handlu kryptowalutami. Platforma zawiera boty handlowe, które mogą być używane do stosowania wielu strategii handlowych i działają za pośrednictwem połączeń API z popularnymi giełdami kryptowalut, w tym Binance, ByBit, Kraken,…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Eugene Kem"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"8.20"},"Nazwa":"Apex Trader","reviewBody":"Apex Trader to platforma botów do handlu kryptowalutami, która umożliwia użytkownikom angażowanie się w automatyczny handel i maksymalne wykorzystanie ich potencjału handlu kryptowalutami. Platforma zawiera boty handlowe, które mogą być używane do stosowania wielu strategii handlowych i działają przez połączenia API z popularnymi giełdami kryptowalut, w tym Binance, ByBit, Kraken i KuCoin. \ R \ n \ r \ nApex Trader jest wysoce konfigurowalny i zapewnia ponad 100 wskaźników technicznych, co oznacza, że ​​każdy może stworzyć własne automatyczne strategie handlowe, a następnie wdrożyć je 24 \ / 7 na szerokiej gamie par handlowych. \ r \ n \ r \ nStrategie oparte na realizacji zysków, handlu odwrotnym i Uśrednianie kosztu dolara jest włączone i możesz tworzyć i przechowywać nieograniczoną liczbę strategii. Apex śledzi również maksymalnie 75 aktywnych pozycji w dowolnym momencie i jest przeznaczony dla traderów o różnym poziomie doświadczenia, udostępniając wspólne strategie społeczności, które każdy może śledzić. \ R \ n \ r \ nDarmowy 7-dniowy okres próbny platformy umożliwia również aby zapoznać się z Apex, zanim zdecydujesz się na płatną miesięczną subskrypcję. \ r \ nOdwiedź Apex Trader \ r \ n \ r \ nApex Trader – omówienie \ r \ nApex Trader ma siedzibę w Wielkiej Brytanii i chociaż witryna nie zapewnia \ u2019t wszelkie informacje o zespole stojącym za projektem, stwierdza, że ​​projekt jest zarejestrowany w Wielkiej Brytanii i zachowuje numer firmy 09757060. \ r \ n \ r \ nW rezultacie możemy stwierdzić, że platforma jest obsługiwana przez Apex Trader Software Limited, której siedziba mieści się pod adresem Kemp House, 152 – 160 City Road, Londyn, Wielka Brytania, EC1V 2NX, i której początki sięgają 2015 r. Pod pierwotną nazwą Skylit Ltd. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPlatforma umożliwia każdemu angażowanie się w całodobowy, automatyczny handel na czterech wiodących giełdach oraz dochód rporuje funkcje, takie jak hosting serwerów dedykowanych, integracja sygnałów zewnętrznych i zintegrowane wykresy Trading View. \ r \ n \ r \ nPonadto Apex Trader zapewnia również dostęp do ponad 100 wskaźników technicznych, które można włączyć i uruchomić samodzielnie lub w połączeniu stwórz unikalne strategie „hybrydowe”. \ r \ n \ r \ nPo rejestracji nowi członkowie kwalifikują się do 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, a kiedy to się skończy, pakiet botów handlowych Apex (Spot) jest dostępny za \ u00a330 miesięcznie . Pakiet bota handlowego Mako (Margin) do tworzenia rynków \ ​​/ skalpowania na ByBit jest dostępny za \ u00a360 miesięcznie. Platforma obsługuje płatności fiducjarne za pośrednictwem PayPal, a także płatności w kryptowalutach w walutach takich jak BTC, ETH, LTC i USDC. \ R \ nApex Trader Najważniejsze funkcje \ r \ n \ r \ n \ tFunkcjonalność \ u2013 Apex Trader działa jako platforma internetowa i zawiera przejrzysty i intuicyjny styl projektowania. Pulpit handlowy jest również dobrze rozplanowany i zawiera szczegółowe statystyki wydajności, automatyczny wybór monet i integruje kompleksowe wykresy w Trading View. \ R \ n \ tTechnologia \ u2013 Platforma działa poprzez połączenie API z obsługiwanymi giełdami kryptowalut i umożliwia użytkownikom handel 24 \ / 7 poprzez konfigurację i konfigurację automatycznych botów handlowych. Apex Trader wykorzystuje zabezpieczenia 2FA, serwery dedykowane, które pomagają botom działać wydajnie, oraz wbudowaną automatyzację, która umożliwia konfigurowanie botów do zmiany strategii zgodnie ze zmieniającymi się warunkami rynkowymi. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ t Narzędzia \ u2013 Apex zawiera ponad 100 wskaźników technicznych, w tym pasma Bollingera, Stochastic Relative Strength Index (SRSI), Parabolic SAR (PSAR), Moving Average Convergence \ / Divergence (MACD), Ichimoku Cloud (IC), Relative Strength Index (RSI) ) oraz indeks przepływów pieniężnych (MFI). Użytkownicy mogą również uruchamiać pojedyncze strategie lub tworzyć strategie hybrydowe, a Apex śledzi do 75 aktywnych pozycji w dowolnym momencie. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ tProsty plan subskrypcji \ u2013 Każdy może się zarejestrować i skorzystać 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, a po przetestowaniu platformy dostępnych jest kilka miesięcznych subskrypcji. Są one obecnie wyceniane na \ u00a330 i \ u00a360 miesięcznie i nie ma żadnych dodatkowych opłat handlowych ani ograniczeń dotyczących wolumenu lub wyników transakcji. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ tObsługa klienta \ u2013 Zespół Apex Trader ma spędzili znaczną ilość czasu na rozwijaniu obsługi klienta, a użytkownicy mogą kontaktować się z zespołem za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres [email protected] lub przesyłając prośbę w sekcji wsparcia. Z zespołem można się również skontaktować za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, grupy Discord i Facebooka. Zespół prowadzi również grupę Telegram i zapewnia dodatkowe zasoby, takie jak podręczniki użytkownika i strona z często zadawanymi pytaniami w sekcji pomocy. \ R \ n \ r \ n \ r \ nJak zacząć w Apex Trader \ r \ nAby utworzyć konto, po prostu kliknij kartę \ u201c Zarejestruj się \ u201d po lewej stronie strony głównej. \ r \ n1) \ u00a0 Utwórz konto \ r \ nOdtąd możesz kliknij opcję \ u201cUtwórz nowe konto \ u201d. Aby się zarejestrować, wystarczy wpisać adres e-mail i utworzyć hasło. \ r \ n \ r \ n \ r \ n2) Podłącz serwer Exchange \ r \ nMożesz teraz skonfiguruj swoje konto handlowe i połącz się z obsługiwaną giełdą po wypełnieniu wszystkich niezbędnych informacji o koncie i skonfigurowaniu uwierzytelniania dwuskładnikowego (2FA). \ r \ n \ r \ nW tym miejscu możesz utworzyć konto na obsługiwanej giełdzie lub zalogować na istniejące konto i zlokalizuj klucze API, przechodząc do sekcji Konto i wybierając \ u201cAPI Management \" i \ u201cUtwórz \ / Utwórz API \" na Binance lub Kucoin. \ r \ n \ r \ nGdy jesteś na swoim koncie Kraken, musisz kliknąć \ u00a0Settings, następnie API, a następnie kliknąć \ u00a0 \"+ Wygeneruj nowy klucz \"\ u00a0. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nW przypadku Binance możesz postępować zgodnie z procesem wybierania API Management, a następnie etykietowania i tworzenia nowego klucza API. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Następnie należy wprowadzić kod 2FA, aby potwierdzić utworzenie klucza, a także postępować zgodnie z instrukcjami przesłanymi w wiadomości e-mail z potwierdzeniem. Z tego miejsca będziesz mógł zobaczyć klucze API i edytować ograniczenia kluczy API. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nMożesz zakończyć proces konfiguracji, wracając do Apex Trader i wprowadzając wymagane informacje podczas tworzenia profilu bota. \ r \ n3) Utwórz strategię \ r \ nAby stworzyć własne strategie, możesz kliknąć nagłówek \ u201cStrategies \ u201d na pulpicie nawigacyjnym i wprowadzić typ, nazwę i opis strategii . \ r \ n \ r \ nMożesz także wybrać preferowany styl świecy i czas skanowania i skonfigurować rozmiary transakcji, alokację pozycji, walutę bazową i tryb handlu z zakładki ustawień ogólnych. Możesz także zdecydować się na skorzystanie ze strategii stworzonej przez społeczność i wybrać popularną strategię z Centrum strategii. \ R \ n \ r \ n \ r \ nJak stworzyć bota na platformie Apex Trader \ r \ nAby stworzyć pierwszego bota w Apex Trader wystarczy kliknąć nagłówek \ u2018Boty \ u2019 w panelu, a następnie kliknąć „Nowy bot”, który znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. W przypadku nowych użytkowników platformy 7-dniowy bezpłatny okres próbny jest automatycznie dodawany do pierwszego bota. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nKiedy klikniesz \ u2018Nowy bot \ u2019, otrzymasz możliwość wybrania bota handlowego APEX (handel spot) lub MAKO (market making). \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nAby utworzyć bota handlowego APEX, musisz kliknąć odpowiedni obraz, a następnie wypełnij wszystkie niezbędne szczegóły, w tym nazwę bota, giełdę, na której zostanie wdrożony, oraz walutę bazową, na której będzie on handlowany. \ r \ n \ r \ n Będziesz także musiał wprowadzić wybraną strategię jako a także szczegóły klucza API przed kliknięciem \ u201cCreate \ u201d. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nProces tworzenia bota MAKO, który przeprowadza market making na giełdzie ByBit, jest jeszcze prostszy. Po kliknięciu odpowiedniego obrazu wystarczy, że wpiszesz nazwę bota obok informacji o kluczu API, a następnie klikniesz „Utwórz \ u201d”. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nProces tworzenia bota może zająć trochę czasu minut, podczas gdy Apex przydziela zasoby do własnego VPS. Po utworzeniu bota możesz użyć zakładki “ Ustawienia ”, aby dostosować dodatkowe opcje, w tym strategię kupna / sprzedaży używaną przez bota, strategię automatycznego uśredniania kosztów dolara (ADCA), strategię automatycznego odwracania handlu (ART), walutę i rezerwę. \ r \ n \ r \ nMożesz również skonfigurować swoją alokację pozycji i procentowy podział alokacji pozycji wraz z minimalnym zamówieniem, a włączenie funkcji Compound spowoduje, że Apex doda zyski ze sprzedaży botów do alokacja \ u00a0pozycji. \ r \ n \ r \ nGdy będziesz zadowolony ze swojej konfiguracji, możesz włączyć kupowanie i sprzedawanie, klikając ikonę „Zębatka” w prawym górnym rogu. \ r \ n \ r \ nWażne jest, aby pamiętać że możesz również skorzystać z funkcji Tryb w Ustawieniach, aby wybrać, czy chcesz użyć \ u00a0 trybu testowego \ u00a0 do dostrojenia swoich strategii, czy handlować z prawdziwym kapitałem w trybie \ u00a0. \ r \ n \ r \ n \ r \ nJakie strategie mogą Używasz na platformie Apex Trader? \ R \ nJak wspomniano wcześniej, Apex zapewnia dostęp do ponad 100 wskaźniki techniczne, które można łączyć, aby tworzyć „hybrydy”, a także działać we własnych ramach czasowych w ramach tej samej strategii. \ r \ n \ r \ nJednak handel za pomocą Apex zasadniczo koncentruje się na zakupie \ / sprzedaży, koszcie dolara Konfiguracje uśredniania i handlu odwrotnego, a każdy, kto zdecyduje się na popularną strategię take profit, ma trzy opcje: \ r \ n \ r \ n \ tProcentowy zysk: Ustaw procent od początkowej ceny zakupu. \ R \ n \ t Trailing stop loss: Śledź cena rośnie i sprzedaje się dopiero, gdy zacznie spadać. \ r \ n \ tDynamiczne wykonywanie zysków: Apex może skanować ostatnie ruchy na rynku i zapewniać niestandardowy procentowy docelowy zysk. \ r \ n \ tSprzedaj analizę techniczną: stwórz niestandardową strategię sprzedaży używanie dowolnej kombinacji wskaźników i ram czasowych. \ r \ n \ r \ nUśrednianie kosztu dolara \ r \ nUśrednianie kosztu dolara (DCA) jest powszechną techniką używaną do rozłożenia i często obniżania średniego kosztu aktywów. Może to być bardzo przydatne, gdy pozycja spadła na czerwono, a Apex udostępnia zarówno ręczną, jak i zautomatyzowaną wersję tego procesu. \ R \ n \ r \ nMożesz uzyskać dostęp do DCA, klikając \ u00a0Actions ‘\ u00a0, a następnie wybierając \ u00a0 „Pozycja DCA”, stąd możesz dostosować mnożnik, który kontroluje, ile razy chcesz zwiększyć rozmiar pozycji. \ r \ n \ r \ nJeśli utrzymasz pozycję o wartości 0,1 BTC i wybierzesz 2 w mnożniku, Apex złóż i zamów 0,2 BTC. Zakładka Typ zlecenia pozwala wybrać, czy Apex nakłada limit, czy zlecenie rynkowe \ u00a0 i możesz wprowadzić cenę, jaką chcesz, aby zlecenie limitowane zostało złożone \ u00a0 w polu Cena. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nFunkcja Auto DCA automatyzuje proces uśredniania wykupu na danej pozycji w celu zbliżenia ich do wartości dodatniej. \ u00a0Na przykład: \ r \ n \ r \ nJeśli kupisz 100 BAT za 100 $ (1 BAT = 1 $), a cena spada do 0,50 $ za 1 BAT, wtedy kupujesz dalsze 100 $ BAT \ u00a0 (1 BAT = 0,50 $). \ R \ n \ r \ nTwój średni wpisowe został obniżony do 0,75 $ przybliża Cię do wartości zysku Take Profit, a także możesz dodać wskaźnik wraz z odpowiadającym mu sygnałem, aby umożliwić bardziej wyrafinowane transakcje z inteligentniejszymi punktami wejścia DCA niż zwykłe używanie samego progu. \ r \ nAutomatyczny handel odwrotny \ r \ nAuto Reverse Trading (ART) może służyć do sprzedaży wcześniej zakupionej monety w celu odkupienia po niższej cenie, a następnie odsprzedaży z zyskiem. Aby skutecznie zaangażować się w ART, musisz skonfigurować swoje boty strategie Reverse Sell i Reverse Buy, a kilka funkcji Apex, które są unikalne dla odwrotnego kupowania, obejmuje funkcję \ u201cOnly buy poniżej ostatniej ceny sprzedaży \ u201d, która powstrzymuje twojego bota przed próbą ponownego zakupu, jeśli cena wzrośnie powyżej ceny sprzedaży ART, nawet jeśli strategia odkupu zostanie spełniona. \ r \ n \ r \ nFunkcja \ u201cAuto Rebuy powyżej ostatniej ceny sprzedaży \ u201d umożliwia odkupienie pozycji, jeśli wzrośnie o pewien procent powyżej Cena sprzedaży ART, na przykład kiedy sprzedana moneta zaczyna pompować. Ponadto funkcja \ u201cAuto Rebuy poniżej n% \ u201d umożliwia zdefiniowanie procentu, kiedy Apex powinien odkupić pozycję. \ R \ n \ r \ nPodczas konfigurowania ostatecznej sprzedaży masz trzy opcje, a mianowicie Procent Zysk, ślad zysków i dynamiczny procentowy zysk, który jest oparty na Twojej oryginalnej strategii, a nie na strategii ART. \ R \ nCeny Apex Trader \ r \ nWszyscy nowi członkowie kwalifikują się do 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, a po wygaśnięciu tego okresu Pakiet bota handlowego Apex (Spot) do użytku na Binance, Kraken i Kucoin jest dostępny za \ u00a330 miesięcznie. \ R \ n \ r \ nPakiet bota handlowego Mako (Margin) do tworzenia rynku \ / scalping na ByBit jest dostępny dla \ u00a360 miesięcznie. Nie ma żadnych ukrytych \ / dodatkowych opłat ani opłat za procent zysku, a także nie ma ograniczeń dotyczących wolumenu lub wydajności transakcji. \ R \ n \ r \ nApex obsługuje również płatności fiducjarne za pośrednictwem PayPal, a także płatności w kryptowalutach w BTC, ETH , LTC i USDC. \ R \ n \ r \ n \ r \ nJak bezpieczny jest Apex Trader? \ R \ nZespół odpowiedzialny za projekt nie opracowuje protokołów bezpieczeństwa, których używa do zabezpieczenia swojej platformy; jest jednak jasne, że używają standardowych kombinacji adresu e-mail / hasła do zabezpieczania kont klientów, podczas gdy witryna Apex Trader korzysta z szyfrowania SHA 256. \ r \ n \ r \ nUwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA) jest również obsługiwane, a Apex umożliwia skonfigurowanie 2FA z popularnymi aplikacjami, takimi jak Google Authenticator i Authy, które można znaleźć zarówno w sklepach Google, jak i Apple. \ r \ n \ r \ nZespół stwierdza również, że każda subskrypcja obejmuje hosting i zarządzanie dedykowany serwer do uruchamiania bota, co powinno zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo oraz krótki czas reakcji. \ r \ n \ r \ n Podobnie jak w przypadku większości zautomatyzowanych platform handlowych, Apex Trader nie musi uzyskiwać bezpośredniego dostępu do żadnego z Twoich i nie musisz przesyłać żadnych środków na platformę. \ r \ n \ r \ nApex łączy się przez interfejs programowania aplikacji (API) z Twoimi kontami wymiany, co umożliwia gromadzenie danych o cenach i saldzie konta, a także Oczywiście, składaj zlecenia kupna i sprzedaży. \ r \ n \ r \ nZ powodu t brak informacji na temat oferowanych zabezpieczeń, najlepiej jest zwiększyć swoje bezpieczeństwo osobiste w jak największym stopniu, a można to zrobić, włączając 2FA w ustawieniach konta, wyłączając wypłaty z kont kryptograficznych i ograniczając funkcjonalność Twoje polecenia API zgodnie z potrzebami. \ r \ n \ r \ nMimo braku dostępnych informacji, warto pamiętać, że Apex ma siedzibę w Wielkiej Brytanii i działa zgodnie z przepisami handlowymi i finansowymi tego kraju. \ r \ n \ r \ nZałożyciele i główny zespół są również dostępni do rozmów za pośrednictwem różnych kanałów, a wszelkie problemy powinny być rozwiązywane w odpowiednim czasie. \ r \ n \ r \ n \ r \ nJak przyjazny dla początkujących jest Apex Inwestor? \ R \ n Niezależnie od używanej platformy transakcyjnej, praktyka konfigurowania i wdrażania botów handlowych do przeprowadzania automatycznych transakcji jest najlepsza dla osób z pewnym doświadczeniem w handlu tradycyjnym i \ / lub automatycznym. \ R \ n \ r \ n powiedział, że Apex Trader jest ogólnie dobrze rozplanowany i dość łatwy w użyciu, chociaż możliwość skutecznego wdrożenia zwycięskich strategii wymaga pewnej praktyki. \ r \ n \ r \ nKażdy nowy w automatycznym handlu kryptowalutami może skorzystać z 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, a także kontynuować dopracowywanie swoich strategii, korzystając z trybu testowego \ u00a0 przed rozpoczęciem handlu z ich prawdziwymi funduszami wymiany w trybie \ u00a0Live. \ r \ n \ r \ nPonadto mniej doświadczeni użytkownicy mogą również przeglądać popularne strategie wspólne społeczności w Centrum strategii i przed wyjazdem przetestować ich skuteczność w różnych scenariuszach aby zbudować własne dostosowane boty. \ r \ n \ r \ nJak można się spodziewać, zespół zapewnia również szereg zasobów, które pomagają użytkownikom zapoznać się z działaniem platformy, w tym sekcję często zadawanych pytań, pisemne przewodniki i forum dostępne po zalogowaniu się na swoje konto. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nDostępna jest również grupa Discord and Telegram, która umożliwia handlowcom komunikowanie się ze sobą w czasie rzeczywistym, chociaż Zespół Apex wciąż jest w trakcie tworzenia swojej współpracy online wspólnota. Przydaje się również możliwość włączania sygnałów i możesz połączyć Apex ze swoimi ulubionymi dostawcami sygnału lub zintegrować alerty z Trading View. Apex obsługuje także Crypto Base Scanner i możesz zintegrować ich sygnały za pośrednictwem interfejsu API z wybranym botem. \ R \ n \ r \ nUżycie automatyzacji platformy sprawia, że ​​obsługa zmieniających się warunków rynkowych jest prostsza, a reguły automatyzacji są oparte na strategii lub obracają się wokół przedziałów czasowych i przedziałów czasowych i umożliwiają automatyczne przełączanie strategii, zamykanie pozycji na podstawie wieku, przeliczanie walut i paniczne wyprzedaże. Funkcja Replenish BNB może być również wykorzystana, aby upewnić się, że na koncie zawsze znajduje się wystarczająca ilość BNB do opłacenia opłat transakcyjnych. \ R \ n \ r \ nJednak, ponieważ Apex zawiera wykresy Trading View, ponad 100 wskaźników technicznych, a także umożliwia użytkownikom śledzenie do 75 aktywnych pozycji w dowolnym momencie jest odpowiedni dla bardziej doświadczonych traderów. Możliwość tworzenia niestandardowych botów, które wykorzystują strategie hybrydowe, jest również atrakcyjna, a każdy, kto chce skonfigurować działania DCA lub ART, które są również powiązane z obsługiwanymi wskaźnikami technicznymi, jest dobrze omówiony. Ponadto bot MAKO, który może być używany tylko na ByBit, jest zdecydowanie najbardziej odpowiedni dla bardziej doświadczonych handlowców kryptowalut. \ R \ nWniosek \ r \ nApex Trader jest solidnym graczem w morzu platform do handlu botami kryptograficznymi i prawdopodobnie najbardziej pasuje do osób z określony zestaw potrzeb handlowych. Obsługa Binance, Kraken i Kucoin sprawia, że ​​Apex jest oczywistym wyborem dla każdego, kto jest aktywny na tych giełdach, podczas gdy bot MAKO jest odpowiedni dla każdego, kto chce zautomatyzować transakcje na ByBit. \ R \ n \ r \ nOferowane funkcje są odpowiednie dla bardziej doświadczonych traderów chociaż Centrum Strategii jest przeznaczone dla każdego, kto wciąż boryka się z automatycznym handlem. \ r \ n \ r \ n Przydatny jest również 7-dniowy tryb próbny i testowy, a Apex Trader zawiera prostą i przejrzystą strukturę cenową. \ r \ n \ r \ nApex pozwala również dostosować boty handlowe i skonfigurować je w celu tworzenia unikalnych strategii hybrydowych oraz zarządzania 75 aktywnymi pozycjami w dowolnym momencie, co jest świetną wiadomością dla bardzo aktywnych traderów. \ r \ n \ r \ nMimo to Apex Trader jest jedną z mniej znanych platform do handlu botami kryptograficznymi na rynku, a także wciąż rozwija swoją społeczność internetową, w wyniku czego może najlepiej pasować do osób w Wielkiej Brytanii, które chcą zautomatyzować handel na Kraken, który ma bramę fiat, lub dla każdego, kto chce zaangażować się w handel kryptowalutami na Binance, Kucoin lub ByBit. \ r \ n \ r \ nZespół będzie musiał nadal rozwijać platformę, aby zdobyć pozycję wiodących dostawców botów do handlu kryptowalutami, ale na razie Apex Trader zapewnia solidną usługę dla handlowców kryptowalut z specyficzne wymagania. \ r \ nOdwiedź Apex Trader","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Eugene Kem"},"Data opublikowania":"2020-04-10"}}